Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) Shadowguard válasza DaveNo1 (#9099) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Nekem dobálja azt is (szóval coopban biztosan van), de nem viszi túlzásba: tegnap 20ból kétszer adta be, ma hatból egyszer. Gondolom jól működik nálad a random, mint amikor én zsinórban háromszor kapok Sky Temple-t, amit elvileg nem is csinálhatna :DDD

(#9102) Metacska válasza Shadowguard (#9101) üzenetére


Metacska
aktív tag

De jó neked. Napi 20 meccs. A munkás élet sanyarú. Jó ha heti 3-szor alkalmanként 3 meccset le tudok tolni. :(((

(#9103) lakisoft válasza DaveNo1 (#9096) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszönöm meg is találtam. Csak nem scrolloztam le a végére. :R

Valla-val kezdtem akkor nem lőttem mellé. Egészen jól fekszik nekem. :R

[ Szerkesztve ]

(#9104) Skillerz válasza arni1 (#9088) üzenetére


Skillerz
tag

Arthas a saját apját ölte meg illetve Uthert is a war3 kampányban. :)

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#9105) arni1 válasza Skillerz (#9104) üzenetére


arni1
aktív tag

Koszi mindenkinek ! :R nem remlett pedig mikor hallottam a parbeszedet akkor fel napig beszeltuk egyik wowos baratommal :)

(#9106) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Kezdem úgy érezni, hogy a random karakterválasztás nem működik tökéletesen :DDD Minden második körben BW-t adja be, ami egy dolog, de hogy összedob 3 másik supporttal az elég vicces. Bezzeg amikor Kaelt adta be akkor se tank nem volt, se support. :C

(#9107) Devas válasza arni1 (#9105) üzenetére


Devas
őstag

Itt tér haza a háborúból Arthas, akit már megrontott a kardja Frostmourne: Youtube

Itt már átalakult a Lich King-é, fel is idézi apja bölcs tanításait: Youtube

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#9108) Madwe válasza Devas (#9107) üzenetére


Madwe
nagyúr

az mondjuk para h a 2008as cgi textúrák részletességek szintjét simán túlszárnyalják a mai alacsony gépigényű motorok :D

(#9109) h-yle válasza Madwe (#9108) üzenetére


h-yle
addikt

És anno úgy ültem ez előtt, hogy húb+ ez szebb mint a valóság. :DDD

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#9110) Devas válasza h-yle (#9109) üzenetére


Devas
őstag

Detto. Mai szemmel mar egy kicsit otrombanak tunnek ezek a videok. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#9111) -conrad- válasza Devas (#9110) üzenetére


-conrad-
addikt

azert a 2009-es wow-os még mindig nagyon jó sztem

(#9112) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Amúgy ez totál free to play nem? Vagy az ungyenes limites? Pl 40 fölé nem tok szintben menni. Ez azért van, mert nem vettem meg? Vagy totál free to plaY?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9113) salaam


salaam
senior tag

Múlt héten lett meg a 10 hős a második accomon, placement meccsek 10-10, berakott 25-re. Tényleg egy vicc kb. ez az egész, r10-15 közöttiekkel toltam végig, fele totál fogalmatlan volt, le is húztak a végére teljesen. Matchmaking egész jó volt, az viszont nem normális, hogy r40-50 közötti játékosokat r10-re lőjön be.

Ja amúgy felvettem pár embert, aki amúgy is fent van a másikon, rdg néven futok.

(#9114) gbela válasza holozis_HUN (#9112) üzenetére


gbela
senior tag

Total free to play, nincs olyan érdemi része a játéknak amit ne lehetne ingame goldból venni, vagy szint amit elérni (40 a max).
Pénzt költeni csak bizonyos skinekre, mountokra "muszáj".

(#9115) adrian360 válasza holozis_HUN (#9112) üzenetére


adrian360
őstag

Total free to play, azért nem mész 40 fölé, mert nincs is több level, még ha fizetnél se :D. az összes hőst kifarmolhatod goldból, egyedül a skinek és mountok fizetősek. A játékban igazából idő spórolásért kell fizetni, illetve a kinézetért, ha olyanod van.

(#9116) holozis_HUN válasza adrian360 (#9115) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Oksa, csak haver mondta, hogy blizzardnal csak a Hearthstone free to play, de nekem volt igazam ezek szerint :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9117) Madwe válasza salaam (#9113) üzenetére


Madwe
nagyúr

Rossz az egész rendszer... placementnél ha 10-10 után bedob r25re akkor mit várunk? eszerint megmaradt ugyanaz a régi rendszer, h a kezdeti sikeres meccsek sokat számítanak... így meg nyilván lesznek bent noobok r10en, ha 20 meccs után kb ott lehet kikötni... Igazából a fő baj azzal van,hogy ez iszonyatosan csapatorientált játék, ami alap esetben nem baj, de a rankrendszer egyáltalán nem követi le, az h hova tesz, leginkább azon múlik kik a csapattársaid s ellenfeleid, melyik mennyire noob/pro, mert carry az itt nincs.

(#9118) whitezo88 válasza Madwe (#9117) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a placementekkel eleve az a baj hogy te lehetsz nagyon jó, ha folyton balfasz csapattársakat kapsz. vagy elég egy is, hogy már 4v5 legyen. Bár te kb ezt írtad le csak más szavakkal. Hogyan osztályoz a meccsek végén, pont szerint amúgy? számít valamit az egyéni teljesítmény?

[ Szerkesztve ]

(#9119) Madwe válasza whitezo88 (#9118) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyéni teljesítményt nem néz egyáltalán. Vagy nyersz és kapsz pontot vagy vesztesz s buksz. Mellé mmr-t is számol, de azt is csak a win-lose alapján, s az alapján adhat plusz pontokat pl. De az is a csapaton múlik igazából, csak nem az épp aktuálistól, hanem a mindenkoritól :D

Pont emiatt tud egy iszonyat noob bekerülni alacsony rankra is pl, ha 4 normális játékost kap maga mellé s van mondjuk 2 idióta az ellenben...

Igazából preseason van s semmi tétje nincs meg élvezem általában, de idegesít... meg amikor tétje lesz nehéz dolgom lesz, mert mmrem a béka segge alatt van már, eleinte betaban lement s azóta sok az idióta mellettem nincs kitörési lehetőség :D Meg jó lenne normális embereket kifogni magam mellé...

(#9120) whitezo88 válasza Madwe (#9119) üzenetére


whitezo88
nagyúr

akkor szintén ebből is vérzik a rendszer. LoL-nál ugye több a "solo" rész, carry, stb, bár nekem az nem tetszik, unalmasabb sokkal. Hots legalább action-packed, folyamatosan megy a harc, cappelés. LoL streameket néha nézek pl imaqtpie-t, de bármikor odakapcsolok, mindig solozás megy, tök unalmas nézni is.

(#9121) Madwe válasza whitezo88 (#9120) üzenetére


Madwe
nagyúr

a játék csapatorientáltsága nagyon jó, élvezem én is. de a rankrendszer mmr rendszer rossz, emiatt be lehet kerülni csapdába, mint pl én, aki már closed beta eleje óta nyomja, napi 3-4 meccsnél többet mondjuk sose nyomok, az igaz, de metaval teljes mértékben tisztában vagyok pl, pro playeket is nézek, jól is játszom, de rank 20at se fogom sose elérni, új replacement óta a rank 30 is rohadt messze van (50re rakott le kb 26ról 14w6l után, eleinte 300 pontot hozott egy győzelem, mostmár csak kilencvenvalamennyit, veszteség 100+ot :D mmrem alapján elvileg akkor itt kell legyek, de miután bénák vannak mellettem s mmrem miatt a pontok is inkább mennek mint jönnek, sokkal több győzelem kell az előrelépéshez...

(#9122) holozis_HUN válasza Madwe (#9121) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem eddig 12 lose 6 win van, vagy valahogy így... Olyan balfasz csapatot kapok állandóan, hogy hihetetlen. El is megy a kedvem 2 meccd után, ahol az első 3 percben szintelőnyük van, hiába tolik 2x annyi xp-t mint a többiek nem tudok felhúzni egyedül 4 balfaszt... És szépen elbasszák a rangom....

XP/siege damage/hero damage/kill/death alapján kellene számolnia, mindenkinek személyesen. Nem egy csapatra.

Am fullos csopival be lehet menni HL-be?

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9123) Devas válasza holozis_HUN (#9122) üzenetére


Devas
őstag

Ezek a szamok sajnos nem sokat jelentenek. Nem is kene merje ezeket. :) Vagy ha mar meri, akkor normalisan merje.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#9124) F-ECT$ válasza holozis_HUN (#9122) üzenetére


F-ECT$
titán

XP/siege damage/hero damage/kill/death alapján
Akkor mindenki assával menne hl-re.

Am fullos csopival be lehet menni HL-be?
HL-be max 2 fő, TL-be mehet 5.

Dive ever, work never.

(#9125) salaam válasza Madwe (#9121) üzenetére


salaam
senior tag

Nálam is ez van, ezért kezdtem ezt a másikat még júniusban. Első moba volt, az első 100qm nyilván nem úgy sikerült, mint a mostani, kb. 800-al több az mmr-em (hotslogs szerint) az új accounton. Szóval elmehetnek oda ;] :N

(#9126) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

HL nekem is reménytelen. Nincs vészes mmr-em és rank 20 vagyok, de 3 meccs alatt 1 csapattársam volt akinek 150 fölött van a meccsszáma. Szándékosan végignéztem mindenkit. Nekem 1100 körül van. Nem csak arról van szó, hogy kikapunk, de totál hülye káosz a játék a sok kezdő miatt. Az ellenfélnél is 2-3 ember van max rendes meccs számmal. QM jelenleg ezerszer jobb, mert ott figyelembe veszi ezt is. Hiába a hülye team compok, sokkal jobb meccsek vannak mint HL-ben.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9127) holozis_HUN válasza F-ECT$ (#9124) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Oksa, köszi :)

Össze szervezhetnénk valami magyar válogatott HOTS csapatot itt fórumon :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9128) Vyndree válasza holozis_HUN (#9127) üzenetére


Vyndree
őstag

Már van.

(#9129) Kotomicuki válasza 0karmacoma0 (#9126) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Akkor el nem merem képzelni, hogy milyen meccsek lehetnek HL-en...
Az utolsó QM csatáimban rendszeresen kaptam AFK-t, akit vagy kidobott a rendszer, vagy, mire 2-4 szint hátrányt összeszedtünk, magához tért - hihetetlenül megtudja dobni az élményindexet, ha már az első pillanattól tudod, hogy az a meccs elment... :(

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#9130) LógaGéza válasza Kotomicuki (#9129) üzenetére


LógaGéza
addikt

Érdekes ezeket olvasni, nekem a meccseimen nagyon ritkán van AFK, sőt mostanában egyre jobb meccseket tolunk, lehet látni, hogy mindenkinek van fogalma arról, hogy mit kéne csinálni - az más kérdés, hogy mindenki hibázik néha, és ettől elúszik a meccs, de hát próbálkozunk, ilyen a QM :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#9131) CarajoEsp válasza Vyndree (#9128) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Van a csoportnak valami neve, vagy, hogy lehet elerni?

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#9132) fritzke


fritzke
csendes tag

Új portré Twich account kell hozzá.

Youth hides the key to salvation

(#9133) Madwe válasza salaam (#9125) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát igen, csakhogy én úgy, hogy már 5 hős kivételével mindenki megvan, nem fogok újat kezdeni :D

[ Szerkesztve ]

(#9134) DaveNo1 válasza holozis_HUN (#9127) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ahhoz először azért nem árt megütni egy diamond liga szintet minimum ;]

You are not prepared.

(#9135) Realradical válasza DaveNo1 (#9134) üzenetére


Realradical
őstag

SC2 master league (amikor még nem volt grand master league) helyezés számít? :DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#9136) Derrewyn válasza fritzke (#9132) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Kérdés, hogy ez segíteni fog-e azon, hogy alig nézik Twitch-en a HotS-ot. Úgy érzem az emberek többségének megtört a kezdeti lelkesedése, és ezt nem csak a stream nézőszámra értem.

(#9137) DaveNo1 válasza Realradical (#9135) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja hát a mikró és makró tudás akkor biztos megvan ;]

You are not prepared.

(#9138) Metacska


Metacska
aktív tag

Nekem is egységesen rossz tapasztalataim vannak a HL-el kapcsolatban.

Egy rossz pick, vagy egy kritikán aluli egyéni teljesítmény már predesztinálja a bukást. Számomra idegesítő látni azt már az első 10 percben, hogy az egyik ally balfaszsága miatt gyakorlatilag egy 4 vs 5 fog kibontakozni.

Chen, ETC, Nova pickek, aztán jönnek a second chance hero-k, és itt most kaszt nélkül mindazokra a karakterekre gondolok, akiket az utolsó helyen jegyeznek, ha pickelni kell.

Csalódás olyan emberekkel játszani, akik Garden Terror-on nem gyűjtik éjszaka a seedet. Válaszként azt mondják, hogy ők SOHA nem szokták gyűjtnei függetlenül attól mivel vannak. Ennél már csak azok elkeserítőbbek, akik defense, vagy core defense ideje alatt lane-en vannak, és kérdésre az a válaszuk, hogy XP-t Soakolnak!!!

Végül jönnek azok a Jainak és Vallák, akik elfelejtik, hogy nincs HP pooljuk, 2 ütéstől meghalnak, mégis mindig a 1st line-ban nyomulnak és halnak. Amikor felhívjuk a figyelmüket, hogy a csapatban átlag mindenki 3-szor halt és nem normális, hogy ő 15 perc alatt már 11-szer, akkor nem érti amit mondunk és kijelenti, hogy mi sem vagyunk jobbak.....

(#9139) zws válasza Metacska (#9138) üzenetére


zws
senior tag

Azért azt is tedd hozzá, hogy milyen HL rangon kapod ezeket.
Rank 10 alatt ritkán fordul ilyen elő.

ETC meg beférhet második tanknak simán, úgyhogy én nem említeném novával egy szinten.

(#9140) Metacska válasza zws (#9139) üzenetére


Metacska
aktív tag

Onnantól kezdve, hogy a Ranked meccseken csupa kreténnel kerültme össze, gondolhatod, hogy nem lvl 10 alá vitt be :)

DE Dolgozom rajta!

(#9141) Wolverine válasza Madwe (#9108) üzenetére


Wolverine
félisten

A fenti videó a WoW-on belül szebb. Valsz. akkor is, ha a hivatalos, Blizzard által feltöltött verziót nézed meg.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9142) Kotomicuki válasza Metacska (#9140) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ez van akkor, ha csak a csapatban elért eredményeidet veszi figyelembe egy rangsoroló és nem az egyéni teljesítményeidet..., és mindezt 3x, külön-külön (el kéne játszani vele).

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#9143) AxBattler válasza Metacska (#9138) üzenetére


AxBattler
félisten

Cursed Mines-on nem jön le a bányákba, hanem végig következetesen push-ol, lent meg bedarálják a csapatot... :W

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9144) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Jövőhét:

Chen -- Sale Price: 4.99 EUR / 3.69 GBP
Warmaster Chen -- Sale Price: 3.69 EUR / 2.70 GBP
Blood Elf Tyrande -- Sale Price: 4.99 EUR / 3.69 GBP

You are not prepared.

(#9145) adrian360 válasza AxBattler (#9143) üzenetére


adrian360
őstag

ha jól tud pusholni, akkor az elsőnél simán fentmaradhat, a másodiknál helyzetfüggő de még akkor is megérheti. ilyenkor lent a bányában kerülni kell a nagy összetűzést, 40 koponya körül elég gyüjteni, a többit kompenzálja az hogy az ötödik tol.

(#9146) Derrewyn válasza Wolverine (#9141) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Ő a Warcraft III: Frozen Throne videóról beszélt, viszont az nem 2008-as, hanem 2003. júliusi... Sőt, a renderelés valószínűleg még korábbi, azt hiszem ez volt a trailer is.

Madwe nem a Youtube feltöltés időt kéne nézni. :P

[ Szerkesztve ]

(#9147) 0karmacoma0 válasza AxBattler (#9143) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Inkább az a fő gond, ha rossz vonalért, vagy brusierért áldozza fel magát. Ha benyom egy fortot a gólem előtt az nagyon jó, csak a többieknek is óvatosan kell tolni lent.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9148) CarajoEsp válasza zws (#9139) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Mostanában többször játszottunk, és 1-2 kivételtől, mivel inkább a te rankodhoz nézi az embereket, vagy pedig a két rank közé lövi be őket, ezért egész jó meccseket mentünk HL és QM-ben is.

Nem is érzem, hogy annyira le lennék maradva, pedig van köztünk vagy 20 rank különbség.

De ha egyedül megyek, akkor hozzám is dobálja a retardokat sajnos..

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#9149) holozis_HUN válasza Vyndree (#9128) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Milyen csapat?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9150) Metacska válasza AxBattler (#9143) üzenetére


Metacska
aktív tag

1-2 hero esetében ez elnézhető, de inkább QM-ben.

Ha QM-ben Murky-val vagyok, akkor nem megyek le a bányába, hanem következetesen azt a lane-t nyomom, ahol a mi gólemünk fog menni.

Néha talán Sylvanasnak is elnézhető, ha minion meg structure destroyer buildet rak ki, bár ő egyértelműen hasznos szereplő a bányában is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.