Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) Madwe válasza -conrad- (#8849) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez így sosem volt igaz. Ha 4 fős csapatban voltál, akkor 3-4 fős csapatot tett ellened. A posztban is csak azt írták, hogy a 3-4 fős parti esetén lehet nagy a szintkülönbság a tagok között, ami nekik nem baj hiszen ezért vannak csapatban, de egy esetleges 5.ik ember akit soloban besorolt melléjük már nem örül neki. Meghogy a 4 fős ts-en kommunikál az 5. meg nem hallja - ingame voice chat hahóóó mióta kéne már... Szóval kibasztak egy csomó (játékosbázis alapján kis % szerintük) emberrel, hogy ne szomorkodjon az aki 4 fős partit kapott maga mellé. lol. ő így is úgy is tudott úgy játszani ahogy akart solo qban, én meg már nem tudok 2-3 haverral együtt, logikus :D

(#8852) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Elköltöm az aranyaimat és a még hiányzó, legolcsóbb hősöket szerezném be.
Skillidian talent-elésével gondban lennék: idáig ennyi van kész - ezzel lvl 10 fölött kezd el élni, de addig még a kósza szellő is elviszi - , viszont az első 2 kiválasztásával gondban vok.
Shadow Shield/Regen. Master + Thirsting Blade, vagy Battered Assault + Marked for Death verzió volna a jobb választás az életben tartásához (gondolva a magasabb szintekre is), melyik hozna többet a konyhára, vagy érné meg jobban?
Azaz, áldozzak be sebzést a védelemért, vagy tisztán a sebzésnövelés hozadékaiból kéne tudni megélni?!

Maga a hős nem nehéz: egymás után kell nyomkodni a gombokat (a Follow Trough után kis szüneteket tartva köztük), de hogy ezt milyen talent-ekkel érdemes életképessé tenni?! :F
Netán, őkelme is a túl későn érő hősök közé tartozik és lvl 10 alatt ne is várjak tőle semmit sem?! :U

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#8853) adrian360 válasza Kotomicuki (#8852) üzenetére


adrian360
őstag

[link]

túlélésre kell talentezni, alapból jó sebzése van, a lényeg hogy minél tovább életben maradj. evasion shield és first aid szerintem alap talentek az elején.

(#8854) D4v3 válasza Kotomicuki (#8852) üzenetére


D4v3
őstag

Inkább ezek alapján próbáld összerakni, ezek a leggyakoribb talent-ek magas mmr-eken:

(#8855) Madwe válasza Kotomicuki (#8852) üzenetére


Madwe
nagyúr

"Maga a hős nem nehéz: egymás után kell nyomkodni a gombokat " kardomba dőlök :D illidan nehéz, pont azért, mert nem eszeveszetten kell nyomkodni a skilljeit amint lejárt a cd:D egy jó illidan remekül pozicionál, amihez a skilljei kellenek főleg. tudja mikor kire ugorjon, onnan hova tovább stb. pont ezzel nő igazán a túlélőképessége, + mellé a jó skillek persze... egyik legnehezebb hős...

[ Szerkesztve ]

(#8856) DaveNo1 válasza Madwe (#8855) üzenetére


DaveNo1
veterán

Csak egy vérbeli yolodan :D

You are not prepared.

(#8857) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Sajnos, tényleg "egyszerű" hős: az assassin voltára csak halandósága emlékeztet, mert ha nem full sebzéskiosztásra megyek vele és ezzel nem teszek fel mindent egy lapra, akkor inkább egy gyök-Nova karakter, aki csak a csapata hátrányára van.
Igen, meg kell nézni, hogy kire ugrok és időben kell leválni az ellenfél hőseiről.
Jelen állapotában kissé UP-nek tartom és a későn érők közé sorolnám (mint pl. Arthas-t), akivel ha kihúzza a csapata lvl 16-ig 1 szint hátrányon belül, akkor onnan azért még képes fordítani (itt volt 2 szint is, de a végén már ők haltak többet és ez döntött):
kép 1
kép 2

A védekezésre talent-elés sem óvja meg őkelmét, csak a gyakori core-látogatás - ehhez időben kell tudni elszakadni - , ami tovább rontja az amúgy sem kiemelkedő hatékonyságát.
AOE sebzése nem sok van és csak a "pontlövőket" lehet és kell is érdemben tuningolni, tehát nem egy tömegmészáros, hanem egy fejvadász: mindig csak egy ellenfelet lehet vele támadni.
Valla, vagy Zera' sokkal hatékonyabb assa' nála és Illi' is csak a szintelőny birtokában nagy arc, mint Nova hugicája! :(

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#8858) Madwe válasza Kotomicuki (#8857) üzenetére


Madwe
nagyúr

1. minek menjen corehoz ha healeli magát a minionokon? ebből látszik nem érted a hőst
2. pont hogy nem mindig egy ellenfelet kell vele támadni, hanem gyakran és jól váltogatni a célpontokat
3. azért mert könnyen tud halni, ezért nem a túlélésre hanem a több sebzésre talentelsz, ésszerűen hangzik :D
4. nagyon jól lane-el és egyedül hoz el campeket, ezek után nem értem hogyhogy nem ő a kedvenced :D

Mellesleg illi nerf óta nem a legop-bb hős, de még mindig teljesen rendben van, főleg egy aba sapkával, muradinnal vagy rehgarral, illetve gondban van mura counterre...

(#8859) whitezo88 válasza DaveNo1 (#8856) üzenetére


whitezo88
nagyúr

legjobb mikor annyira bemelegedik, hogy szépen átugrik az ellenséges fal felett, bentragad és a tornyok szétlövik :D

(#8860) F-ECT$ válasza Kotomicuki (#8857) üzenetére


F-ECT$
titán

Biztos, hogy olyan képet akartál betenni, ahol a healerek is majdnem lenyomtak hero dmg-ben?

Dive ever, work never.

(#8861) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#8860) üzenetére


DaveNo1
veterán

Elegiggle, 4head :D

You are not prepared.

(#8862) Kotomicuki válasza Madwe (#8858) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

1. ha csak a heal-re talent-elek, akkor nincs annyi alapsebzése, ami elégséges volna a kellő mértékű öngyógyításhoz és az "alkotáshoz", így inkább full-sebzés és félpercenként futok haza töltekezni, ha nincs a sarkamban egy healer

Odáig rendben van, hogy a minion-okkal elpofozkodok, de ha jön egy-két ellenséges hős, akkor már nagyon érezni a nerf-elt Thrall-ra emlékeztető, elégtelen öngyógyítást és a sebzéskiosztása sem annyira nagy, hogy azzal elriasszon feles Jaina-knál keményebb ellenfelet (már lvl 20-on, full-osan még hagyján, akkor azért már üt - de még ez sem sok (vö: a régi Assa' Blade-s Zera'-val - na, az sebzéskiosztás volt...)).

2. Hát, úgy aztán végképp semmivé lesz a pontlövő hatékonysága... :Y

Legfeljebb akkor, ha van még HP és az eredeti célpont már lőtávolon kívülre menekült.

3. Azért mert a kevesebb sebzéskiosztással az öngyógyítás sem nő annyit, viszont gyakran előfordult ilyenkor, hogy pár HP-val megúszta az ellenfél és én kerülök a "kispadra". A 60 másodpercenként újrázó képességek újratöltődéséig megint csak "hasznavehetetlen" Illi', így nem marad más, mint fejjel a falnak: abban a rövid időben minél többet ártani, aztán spuri haza - lvl 20-on már észrevehetőek az egymásra rakódó %-ok, úgy és ott már kezdi megütni az átlagos szintet a hős és el-el tud csípni ellenfelet, de addig... :(

4. Közelében sincs azoknak akiket kedveltem - azoknak volt minimum tűrhető AOE sebzése is és sokkal különb túlélőkéje, meg, ami a legfontosabb: nem kellett hozzájuk még egy hős, hogy egyet érjenek ketten! :N

Az, hogy Aba'-val a fején OP-nak tűnik, az egy dolog - a többi is az, ha megkapja - , de nélküle (vagy Ray' "W" és Tyrande Trueshot Aura, meg a külsős gyógyítások és "pajzsok" nélkül) nem sokat ér!
Igen, a CC-kre a törékenysége miatt különösen érzékeny.

#8860:
Mivel többet kellett futnom az életemért, mint harcolhattam volna, ezért: igen - ez egy ilyen hős!

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#8863) AxBattler


AxBattler
félisten

A játékban Training-et akarnék indítani, de "Not available while the game needs to patch" üzenettel nem enged. Kilépek, újraindítom a Battle.net-et, de semmi nem jön. :F

Indítom a játékot, de ugyanez van minden esetben, kivéve QM esetén. WTF?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8864) AxBattler


AxBattler
félisten

Nálam miért nem indul automatikusan a 13.3-as patch letöltése? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8865) F-ECT$ válasza AxBattler (#8863) üzenetére


F-ECT$
titán

A játékban kell az "Apply patch"-re nyomni.

Dive ever, work never.

(#8866) AxBattler válasza F-ECT$ (#8865) üzenetére


AxBattler
félisten

És tényleg. Köszi! :R

De eddig mindig letöltötte a kliensben, ezt most miért nem? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8867) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Nálam minden indításnál felajánlja a patchet. Eddig 5* nyomtam rá. :D
Közben lenyomtam a placementet, és 22-re rakott be, ami egész jó, mert reset előtt 17 környékén voltam. Skillpointokat még nem néztem kapom-e.
Illidanra meg volt egy jó összefoglaló redditen:

Dummies guide to Illidan:
Has one of your teammates initiated the fight already?
No: Don't go in.
Yes: Go in on the squishy, and be sure to press E.

Addig meg brusiert játszol. Szeded a campet, ölöd a miniont. Heal build nélkül és képtelen lennék Illidant játszani. A first aid nélkül képtelenség harcolni. Lényegében növeli a sebzésed, mert tovább tudsz maradni.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#8868) ThySoul válasza h-yle (#8809) üzenetére


ThySoul
senior tag

Nem lehetne valahogy megoldani, hogy ne a C lemezre rakja, mert azon nincs elég hely. (a D lemezre töltöttem, de futtatásnál csak a C lemezt akarja...)

(#8869) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Rexxar inc jövőhéten

You are not prepared.

(#8870) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#8869) üzenetére


F-ECT$
titán

Hosszú idő óta az első olyan új hős, ami nem hoz igazán lázba. A legtöbb képessége olyan meh, se nem izgalmas, se nem kell hozzá nagy skill. Aztán persze lehet, hogy tévedek, és 3 hét múlva megveszem 10k-ért.

Csak nekem tűnik úgy, hogy "haldoklik" a hots? Kevés esemény, kevés hír, kevés streamer. Hiába jelent meg hónapokkal ezelőtt, valahogy elmaradt az a nagy robbanás, mint ami pl a hs-nél volt. Talán ha végre elindulna a Season 1, akkor ez dobna rajta valamit, de ahhoz jó mm és jó reward system is kellene.

Dive ever, work never.

(#8871) 0karmacoma0 válasza F-ECT$ (#8870) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én is így érzem. 2-3 hónapja még sokkal jobban pörgött az egész. Hülyeség volt preseasonben kihozni. Még mindig csak tesztelgetik a ranked rendszert, semmi reward nincs a nagyoknak(mester liga vagy valami), a hero pool szegényes a változatos kompetitív játékhoz és a matchmaking se tökéletes. Én nagyon szeretem, remélem nem hal el a dolog. Talán annyi előrelépés van, hogy utolsó patch reworkjei sokkal jobban sikerültek, mint a korábbiak, talán fejlődik a készítő brigád is.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#8872) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#8870) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nincs szezon, még a d3 is érdekfeszítőbb ilyenkor szezon elején pedig azt jobbára senki sem nézi.

Open bétában kellett volna hagyni a játékot, nem kiadni félkész állapotban. Régen ilyet sose csináltak.

You are not prepared.

(#8873) Kotomicuki válasza F-ECT$ (#8870) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

"Csak nekem tűnik úgy, hogy "haldoklik" a hots?"

Nem, de a benne végbemenő változtatások: a taktikák redukálása a kötelező és megkerülhetetlen TF-ra, még az alap játékmódban is - aminek egyenes következménye, hogy még hamarabb és biztosabban dől el a meccs végeredménye, hiába is a kiegyenlítettebbnek tűnő statisztikák.
Ahogy hallom, följebb sincs minden rendben, így nem csodálom, hogy nem gerjednek rá a népek - az, hogy csili-vili és minden kapható jó pénzért, már kevés a sikerhez, annyi a lenyúlós net-játék...!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#8874) Madwe válasza Kotomicuki (#8873) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem értem miért nyomatod ezt a kötelező tf-et folyamat... ha objektív van, s olyan a pálya, akkor tf lesz. újabbakon ez jellemzőbb. objektív eddig is fontos volt, max cursedon lehetett az első 2-t skippelni soakért. azért már ne a játékot hibáztasd, h te eddig is egy single player lanesoakolós campgyűjtős taktikát tolsz, ami egy csapatjátékban érdekes elvárás. megvan annak is a helye, de nem az a fő prioritás, jól kell beosztani az idődet, főleg pre10...
A játék meg továbbra se dől el hamar - pl nézz meg pár azmodunkos meccet, az jellemzően mindig nagy hátrányban van, de a végén visszafordul... egyébként te néztél már pro game-eket:D?

Amúgy szerintem is leülepedett, jobb volt pörgősebb volt betában. aztán lehet mi untunk bele a jópár hónap alatt de nem hiszem:D kéne már nagyon a rendes mm, rankrendszer, season, jutalmak... hozzák be a sc2 rendszerét s minden rendben, fszért erőltetik a hsét...

amúgy majd valamikor gondolom kiadnak egy 5vsboss szerű valamit, kb wowos miniraidszerűséget, legalábbis én eddig ezt sejtettem mindig amikor a hero page-en középen néztem a vs. ai coming soon feliratot, mert nem hiszem h oda majd a botok elleni eredményeket írnák :D

[ Szerkesztve ]

(#8875) DaveNo1 válasza Madwe (#8874) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mennyivel jobb lenne ez a játék ha kivennék a TF lehetőségét, és mindenki csak döntögetné a falakat és tornyokat!!

You are not prepared.

(#8876) tomazin válasza DaveNo1 (#8875) üzenetére


tomazin
veterán

végülis innen indult el a dolog, war3-al...építgetted a falakat, majd döntögetted a falat. ;]

(#8877) 0karmacoma0 válasza Madwe (#8874) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Ja, tökéletesen egyetértek.

A map control, az időzítés és a csapatmunka továbbra is kulcsfontosságúak. Nekem pl gyengeségem a stratégia. Mindig is gyenge rts játékos voltam. Ezért is van csak 48% winrate-em a játékban(Terror és Cursed a legalacsonyabb, a két legtaktikusabb). Gyakran nem tudom merre kéne menni, rossz döntést hozok, és ha nincs egy jó leader, nem tudom kihasználni, hogy a játék többi elemében jó vagyok.

Koto azt nem tudom te mit vársz a játéktól? Mindig megy a TF így-úgy szöveg. Az hogy nem tudsz egyedül boss-t csinálni Gazloweal nem hiszem hogy alapjaiban döntené be a játékélményt. Az okos split push, és a jó rotáció továbbra is agyonveri azokat, akik öten keringenek meccs elejétől.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#8878) Kotomicuki válasza 0karmacoma0 (#8877) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

"Az okos split push, és a jó rotáció továbbra is agyonveri azokat, akik öten keringenek meccs elejétől."

Sajnos, már nem és a visszajövetelekre is egyre kevesebb az esély, önerőből.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#8879) Lokii válasza Madwe (#8874) üzenetére


Lokii
tag

Igen,az Starcraft 2 ligás rendszere szerintem nagyon jó lenne,és aki esetleg nem tudja,nem csak 1v1 van,hanem van 2v2,3v3 illetve 4v4 liga többek között,így nem hinném hogy az 5v5 annyira nagy gondot okozna ebben a játékban :). Na meg itt gondolom az ínaktív emberkék is problémát jelenthetnek,mert felhúzzák magukat rank 5-ig példának okáért,mert annyi az MMR-je vagy ilyesmi,és utána ínaktív lesz X időre (mitudomén,több mint 1 hétre) és foglalja a helyet a ranglétrán :). Hát,ezen is segíthetne a Starcraft 2 liga rendszere gondolom,mert ott aki hosszabb távon ínaktív,és túl sok bónusz pool-ja lesz,akkor így is,úgy is lejebb fog kerülni avval a játékossal szemben,aki aktívabban játszik,kevesebb bónusz pool-al :). Szóval szerintem mindenképpen jobb lenne a jelenlegi rendszer helyett az SC2-s,tekintve hogy a másikban is van tapasztalatom :).

Need for speed world:0DARIUS0 , Battle.net: Dunna#2926

(#8880) salaam válasza Kotomicuki (#8878) üzenetére


salaam
senior tag

no comeback possibility 6.5/10

Kappa

(#8881) Mister_X válasza Lokii (#8879) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Team League pedig nem volt rossz ötlet, ahol lehetett saját névvel csapatod több taggal :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8882) Lokii válasza Mister_X (#8881) üzenetére


Lokii
tag

Hát Starcraft 2-ben is így van lényegében,tegyük fel hogy mész Józsival,Blaxckluxxal,Klucklorddal és Blizzenberggel. Első alkalommal hogy besoroljanak,le kell nyomni 5 mérkőzést. 5 mérkőzés után megkapja a csapat a rangját,és kap egy helyet egy full 4v4 "kompániában". De ha csak 2 emberrel mész 4v4-őt tegyük fel,akkor ugyanúgy le kell nyomni a meccseket. Ez szerintem egy nem rossz rendszer :) .

Need for speed world:0DARIUS0 , Battle.net: Dunna#2926

(#8883) F-ECT$


F-ECT$
titán

Állítólag nem is kell D3 RoS a Malthael mounthoz, egy bug miatt elég a lvl 60, para 70-es szintet elérni. Egy tök új karaktert kb mennyi idő felhúzni segítséggel addig?

Dive ever, work never.

(#8884) Pedro78


Pedro78
senior tag

Max fel ora.Kb mint hs-ben a 100 win.:-o

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#8885) ThySoul


ThySoul
senior tag

Mi jelenleg a legjobb build Zeratulra?

(#8886) CarajoEsp válasza F-ECT$ (#8883) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Ha ez igy van, jonnek en is, felhuzni a karaktert.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#8887) F-ECT$ válasza CarajoEsp (#8886) üzenetére


F-ECT$
titán

Te húznál vagy Téged húzzanak?

Dive ever, work never.

(#8888) CarajoEsp válasza F-ECT$ (#8887) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

:DD

Szar ezt irni, de engem, mert nekem is csak alacsony szintu karim van:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#8889) 0karmacoma0 válasza ThySoul (#8885) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én ezt használom.

Szerintem ez a legerősebb build hozzá. A profik rewindel tolják level 20-on és marksmannel level 1-en.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#8890) salaam válasza 0karmacoma0 (#8889) üzenetére


salaam
senior tag

Globes szerintem is jobb választás, kevés marksman van, inkább csak Blackscorpot szoktam látni azzal. Zuna mines kivételével esküszik a regenre, pont azért, amit már Illidannél átbeszéltünk, minél tovább bírod, annál több damaget tudsz kitolni. Mivel kb. egy melee Jaina vagy, zabálod a manát rendesen. Ha nem életképtelen csapattal játszok (akik mondjuk nem mennek hárman egy lanere, hogy majd Zeratul megy egyedül topra), 30-35 globe van meccs végére és rengetegszer kellett 115 mana viszonylag gyorsan, hogy blink+cleave meglegyen.

(#8891) ThySoul válasza 0karmacoma0 (#8889) üzenetére


ThySoul
senior tag

Én eddig Level 1-en a Greater Cleave-t használtam, Level 4-en a Gathering Power-t (nem tudom miért), a Level 7-en lévő First Aid viszont szerintem baromira fontos. (a 20-on lévő Rewind is, nem egyszer menekültem meg miatta)

(#8892) 0karmacoma0 válasza ThySoul (#8891) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Az a régi buildje. Sokan tolják még azzal, de szerintem sokkal rosszabb mint az AA build. Grubby one step guide-jában is ilyen buildek vannak, de mikor rákérdeztek mondta, hogy már semmit nem ér a guide buildja, mert az AA-s átvette a helyét. A first aidre szerintem semmi szükség, mert Zera nem olyan meelee assassin mint a Butcher vagy Kerrigan. Ő poke damage-et tol ki. Beblinkel eltol egy kombót, vissza wormholeozik. Rewind tényleg nagyon jó talent, de nekem néha összegabalyodott rajta az ujjam a wormhole-al, és inkább átálltam nexus blade-re, szép lassan újra rápróbálok majd. Még jó 40-50 Zeratul meccsel ezelőtt próbálgattam, akkor gyakran elrontottam.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#8893) XXArcAngelXX válasza Kotomicuki (#8878) üzenetére


XXArcAngelXX
tag

Szerintem ez nem feltétlenül igaz. Hlben apránként küzdöm felfele magamat. Nem tartom magam kiváló játékosnak, ugyanakkor utálom a másokat lenéző elitista pro-gamereket akik beszélnek skillről meg mindenről de amikor azt mondod menjünk egy qm-et és kérlek mutasd meg ezt-azt akkor mindjárt más dolga van.(nem rád értem) Persze a jó játékosok között inkább több segítőkész van hála istennek. Egyet névszerint kiemelnék: Bergareth néven játszik. Mindezek ellenére ha profikat megfigyelsz van mindig egy adott meta. És lehet önerőből fordítani. Zagarával úgy voltam mindig hogy nagyon tetszik az egész amit művelni vele de csak egy hónapja jutottam oda hogy megy vele igazán. Akik ide írnak azok tanácsát megfogadva választok hőst. És az önerőböl való fordítás ott kezdődik hogy NEM azt hozod amit szeretnél hanem azt amire SZÜKSÉG van. Bár nem vagyok egy jó counter pickelő de vannak univerzális hősök akkikkel még néha 2! Hülyét is lehet kicsit ellensúlyozni. Pl: Dave ha jól emlékszem a végefele healerrel ment fel 1-ig. Nem voltam nagy support párti. Kezdetben csak assassinnal játszottam. De hogy Uther és Malfurion brutális potenciállal bír az is biztos. Megvan mi ellen mit kell hozni. És lehet comebacket csinálni. Nehéz.... de mindenkinek ott van a zsebében a marsall bot.

[ Szerkesztve ]

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#8894) Kotomicuki válasza XXArcAngelXX (#8893) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Felsőbb szintekre nem megyek, még. Egyszer volt olyan, hogy DPS-Malf'-fal 5-en 3-felé, de nem anyáztak (QM), sőt, mivel nyertünk és én sem maradtam el a sebzéskiosztásban tőlük, ami kellett a győzelmünkhöz, meghívtak premade-be, és ismét összeállt a vadidegen 5-ös (talán hárman lehettek addig is együtt, mert ők feltűnően együtt-együtt voltak)...
Hül'e fejemmel kitartottam Malf'-nál, de itt már a full healer build-ját (kivéve lvl 10) hoztam a végén ismét győztünk és nem maradtam el az ellenfél monk-jától, sem gyógyításban, sem sebzéskiosztásban (QM) - meg a "D" sem felejtettem el nyomkodni, igaz, megizzadtam a végére, mert nem volt egy sétagalopp -> a barátfelkérést elfogadtam...

Az eredeti felvetésemre visszatérve:
Egyre több az olyan meccsem - QM - , ahol egy ötösfogat már lvl 1-től nekiáll egy lane-unk védelmi vonalát bezúzni (itt valóban healer a support) - mégiscsak összesorsolna premade-ekkel a rendszer?! :F
Ilyenkor, ha hárman tudnának ott védekezni, akkor a másik kettő - elvileg - több XP gyűjtene a másik 2 soron, de gyakran menni kell mindünknek védekezni, mert noob-ok vagyunk, ha a kialakuló TF-ban nem veszünk részt... :W
Ekkor az történik, hogy az addigra szintelőnyt összeszedett támadók részenként bedarálnak mindent, meg le is ütik az adott védvonalat (akár többszörre) és ezt ismételgetik. A szinthátrány miatt megállni előttük nem lehet, még együtt sem, ha meg a másik 2 lane-ról próbáljuk pótolni a hiányzó XP-t, akkor még előbb lezúznak mindent a core-unkig... (ameddig a visszatérést "fontolgatja" a fele csapatunk, ránk borítják a pályát és még a mi oldalunkról is ellenünk küldik a merc'-eket - ráadásul, megfaragták a korai camp-szedő karaktereket is (regen. master - superiority), így már azokkal sem lehet visszavágni -> 5-en ezeket is pillanatok alatt (nekünk, szinthátrányban tovább tart őket kihozni) vágják, ha mégis...)
Sz'al, ilyenből már nincs visszajövetel, önerőből, hacsak az ellenfél nem hibázik... azt meg, pláne ilyen kezdés után nem szokott!

Az ilyen bekezdés után mindig az ilyen vég következik az új rendszerben, sosincs visszajövetel -> nagyon kezd visszaütni a játékra a részletekben elvett és inflált siege dmg értéke... :(

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#8895) whitezo88


whitezo88
nagyúr

meglett f2p tíz hős, elkezdtem a HL besorolást. Második meccsnél iszonyat szoros volt, nyerhettünk is volna, ha a két assa nem tolt volna nulla damaget, Leoriccal előttük voltam, illetve lett volna support. Ilyenkor nincs mit tenni sajna... [link] kicsit talán sokszor haltam, de szerintem nem amiatt volt a loss.

(#8896) adrian360 válasza Kotomicuki (#8894) üzenetére


adrian360
őstag

"de itt már a full healer build-ját (kivéve lvl 10) hoztam" izé nem hoztad a játék egyik legjobb ultiját még véletlen se ?

(#8897) F-ECT$ válasza whitezo88 (#8895) üzenetére


F-ECT$
titán

Zera és Valla 0-t toltak, no meg legkésőbb az ötödik embernek hoznia kellett volna healert.

Dive ever, work never.

(#8898) whitezo88 válasza F-ECT$ (#8897) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen, ez tényleg semmi, amúgy 5. pick a Zeratul volt épp :U kár volt...

(#8899) Pedro78 válasza CarajoEsp (#8888) üzenetére


Pedro78
senior tag

Carajo - F-ECT$ este megoldható,ha meg aktualis. Most tartok meg hazafele melóból.Aszem alairasomban van btagem.

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#8900) DaveNo1 válasza whitezo88 (#8898) üzenetére


DaveNo1
veterán

Legalább azt tudta, hogy Zeratul top tier hős, viszont azt nem, hogy hogyan kell vele játszani ;]

You are not prepared.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.