Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) DaveNo1 válasza Metacska (#9600) üzenetére


DaveNo1
veterán

Raynor, Muradin, és még gyűjtesz egy kis goldot és 10-ért van több opció is: Johanna, Leoric, Nazeebo

Amúgy az összefoglalóban vannak ajánlások, bár azóta volt 2 patch is + jelentős metaváltozás szóval majd frissítenem kell valamikor.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#9602) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#9596) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha így marad tuti kap buffot, mint minden új, kijövetelkor nem túl erős hős. A kérdés, hogy a karakter gyenge, vagy csak az emberek nem tudnak vele játszani.

Rexxar viszont nagyon nem fekszik nekem egyelőre, a maci könnyen hal, és a pozicionálás is nehéz 2 testtel. Azért még próbálkozok vele, de nálam egyelőre nincs benne az első 3 wariban.

Metacska: warit mindenképp vennék, Mura pl 2k csak, esetleg ETC is jó lehet most a buff után, ezek mellett meg azt, ami tetszik.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9603) zws válasza DaveNo1 (#9596) üzenetére


zws
senior tag

Tegnap mentem egy QM-et Raynorral, csapattársaim: Morales, Aba, Tassadar, Nova.
Mikor kaptam a Morales ultit, azt hittem felrobban a fegyver a kezében, 20 után közelembe se tudott jönni az ellen :D
Viszont sokan nem jöttek rá, hogy rögtön ki kell targetelni, különben nem sok esély marad.

(#9604) Madwe válasza Metacska (#9600) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mindenképp legyen tank közöttük ha szoktál hl-ben is menni, h ha last pick vagy s nincs nálatok tank, akkor tudj hozni - meg amúgy is a 2 warrior setup a menő :) Mura+ray ajánlásával teljesen egyetértek, ray az egyik legjobb sustain dps most (valla is tud arra talentelni s ő is top közeli, de ő tud burst is lenni) mura pedig mindig szolíd tank választás lesz.

Mondjuk lehet ha leginkább hlezel 2 tankot kéne megfontolni, mert ha murát megveszed de őt ellenfél pickelte, akkor megintcsak meg vagy lőve...

(#9605) Metacska válasza Madwe (#9604) üzenetére


Metacska
aktív tag

Köszönöm a tippeket srácok!

Elvileg ezt a 10k-t Morales-re tartogattam, de az elmúlt 2 napból már jól látszik, hogy jönni fog rá patch előbb vagy utóbb, ezért meg akarom várni, hogy mi lesz belőle.

Muradin 2000-ért valóban ingyen van, egyedül csak a szolid dmg-je aggaszt, bár mivel szinte minden QM,HL meccsen, versenyen hozzák, ezért kötelező hero kellene, hogy legyen a character pool-omban. Nekem nagyon tetszik és fekszik Tyrael is, vele pedig az a baj, hogy Arthas-hoz hasonlóan csak secondary (meglehetősen squishy hero ő is warrior létére), inkább backup pick, illetve 7k goldba kerül ugyebár.

Tyrael-t nem vennétek meg?

Raynor biztos vételnek tűnik 2000-ért. ETC-vel nem játszottam még a Buff óta.

Mivel HL-ben support vagyok elgondolkodtam Tyrande-n is, de annyira nem fogott meg.

Nazeboo-t próbált valaki több körön át a patch óta? Még mindig OP vagy sokat nerfeltek?

(#9606) Madwe válasza Metacska (#9605) üzenetére


Madwe
nagyúr

Muradin q buildjével voltam már párszor top dmg is :)

(#9607) zws válasza Metacska (#9605) üzenetére


zws
senior tag

Murával ha nincs komoly AA ellenfél, akkor első talentnél mehetsz Q dmg erősítésére ha jól célzol, meccs vége felé az assák/healek már szép dmg-et kapnak a dupla stormbolt + thunder clap-től (rewind) ami rögtön menekülésre késztetheti őket.

(#9608) 0karmacoma0 válasza Metacska (#9605) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Muradin DMG-je teljesen ok. Van egy hammeres buildje, ami állítólag nagyon jó, azt nem próbáltam(mert legtöbbször counternek pickelem és kell a reverb), de el lehet menni Battle Momentum/Burning rage/rewind irányba. Ezzel iszonyú gyorsan le lehet burstölni Muraval is egy assassint/supportot. Főleg Blackhearth bayen szoktam ezzel a buildel menni, ahogy egy-egy elkapott és kiiktatott hero többet ér, mint a szokásos TF-es zavarkeltés/extra sustain.

edit: látom páran megelőztek, míg pötyögtem. :)

Morales jelenleg azért alacsony szerintem, mert sokan annyit csinálnak, hogy haverral keresnek játékot és beledugják a seggükbe a Healing Beamet, ami aztán úgy is marad. Nulla rotációval, mással nem is foglalkozva szerencsétlenkednek. Ha megtanulnak vele játszani az emberek, akkor lehet feljavul. Mondjuk az biztos, hogy nem választhattam volna jobb időpontot Sonya megtanulásához. Morales megcsákjázása után szegénynek 2 sec-e van az életből.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9609) zws válasza 0karmacoma0 (#9608) üzenetére


zws
senior tag

Én nagyrészt ezzel megyek mindig: [link]
Lvl 1-ne szoktam reverbet ha az ellenfél megkívánja. Még 20on lehet shieldet rakni, de ahoz nagy burstű ellenfél kell, akik kitargetelnek valakit mindig, de még ilyenkor se fontos. Szerencsére elég sok élet van + stoneform vigyázni kell és kész :D

(#9610): Versenyen lvl 4en Sledgehammert szoktak húzni, profi szinten nagyon nagy plusz dmg-et hoznak őssze a lvl 1-es talent miatt, és meccs vége felé két hammerrel lelőnek egy tornyot pl. Azért ezt QM-HLbe nem ajánlom, mert nem tudsz annyit bonusz dmget gyűjteni lanezés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#9610) 0karmacoma0 válasza zws (#9609) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Igen ezt a level 1 kalapácsos buildet láttam versenyen is. Valahogy belém égett, hogy Muradint a reverb miatt pickeljük, de majd egyszer adok neki egy esélyt.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9611) Madwe válasza 0karmacoma0 (#9608) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez a haverral q-zok múltkor mennyire felidegesített :D

Voltam én egy murával, haverom jainával, volt egy rehgarunk meg az aba+murky egy queból. Az egy dolog hogy aba VÉGIG murkyn ült, ami gondolhatjátok mennyire op, de konkrétan egyszer se szállt le róla... TFek esetén még azt mondtuk rendben, amikor meg kellett volna vkit mentsen shieldel már kicsit jobban idegesített, de konkrétan akkor amikor megnyertünk egy 3v3at úgy h mind3an meghaltak, s nekiláttunk bossnak, akkor ő maradt fent északon murkyn. Hiába írtunk, pingeltünk stb, konkrétan 2en belehaltunk a bossba de legalább miénk lett :D Na az ilyenek minek jönnek hlbe?

(#9610) 0karmacoma0 Többi szinten is van hasznos talentje - a minionok struktúrák ellen 4xes sebzés játék végén rewindal kb azt jelenti h 1 mp neked egy keep, a 2 ellenfelet is eltalál talenttel pedig gyorsabban tudod gyűjteni a stackeket ha úgy állnak - ha megteheted érdemes is kivárni, nyilván szorult helyzetben akkor használod amikor muszáj. Ez a talent amugy is hasznos sok mindenre, távolabbi célpontot is tudod stunolni blokk ide vagy oda, eleve 2 embert tudsz stunolni, ráadásul ami a legviccesebb mert sose számítanak murától rá amikor ellenfél kevés hpval visszavonul a fal mögé, de a kalapácsod átüt már a falon s belefal :D

[ Szerkesztve ]

(#9612) Devas


Devas
őstag

Azt a rohadt életbe, mekkora játék volt! :DD
Majdnem level 10-ig egyedül 2 ellen tartottam a lane-t, csak mikor kifogyott a lőszerünk, akkor jött egy kis segítség. Onnantól gyakorlatilag folyamatos mészárszék volt, szerintem az egész játék alatt kétszer mentem csak haza mert elfogyott a mana. :DDD

50k selfheal-t biztos toltam. :)

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#9613) malacka87


malacka87
senior tag

Ez a Nazeebo elég beteg! :) Siege dmg brutális vele+azért enemyt is lehet gyakni rendesen.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#9614) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Indexnél valaki nagyon rácuppant Moralesre ;]

Mondjuk solo q-ban a Moralesre épülő csapat játék valami szép mese lehet, amit eddig láttam azaz volt, hogy többnyire a Medivacet például lazán leszarják az emberek :N

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#9615) adrian360 válasza DaveNo1 (#9614) üzenetére


adrian360
őstag

Hancu csinálja a frostshock-os wow/hots/diablo/heartstone stb blogot, ami eredetileg csak egy guild blog volt, de mostár minden van. Minőségét hagyjuk ;)

(#9616) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#9614) üzenetére


F-ECT$
titán

A WR még mindig alacsony magasabb ligákban is vele, a korai szintek mana gondját meg jól jelzi, hogy minél hosszabb a meccs, annál nagyobb a WR-je.

Dive ever, work never.

(#9617) ThySoul


ThySoul
senior tag

ETC-t megéri megvenni most?

(#9618) F-ECT$ válasza ThySoul (#9617) üzenetére


F-ECT$
titán

Mivel 2k, ezért ha kevés warid van, akkor igen. Ha nincs szükség warira, akkor nem, mert a buff ellenére gyengus a top tier warikhoz képest.

Dive ever, work never.

(#9619) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Jövőheti leértékelések:

Anub’arak -- Sale Price: 3.19 EUR | 2.49 GBP
Cyb’arak Anub’arak Skin -- Sale Price: 4.99 EUR | 3.69 GBP
Vampire Hunter Valla Skin -- Sale Price: 3.69 EUR | 2.70 GBP
+
Only EU region:

Iron Butcher skin -- Sale Price: 3.69 EUR | 2.70 GBP
Succubus Kerrigan skin -- Sale Price: 3.69 EUR | 2.70 GBP
Storm Lord Falstad skin -- Sale Price: 3.69 EUR | 2.70 GBP
Pajamathur skin -- Sale Price: 4.99 EUR | 3.69 GBP
Judgement Uther skin -- Sale Price: 7.49 EUR | 5.59 GBP - 25%

Valahogy éreztem, hogy a Judgement Uther skin nem fog -50%ot kapni, mert új :(

+ Blizzconon jönnek az új hősök, pályák, balance változtatások stb stb. Majdnem még egy hónap, váá ;]

You are not prepared.

(#9620) Mister_X válasza DaveNo1 (#9619) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én a Marshall Raynort megvettem volna, ha nem valami vadnyugati szakállas bűn lesz, hanem Confederate Marshall James Raynor és kap egy spéci Vulture-t.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9621) TBT válasza DaveNo1 (#9619) üzenetére


TBT
addikt

Várjuk a BlizzCon-t! :C

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#9622) Mister_X válasza DaveNo1 (#9619) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én várnék egy csomó SC2 pályát.

Redstone III mintájára:
Pálya egyes részeit elöntő láva, akár dinamikus lane-ek és objective-ek: fortok és keepek lehetnének command centerek, objective-ek meg lehetne nyersanyaglelőhely feletti uralom, minek teljesítése esetén taktikai csapás mérődne egy lane-re (mondjuk egy rahedli reaper).

Zerus mintájára:
Kér primal zerg frakció harcol, objective időközönként felbukkanó primal zerg vezetők (boss), akiknek az esszenciáját meg kell szerezni: a mi vezetőnk begyűjti az esszenciát és megindul egy lane-nek.

Tarsonis mintájára:
Két terran frakció, akik lopnának az időnként áthaladó, védett vonatról - a vonat át is haladhat úgy, hogy senki sem szed róla lootot (xp, lane upgrade/repair, fegyver, amivel megindul egy lane-nek a mi csapásmérő osztagunk).

Bel'shir mintájára:
Két terran frakció, objective terrazine gyűjtés Toshnak, amit a Tal'darim nem hagy szó nélkül, objective teljesítés esetén védekezni kell a Tal'darim ellen (!), utána Tosh ad valami jóságot (mint Tarsonis lootok).

Khaldir mintájára:
Zerg vs. Protoss, pályám időközönként végigmegy egy flash freeze storm, ami alatt a minionok és turretek megállnak (fort, keep, core működik) és a hősök is belassulnak kicsit (nem stackelődik) és a látótáv is leesik - játék végefelé ritkábbak és rövidebbek a stormok.

Atrias mintájára:
Protoss vs. Protoss, objective feltörő gejzírek gázának begyűjtése, ami esetén pár jóság megindul lane-eken (Void Ray, Colossus, Immortal, stb.).

-

Wááh, csak egy valósuljon meg a fentiek közül.., :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9623) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Megvettem Lt. Moralest, mert csak. Első benyomások vegyesek voltak, mert a csapataim tele voltak gyökerekkel meg AFK-val: rányomom az AA buildes Raynorra a Stim Drone-t, viaszavonul. Felgyógyítom Muradint, hazamegy. Triple tappel kitargetel Nova, elfutnak mellőlem. Utána jött egy Blackheart's Bay és most a puskacső túloldalára kerültem. Kiegyensúlyozott mm hősök alapján, együtt mozgunk, ki is próbáltam a Medivacet. Hát ez valami kegyetlenül mocskos dolog, az biztos - fizetünk, boss, hazamegyünk, már a bruisereken vagyunk rajta. Utána meg egy elég mocskos compot is sorsoltak: Rehgar, Abathur, Lt. Morales, Raynor, Butcher - hogy mi ellen, az mindegy, Abathur 25% attack speed bonus, Rehgar Bloodlust, én Stim Drone. Csak tessék elképzelni. Napi utolsó meccsem meg Battlefield of Eternity lett, ahol szintén diadalmaskodott a Medivac: szép kis splitpush 16%-ról, a core-juk alá szállva, hárman, míg az öt ellen elment Immortalt ölni (eléggé úgy nézett ki, hogy eldobják a meccset, volt egy minimap missclick is Medivaccal öt méterrel arrébbra).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9624) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Dolgoznak a Death Recap UI-n

Remélem még idén belekerül :C

You are not prepared.

(#9625) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Jól olvasom, hogy Artanis minden LotV preorderhez jár, nem csak Digital Deluxe-hoz?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9626) TBT válasza Mister_X (#9625) üzenetére


TBT
addikt

Igen, sőt a dobozos Collector's Edition-höz is jár. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#9627) Mister_X válasza TBT (#9626) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most láttam a launcherben a piros betűs kiírást, dobozos előrendelőknek is jár, ami nagyon jó hír - 9.990Ft amiben benne van egy 3000Ft-os HotS hero, must have :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9628) TBT válasza Mister_X (#9627) üzenetére


TBT
addikt

Szuper, plusz ugye már 2 HearthStone Classic booster kódot is kapsz alapverzió esetén (Diablo 3 Reaper of Souls és WoW Warlords of Draenor-nál is járt már). CE esetén 3 HS Boostert adnak, és akkor még nem beszéltünk a StarCraft 2 epikus és hosszú befejezésről (30 cinematic-ot tartalmaz a LotV). Szóval tényleg musthave. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#9629) tepenzed


tepenzed
őstag

sziasztok!

3 hónap után tervezek visszatérni a játékba. Casual player vagyok, általában QM meccseket játszok. Érdeklődni szeretnék, hogy történt e valami szignifikáns változás a játékban, elsősorban a matchmaking rendszerre gondolok?

Tudniillik megszoktam, hogy például LoL-ban a normál játékoknak is van MMR pontja, így egy idő után például normálban is csak a szintemen lévő játékosokkal kerültem össze, így biztosítva a kiélezettebb harcokat. Azonban ebben a játékban sajnos hatalmas különbségeket véltem felfedezni a csapatok között, vagy iszonyatosan megaláztak minket vagy fordítva történt.

Az emberek gyakran feladták és inkább trollkodtak, a bűntetések komolyodtak valamennyire?

Köszönöm válaszaitokat. :R

(#9630) 0karmacoma0 válasza tepenzed (#9629) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nálam alapszabály, hogy hétvégén csak casual meccseket játszok, mindenféle elvárás nélkül. Főleg új herokat gyakorlok ilyenkor. Péntek déltől sok az afk-zó, rage-elő dedós. Hétköznap ok a dolog ilyen szempontból, szerintem egész normális a community. Általában a béna kezdők a leghangosabbak.

Matchmaking változó. Mostanában mindig visszanézem a csapatok mmr-jét, kb 4 ből 1 meccsem szokott olyan lenni, hogy 2 2400-assal balanceol ki, két 1700-asat míg a másik csapat teljes 2100 környéki átlagon van és szinte biztos a vereség. A többi meccs ilyen szempontból egész jó mostanság. Sajnos ami jelenleg nagyon átveri a rendszert az a kicsi mintával rendelkező, az elején szerencsés játékosok jelenléte. Én is ilyen voltam pár hónapja. Volt egy jó sorozatom, valami diamond ligásnak írt ki hotslogs, és a rendszer is rank 1-5 játékosokkal rakott össze, miközben a tudásom nagyon messze volt még a rank 30-tól is. Sajnos ez az a variancia, ami nagyon sokat ront a ranked élvezhetőségén, nem lenne rossz egy kezdő liga, ami mondjuk 100 meccsig csak a kezdők között menne, hogy be tudjon lőni rendesen a rendszer. QM-el mostanában nagyon jól elvagyok. Igazából tanulási céllal most 1-2 hónapja szinte csak azt toltam. Mióta jobban játszok nyerek, szóval nincs rá nagy panaszom.

Ez 99% solo Q tapasztalata, csapatban nem tudom, hogy milyen most az MM, de láttam vicces képeket fórumokon, mikor totál kezdőket rakott össze Chu8-ékkal.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9631) salaam válasza 0karmacoma0 (#9630) üzenetére


salaam
senior tag

Ragelnek is sokat miatta, főleg mewnfare, akit állandóan olyanokkal dob össze, akik bónusszal vágtatnak rank 1-re, miközben rank 45 körül lenne a helyük :))

(#9632) F-ECT$ válasza tepenzed (#9629) üzenetére


F-ECT$
titán

A hónapokkal ezelőttihez képest egy nagyságrenddel jobb, de még nem tökéletes.

Dive ever, work never.

(#9633) holozis_HUN válasza 0karmacoma0 (#9630) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Mi az mmr? Hol lehet megnézni? :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9634) 0karmacoma0 válasza holozis_HUN (#9633) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Ha Hotslogsra feltöltöd a replayeidet, akkor meg tudod nézni a sajátod. Egy viszonyszám, amihez hasonlót a Blizz is használ, hogy belője a szinted a matchmakinghez. A csapat vs másik csapat tudásának arányában lövi be mennyit növekszik vagy csökken egy meccs után. Nem tökéletesen pontos, de a most kiadott hivatalos top200-as lista nagyon hasonló Hotslogson és a blogbejegyzésben is. Ha a korábbi meccseknél "kibontod" a meccset gyorsan le tudod csekkolni kikkel dobott össze kik ellen. Nagyon sokan feltöltik, szóval ritkán érzem nagyon pontatlannak. Extrém számoknál megnézem mindig, hogy az arcnak nincs-e nagyon kevés meccse feltöltve(nem feltétlenül neki kell, elég ha más feltölti a közös meccset). Néha csalóka, mert van aki válogatja a nyert meccseket, hogy jobban nézzen ki a logja.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9635) D4v3 válasza 0karmacoma0 (#9634) üzenetére


D4v3
őstag

Azt nem vágod, hogy hogy leheteséges, hogy haverral együtt toljuk mindig, neki kb. 100 mmr-rel nagyobb a raingje és win-nél ő többet kap, lose-nél kevesebbet veszít, mint én :)

(#9636) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

2 kezdő partyzna.

Egyelőre csak QM. ;)

Add-oljatok, ha gondoljátok: lacc#2648.

;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#9637) holozis_HUN válasza 0karmacoma0 (#9634) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Soha fel se mentem hotslog-ra :D összes replay-t kell tölteni?

Látom magyarul van, ezt ellenőrzni a Blizzard és olyan elleneket rak be?

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9638) 0karmacoma0 válasza D4v3 (#9635) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Sajnos fogalmam sincs a továbbiakról. :D

Holozis: Érdemes. Én pl ez alapján nézem melyik hőssel milyen pályán, hogy megy, vagy melyik build hány %-ot hozott. A garden of terror pl mondjon le. :D

Szerintem ennek semmi köze a Blizzardhoz, csak ügyesen kitalálták az osztályozási szisztémát.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9639) F-ECT$ válasza 0karmacoma0 (#9630) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt a kiegyenlítősdit én is utálom, inkább várnék még 1 percet, csak, hogy a szintemnek megfelelő embereket adjon mind a 4 maradék helyre.

Mondanom sem kell, hogy Nova miatt kaptunk ki.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9640) 0karmacoma0 válasza F-ECT$ (#9639) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Az külön szép, mikor Nova kezd el oltani mindenkit. Ráér mert mindig death timeren van a sikertelen 1 vs 3 rajtaütések után. Annyira haszontalan hero tud lenni. Ellen 33. szintű Valaja legalább pár miniont megöl. :D

Nekem ma bejött társnak egy Malf-Lili párban játszó csapat, akik szándékosan nulla healt toltak ki, és osztottak mindenkit. Még egy missclick gyógyítás se volt. Nem tudom minek jó ez nekik. Lili valami 9-18 arányt hozott- Malf is kb 9-15öt aztán verték a nyálukat mennyi sebzésük van. Sajnos a másik két arc leállt flame-elni velük hiába írtam, hogy inkább játszanak és hagyják rájuk.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9641) Madwe válasza 0karmacoma0 (#9640) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért egy ügyes nova, fogalmatlan ellenfélnél sokat tud segíteni akar hlben is. Átlag rank20 alatti meccsen konkrétan 2x herodmgt tolt ki mint jaina, s kb 10 perc körül nyertünk is:) ritkán, de jól tud jönni! Draftnal hiába szentsegeltunk, a végen kb mindenki el akarta venni a csokat:) persze hülye draft béna player ellen kell hozza hlben, de azért van ilyen is!

(#9642) 0karmacoma0 válasza Madwe (#9641) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Azért is írtam, hogy tud lenni. Egy nagyon jó Nova, megfelelő csapat ellen, megfelelő csapatban azért tud meccsnyerő tényező lenni, de 90%ban tripple tap-al lövik Muradint. Főleg azok akik firstpickelik a jelenlegi metában.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9643) L4D1K válasza Mister_X (#9627) üzenetére


L4D1K
őstag

Ostoba kérdés, de ha Itthon rendelek elő rá, galaxis stb..helyekről. Akkor is jár hozzá a plusz kupon? Avagy hogy működik ez?

# ANTAL Tuning #

(#9644) ThySoul


ThySoul
senior tag

Tyrande-t a buff után érdemes megvenni? (és ha igen, mennyire használható healerként/milyen build jó nála? )

(#9645) F-ECT$ válasza ThySoul (#9644) üzenetére


F-ECT$
titán

Abszolút, önállóan se rossz healer, de főleg a 2 supportos felállásban az igazi. Alap build, de elég sok jó választás van, függ a csapattól és az ellenféltől. Másik jó build, kicsit több dmg-vel.

Dive ever, work never.

(#9646) 0karmacoma0 válasza ThySoul (#9644) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én most se érzem HL képes szóló healernek, de azért javult ilyen tekintetben. Összességében továbbra is inkább gank squadba jó, mint általános supportnak.

Build tekintetében próbálok alkalmazkodni a csapathoz. Qm fun buildem a full owl-os sprintel, rewindel és lunar blaze-el. Nehéz nem top dmg-nek lenni vele, de nem az a klasszikus erős dmg build, inkább a folyamatos poke mókázás.

Ha roam lesz akkor ez az általános build A trueshot aura-t le lehet cserélni, ha nem aa-s teamcomp van. Illetve lev 13-on lehet olyat választani ami jobban fekszik a szituhoz.

A mule szituációs választás lehet Minesra, Bayre és a napágyús pályára, de eléggé hiányozni szokott a lunar.
A pierce a beváltós/chanallinges map-eken működik jól, érdemes később rangerrel párosítani.
Van AA build is Marksman, Focused attack, Nexus frenzy alapokon, de azzal nincs tapasztalatom.

Összességében szerintem nagyon fun hero. Sok skillshotot kell bevinni, a stun és a bagoly is képes nagy play-ekre, és egyáltalán nem monoton a sok jó talent miatt.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9647) TBT


TBT
addikt

Quick Match/Hero League-ra (esetleg Team Leagure-ra) keresnék tapasztaltabb (Rank 30 alatti) játékosokat.
Sajnos Solo-ban ez a játék is közel rémálom (majdhogynem élvezhetetlen). Nincs összedolgozás a játékosok között (sem az objektívek, sem a képességek tekintetében) és még egymás szidása is megy. Tisztára mint a LoL-ban/Dota 2-ben. De amíg a LoL-ban/Dotában kellett egy-két év, hogy előmásszanak a rinyagépek, itt erre elég volt pár hónap.

Akit érdekel a dolog írjon rám!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#9648) Lokii


Lokii
tag

Szevasztok,szerintetek nem kicsi kicsit Stitches hook-jának a base és skálázodó dmg-je? Oké,oké,tudom hogy Warrior meg hogy azon belül is tank(végre már nem bruiser sustainnal rendelkezik),de Muradinnak is alapból 50+10 a dmg rövidebb CD-vel(10 sec) és ehhez skálázodóan kevesebb mannával(plusz a dmg hero találotonként lehet növelni +5-el tallentel),míg Stitchesnek 48+8 a dmg,és 16 a CD és 75 manna... Oké,lehet hogy rigolyás vagyok,vagy Stitches fanatikus,de Hookkal azért nehezebb eltalálni az ellenfelet meg ritkábban is lehet használni,így szerintem lehetne növelni a dmg-t 75+14/levelre,ez kb 10%-a egy kevés HP-jú ellenfélnek,szóval több jutalmat kapna Stitchest ha eltalál egy Herot a hookjával. :))

Need for speed world:0DARIUS0 , Battle.net: Dunna#2926

(#9649) Danex válasza Lokii (#9648) üzenetére


Danex
addikt

De taktikailag sokkal többet is ér a hook és a range-éről sem szabad megfeledkezni, addig muradin e téren gyengébb.

(#9650) AxBattler válasza Lokii (#9648) üzenetére


AxBattler
félisten

Írd meg a Blizzard-nak, értékelik a visszajelzést!

;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.