Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) F-ECT$ válasza adamkaa777 (#398) üzenetére


F-ECT$
titán

A többiek már részben válaszoltak, így csak 1-2 apróság:
-Minden Blizz játékra igaz, hogy "easy to learn, hard to master". Azaz kicsi a belépési korlát, de ha igazán jó akarsz benne lenni, ahhoz sok idő és gyakorlás kell.
-HS vs MTG: biztos, hogy attól lesz jó valami, hogy bonyolult?
-Játékok fejlődése: a WoW viszonylag egyszerű volt mikor kijött: talentek, cuccok, bossok tekintetében is. Aztán idővel jöttek bele új cuccok, új mechanikák, új harcok. Ugyanez volt D3-ban is, és szerintem a HS-re is ez vár.

Dive ever, work never.

(#402) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#401) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kis koromban én is magiceztem, de egy idő után nevetségessé vált, hogy minden egyes kiadásban behoztak egy új mechanikát, totál átláthatatlanná téve az egészet.

Vanillia WoW meg egyáltalán nem volt egyszerű, még a könnyebb raidek is nehezen voltak elérhetőek a casual réteg számára, és a talentezésnél sok variációs lehetőség volt (leszámítva hogy persze x talentet mindig ugyanoda kellett rakni adott buildnél, de 15-20 pontot szabadon lehetett variálni kb.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#403) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#402) üzenetére


F-ECT$
titán

Vanillia WoW meg egyáltalán nem volt egyszerű, még a könnyebb raidek is nehezen voltak elérhetőek a casual réteg számára
Nekem is az első mmorpg-m volt, de úgy tudom, hogy a korábbiak bonyolultabbak voltak. Persze akiknek ez volt az első ilyen játéka, annak bonyolult volt már ez is.

A későbbi bonyolítás alatt ilyenekre gondolok:
-bejöttek újfajta statok a cuccokra (resilience, mastery)
-bejöttek a glyphek
-megjelent a reforging
-a boss harcok több fázisúvá és bonyolultabbá váltak (már a Naxxos bossok is nagyságrenddel nehezebbek voltak, mint pl Onyxia, és nem csak a gear szint növekedése miatt)
-egyre több faj, class, szakma van a játékban
-stb

Dive ever, work never.

(#404) -conrad-


-conrad-
addikt

Kicsit rosszmájúan kezelitek ezt az egész dolgot.

HS vs. MtG: Aki játszott vele, annak gondolom egyértelmű, hogy a MtG az sokkal összetettebb, szigorúbb, merevebb a szabályrendszere, sokkal több a variációs lehetőség benne illetve több az „agymunka” mint a HS-ben.
Nem is kötött le a HS, mert a másik után nekem túl egyszerű, így nincs is legend rangom mert egyszerűen mire annyit játszanék, hogy elérjem addigra megunom és abbahagyom.
MtG-ben amúgy első évben már indultam a nemzeti bajnokságon....

Dota vs. HOTS: Ugyanez az analógia. Hozzászoktam ahhoz, hogy sokkal pörgősebb a játék, sokkal több dologra kell figyelni sokkal összetettebb a Dota mint a HOTS. Ezért nekem a Dota többet nyújt mint a HOTS, nekem jobban bejön az agymunkásabb, nehezebb játék.

Casual: Nálam az, aki játszoGAT, meg a könnyebb játékok felé hajlik az casual. Én mindegyik esetben a bonyolultabb játékkal kezdtem ezért az egyszerűbb már nekem kevés. (ha valaki komolyabban pókerezik azt nem fogja lekötni a makaózás a gyerekekkel)
Persze a tömegek azok inkább a könnyebb játékok felé hajlanak, kérdés mennyi ideig fogja meg őket egy ilyen játék. Ergo ha nem merül bele a játékokba inkább csak felületesen játszoGAT akkor mennyire tudja megtartani a játék, mennyire könnyen vált egy másikra pár hónap után. Egy biztos, a grinddel nem lehet megfogni játékosokat, sőt, a kockákat inkább meg lehet fogni vele, mint a casualokat. Egy casual player inkább megveszi a hero-t 10€-ért semmint lvl5re húzzon érte 20 hero-t. Főleg könnyebben megteszi ezt német pénztárcából mint magyarból. Mondjuk lehet, hogy ez a cél.

ui.: Lézerparaszt, a wowos példádat most olvasom. Neked van tizenX karaktered maxon mégis casual vagy szerinted. Azért mert sok időt beleöltél és grindelted sok karakteren át az xp-t meg daily-ztél ez igaz is lehet.
Én is 5 éven keresztül toltam, és úgy gondolom nem casual szinten, hanem hc szinten. Én is sokat voltam online, hc guildben, napi 19-24-ig közelező raid, utána fakultatív hc gearelődés, egyik legjobb guild volt anno a ragnaros szerveren.
Emellett naponta még sok meló,hogy legyenek flaskek enchantok stb, így délután ment a farm, hogy este készen legyek.
A szerveren hónapokig az én karakterem volt a top1 pve gearelt kari (classfüggetlenül, frakciófüggetlenül) úgy, hogy nem a GINO-ban voltam. Ez az én véleményem szerint a hc.
Aztán bomlott a guild, csak egy casualabba kerültünk át, ahol már nem kötött le, hogy nem olyan a tempó meg a figyelem mint a másikban így abbahagytam.

[ Szerkesztve ]

(#405) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#403) üzenetére


DaveNo1
veterán

Naxx az vanillia, és talán a legnehezebb raid volt valaha is, de az alap wowban a legtöbbek számára max. Onyxia vagy Zul volt elérhető, esetleg Molten, BWL-nél már első bosson sem jutott tovább az emberek 99,5%-a

Én mondjuk a WOW fénykorában játszottam 6-7 évvel ezelőtt, de akkor sokkal nehezebb volt mint most, annyit láttam neten, hogy talent rendszer teljesen lebutították, és a legtöbb statot összevonták.

Conrad: huha, na ki voltál? én is egyik top ragnaros klánban voltam, bár Lich King előtt abbahagytam, szóval lehet nem futottunk össze. :B

You are not prepared.

(#406) Scholes9 válasza DaveNo1 (#405) üzenetére


Scholes9
nagyúr

BC előtt volt a legkirályabb a WoW, nem véletlenül sírják vissza nagyon sokan, köztük én is, bár 'hála égnek több, mint 5 éve "tiszta" vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#407) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#405) üzenetére


F-ECT$
titán

Naxx-ot azért írtam, hogy már a vanilla idején is a későbbi patchekkel jövő bossok nehezebbek voltak, mint azok, amik már megjelenéskor is benne voltak. A későbbi kiegekben jövő bossok meg még nehezebbek. (Egy Lich King-nek volt asszem 5 fázisa, míg Ragnának 2.)

Egyébként én is a fénykorban játszottam: az első Lucifron wipeoktól Naxxig toltam (Artum Inferniti az Arathoron), utána már csak casualkodni mentem vissza, ami nálam azt jelentette, hogy nem a progress raideken vettem részt, hanem csak a farm raideken.

de akkor sokkal nehezebb volt mint most, annyit láttam neten, hogy talent rendszer teljesen lebutították, és a legtöbb statot összevonták.
Kijött a wow -> jöttek be új dolgok -> egy idő után eléggé elbonyolodott -> összevontak dolgokat, hogy a kezdők ne vesszenek el teljesen. Majd szerintem ez a kör ismétlődik patchről patchre, kiegről kiegre.

Dive ever, work never.

(#408) DaveNo1 válasza Scholes9 (#406) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nálam BC volt a top, úgyhogy pont jókor hagytam abba :B

Visszatérve a Hots-ra, Fects mostani hősökből Nazebot (Witch Doctor) nagyon ajánlom :K

You are not prepared.

(#409) Scholes9 válasza DaveNo1 (#408) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én WotLK-ban hagytam abba :) Huh Witch Doctor a kedvencem a Diabloban is, ki kell próbáljam itt is akkor :C :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#410) Klemice válasza DaveNo1 (#408) üzenetére


Klemice
senior tag

már ha megvan hozzá a hero lvl

(#411) kexksz


kexksz
addikt

Sziasztok,

ha valaki esetleg szeretne csapatban játszani, vagy lenne náluk hely, akkor felvehetne. Együtt a bonus exp miatt jobban lehet haladni. Annyira nem vagyok birka a MOBAkhoz (LoL-ban Diamond voltam) szóval ha valami hasonló adottságú egyénnel össze tudnánk verődni az király lenne! :R Hypothermia#2738

(#412) DaveNo1 válasza kexksz (#411) üzenetére


DaveNo1
veterán

Felvettelek

You are not prepared.

(#413) whitezo88


whitezo88
nagyúr

én is szívesen nyomnám csapatban Zoley#2316

(#414) Lézerparaszt válasza whitezo88 (#413) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Csak velem fordul elő hogy ha páran összeállunk hogy majd TS-el meg csapatmunkával lezúzzunk mindenkit, akkor kb 10-ből 9x megalázó vereséget szenvedünk? Egyenként mindenki nagyon karaj, nem lehet megállítani , de ahogy összeállunk vége van mindennek. :D

A játék az nem játék!

(#415) DaveNo1 válasza Lézerparaszt (#414) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én ma már 3at buktam úgy hogy simán vezettünk erre a társak neki álltak pushoni meghaltak 1 perc a temetőben közben jött event ellenfél megcsinálta is bukó... :U

You are not prepared.

(#416) Lézerparaszt válasza DaveNo1 (#415) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én a bányás pályától rettegek nagyon, mert a csapattársak szeretnék kihasználni hogy az ellenfél lent van, és közös erővel megpróbálnak addig egy tornyot lezúzni. Én meg megyek egyedül a bányában Novával, és még a lassan lövő talent is be van kapcsolva.

A játék az nem játék!

(#417) DaveNo1 válasza Lézerparaszt (#416) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja bányában nagyot lehet bukni, ha nagyon erős lesz az ellenfél golemje akkor onnantól vége...

You are not prepared.

(#418) whitezo88 válasza DaveNo1 (#417) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez melyik pálya? én csak 3-at láttam, a sárkányherceges, az átkozós meg a virágkertes.

(#419) DaveNo1 válasza whitezo88 (#418) üzenetére


DaveNo1
veterán

Akkor már csak azt nem láttad ;)

You are not prepared.

(#420) ChromeX


ChromeX
addikt

Nekem most lesz 10k-m egy zerathult szeretnék megvenni. a wd-t is akarom de az most ugyis free addig pörgetem majd.

felvettem azokat akik ideírták az accjukat

hát igen amugy kevés individual skill kell a jatékhoz, ha jol eltolod azt a kevés skillshotot meg kicsit gyakarosz és ráérzel mikor mennyi dmget tudsz tolni akkor elég könnyu viszont egyedül ugye hihetetlen nehéz itt carryzni a sok team objective miatt. Nekem kicsit olyan wow-s bg feelingje van nemtudom mért. Dotaát is kirpobáltam a lollal évek ota jatszom de nem érzem, hogy tul sok köze lenne hozzá :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#421) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#408) üzenetére


F-ECT$
titán

Na ahhoz még pont nincs meg a lvl. Viszont Lili tetszik.

Dive ever, work never.

(#422) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Na most van időm írni, mert valaki vasalón akarja futtatni a játékot, és kb 6 perce tölt a csík. De már 20% megvan. Sosem értettem mi ebben a jó.

A játék az nem játék!

(#423) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ez a Stitches nagyon durva, 10es szinten a hős lenyelése skill gyakorlatilag garantált kill, mert elfutsz vele hátra és ott bezúzzák a társak.

You are not prepared.

(#424) Lézerparaszt válasza DaveNo1 (#423) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

És a lenyeléssel meg lehet szakítani az ultikat, na meg nagyon nehéz leütni is. Novával ha lehet, meg sem támadom, csak akkor ha muszáj. Ha nem Novát tolnám lvl 10-re akkor tuti az lenne a második karim.

A játék az nem játék!

(#425) whitezo88 válasza DaveNo1 (#423) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jaja, előtte behúzod, megeszed aztán hátramész és heló.

(#426) Devas


Devas
őstag

HotS gameplay-ek magyar közvetítéssel (akit érdekel)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#427) Lacee1986 válasza whitezo88 (#425) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Az a legjobb mikor a kapu előtt megeszel valakit, visszasétálsz a kapu mögé és ott kihányod. Szerencsétlent szénné lövik a tornyok és a fort, miközben nem tud kijönni a kapu miatt. :D

(#428) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Tychus is durva, gyorsan be lehet darálni egy lightosabb hőst az overkillel.

You are not prepared.

(#429) F-ECT$


F-ECT$
titán

Titeket is kidobál ma este folyamatosan?

Dive ever, work never.

(#430) -conrad-


-conrad-
addikt

Na ma este megmutatta a játék, hogy jelenlegi formájában miért nem éri meg foglalkozni vele. A mai napig akartam pénzt szánni a bundle-ra, de most egy ideig leteszek róla:
game1: Botok. Legalább egy bot volt a teamemben, persze a kalózos map volt így amikor a bot auto ölte a creepeket a mapon összeszedte a coinokat, és ilyen 8 darabokkal szaladgált fel alá. Aztán mikor lezergelték egy lane-en akkor meg megkapta az enemy.
game2: az überf@szlámák mintapéldányai. Volt velem egy nova meg egy kerrigan. Gondoltam ez win lesz mivel hoztam egy witch doctort, jött egy stitches meg egy azmodan. Na ebből az lett, hogy 40 percig húztuk a növényes pályán azmodannal 2v5-ben.
40 perc alatt nova-nak meg kerrigannak 30k hero damage-he volt. nekem vagy 70k.. Vittem 3x a shamblert, nem jött velem senki, betoltam így is a mid lane-t de utána meg rohantam haza leverni az ellenfél shamblerét mert a többiek beengedték a bázisra. A 2 assassin farmolta a jungle-t, de kerrigan akkor is egyedül fightolt a hard bossal, mikor élt a shambler b+ és toltam vele a lanet! Az meg gyűjtötte tovább a seed-et. Tudta még fokozni, mert egyszer elvitte a nagy gazgólemet de nem ám bázist tolt vele, ment creepeket ölni az erdőbe autoattackkal :W Stitches egyszerűen csak 1 darab hookkal sem talált és utána meg bement a tömegbe meghalni.
A végén hagytam a faszba elmentem egy lane-re ölni a creepeket hogy ne legyek afk, azt hagytam hadd menjenek be és nyerjenek.
Konklúzió: baromi sok a noob, meg a grind miatt a bot. Ha nincs 5fős party akkor felesleges is játszani kb.

[ Szerkesztve ]

(#431) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#429) üzenetére


DaveNo1
veterán

Látom kifagytál meccs közben, kaptunk egy botot helyetted és buktunk is, pedig sima win meccs volt... :(

Nekem amúgy két dolog nem tetszik nagyon: Core hp-ja iszonyat kevés + a játék végefele a feléledés nagyon lassú, és teljesen független attól, hogy hányszor haltál. Pl. Novaval meccsen csak egyszer haltam, és egyből 1 perc újraéledés, na kössz.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#432) Stylerr


Stylerr
addikt

A targetem HP-ját hol látom? Valahol írja egyáltalán, hogy kinek mennyi élete van, mert a sajátomon kívül nem látom senkijét?!

(#433) F-ECT$ válasza -conrad- (#430) üzenetére


F-ECT$
titán

Én sem költök rá: minden héten játszok a free hősökkel és kész.

DaveNo1: szerintem a feléledés a szinttől függ, azaz minél nagyobb a szinted, annál tovább tart.

Dive ever, work never.

(#434) Wolverine válasza -conrad- (#430) üzenetére


Wolverine
félisten

...és most vetted el a kedvem végleg attól, hogy bármelyik MOBA-t kipróbáljam valaha is :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#435) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#433) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja de ez így nagyon szar, azon a meccsen amiből kiszakadtál simán jobbak voltunk 20-25 percen át végig vezettünk, erre egy rossz lépés, lehal mindenki és a semmiből nyer az ellenfél mert 1 perc az újáéledés ... oké hogy jó hogy lehet fordítani és már nem dől el minden az early gameben, de azért ez irreális.. :U

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#436) ígyvanferi válasza Wolverine (#434) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Pedig csak erről írt, ami nem is igazából moba.

Jééj! Én is kaptam "kulcsot", de majd csak pénteken fogom kipróbálni, addig van tennivaló sok, és félek, hogy beszippantana, ha elkezdem. Mint veterán dotas, kíváncsi vagyok már rá nagyon.

(#435) DaveNo1: A játék egyre keményebben büntet egy rossz lépésért. Szerintem ebben semmi meglepő nincs.

[ Szerkesztve ]

(#437) -conrad- válasza ígyvanferi (#436) üzenetére


-conrad-
addikt

Készülj fel, egy dotás haverom írta steamen: Nem is rossz ez a game. Ez rettenetes. :D Kapott kulcsot, írta hogy felteszi és próba. Megetettem a gyereket és fürdés, utána ráírtam, hogy mehet. Visszaírt, hogy már le is szedte annyira gáz :)

(#438) F-ECT$ válasza -conrad- (#437) üzenetére


F-ECT$
titán

Itt pl vannak más vélemények is dotásoktól.

Dive ever, work never.

(#439) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#438) üzenetére


DaveNo1
veterán

Feltenném rá a battle.net accountom, hogy ha kijön a végső játék pár hónap alatt agyonveri az összes dotat és a hardcore playerek is ezzel fogják tolni részben. Vicces mikor egy alfa verziót szaroznak :N

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#440) Stylerr válasza Stylerr (#432) üzenetére


Stylerr
addikt

Srácok, erre valaki válasz?

(#441) ígyvanferi válasza DaveNo1 (#439) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Biztos vagyok benne, hogy ez már rég nem alfa verzió, még ha annak is hívják. És abban is biztos vagyok, hogy elveszítenéd az accountod.

(#437) -conrad-: én mindenképp pozitívan állok hozzá. Inkább egy teljesen egyedi játékként gondolok rá így látatlanban, és igyekszem majd nem hasonlítgatni a hasonló játékokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#442) -conrad- válasza DaveNo1 (#439) üzenetére


-conrad-
addikt

ez gondolom nem tűnt fel a szövegemben: "jelenlegi formájában" :U
Lehet ebből még jó game, ha a blizz kicsit összeszedi magát.(bár mostanában ez nem jellemző rá - diablo3 minőség ill. titan shutdown ugye nem a legjobb)

[ Szerkesztve ]

(#443) DaveNo1 válasza ígyvanferi (#441) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azért szép számmal vannak bugok benne, mint például partyban nem hajlandó elindulni, néha össze vissza jönnek a napi q-ért járok goldok, arról nem beszélve, hogy egy hete olyan bug volt hogy sokszor nem lehetett használni az expert talenteket.

Igaz a béta már közel van, szerintem Blizzconon jön, de a végső játék szerintem február előtt nem jön ki.

Azért arra kíváncsi lennék HS-re mit mondtak az emberek alfa fázisban, aztán ahhoz képest most mekkora játékos tábora van. Pedig az csak Blizzard mértékben egy garázs projekt.

-conrad-: Diabloval sok mindent nem lehet kezdeni, grind játék volt és az is lesz. Titant szerintem azért állították le, hogy inkább az in-game fizetős játékokra koncentráljanak + ki tudja még mit terveznek. Ami inkább nagy hiba volt az a WoW elcseszése, bár ez már inkább köthető Activisionhoz.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#444) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#443) üzenetére


F-ECT$
titán

HS-nél nem volt még ekkora "ellenállás" sem, mert az Magicnek sokkal kisebb a játékostábora, mint egy Dotának.

Én is úgy olvastam, hogy Blizzconon jön a Beta, szóval idén nem lesz ebből végleges, inkább valamikor tavasz-nyár körül.

Dive ever, work never.

(#445) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#444) üzenetére


ígyvanferi
addikt

HS bétája augusztusban kezdődött és ez év márciusában lett teljes értékű. Ez alapján ja, a nyár az reális.

(#446) -conrad- válasza DaveNo1 (#443) üzenetére


-conrad-
addikt

Erősen off már, de diabloban ugye ott volt a RMAH, amivel úgy tönkrevágták a játékot, hogy sokan a kieget sem vették meg emiatt. Engem is ez tartott vissza, nincs kedvem versenyezni azokkal, akik anno megvették a topgeart, aztán azonnal a legjobb gearben mentek neki az új contentnek, a végén pedig nagy előnnyel grindelik a kieg topgearjét. Kiszedtem egy valag pénzt a RMAH-val az alapjátékból azt elfelejettem.
Titannal meg az a gond, hogy anno egy leak miatt hatalmas hype lett körülötte, mindenki találgatott beszélgetett, kiadtak olyan állásajánlatokat ami ismét hatalmas hype-t indított (anno ugye olyan embereket kerestek akinek elsődleges feladata volna a reklámok játékba való implementálása - ebből elindult a találgatás, hogy lesznek nagy coca-cola-s plakátok a játékban? Ez ugye egy warcraft univerzumban nem állná meg a helyét, jön egy új, jelenkori univerzum?) aztán a végén kasza.

EU-ban nem nagyon fogják meg a tömegeket a starcrafttal, a wow az hozza a nagy pénzt de - bár kb 6 éve temetik - az sem fog örökké élni, a 2 új játéka elég "kicsi" lett a blizzardnak (HS+HOTS), kellene nekik egy nagy, komoly project.

(#447) Lacee1986 válasza -conrad- (#446) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Szerintem nem kell félteni a Blizzardot. Amennyire elrontották a Diablo 3-t megjelenéskor, annyira lett mostmár egy kiforrott játék. Nem hiába toplistás folyamatosan, főleg konzolon. Adni kell időt a Hots-nak is.

(#448) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Jézusom most mentem egy meccset ahol egyik játékosunk 6k hero dmg-t hozott össze (én 71k-val zártam)...imádom az ilyen 5vs4 játékokat. Amúgy nem volt bot, mert nem xp-t farmolt az egyik oldalon.

You are not prepared.

(#449) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#448) üzenetére


F-ECT$
titán

Van ilyen, én azt is szeretem, amikor a full noob státuszt átlépve valaki hirtelen expertté válik, és úgy osztja az észt. 10-es szint körül jártunk, épp nem volt célpont a térképen, így healerként beálltam az egyik lane-t farmolni, míg a többiek tolták keményen a pvp-t a térkép másik felében feleslegesen, persze elhullottak és le lettem baszva, hogy miért nem healelek. Igaz vagy 2 szint mínuszban voltunk, de nem baj...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#450) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Azért azt jobb előre leszögezni, hogy technikai alfa kulcsot kapott itt mindenki, amivel a Blizzard tesztelésre hívta az embereket. Ezek után bármi bug miatt, vagy hogy Nova erős stb, szarozni a játékot, vagy kész játékként tekinteni rá, elég nagy hülyeség, hiszen ennek az a lényege, hogy a hibákat kiszűrik, illetve javítják ahogy tudják. Persze a játékélményt le lehet szűrni már most is, hogy kb mire lehet számítani, de ez is mindenkinek más. Én pl a LoL-t kipróbáltam, lvl 6 után kiégtem. De a HotS bejön, mivel Diablo, Illidian stb vannak benne, pont amiken felnőttem. Van hangulata, míg LoL-ban nem láttam semmit, csak szimpla PvP játék. Dota ugyanez. De ez csak az én véleményem.

A játék az nem játék!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.