Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4448) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!

18 éves vagyok, önálló jövedelmem még nincs. 1 éve döntöttem a CIBEZZ számlacsomag mellett, de a szeptembertől hatályba lépő kondilista jelentős díjemelkedéseket mutat. Ezért mindenképpen váltani akarok.

Kinéztem az MKB Student számlacsomagját, de nem okés, mert július 1-től bruttó 40 ezer Ft körüli összeget kell minden hónapban utalni a számlára.
Az OTP Jump csomagja viszont jónak tűnik (ingyen OTPDirekt, ingyen webKÁRTYA, 2 "kedvezményes" pénzfelvétel, első évben nincs éves főkártyadíj). A Juniorral az a baj, hogy nem lehet hozzá webkártyát igényelni. A Jump számlavezetési díja szeptember 21-től is "csak" 20 Ft-tal emelkedik.
Szintén előny, hogy nem kell fizetni (még) a bankkártyás vásárlások után, illetve a PayPass. Utalni nagyon ritkán szoktam, így ennek a díjai nem terhelnek annyira.

Lehetnek az OTP-nek rejtett díjai, amit nem tűntetnek fel a kondilistában?

Hozzáteszem, tavaly ilyenkor abszolút nem gondoltam volna, hogy az OTP valaha lehetséges alternaíva lehet, dehát változnak az idők...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.