Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) -FLY->


-FLY->
őstag

Valaki hallott már olyan "pro" fogásról, hogy a spec nem jön le a bányába hanem fenn tevékenykedik csak? Lehet valahol működik, csak így pont lenn van kiprovokálva a tf, ami 4v5 és az a sylvanas kurvára hiányzik lenn. Valami 4 szintes retek lett a vége rankeden, óriási.

(#8902) Kotomicuki válasza -FLY-> (#8901) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Legfeljebb akkor működik, ha nagyon jó siege dmg-er hero marad fönn (erre Sylv' különösen alkalmas, lassan egyedüliként) és az így szerzett szintelőnyt a 4v5-ben nem dobja el a banda, hanem hasznosítja: minimum kitart, harcolva visszavonul. Ha meg még camp-et is indítanak rá a bányából hamarabb visszajöttek...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#8903) ígyvanferi válasza -FLY-> (#8901) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Működhet az, ha mondjuk az a 4 össze tud szedni 35-40 koponyát a kis campekből és nem hal meg feltétlen. Mondjuk a 3-4. eventnél meg már megy Syl is le, és hála a szintelőnynek, wipe-olják az ellent és egy 100-as golemmel végigverik core-ig a lane-t. Akár így is történhetne ideális esetben.

(#8904) -FLY-> válasza Kotomicuki (#8902) üzenetére


-FLY->
őstag

De nincs szint előny, mivel a bánya kulcsfontosságú és ha nem faékek ellen játszol, akkor oda kikényszerítik a tfet. Lehet menekülni is, de akkor dobod a golemesdit, ami a legfontosabb, 30 percnél már sok 15-20 lemaradás is. Első blikkre szerintem nem működik, akkor sem ha nincs feeder a csapatban.

(#8905) F-ECT$ válasza -FLY-> (#8901) üzenetére


F-ECT$
titán

Az első gólemnél max 60-as lehet a jobb gólem (a másik meg 0-50 között), így ha a 4 fő össze tud szedni 20-30 skullt halál nélkül, akkor megérheti valakinek fenn maradnia, csak ezt nem árt tisztázni előre.

Dive ever, work never.

(#8906) arni1 válasza Pedro78 (#8899) üzenetére


arni1
aktív tag

Beszállhatok én is? :B :B

(#8907) -FLY-> válasza F-ECT$ (#8905) üzenetére


-FLY->
őstag

pve üzemmódban 100k sd alá kijönni, rengeteg egyedül töltött idővel, őőőő elég égő, de ez eseti dolog, nyilván valaki több száz k-t is össze tudna hozni, ami megérheti. Megeshet, hogy egy összeszokott csapatban működik, de solo ranked szerintem ilyet nem bír el.

(#8908) Kotomicuki válasza -FLY-> (#8904) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

De pontosan, hogy ki lehet harcolni azt a +1 szint előnyt az ilyen felállásnál - ne tutyi-mutyit hagyjatok fönt - , ha az ellenféltől mindenki lemászik - különben mi a bánatos trójai faló szálkás micsodájának maradna fönt az az egy a csapatból?! Azért, nem árt ha egy megbízható írástudó elmondja az elején, hogy melyik lane-on fog jönni az ellenfél gólemje és melyiken kéne rombolni a védműveket - ez megint csak növelheti az akció hatékonyságát!

...

F-ECT$ Mester mikor teszi be a build-ek közé a Villámszóró Thrall-t, ami már-már távolsági assa'...
A Forked Lightning dupla Frostwolf Resilience-t ér, így >12 másodpercenkét jöhet (a 20. szinten) a 690 HP-s életerőlöket, ami - ha kihasználják - még 905 extra közelharci sebzést is hozhat a konyhára (az 5x +40%-ok). Átlagos mana-felhasználású hős így ez az ork - a leggyorsabb képessége, ami akár 5 ellenfelet is megüt (1x 100% + 4x 50% sebzéssel), még mana-visszatöltési funkcióval is bír. Az elhalálozások mértékét csökkentő build: a rizikósabb szituációktól távolabb lehet maradni, miközben azért bele-bele lehet azokba "szólni" - ha meg megérett a helyzet annak "elsimítására", akkor a közelharci tűzerő sem alul méretezett. A végső esetre meg marad az "E", mint a menekülést gyorsító effekt...
Azóta nincsenek reumás ellenfelek, zsibbadó végtagokkal, mióta azok az ork-fizikoterápiára járnak! ;]

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#8909) Madwe válasza -FLY-> (#8901) üzenetére


Madwe
nagyúr

Első golemnél egy sylvanasnak pl kb kötelező fent maradnia, többieknek meg gyrsan lent összekaparnia 30 körüli skullt, majd utána lehet nekik campelni. Miután eleve gyengébb az első golem s max 60 a limit, ezért nagyrészt mindig jobban kijössz ha splitpusholsz. A 2.nál még csakcsak be lehet mégegyszer játszani, de az már necces, onnantól kezdve viszont kötelező 5en lemenni...

(#8910) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Holnaptól:

Malfurion Valla Stitches Diablo brightwing Sylvanas Zeratul

You are not prepared.

(#8911) XXArcAngelXX válasza Madwe (#8909) üzenetére


XXArcAngelXX
tag

Ebben teljesen igazad van. A legérdekesebb mégis az amikor HL-ben nem vágják a csapattársak hogy ha a koponyából előnye van a másik teamnek akkor ne menjenek le harcolni egyesével és kinyíratni magukat hanem az összes campet a nyakukba borítani. :(

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#8912) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Nekem a kedvenc haunted mine minijátékom. "Pls Time it" "Ping Retreat" "Pls wait" "nooooo".

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#8913) XXArcAngelXX válasza 0karmacoma0 (#8912) üzenetére


XXArcAngelXX
tag

:DDD :C

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#8914) Madwe válasza 0karmacoma0 (#8912) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát az, hogy hlben se vágják a siege giantek time-olását, az tényleg siralmas :D

(#8915) XXArcAngelXX


XXArcAngelXX
tag

És amikor Blackheart Bay-en a Murky játékos agresszíven gyűjti a Coint? :DDD

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#8916) ThySoul válasza DaveNo1 (#8910) üzenetére


ThySoul
senior tag

Melyik a rosszabb: minden neccsen lesz egy/kettő Diablo, vagy minden meccsen egy Zeratul? :O

(#8917) XXArcAngelXX válasza ThySoul (#8916) üzenetére


XXArcAngelXX
tag

Talán a zeratul mint retardmágnes rosszabb. :)

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#8918) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Akinek nincs meg a goblin portré, az még ma próbálkozhat kifarmolni, coopban nagyobb eséllyel jelenik meg (nagyobb az esély hogy ott van olyan akinek még nincs meg a daily).

You are not prepared.

(#8919) AxBattler válasza DaveNo1 (#8910) üzenetére


AxBattler
félisten

No, Stitches-t már vártam, Sylvanas meg hiányzott - utóbbit sanszos, hogy meg is veszem!

Az előző free rotából Uther-t nyomtam fel 5-ös szintig. Először csak szenvedtem vele, de 4. szintre egész jól belejöttem, Heal-elés mellett már ment az aprítás is. Persze ehhez kellett, hogy QM-ben jó csapatot dobjon össze a rendszer.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8920) tomazin


tomazin
veterán

Ez sajnos mostanában tök igaz a nyertes meccsekre is.

(#8921) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Akik több reportot kapnak, el lesznek némítva.

Talán ezzel majd vissza lehet fogni az idiótákat.

You are not prepared.

(#8922) TBT válasza DaveNo1 (#8921) üzenetére


TBT
addikt

Több-kevesebb sikerrel a League of Legends-ben is bevált ez a metódus. Szerintem itt is jó lesz ez.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#8923) 0karmacoma0 válasza tomazin (#8920) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Érdekes dolgok vannak. Azt megértem, hogy nálam 2100-as mmr-el trollhadsereg meg gyp harc van, de tegnap-tegnap előtt néztem Grubby streamjét és 4k körüli mmr-el nem kapott értelmes csapatot miután lenyomta a placement meccseket. Valami 2-12-t futott a szokásos flameeléssel és bénázással tarkított meccseken. Pár hete Chu is nyitott erről topicot redditen. Ha ez így marad akkor gyorsan behal a játék a kötelező 1-2 q-val.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#8924) -conrad- válasza TBT (#8922) üzenetére


-conrad-
addikt

Bejön a 2 idióta, elfeedelik az egészet, elküldöd őket melegebb éghajlatra és reportolnak, jön a mute.
Bónusz, ha ellepik a game-t az oroszok, akkor már csak azért is reportolnak mert te vagy az egyetlen nem ciril betűvel író ergo te voltál a barom, megy a report.

(#8925) Realradical válasza -conrad- (#8924) üzenetére


Realradical
őstag

Akkor nem csak engem irritálnak az orosz Novák akik képesek akár 4. assassinként is bejönni HL-re?

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#8926) ígyvanferi válasza Realradical (#8925) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az oroszok gyakorlatilag mindenkit minden játékban irritálnak (nem alaptalanul). Azért azt sem árt ilyenkor megjegyezni, hogy egyrészt baromi sokan vannak, és mivel f.s a klíma náluk, mindenki játszik. Másrészt a jó játékosok jellemzően tudnak angolul kommunikálni, vagyis nem fogod tudni róluk, hogy oroszok. Ezért alakult ki róluk az a kép, hogy totál sötétek, és csak a másikat bosszantani játszanak online játékokkal.

(#8927) TBT


TBT
addikt

Befutott Rexxar videója is

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#8928) whitezo88 válasza ígyvanferi (#8926) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Megis tul gyakori hogy valaki egyedulikent orosz de nem zavarja abban, hogy csak oroszul chateljen folyamatosan...

(#8929) holozis_HUN válasza whitezo88 (#8928) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Én reportolom az összes ilyet, ibdoklásban is benne van, hogy nem angolt használt.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#8930) horvi0813 válasza TBT (#8927) üzenetére


horvi0813
tag

Tudja valaki EU szerverekre mikor érkezik Rexxar?

(#8931) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Chain Bomb (Talent)
Living Bomb’s explosion now applies Living Bomb to the three closest enemies that are not already under its effects, preferring Heroes.

Egy kicsit visszafogták.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#8932) F-ECT$ válasza 0karmacoma0 (#8931) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát ezzel lehet vége is a Chain Bomb buildnek (bár így is erős marad), kár, hogy a Flamestrike build sem olyan jó már, kérdés, hogy T1 marad-e a hős.

TBT: elég gyengus lett.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#8933) XXArcAngelXX


XXArcAngelXX
tag

Na megjött a Rexxar patch....... Vagy legalábbis valami olyasmi. Éppen Qmezgetünk. Még nyertünk is. Vége lett a meccsnek. Kiírja zárjam be és update... Oké. Lemegy az update. Version Mismatch :F
A fórum már tele van azzal hogy az amerikai szerveren 8.-a óta szívnak vele. Tudták hogy bajos de csak fellőtték az eu szerverre..... :Y

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#8934) XXArcAngelXX válasza XXArcAngelXX (#8933) üzenetére


XXArcAngelXX
tag

Ahogy írtam az előző hsz-t, rá 30 percre meg is oldódott a dolog.

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#8935) TBT válasza F-ECT$ (#8932) üzenetére


TBT
addikt

Persze, mert Dustin Browder csapata most a Legacy of the Void-ra koncentrál erősen. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#8936) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#8932) üzenetére


DaveNo1
veterán

Rexxarral lvl10 felett simán solozható egy boss is, mert Misha selfhealje többet tol vissza, mint amekkora a boss dps-e.

You are not prepared.

(#8937) AxBattler válasza DaveNo1 (#8936) üzenetére


AxBattler
félisten

.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8938) AxBattler válasza DaveNo1 (#8936) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor 10k-ért instaget lesz!
Bár a mechanikája jócskán eltér a többi hősétől, szokni kell majd. Meg a vaddisznós ultija sem tűnik túl erősnek, inkább a "D"-re raktam volna, vagy valami Active cuccnak, 1-4-re.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8939) DaveNo1 válasza AxBattler (#8938) üzenetére


DaveNo1
veterán

Annyira azért nem erős, akinél láttam az azt mondta totál átlagos.

Maga Rexxar meg olyan könnyen hal mint egy Assassin, Misha a tank, viszont őt közvetlenül nem tudod irányítani.

You are not prepared.

(#8940) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#8939) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, nekem is a a bajom, hogy Mishát leszarva odafutnak Rexxarhoz, akkor gyorsan elhullik, és ez ellen keveset tud tenni. Nekem inkább tűnik specnek, mint warriornak az eddigiek alapján, de ettől függetlenül lehet majd beruházok rá, mert már most 20k+ goldom van és nem is nagyon kell más hős.

Dive ever, work never.

(#8941) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#8940) üzenetére


F-ECT$
titán

Gyorsan ránéztem egy streamre: TF-ben jónak tűnik Rexxar, a maci segít kicsit összezavarni az ellenfél sorait, szóval lesz helye a metában, csak tényleg nem tankként kell kezelni.

Kicsit más, de ide is kapcsolódik: az vajon direkt van, hogy némelyik hőssel lényegében nem is kell a manával törődni, máshol meg elsütöd az alap képességeket és oda a mana pool 1/3-a? (Ahogy néztem Rexxar is eszi a manát rendesen, mert CD-re lehet tolni a skilljeit.)

Dive ever, work never.

(#8942) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#8941) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az autoattack alapú hősöknél fogy lasabban a mana

You are not prepared.

(#8943) XXArcAngelXX válasza DaveNo1 (#8939) üzenetére


XXArcAngelXX
tag

Hajnalban próbálgattuk és eléggé durvára ki lehet talentelni Misha-t.
Ennek ellenére akkor érne igazán valamit ha kicsit komplexebben lehetne irányítani a kislányt.

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#8944) -conrad- válasza F-ECT$ (#8941) üzenetére


-conrad-
addikt

Engem Sylvanasnál lep meg sokszor, hogy pusholok vagy van egy kis tf, aztán mehetek haza, pedig sok az autoattack a Q meg nem is kerül manába, mégis.

(#8945) holozis_HUN válasza -conrad- (#8944) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Dettó, nekem mindíg gyorsan elfogy a mana sylvanasal/zeratulal/anubarakkal pedig minden heal szivecskét felszedek és próbálok spórolni...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#8946) h-yle válasza -conrad- (#8944) üzenetére


h-yle
addikt

de hogy?

Nyomkodod a w-t, e-t ha kell ha nem? :) Nekem nagyon ritkán vannak mana paráim, pedig nem kimondottan spórolok, és nem a bázison ülök.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8947) F-ECT$ válasza h-yle (#8946) üzenetére


F-ECT$
titán

Amíg nincs Unstable, addig nem nagyon tudsz pusholni w és e nélkül. El kell dönteni, hogy spórolsz és csak a q-t, meg wave-enként 1x a w-t tolod, hogy ne kelljen objective előtt hs-elni, vagy kitolod amid van, megpróbálsz legalább 1 tornyot bedönteni, és objective előtt hazaugrasz manáért.

Egyébként akiknél én nagyon úgy érzem, hogy több manát esznek, mint kellene: Tyrael, Uther, Kerrigan, Thrall, Muradin. Persze egy Jaina vagy Kael is zabálja a manát, de ők a) kevesebb manával is lazán tudják tartani a lane-t b) a nagy mana felhasználáshoz extra nagy sebzés is társul. (Egy Hammer vagy Tychus meg kb a meccs végéig elvan mana utánpótlás nélkül még akkor is ha végig aktívan használja a skilljeit.)

Dive ever, work never.

(#8948) Madwe válasza F-ECT$ (#8947) üzenetére


Madwe
nagyúr

muradin manájával sztem nincs gond, csak nem szabad sima lanepushra használni :D

(#8949) Mister_X válasza F-ECT$ (#8947) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Uthernek szoktam adni, hogy a kiosztott pofonok után manát szedjen, Tyrael valóban eszi a manát, de lvl13 j(vagy 16?) után rendben van, Kerrigan meg build függő.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8950) whitezo88


whitezo88
nagyúr

az oroszok mindig tudnak újat mutatni. HL: jön 2 ruszki, leszögezik hogy no support és mind2 assa-t választ, így nincs support a végére, tank se lenne ha én nem azzal mennék. Folyamatosan oroszul dumálnak, mikor megmondjuk hogy nem kéne mert reportolás lesz, jön a duma, hogy JOGUK van oroszul beszélni az ALKOTMÁNY miatt :DDD mondom és, a játék szabályai szerint meg english....döbbenet. csak azért nem ment a report mert visszahoztuk a meccset és 25 perc után nyertünk de megizzadtunk....

nem értem mit gondoltak, honnan érti mit dumál az, aki nem orosz?

Anubbal egész jól ment ahhoz képest hogy régen nem nyomtam vele. húszra melyik a legjobb talent? shield, életszívó locust, más?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.