Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Stylerr válasza Lézerparaszt (#500) üzenetére


Stylerr
addikt

Lehet, de nem egy HOTS fogja megakasztani, illetve gondolom.. Milyen a gépigénye a játéknak, van róla valami infó?

(#502) DaveNo1 válasza ChromeX (#498) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja sorry, mindenesetre jó meccs volt :D azóta is csak 2 meccset buktam, fun ez a Nova nagyon. (OP-nek annyira nem mondanám, Stitches durvább szvsz.)

You are not prepared.

(#503) Wolverine válasza Stylerr (#494) üzenetére


Wolverine
félisten

A béta szerverek az USA-ban vannak, ez okozza a latency gondokat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#504) kexksz válasza Stylerr (#501) üzenetére


kexksz
addikt

Nekem full lowon 1080p-ben HD8730m-el játszható.

(#505) Lézerparaszt válasza Wolverine (#503) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Amikor elkezdtem, ki lehetett választani a régiót. Akkor még sincs régiónként szerver?

A játék az nem játék!

(#506) zws válasza DaveNo1 (#502) üzenetére


zws
senior tag

Én is gondolkoztam rajta, hogy Novát kéne megvenni, de Valla jobban bejött ulti miatt :D Most megvettem Sonyat, elég jól aprít ő is :D Am ha gondoljátok vegyetek fel zws#2399

(#507) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ez a brightwing egy vicc, a passive képessége több healt tol ki mint egy másik support class activeja...lehetlen egy jó csapatot lenukolni így.

You are not prepared.

(#508) Wolverine válasza Lézerparaszt (#505) üzenetére


Wolverine
félisten

A full verzióban lesz. De minden béta szerverei az USA-ban vannak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#509) DaveNo1 válasza Wolverine (#508) üzenetére


DaveNo1
veterán

És amikor kijön a végső verzió akkor mi lesz a mostani accoutokkal?

You are not prepared.

(#510) Lézerparaszt válasza DaveNo1 (#509) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Elvileg marad minden, ha mégse akkor a boltból vett dolgok árát visszautalják.

A játék az nem játék!

(#511) Wolverine válasza DaveNo1 (#509) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha költöttél pénzt a shopban valamire, azt vagy megtarthatod, vagy visszakapod az összeget a Battle.net walletedre. Pontosan nem néztem még utána.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#512) DaveNo1 válasza Lézerparaszt (#510) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jó de ha USA szerver akkor átszáll EU-ra?

Btw. előbb zws-sel egy akkora idiótával játszottunk, végig minket szidott, káromkodott az egész meccs alatt, kb az értelmi színvonala egy 10 évesét sem érte el. Hihetetlen kiket be nem engednek alfára :DDD Végén már csak sírtam a röhögéstől

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#513) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#509) üzenetére


F-ECT$
titán

Inkább az a kérdés, hogy vihetjük-e az EU szerverre a karaktereket, vagy az marad a US szerveren.

Dive ever, work never.

(#514) k.kristof válasza F-ECT$ (#513) üzenetére


k.kristof
őstag

Látom senki sem olvas itt (sem) patch notes-t :P

1. All Players Have Been Moved to Their Home Battle.net Region

Vagyis mostantól lehetnek akár Mucsalyröcsögén is a béta szerverek, a HotS accountod az EU régióban van. Lásd az idézett sor alatti pontokat a patch notes-ban, ha USA szerveren lennénk még, nem látnánk in-game az EU-s barátainkat.

2. Today’s patch marks our final planned Heroes of the Storm account wipe and monetary refund.

Vagyis a linkelt patch előtt volt az utolsó tervezett account-wipe, valószínűleg nem lesz több, főleg hogy hamarosan indul a béta. Hearthstone-ban is simán át lehetett vinni a béta progresst az utolsó wipe után.

3. All purchases made using real-money prior to today’s account wipe have been reset and refunded to your Battle.net balance.

De ha egész véletlenül mégis lenne még account wipe, akkor a Battle.net Balance-ra kerül az elköltött összeg.

(#515) Lézerparaszt válasza k.kristof (#514) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Olvasnánk mi, csak 1) meg kell keresni, ami több mint 2 mp, így nem éri meg
2) el kell olvasni, ami megint csak lassabb mint megkérdezni :D

A játék az nem játék!

(#516) Wolverine válasza k.kristof (#514) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak olyan játék patch note-ját olvasom, amivel játszom is, sorry :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#517) zws válasza DaveNo1 (#512) üzenetére


zws
senior tag

Kemény volt, nem csoda h kikaptunk, mikor menni kellet volna a bányába full hp-n állt a core mellett és csak írkált a haverjával :D

(#518) DaveNo1 válasza zws (#517) üzenetére


DaveNo1
veterán

"Uninstall yourself" :DDD

You are not prepared.

(#519) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nálatok is az van, hogy néhány hőssel tök jól tudtok menni, hasznosak vagytok, stb, míg másokkal tök noobok vagytok még sok gyakorlás után is?

Dive ever, work never.

(#520) Lézerparaszt válasza F-ECT$ (#519) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Minden a csapattól függ kb, még Te is. Megint csak a support karaktert emelném ki, van hogy a sok hülye közül nem tudod megállapítani melyiket kéne supportolni, mert egyiket sem érdemes. Vagy melee warriorral hiába mész pl campet vagy virágot farmolni, a többiek nem mennek, hanem valamivel elfoglalják magukat. Te meg azért csak szeretnél nyerni így mented a menthetőt, mész egyedül és hárman leölnek könnyen. Ha a csapat azt csinál amit akar, nem azt amit kéne, akkor mindegy mit csinálsz, mindenképpen haszontalannak fogsz tűnni. Jönnek a halálok, kill nem lesz mert te ugye azzal törődsz amivel kéne, csak egyedül nem lehet, és a végére jönnek majd a csapattagok beszólásai, akiknek kicsivel több killjük van mert négyen rámennek bánya időszakban valakire és hazáig kergetik, hogy legyen 1 killjük. Remélem a végleges verzióban lesz majd klánrendszer, úgy legalább ha nem is profikkal, de ismerősökkel lehetne nyomni és nem random botokkal vagy idiódákkal. Mondjuk addigra lesz Overwatch, szóval ezt el is fogom felejteni :D

A játék az nem játék!

(#521) DaveNo1


DaveNo1
veterán

OMG ebbe a tesztbe tényleg beengedtek minden idiótát. Hát nincs valami szűrő? Srác végig magyarázta nekem meccsen hogy bot vagyok, meg reportol és még meccs után is is irogatott nekem, meg hogy megyek az igazságszolgáltatás elé :))

Küldtem is egy spam reportot és megkérdeztem benne, hogy miért engednek be minden hülyét tesztelni? ...

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#522) Lézerparaszt válasza DaveNo1 (#521) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ha szűrnék az embereket skill, jófejség stb dolgok alapján, akkor nem jönne ki két csapat, gyakorlatilag ketten lennénk :DDD

A játék az nem játék!

(#523) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na ma léptem ki először inkább a retardált csapatból nem játszom végig, mindenki megy mindenfelé vagy afkol, persze a legnagyobb arca annak a Demon Hunternek van aki kb semmit se csinál és nekem, tankként több a hero dmgem....

[ Szerkesztve ]

(#524) DaveNo1 válasza Lézerparaszt (#522) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jó de azért ez már tényleg durva. Amúgy ez már a 3. ilyen Valla játékos volt, valószínűleg sok frusztrált diablo játékos kapott kulcsot

Amúgy épp ETC-t tolom fel rank5-re de senkinek sem ajánlom ezt a hőst, akkora hulladék, hogy szavakba nem lehet önteni.

You are not prepared.

(#525) zws válasza DaveNo1 (#524) üzenetére


zws
senior tag

Azért ha 5v5re kerül sor és a tömegben elkezd zenélni (stun 4 secig körülötted) akkor az meccs döntő lehet főleg a végén. mert 4 sec alatt részben vagy teljesen meghalsz :D

(#526) DaveNo1 válasza zws (#525) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja előbb egy meccset úgy hoztunk egy pushnál lezenéltem 3 ellenfelet és benukolták őket 4 sec alatt, de ezt leszámítva tényleg szar. Papír + semmi dmg.

You are not prepared.

(#527) Lézerparaszt válasza zws (#525) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Jaja, erre mondják a tehetségkutatókban, hogy stunning performance :D
Nagyon jó látni, hogy nem csak én kapom meg az ilyen társakat. Azóta már szinte csak coop-ot tolok, mert ott mindig nyerünk, 70-90k xp-t kapok, míg versusban csak max 60-at. Nagyon nehezen lehet már nyerni sajnos. Az a szomorú, hogy a másik csapat sem jó egyáltalán, de azért mégis jobb kicsivel, ami a végére nagy különbség lesz.

A játék az nem játék!

(#528) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ismét pug, ismét én vagyok első Stitchesként dmgben és XP contr.ban is. ma nem megy a pugolás se... és ismét lose.

(#529) DaveNo1 válasza Lézerparaszt (#527) üzenetére


DaveNo1
veterán

Coop számomra már nem szórakoztató mert jobbára 30-40k xp jön csak olyan gyorsan bedaráljuk az ellenfelet. Max elején jó amig meglesz az összes talent, utána már unalmas, mert az emberek jó része már kitanulta a botokat, így túl könnyű az egész.

You are not prepared.

(#530) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok aki szeretne ma csatlakozni hozzám játszani az írjon. adamkaa # 24 24

El. Psy. Congroo.

(#531) Lézerparaszt válasza DaveNo1 (#529) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én azon a szinten vagyok, hogy 20k-val több xp-t kapok coopért mint versusért, versusban már nem is emlékszem mikor nyertem utoljára.

A játék az nem játék!

(#532) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#524) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem tetszik Etc, csak jó csapat kell köré. De önmagában tényleg nem egy nagy eresztés.

Én már új hőssel is csak versust tolok, ha 10 percnél tovább tart, az még veszítve is 100k+ xp.

Dive ever, work never.

(#533) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Összejött a gold Utherre, megvettem 4-ből 4 win eddig versusban. Iszonyat jó kis support. Két heal + stun + egy masszív aoe stun.

You are not prepared.

(#534) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Nagyon erős tank ez az etc

El. Psy. Congroo.

(#535) Scale válasza adamkaa777 (#534) üzenetére


Scale
őstag

Nekem most Stitches a kedvencem :D Rohadt erős tank és mellette nem kevés sebzéssel.

(#536) P00By


P00By
nagyúr

Csak feltelepítettem, ha már kaptam meghívót. Tutorial után töröltem, nagyon nem az én világom. Marad a HS, aztán az Overwatch.

(#537) DaveNo1 válasza Scale (#535) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem messze stitches a legjobb tank, szép dmg, hook, gyógyítás + egy erős 10es spell. Ráadásul a poison felhő körülette meg a slam is jól felfedi Novat vagy Zeratult.

You are not prepared.

(#538) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Szerintetek ki a legjobb assasin ? (nován kívül )

El. Psy. Congroo.

(#539) k.kristof válasza adamkaa777 (#538) üzenetére


k.kristof
őstag

Eddig csak Illidant próbáltam, nekem bejött, jól lehetett vele darálni.

(#540) Scale válasza DaveNo1 (#537) üzenetére


Scale
őstag

Te hogy szoktad talentolni? Én elsősorban a Slamet szoktam húzni ahol lehet de van pár fejlesztés ahol nem tudok dönteni.

(#541) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Lenne pár kérdésem. Szerintetek melyik a jobb melee assasin Ilidian vagy zeratul . Sajnos try módban nem tudom megállapítani melyiknek van jobb dmg je . Iv10 után a master skin-t megkapod vagy csak unlockolja hogy megtudod venni ?

El. Psy. Congroo.

(#542) zws válasza adamkaa777 (#541) üzenetére


zws
senior tag

Zerathult nem próbáltam, de én Illidanre szavazok :D

(#543) Lézerparaszt válasza adamkaa777 (#541) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Csak unlockolja hogy meg tudod venni. Legalábbis csak így van értelme, mert lvl 10-ig szürke a megvétel gomb.

A játék az nem játék!

(#544) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Arthast próbáltam ma, nem rossz az sem, bár kevesebb dmgt toltam vele mint Stitchessel de nehéz megölni a fagyasztás meg a ghoul evés miatt. alig haltam a meccsek alatt. mikor ellenem jött akkor is alig tudtam megölni, ha egyáltalán sikerült 1v1ben.

tegnap amúgy néztétek Blizzcon döntőt HoS-ból? Cloud9 vs EG volt, végét már nem bírtam kivárni, 2-0 c9 léptem ki, de látszik hogy van tapasztalat, csapatmunka. elején már mennek közösen a bázishoz ütni óvatosan a falat, és végig együtt mozognak. de ez így szokott menni más mobánál is, nem mindenki megy a vakvilágba...

[ Szerkesztve ]

(#545) Scale válasza whitezo88 (#544) üzenetére


Scale
őstag

Tudsz adni twitchlinket ahol volt ez? Erről lemaradtam sajnos :(

(#546) DaveNo1 válasza adamkaa777 (#538) üzenetére


DaveNo1
veterán

Attól függ, hogy ranged vagy melee. Szerintem Nova után Valla, vagy Tychus jön, egyszerűen azért mert a jó dmg mellett az életben maradási esélyük is nagyobb, hiszen nem kell a tömeg közepébe ugraniuk. Amúgy Illidan és Zeratul sem rossz.

Scale: Attól függ, ha sok az assassin akkor defensivebb a talentolásom (nova miatt megnövelt poison felhő, illetve nagyobb hook range), ha meg nem akkor slamre rakom a legtöbb talentet.

Amúgy azt már megfigyeltem, hogy Novat és Zeratult is ki lehet szúrni, mert "vibrál a levegő ott ahol épp járnak", szóval nem 100%-ig láthatatlanok. Kb. mint a Starcraft 2-ben.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#547) Scale válasza DaveNo1 (#546) üzenetére


Scale
őstag

Jaja, nem teljesen láthatatlanok, nagyjából láthatóak bár csata közben esélytelen kiszúrni ha láthatatlanra vált.

(#548) k.kristof válasza whitezo88 (#544) üzenetére


k.kristof
őstag

A warrior napi miatt kezdtem el Arthast húzni, bejött. A Frostmourne Hungers alapból jó képesség, és még jobban fel lehet buffolni a talentekkel, a többi képességgel együtt pedig szinte megállíthatatlan.

(#549) Lézerparaszt válasza Scale (#547) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nem is az a baj vele hogy nehéz kiszúrni, mert elég könnyű. Viszont nem lehet kitargetelni, így akinek nincsenek nem targetes spelljei, annak elég nehéz kihozni stealthből, még ha pontosan látja is hol van.

A játék az nem játék!

(#550) kexksz


kexksz
addikt

Valaki nem tudja, hogy a hotslog milyen algoritmus alapján működik? 90%-a a játékaimnak duo haverommal a legelejétől, ő is csak velem játszik, neki ~3300 MMR-t ír, nekem meg 1700-at. :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.