Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  HOMTOM HT20

Hozzászólások

(#9) kovcsrob


kovcsrob
tag

Én is vettem egyet.
Első sorban kommunikációra használom a telefont. Meg zenét hallgatok. Ha unatkozom és várnom kell valahol csak akkor netezek. (olyan játékkal meg sem próbálkozok, amit asztalin kell játszani)
Amiért ez lett: Az előző telómra azért vettem tokot, mert nyáron, amikor a zsebemben volt párásodott a kijelző... belülről!
Szóba se jöhetett, hogy víz közelébe viszem. Ha vizes esős időben túráztam zacsiba kellett raknom.
Ez a telefon olyan, mint egy kertvárosi terepjáró.
Nem offroad. De legalább a napi használat közben nem kell miatta aggódnom.

A mikrofont azóta megoldották. Tényleg érzékeny lett. Két méterre voltam a telótól és a beszédfelismerő működött. Híváskor jól hallható voltam.
Az aksi a hírtesztelésekkel ellentétben szintén jó. Intenzív használat mellett is kibírja a napot.
A kijelző nem rosz. Jól látszik.. világosban is. Bár tűző napon még nem próbáltam. (a fényérzékelő teszi a dolgát)
Napi használatkor gyors és gördülékeny. Nem kell mindig mindent zárogatni. Magától sem zárogat PL ha indítok egy böngészőt.
Az újlenyomat olvasóval éleszteni kényelmes.
Ez inkább android 6 :nem kell szenvedni az SD jogosultsági gondjaival. A régi telóm nem engedett böngészőből egy képet sem az sd re másolni.
A wifi jelerősség elfogadható. De láttam már jobbat is.
A H264 10bit továbbra is gázos. MXplayer hardveres még nincs.(nem tudom, hogy a GPU tudja e) Szoftveresen a 720p -t többnyire megoldja. De van, hogy elcsúszik a hang.

A külsőről:
A teló nagy! Nem a kijelző maga a teló! És nehéz! 220g
Ennek az előnye, hogy meg tudod fogni. Meg tudod támasztani. Nem kell azon vacilálni, hogy hol fogjam, hogy ne lógjak rá sem a kijelzőre sem a kapacitív gombokra. A gumi oldala és a rapcsos háta miatt, stabilnak érződik a fogása.
A kamera nem lóg ki. Nem azon fekszik fel. És fordítva a kijelző is mélyebben ül.
A 4,7 col arra elég, hogy normál méretű kezekkel használható legyen üziírásra.
A tömeg hátránya, hogy a vibrának szinte csak hangja van.
A vízálló burkolat lefogja a hangszóróját. Szóval az asztalon van és zenét hallgatunk dolgot el kell felejteni. Pocsékul szól. Egy táska alljáról nem biztos, hogy meghallod.
A 3.5 ös jack ajzatba csak nagyon vékony csati megy bele. Szóval bluetooth.
A töltése spec csati. Vagy faragás. A töltési idő KB 4 óra!

Mindent egybe véve 27E ft ot megér... talán 36 ot is. (áfa)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  HOMTOM HT20
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.