Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) TBT válasza wjbhbdux (#198) üzenetére


TBT
addikt

Milyen béta?
Még javában alfa állapotban van a játék, és az idén már így is marad. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#202) Eyesis


Eyesis
őstag

jön vki játszani?

Eyesis

(#203) TBT válasza Eyesis (#202) üzenetére


TBT
addikt

Adj alfa hozzáférést és megyek! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#204) Eyesis válasza TBT (#203) üzenetére


Eyesis
őstag

én adnék ha lenne :) hidd el :)

Eyesis

(#205) TBT


TBT
addikt

Új videóanyag - fókuszban a Gamescom!

Új hősök:
Anub'arak (WarCraft)
Azmodan (Diablo)
Chen Stormstout (WarCraft)

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#206) TBT


TBT
addikt

Megérkezett ő is:
Chen Stormstout

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#207) TBT


TBT
addikt

Végéhez közeledik az alfateszt.

Úgy tűnik sikerült betartaniuk a 2014-es év tavaszán tett ígéretüket: "ősszel érkezik a béta".

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#208) TBT


TBT
addikt

Anub'arak Trailer

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#209) TBT


TBT
addikt

Anub'arak Hero Week

Információk, skinek, artwork anyagok a link mögött.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#210) khirill


khirill
aktív tag

arról tudsz valami információt milyen konstrukcióban kívánják majd forgalmazni? :)

ratabyzou

(#211) TBT válasza khirill (#210) üzenetére


TBT
addikt

Ingyenes játék lesz, digitális formában, mint a Hearthstone/Dota 2/LoL.
Míg ott valódi pénzért cserébe kártyacsomagot tudsz venni, itt csak skineket (kozmetikai cuccok) tudsz venni a karakterekre, mint a League of Legends játékban.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#212) khirill válasza TBT (#211) üzenetére


khirill
aktív tag

hmmm... most már nagyon várom... :Y jelentkeztem bétára már egy ideje... :B

ratabyzou

(#213) TBT


TBT
addikt

Azmodan

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#214) Winner_hun válasza Eyesis (#202) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én ma kaptam hozzáférést. Majd elválik mennyire begyere ez a fajta játék.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#215) Eyesis válasza Winner_hun (#214) üzenetére


Eyesis
őstag

hát engem idegesített, hogy teljesen random volt az, hogy kikkel játszottam, és még a hősök is nagyon imbak voltak szerintem, szóval én bő 1 hónapja nem játszom :)
Veled majd azért tennék egy újabb próbát :) Úgy jó lehet, ha 5en vagyunk együtt és tsen taktikázunk :)

Eyesis

(#216) JSaN


JSaN
addikt

No ma reggel nekem is megjelent a bnet launcherben az alfa hots, se ertesites, se email, csak ugy. Par practice kor utan az a velemenyem hogy ha ilyen fun jelegu lesz akkor szivessen tolok majd igy koroket, tetszik hogy nem tul hosszuak a korok. Hozza teszem hogy sose dotaztam loloztam, szal meg ismerkedek a dolgokkal. De elsore aszittem nem fogom megszeretni ezt a mufajt, talan most a hots valtoztat rajt. :)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#217) Bennyboy


Bennyboy
őstag

akit érdekel most kezdem a streamet (HOS), én is most ismerkedem a játékkal:
http://www.twitch.tv/benny_stream

ELADÓ 4080, D3, ROS CE, GAMER GÉP, HAWORTH SZÉK, MATRAC STB.

(#218) Zoona


Zoona
aktív tag

Én is most látom hogy végre megkaptam az Alpha meghívást a játékra (szerintem nekem a Facebookos nyereményjáték miatt küldték ki), sajnos meló miatt erőltetett volt a tegnapi és a mai nap, de holnap ezzel fogom kipihenni magam!

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#219) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok a mai nap kaptam alfa kulcsot . Nem tudjátok megjelenésre megmaradnak a megszerzett dolgok ?

El. Psy. Congroo.

(#220) oriic válasza adamkaa777 (#219) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem maradnak meg.

Live-Die-Respawn

(#221) adamkaa777 válasza oriic (#220) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Gondolom aki költ rá eurot az azért meg marad.

El. Psy. Congroo.

(#222) oriic válasza adamkaa777 (#221) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Visszakapja pénzt.

Live-Die-Respawn

(#223) k.kristof


k.kristof
őstag

A tegnapi napon nálam is megjelent a játék a Battle.net Appban, rögtön le is töltöttem. Eddig tetszik, MOBA játékkal eddig nem igazán játszottam (régen LAN partyn pár DotA, Dota 2-t kipróbáltam, de a tutorialnál abbahagytam), de az ismerős univerzum miatt ez sokkal jobban vonz.

orichalcos, adamkaa777: azt írták, nem lesz több account-wipe, szóval amit innentől kezdve vesz az ember, az megmarad.

A másik hír, hogy aki november 18-ig eléri a level 20-at, az bekerül egy sorsolásba, és ha nyer, az összes Battle.net barátját meghívhatja az alphába/bétába.

[ Szerkesztve ]

(#224) Zoona


Zoona
aktív tag

Egy régi motorostól kérdezném, hogy mennyire nehéz vagy időigényes lvl20-ra felhúzni az accountot?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#225) Bennyboy


Bennyboy
őstag

nemsokára kezdjük a streamet

ELADÓ 4080, D3, ROS CE, GAMER GÉP, HAWORTH SZÉK, MATRAC STB.

(#226) oriic válasza k.kristof (#223) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hívna meg esetleg valaki? :)

Live-Die-Respawn

(#227) k.kristof válasza oriic (#226) üzenetére


k.kristof
őstag

Még csak lvl 5-ös vagyok, de dolgozom az ügyön :)

(#228) TBT


TBT
addikt

Én a tavalyi BlizzCon után (1 éve már lassan) jelentkeztem a tesztre, de azóta sem küldtek hozzáférést. Szerintem túl korán jelentkeztem a tesztre és az a baj... :D

Pedig már régóta szeretném kipróbálni a játékot, de a Blizzard nem tart méltónak erre. Pedig jó lenne Kerrigan-ezni és Novázni. Meg a pónis Diablo is fun lehet. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#229) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Nyertem egy pvp és 30 aranyat kaptam a legdrágább hősök pedig 10k-ba kerülnek. Ez is olyan lesz mint a heartsthone hogy napi küldikből kell mindent megszerezni ?

El. Psy. Congroo.

(#230) Klemice válasza adamkaa777 (#229) üzenetére


Klemice
senior tag

freemium játék, igen

(#231) adamkaa777 válasza Klemice (#230) üzenetére


adamkaa777
senior tag

És akkor napi 1k goldot lehet szerezni dailyből vagy random ad be goldot is ?

El. Psy. Congroo.

(#232) Lacee1986 válasza adamkaa777 (#231) üzenetére


Lacee1986
senior tag

A napi küldik 2-300 aranyat adnak. Remélem ezen változtatnak valamit, mert így iszonyat lassan lehet aranyat gyűjteni. :(

(#233) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Így elég lassan lesznek meg a karik de remélem változtatnak még rajta , úgyis még aplha.

El. Psy. Congroo.

(#234) LógaGéza válasza oriic (#226) üzenetére


LógaGéza
addikt

Én is örülnék egy meghívásnak, de még semmi :(

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#235) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Be lehet állítani hogy kiírj az fps/latencyt ?
Szerk megvan ctrl alt f

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#236) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, kaptam meghívót...

Live-Die-Respawn

(#237) TBT válasza oriic (#236) üzenetére


TBT
addikt

Ehh. Má teis?
Bakker tényleg én maradok utoljára. Francért jelentkeztem anno azonnal! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#238) oriic válasza TBT (#237) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2 napja ott a mail a bejövők között és nem vettem észre. Most töltöm.

Live-Die-Respawn

(#239) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, van már PH-s csapat? :D

A játék az nem játék!

(#240) k.kristof válasza oriic (#238) üzenetére


k.kristof
őstag

Nem használsz Battle.net Appot? Ott azonnal láttad volna :) Már ha elindítod.

(#241) oriic válasza k.kristof (#240) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Napok óta el sem indítottam. :DDD

Live-Die-Respawn

(#242) k.kristof válasza oriic (#241) üzenetére


k.kristof
őstag

Nálam a Windowszal együtt indul :) Ma csak egyet játszottam, de nagyon béna voltam én is, a csapat is, úgyhogy nem is erőltettem tovább. Majd jövő héten jobban belemerülök, és írogatok ide, ha találok valami érdekeset.

(#243) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Nagyon gyér itt a forgalom, ennyire kevés embert érdekel a játék? Csak azért érdekel, mert nincs kivel játszani. :(

A játék az nem játék!

(#244) khirill válasza Lézerparaszt (#243) üzenetére


khirill
aktív tag

bármit is beszélgettek itt... mindig ránézek, de sajnos nekem nem jött meghívó :( amikor nyitott ez a topic már leadtam a blizznél a tesztelési igényemet... most, h írtátok páran, h jöttek a meghívók én is felszaladtam megnézni a postáimat... de... szarnak rá... pedig nagyon kipróbálnám! :)

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#245) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Így elsőre elég nagy csalódás számomra a játék. A karakterek nagy része 10k arany. Viszont 1 win 30 arany illetve a napi küldik 300 at adnak. Nagyon sok az fps drop illetve idegesítően sok az ui warning ( low hp , halálnál stb..) Viszont még alpha tehát van esély hogy kipofozzák a gamet megjelenéséig viszont jelent állapotban nem üti meg a blizzardos mércét.

El. Psy. Congroo.

(#246) Lézerparaszt válasza khirill (#244) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én nem jelentkeztem, egyszer csak felbukkant a Battle.net appban oldalt a játéklistán. Kipróbáltam és bejött, azóta azzal nyomulok. A LOL-t nem szerettem mert ha megtetszett egy karakter akkor a többi játékos egyből megmondta, hogy ezzel a karakterrel ezen a pályán nem játszhatsz, és az xy pályán is csak középen, akkor is csak ha xy van mellettem. Na itt ilyen nincs, ott vagyok ahol akarok, azt csinálom amit akarok és azzal a karakterrel ami nekem tetszik. Az XP szerintem nagyon jó, sőt még talán jobb is mint kéne, szerintem nerfelni fogják, de a gold tényleg kevés egy kicsit, viszont ne feledjük hogy nem az a cél hogy 1 hét alatt minden maxos legyen, mert annak nincs értelme ilyen játékban. Viszont a free hősökkel nekem kb 2 nap volt összefarmolni 10k goldot, ami elindulásnak tökéletes, megkaphattam azt a karaktert amire legjobban vágytam.
Nemtom mikor jön majd (ha egyáltalán jön) újabb alfa hullám, mert most már csak a bétára lehet jelentkezni. Állítólag lesz majd sorsolás, ahol az alfázók közül kisorsolnak embereket, és azoknak az összes ismerőse aki barátlistán van, kap meghívót alfára. Ennek az a követelménye hogy a játékos 20-as szintű legyen minimum. Nekem lassan megvan a 15, szóval talán meglesz a sorsolásra :D

A játék az nem játék!

(#247) JSaN válasza Lézerparaszt (#243) üzenetére


JSaN
addikt

Mivel ez meg csak tecnikai alfa, es nagyon minimalis az akik kaptak meghivot. Igy nem csoda hogy nincs forgalom. Talan jovohet vegen a blizzconon mar lesz elore lepes, legalabbis igergetik hogy beta alapotba lep at es lesz ujabb behivasok. De ha egyszer beindul, tekintve hogy ingyenes lesz, biztos hogy felporog a topic, ugy mint a hearthstone vagy a dio3 topic, bar ez szerintem csak 2015ben lesz.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#248) Starpunk


Starpunk
csendes tag

Én is jelentkeztem a Heroes of the Storm Alfajára 3 nappal ezelőtt ezzen az oldalon:

https://www.facebook.com/heroesofthestorm.de?sk=app_1485968325021637&destination_page_id=1422057811343593

Aztán 2 nappal rá meg is jelent a Battle.net appomban a játek.

Le is töltöttem me minden de amikor el akartam inditani a játékot ezt irja ki:

Sorry you havent been invited to play Heroes of the Storm yet. If you have a key to claim, click Reedem a Code in the menu above.

Magyarul:

Sajnáljuk jelenleg nem vagy meghíva a Heroes of the Storm-ra. Ha esetleg van kulcsod akkor azt be tudod valtani a Reedem Code menü alatt.

Fura hogy maga a játek megjelent a Battle.net appomban, de gondolom majd küldenek e-mailben a kódot, amit majd betudok valtani.

Azt olvastam hogy, aki jelentkezik azon az oldalon, ahol en is megtettem akkor akit kivalasztanak azok November 15-töl es utána e-mailben kapják a meghivast.

http://eu.battle.net/heroes/de/blog/16363107/bringt-eure-freunde-in-den-nexus-16-10-2014

(#249) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Nova ahogy látom brutálisan erős lett, ultival együtt bárkit leöl 80% hp-ról, de anélkül is elég kemény. No meg láthatatlan is. Biztos nerfelni fogják, mert így menni fog a sírás.

A játék az nem játék!

(#250) Zoona válasza Lézerparaszt (#249) üzenetére


Zoona
aktív tag

Már most megy, és tényleg hihetetlen hogy kitargetel és leöl lazán. Elég sokan meg is vették, remélem tényleg kap egy kis nerfet hamarosan.

ad2: nektek is rossz most a battle net server? magába a bnet launcherbe van várakozási idő de ha letelik akkor meg kiírja hogy nemtudodd connectelni és próbáljam ujra... ujra 25perc

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.