Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) kovsol válasza Devas (#8200) üzenetére


kovsol
titán

HotS esetében olyan tesztet érdemes inkább keresni, ahol különböző CPU-val tesztelnek, mert az előbb lesz szűk keresztmetszet, mint egy közepesen szar VGA. Akkor meg főleg ha AMD cpu-ja van az embernek.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8202) AxBattler válasza kovsol (#8199) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát pedig egy ingyenes játék miatt nem fogok annyit építésre/fejlesztésre költeni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8203) Sebestyen01 válasza AxBattler (#8202) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Miért más nincs amivel tolnád csak ez? :U

(#8204) AxBattler válasza Sebestyen01 (#8203) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez egy költői kérdés volt... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8205) tomazin válasza AxBattler (#8202) üzenetére


tomazin
veterán

Arra akart célozni, hogy nem azért költesz a gépre, mert a játék maga ingyenes vagy sem, hanem azért, mert szeretnéd, hogy szépen fusson rajta. Ennyi erővel, ha csak ingyenes játékkal játszanál, akkor még mindig 386-ason tolhatnád.

inkább off.

[ Szerkesztve ]

(#8206) DaveNo1 válasza Sebestyen01 (#8198) üzenetére


DaveNo1
veterán

Valla a legjobb 2k hős kezdőknek, de ha szeretsz supportolni akkor malfurion is jó választás, ha a warriorokat szereted, akkor muradin is (mindkettő top tier)

You are not prepared.

(#8207) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :K :R

(#8208) AxBattler válasza tomazin (#8205) üzenetére


AxBattler
félisten

Képzeld, értettem, csak annyit írtam, hogy százezreket nem fogok költeni egy ingyenes játék miatt, nem pedig azt, hogy egyáltalán.

"Free-to-play MOBA-ra elverni 200k-t hardverben..."
"Hát pedig egy ingyenes játék miatt nem fogok annyit építésre/fejlesztésre költeni."

(#8206) DaveNo1
+ 1
+ Az alap csomag is tök jó: Malfurion, Muradin, Raynor, Warhorse. :K

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8209) h-yle válasza Devas (#8200) üzenetére


h-yle
addikt

Redditen még olyanok is sírnak, hogy szarul fut akik haswell i5-el meg GTX980-al mennek neki, szóval valami bug lesz a dolog mögött. Egyébként állítólag 32 biten jobban fut mint 64-en, launcherben át lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8210) Sebestyen01 válasza h-yle (#8209) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Adatlapi konfiggal minden maxon nincs semmi gond :DDD

(#8211) Devas válasza h-yle (#8209) üzenetére


Devas
őstag

Köszönöm, ki fogom probálni a 32 bitet.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#8212) LógaGéza válasza ldave (#8071) üzenetére


LógaGéza
addikt

Na újraraktam a Win10et, annyi változott, hogy telepítés után az első restart közben kihúztam a hálókábelt, letiltottam a driverek automatikus, Windows Update-es telepítését, felraktam az AMD drivert, és a Xonar U7-hez is egy régebbi driver (még Windows 8-as, nem is 8.1-es :U ) ment fel, azóta hibátlan, semmi akadás!

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#8213) CactuS válasza DaveNo1 (#8206) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lili mint support nem játszik? Én megvettem, igaz prémium nélkül még csak lvl 7 körül jár de healerkent nekem nagyon használhatónak tűnt. :B

Bár ez erősen szubjektív, de malfurion alaphealje nekem érzésre rosszabbak tűnt, mint Lili-é.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#8214) Madwe válasza CactuS (#8213) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lili jó, de próbb szinteken már nem annyira, tekintve h szakítható az ultija. Malf, Rehg és Uther a must have, de lili se rossz!

(#8215) F-ECT$ válasza Sebestyen01 (#8210) üzenetére


F-ECT$
titán

Ami kb semmit sem jelent. Mennyi a min fps csatában pl?

Dive ever, work never.

(#8216) Sebestyen01 válasza F-ECT$ (#8215) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem tudom mert a monitorozás itt nem működik, de érzetre folyamatos, nem laggol :K

(#8217) Devas válasza Sebestyen01 (#8216) üzenetére


Devas
őstag

ctrl-alt-F

vertical sync-et kapcsold ki :) vagy mi a neve

64, vagy 32 bit módban futtatod?

Amúgy átváltottam 32 bitre és érezhetően jobban fut, de majd még jobban megfigyelem.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#8218) Sebestyen01 válasza Devas (#8217) üzenetére


Sebestyen01
őstag

64biten elvileg mert nincs a 32bit kipipálva nagy csatákban olyan 80fps meg van minden fullon 1080p :R

(#8219) salaam


salaam
senior tag

TeamLiquid csoda #78: FalcoN lvl10-nél lehozott Monstrosityje lvl20ig élt, teamfightban az ellenfél fél csapatát agyonverte, ~400 körül ütött :Y

(#8220) F-ECT$ válasza Sebestyen01 (#8218) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja most nézem, hogy csak a proci + vga párosod 300k+ Ft, ezzel minden jól fut (még).

Dive ever, work never.

(#8221) Sebestyen01 válasza F-ECT$ (#8220) üzenetére


Sebestyen01
őstag

általában olyan 2-3 évente van generál, nagyon megfogott a game amúgy :DDD ami szarul jön le hogy nem tudok a felbontásomban játszani csak HD-ban :(((

(#8222) Mister_X válasza salaam (#8219) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én akkor röhögtem, amikor core-unktól elvittem az enemy keep kapujáig a monstrosityt, majd jött a zerg hunter skines Zeratul és a harmadát nem tudta leverni okos pofozkodás miatt - meg is öltem, mert lecsatlakoztam, hogy ledobhassak kicsit arrébb pár aknát. Hunt the hunter :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8223) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Olyan dél óta tolom, az gáz ha már 11-es szinten vagyok, és gondolkozok a start pakkon :DDD :C

Asszem 12-es meg 14-es szinten mit adnak oda van írva hogy a free rotationhoz van köze, de nem jövök rá :B

Vagytok irr amúgy akik együtt tolják? Betársulnék :C
Nézzetek amúgy hülyének de ETC-vel nagyon fun köröket megyek, eleinte még élő emberekkel botok ellen, de most már megyek normálisan nem botok ellen, egyszerű ez mint egy pofon :C

[ Szerkesztve ]

(#8224) Mister_X válasza Sebestyen01 (#8223) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem gáz, támogasd a játékot - bár itt is nehéz lesz engem utolérni költekezésben ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8225) Sebestyen01 válasza Mister_X (#8224) üzenetére


Sebestyen01
őstag

;] Sistereg a bankártya? ;]

(#8226) Mister_X válasza Sebestyen01 (#8225) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Múltkor kiszámoltam, HearthStone-ba 325€-t öltem, HotS alulról karcolhatja a 100-at, egyéb Blizzard termékek 130€-nál járnak + WoW gametime :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8227) Sebestyen01 válasza Mister_X (#8226) üzenetére


Sebestyen01
őstag

;] A hobbyra költ az ember ;] No meg lehet nincs feleséged :DDD Bár míg meg nem jön az elszámolás nincs gond :DDD ;] /tapasztalat :D /

No de 4k aranyért mit vennétek leginkább ami jó is és élvezhető? :B

[ Szerkesztve ]

(#8228) Mister_X válasza Sebestyen01 (#8227) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fiatal vagyok én még a házzassághoz, plusz nem iszom, na :) Persze ez se két nap alatt lett beleölve, másfél éve költök és sosem az a havi 10k hiányzott kenyérre meg tejre.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8229) Sebestyen01 válasza Mister_X (#8228) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nyilván csak poén volt, ami jó, és éri a pénzt én is tudok törődni vele :DDD

(#8230) F-ECT$ válasza Sebestyen01 (#8227) üzenetére


F-ECT$
titán

Nézd meg a topic összefoglalót és ezt.

Röviden: Valla, Malf, Muradin, esetleg Li Li a 2k-sok közül, vagy Tassadar, esetleg Illidan a 4k-sok közül. ETC régebben jó tank volt, mára már van 4-5 jobb nála.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#8231) Sebestyen01 válasza F-ECT$ (#8230) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Köszönöm az instrukciókat, elolvasom, ETC-ben tetszik a stílusa és ennyi fun vele menni és kész :DDD

(#8232) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Limit van hogy ha gép ellen tolunk versust? Egy ideje nem kapok xp-t :U Na ez mi a faxnak kell bele? :W
Olvastam van benne ilyen.... fasza, de minek ne hogy haladjon az ember!

[ Szerkesztve ]

(#8233) Devas


Devas
őstag

Gondoltam előveszem a jó öreg Stiches-t, mert már megcsömörlöttem Raynor-tól:
Ezt a rövid videót látnotok kell! :DD

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#8234) salaam


salaam
senior tag

NA ESL Cloud9 - Cognitive: Sonya,Abathur,Azmodan, Raynor, Murky vs. Chen, Nova, Falstad, Sylvanas, Sgt. Hammer :C :Y :Y

(#8235) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Monk spotlight

You are not prepared.

(#8236) CactuS válasza Sebestyen01 (#8232) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Anno én sem értettem, de szerintem a botok miatt tették bele, mert Single Playernél nincs aki reportoljon, ha botolsz. Én se akartam az elején más játékosok ellen tolni, kb lvl 20 voltam, mire elkezdtem QM-ezni, viszont azóta bánom, hogy nem egyből azzal kezdtem. Az elején szidtak volna, az tuti, viszont sokkal több XP és Gold.

Tegnap irgalmatlan szopóágon voltam: sorra jöttek a free slotot emberkék, akik emelték a meccs színvonalát. Nem tartom magam egy top játékosnak, de az szerintem már gáz, ha brightwing-vel több siege dmg-et tolok, mint Sylvanas.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#8237) AxBattler válasza CactuS (#8236) üzenetére


AxBattler
félisten

Jah, tegnap Sylvanas-szal több damage-et toltam, mint akármelyik más Assassin partitag... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8238) F-ECT$ válasza Sebestyen01 (#8232) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom azért hogy ne ott farmoljon xp-t és goldot a jónép.

Dive ever, work never.

(#8239) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#8235) üzenetére


F-ECT$
titán

Elég fő supportnak egy csapatba, vagy inkább Tass / Tyrande szerű?

salaam: komoly meccs volt? Ptr vagy még a mostani éles szerver?

Dive ever, work never.

(#8240) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#8239) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem tudom nem játszottam vele, de main healernek jó lehet, esetleg kiegészítve egy tassadar vagy tyrandeval.

A divine palm brutál jó, olyan mint rehgar instant heal, csak nincs késleltetés rajta, jó reflexxel rátolod arra akit ki akarnak fókuszálni, nem hal meg és kap egy vagon healt.

Az aoe healje sem rossz, viszont szerintem kicsivel gyengébb mint rehgar chain healje + azt is figyelembe kell venni, hogy a monkkal aktívabban részt kell venni a csatákban ezért több sebzést kap be.

You are not prepared.

(#8241) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Jövőheti leárazások:

Azmodan -- Sale Price: 4.99 EUR / 3.69 GBP / 4,500 WON
Azgul'dan Azmodan Skin -- Sale Price: 4.99 EUR / 3.69 GBP / 4,500 WON
Demonic Tyrael Skin -- Sale Price: 4.99 EUR / 3.69 GBP / 4,500 WON

Demonic Tyrael skin elgondolkodtat, brutál jóra csinálták meg.

You are not prepared.

(#8242) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#8240) üzenetére


F-ECT$
titán

Divine Palm-nak is van feltétele, mert ha sikerül leállítani a dps-t, akkor viszont nincs heal. (Ez mondjuk nem összeszokott csapatnál úgysem fog menni.)

Rehgarral lényegében nem lehet bemenni harcolni, mert 1 stun és halott, ebből a szempontból a Monk biztos jobb lesz, mert sokkal mozgékonyabb.

Demonic Tyrael - lehet, hogy jól néz ki, de a hős nem nagyon tetszik egyelőre, majd meglátjuk a patch után.

Dive ever, work never.

(#8243) whitezo88 válasza DaveNo1 (#8241) üzenetére


whitezo88
nagyúr

wow! olyan mint a Démon Immortal. De az Azguldan se rossz.

(#8244) tomazin válasza DaveNo1 (#8241) üzenetére


tomazin
veterán

Mikor lesz már ranger sylvi skin???
Az az 1 ami annyira tetszik (meg a hero is használható), hogy meg is venném, de csak zakcijóba.

(#8245) Sebestyen01 válasza CactuS (#8236) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Tegnap dél után játszottam a játékkal először, gondoltam a botok nem nuuboznak le joggal mert nem vágom még annyira, de úgy látom muszáj élesben is csinálni ha haladni akarok :DDD

(#8246) whitezo88 válasza tomazin (#8244) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én azt simán megvettem, 7,5 euró annyira nem iszonyat összeg még szerintem.

(#8247) tomazin válasza whitezo88 (#8246) üzenetére


tomazin
veterán

ócsójános vagyok na..ha karácsonyig nem lesz akkor meglepem magam vele :)

(#8248) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Megjegyzés: Stitches Savor the Flavor-ja a Nova-kópiákból is tudja szedni a +2HP/sec regent!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#8249) ThySoul


ThySoul
senior tag

A hősök ára szokott esni? ( mert vannak olyan hősök, akiket kipróbálnék, pl:Arthas,The Lost Vikings, de jelen állapotukban nem fizetnék érte 7/10k-t)

(#8250) Realradical válasza ThySoul (#8249) üzenetére


Realradical
őstag

Időszakonként csökkentenek az árukon.
LV-t nagyon szerettem, szólóban HL 30 körüli rankon 65%-os win rate-em volt velük, de a nerf után már nem használom már őket. Szerintem jelen formájukban nem érik meg a lóvét.

Things that try to look like things often do look more like things than things

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.