Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) arni1 válasza DaveNo1 (#1203) üzenetére


arni1
aktív tag

szerintem a tier1-ben jobb a 10% damage a távol lévő emberekre, tier 2-ben pedig a basic attack heal. siege mód, torony látotávolság, ha jön egy hős, amint belép már ütheted, mivel messze van->több sebzés->több a 15% amit visszahealelsz.
A thrusters cd pedig ismét jobb választás mert ha nem lenne elég benyomod a rakétákat, belepukkantasz egyet a shotgunnal a téged üldözőkbe, meg leraksz 3 aknát. Megmenekültél.

(#1252) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#1249) üzenetére

Thx a nép nevében én épp most olvasgatom az eddigieket :R

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1253) tomazin


tomazin
veterán

felvettem egy pár embert, btagem a nevemmel azonos, ne tessék meglepődni.

F-ECT$ : most látom, hogy kiraktad blogra az írásokat, köszi szépen, sokkal jobban átlátható így

[ Szerkesztve ]

(#1254) adrian360


adrian360
őstag

Zeratul nagyon csibész tud lenni, még pug-ban is :) első olyan 20+ perces meccsem amit lehoztam kipurcanás nélkül

(#1255) kippedli


kippedli
tag

Sikerült 4 nap alatt behúzni 24szintet, szerintetek a maradék 16-ot lehetséges behúzni vagy késöbb annyi exp kell ,hogy nem fogom tudni?

(#1256) DaveNo1 válasza kippedli (#1255) üzenetére


DaveNo1
veterán

partyban meglehet csinálni, főleg ha meccsenként jön legalább 200 ezer xp

You are not prepared.

(#1257) Tyler Durden válasza kippedli (#1255) üzenetére

Jól elhúztál, gz :Y

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1258) kippedli válasza Tyler Durden (#1257) üzenetére


kippedli
tag

hát ja, keményen húzom de most pihizek, lassan kifolyik a szemem :D

(#1259) zws


zws
senior tag

Csak engem tisztel meg a játék azzal, hogy néha elkezd villogni a kép a játék és a hős választós menü között? :D alt+tab megoldja de nem ma volt az első alkalom h csinálta.

(#1260) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#1252) üzenetére


F-ECT$
titán

Szívesen, elkészült Valla is.

Dive ever, work never.

(#1261) adrian360


adrian360
őstag

Tök jó lenne a játék, hanem arról szólna a pug, hogy a nyerő meccset lvl20 felett két perc alatt eldobják az idióták. az elmúlt 5 bukóból 4 olyan volt hogy simán nyerhetünk volna, de nem, nekiállnak egyedül rambózni, leszarják az eventet, egyszerüen nevetséges. lehet ez a co-op hibája, ott simán lehet így is nyerni, de versusban nem.

(#1262) Derrewyn válasza zws (#1259) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Ilyet még nem tapasztaltam, nálam néha a pálya betöltése tart nagyon sokáig, volt már 3-4 perc is. Nehéz eldönteni, hogy ez amiatt van, mert valaki DC-zett, vagy a hosszú betöltés miatt lépett ki a játékból.

(#1263) Tyler Durden válasza adrian360 (#1261) üzenetére

Kippedlivel tegnapelőtt elég sokat toltuk csapatban, katasztrófa a versus sokszor. Én jópár embert felvettem innen, akár csak a daily q-k lenyomására is érdemes lenne csapatba verődni.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1264) Derrewyn válasza Tyler Durden (#1263) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Igen, én is szívesen csatlakoznék, a pugolás elég idegesítő tud lenni, egyesek annyira nem érzik a játékot...

Később, amikor esetleg ranked is bejön, akkor pedig kellene fog az összeszokott csapat, ha valaki kvázi versenyszerűen szeretne játszani.

(#1265) DaveNo1 válasza Derrewyn (#1264) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ladderhez kelleni fog állítólag 10 hős, ebbe nem tudom beletartoznak e heti hősök, de a heti hősökből válogatni amúgy sem a legjobb megoldás.

You are not prepared.

(#1266) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#1265) üzenetére


F-ECT$
titán

Mostani tervek szerint a free hősök nem számolódnak bele a 10-be.

Dive ever, work never.

(#1267) Tyler Durden

Mai nap az agyhalottak világnapja, legalábbis versusban. Tépem a hajamat olyan csapatokat kapok.. Kalózós pálya, senki nem szedi a goldot, mindenki pvpzik a csapatból, mondanom se kell úgy csuknak össze bennünket, mint a campingszéket..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1268) DaveNo1 válasza Tyler Durden (#1267) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én ma nyertem minden meccset. Utolsó meccsen -3 fortban voltunk és a core utolsó 15 percben 20%-on volt végig. The comeback is real. :C

Utherrel toltam elmúlt két napban, még mindig a legjobb support szerintem, a dupla stun nagyon op.

You are not prepared.

(#1269) F-ECT$ válasza adrian360 (#1261) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt azért jegyezzük meg, hogy lvl20 felett rohadt könnyű fordítani. Tegnap mi is úgy kaptunk ki, hogy nyertük az összes team fightot, 2-vel több garden terrorrunk volt, a camp-ek 60-70%-át elhoztuk, nekik már csak a corejuk állt az utolsó terrorrunk után, nekünk meg még előtte egy teljes védelmi sor (fort + kapu + tornyok mindhárom lane-en). A vereséget az okozta, hogy megosztottuk magunkat 3-2 arányban, hogy begyűjtsük a seedeket mindkét helyről gyorsan (közülük 2-en épp éledtek), viszont pont a 2-es csapatunk találkozott az ő 3-as csapatukkal, meghaltak, és innen mire keltek volna, addigra már a terrorruk ott volt a core-unknál, és persze be is verték azt.

Dive ever, work never.

(#1270) Derrewyn válasza F-ECT$ (#1269) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Néztem a vasárnapi versenyt kicsit, a Resurgence pont emiatt a(z egyik) legfontosabb talent lvl20-on. A kommentátorok azt figyelték, hogy hányan választják ezt, volt olyan csapat, ahol 4/5 hős erre rakott.

(#1271) Tyler Durden válasza DaveNo1 (#1268) üzenetére

1 win 3 loss eddig, de tényleg katasztrófa némelyek amit leművelnek.. Uther nekem is nagyon bejött, szerintem legjobb support. Az a baj, hogy amíg nincs meg minden heroval a lvl5, addig sajna parkoltatnom kell. Én ultiját szeretem nagyon, főleg mikor szép kövér teamfight van ;]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1272) F-ECT$ válasza Derrewyn (#1270) üzenetére


F-ECT$
titán

A Resurgence jó talent, de premade esetén főleg akkor hasznos, ha sokan tudják választani. (Egy elvesztett fight után ha csak 2-en tudnak éledni, míg a másik csapatnál 4-en vannak életben, akkor az nem ér olyan sokat.)

Dive ever, work never.

(#1273) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Nagyon büntet ez a Raynor build

All buffal simán lövök lvl20 felett ilyen 600akat. :Y

You are not prepared.

(#1274) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#1273) üzenetére


F-ECT$
titán

Marksman-nal lehetne több is, igaz akkor az öngyógyítás kevesebb. Illetve én a range-et szoktam level 4-en választani.

Dive ever, work never.

(#1275) Tyler Durden

Tegnapi nap után folytattam Zeratullal. A mai nap mérlege siralmas, csak puggal mentem 2 győzelem és 6 vereség. Zeratullal ennek ellenére élveztem a játékot, nagyon csúnyán le lehet vele vadászni az ellenfél sérült csapattagjait. Most nekiálltam Azmodannak. Nem rossz kari ez, de ha totál siegre gyúrja ki az ember, akkor pug felejtős, mindenképp kell egy értelmes csapat mellé. Mondjuk 10k-t erre se költenék..
A végére egy kérdés: január első hetén rengeteg időm lesz játszani, megéri egy hetes stimpack-et venni?

BÚÉK a topiclakóknak! :DD

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1276) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Hónap győzeleme: 3 bottal (ketten kiléptek az elején, aztán zws kolléga enrage kilépett emiatt :P ) győztünk le 5 real játékost :C

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#1277) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#1275) üzenetére


F-ECT$
titán

Zeratullal ennek ellenére élveztem a játékot, nagyon csúnyán le lehet vele vadászni az ellenfél sérült csapattagjait
Kellő tapasztalattal és főleg lvl16 után már full hp-s hősöknek is neki lehet esni.

január első hetén rengeteg időm lesz játszani, megéri egy hetes stimpack-et venni?
Itt írtam róla, hogy nem éri meg a goldos részt figyelembe véve (hacsak nem tolsz le napi 10+ meccset), de ha xp-hez is kell, akkor költhetsz rá. (Bár én inkább félretenném valami jó kis bundle-re ezt a pénzt.)

Dive ever, work never.

(#1278) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#912) üzenetére


F-ECT$
titán

1 hónap és jó pár meccs elteltével kiegyenlítődtek a nyerési statisztikáim a mapokon:

Blackheart's Bay 57 db 00:25:41 59,7%
Garden of Terror 56 db 00:24:14 55,4%
Haunted Mines 50 db 00:20:25 54,0%
Dragon Shire 42 db 00:23:35 52,4%
Cursed Hollow 62 db 00:21:34 50,0%

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1279) Derrewyn válasza F-ECT$ (#1278) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Nálam sajnos rosszabb az arány, csak pugoltam mondjuk, ennek fényében látszik, Dragon Shire a legkönnyebb pálya ilyen szempontból. Cursed Hollow meg a legnehezebb, sajnos a reakcióideje sokaknak elég gyenge Tribute gyűjtéshez...

Dragon Shire 36 00:23:53 52,8%
Garden of Terror 35 00:23:12 48,6%
Haunted Mines 33 00:22:20 48,5%
Blackheart's Bay 33 00:24:28 42,4%
Cursed Hollow 31 00:20:42 41,9%

(#1280) adrian360 válasza Derrewyn (#1279) üzenetére


adrian360
őstag

mivel nézitek meg a map statisztikát?

(#1281) F-ECT$ válasza adrian360 (#1280) üzenetére


F-ECT$
titán

Hotslogs.

Dive ever, work never.

(#1282) adrian360 válasza F-ECT$ (#1281) üzenetére


adrian360
őstag

Köszi megnézem

(#1283) zws válasza F-ECT$ (#1278) üzenetére


zws
senior tag

Én megvagyok elégedve a statisztikámmal :D Jelenleg 2591-es MMR-t ír, még jön hozzá 4 győzelem és 2 vereség. Na meg van vagy 10 ragequit de azt ugye nem nézi mert részemről befejezetlen a meccs.

Garden of Terror 42 00:23:49 59,5%
Dragon Shire 49 00:22:46 59,2%
Cursed Hollow 60 00:21:40 58,3%
Blackheart's Bay54 00:23:42 53,7%
Haunted Mines 49 00:20:45 49,0%

[ Szerkesztve ]

(#1284) F-ECT$ válasza Derrewyn (#1279) üzenetére


F-ECT$
titán

Cursed Hollow-hoz csak annyit, hogy valamelyik nap sikerült úgy kikapni, hogy az ellenfél szart a Tribute-re, elhoztuk az első hármat, ők meg maradtak a lane-en. Eredmény: 2 szint előny nekik, és onnantól kezdve még a curse alatt is védekeznünk kellett.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1285) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#1284) üzenetére

Mai nap tudnánk mesélni kippedlivel milyen élményben volt részünk. Pirate map-ot kaptunk egymás után 2x, namost az emberek 90%-a nem érti, hogy mit kell csinálni. Mind2 meccsen a maradék 3 csapattag az pvpzett és ennyi. Nemtudom, lehet más mobában ez elég az üdvösséghez /LoL-ban esetleg?/, de itt ez mind2 esetben a totális vereséghez vezetett.
Rage quit-olni meg csak amiatt nem szoktam, mert akkor bukom az xp-t is /bár a fél órás szenvedés helyett,lehet van értelme az első 10 percben lepattanni../

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1286) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#1285) üzenetére


F-ECT$
titán

A bukott meccs is elég sok xp-t ad, főleg ha haverral mész.

Dive ever, work never.

(#1287) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#1286) üzenetére

Az ominózus meccsen is kaptam vagy 210k-t, csak frusztráló eléggé így a játék.. Azt nem is mondtam, hogy épp Azmo-t szintezem, sejted mekkora "élmény" vele a totál nyomi pug, kb free frag vagyok csomó embernek.. :(((

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1288) adrian360 válasza Tyler Durden (#1285) üzenetére


adrian360
őstag

félórás bukott meccs majdnem kétszer annyi xp, mint egy tízperces győztes.

(#1289) DaveNo1 válasza adrian360 (#1288) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ez elég rossz összehasonlítás volt...akkor számold ki mennyivel több xp 3 10perces győztes meccs, mint egy félórás bukott :K

You are not prepared.

(#1290) adrian360 válasza DaveNo1 (#1289) üzenetére


adrian360
őstag

De ha félórás meccsnél félúton kiszállsz akkor bukod az összes xp-t.
És annak a valószínűsége hogy egy meccs 10 perces lesz jóval alacsonyabb mint hogy 30 perces :D

(#1291) DaveNo1 válasza adrian360 (#1290) üzenetére


DaveNo1
veterán

Láttam én már 6 perces meccset is Mines-on

You are not prepared.

(#1292) adrian360 válasza DaveNo1 (#1291) üzenetére


adrian360
őstag

nem azt mondtam hogy lehetetlen :) nekem amúgy 12 perces csak a legrövidebb meccsem, viszont van jópár 30+ perces.

(#1293) F-ECT$ válasza adrian360 (#1292) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem van egy 7:15-ös (hotslog mérés, abban benne van a "bemelegítő" 20-30 sec is, tehát valójában a meccs 7 perc alatt ért véget). A max viszont 54:30 :Y (Igaz a dobogón már "csak" egy 42:45 és 38:15 van, mindhárom Garden.)

Dive ever, work never.

(#1294) adrian360 válasza F-ECT$ (#1293) üzenetére


adrian360
őstag

Nálam is a garden meccsek a leghosszabbak, és az a baj hogy azt a pályát utálom a legjobban :)
23 meccs óta nem kaptam kalózos pályát, mine-ból is csak kettőt, csak a garden vagy dragon megy állandóan.

(#1295) Derrewyn válasza zws (#1283) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Egyébként épp ezért nem mutat sokat a HotS MMR, nem vagyok benne biztos, hogy a leavelt meccs esetében Blizzard is ilyen elnéző. :)

Most is az elejétől 2 AI-val voltunk, mert a srácok úgy gondolták jobb nekik, ha lelépnek.

(#1296) adrian360


adrian360
őstag

Ezért nem kell rage quitelni, ebből :

ez lett :

:D :D

(#1297) F-ECT$ válasza adrian360 (#1296) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, egy megnyert team fight lvl20 körül gyakran egy totál elvesztett meccs megnyerését is hozhatja.

(Egy csomó hős csak lvl 13-16 után lesz igazán jó, míg egy pár, amik az elején jók, kicsit erejüket vesztik addigra.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1298) kippedli


kippedli
tag

Hétfőn kezdtem el játszani a játékkal és már 31es vagyok. Az oroszok akikkel játszom szintén hétfőn kezedték és ők is 38-40között járnak már. Szóval aki most kezdené annak még van esélye. Persze nekem volt stimpacksom, holiday bonus exp, freind bonus. :)

(#1299) Ereshkigal válasza kippedli (#1298) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Esély mire?

(#1300) kippedli válasza Ereshkigal (#1299) üzenetére


kippedli
tag

Január 13-ig a 40es szintre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.