Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Nem tudom, ki hogy van vele, de nálam szépen gyűlnek a block-ok és reportok... All caps Jaina, egész meccs alatt NOOB ez, DICK az, rajta kívül mindenki hülye.
Vagy egy Zagara (szerencsére ellenfél), aki csak előremászott meghalni a mi fortunkhoz, és mindezt Hero League-en. Az sem kizárt, hogy botozik, és csak 3-ból 1-szer ha nyer, már jól jár.

Mondjuk azt sosem értettem, miért jó botozni egy játékban...

(#1902) Rison77 válasza F-ECT$ (#1899) üzenetére


Rison77
senior tag

Igen, ott nézem az fps-t, 60-ról meg se mozdul, ez a spike pedig általában 2-3 szokott lenni.

(#1903) zola09 válasza Derrewyn (#1901) üzenetére


zola09
aktív tag

Ha blockolok valakit, akkor nem fog vele többet összerakni a játék?

(#1904) kexksz válasza zola09 (#1903) üzenetére


kexksz
addikt

De.

(#1905) Derrewyn válasza kexksz (#1904) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Viszont nem látom a hülyeségeit, szerintem már nyugodtabb lesz úgy a napom. :)

(#1906) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Ha valaki kulcsot szeretne, akkor nézze Khaldort, ma eddig 24 kulcsot sorsolt ki, és még nincs vége streamnek.

(#1907) kippedli


kippedli
tag

Következő akciósokról valami hír?

(#1908) F-ECT$ válasza kippedli (#1907) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem holnap. Jó lenne ha végre betennének valami 10k-s jó hőst. (Zera, BW, Nazeebo.)

Dive ever, work never.

(#1909) kippedli


kippedli
tag

Közben rálestem redditen.

Tassadar -- Sale Price: $3.24 USD
High Templar Zeratul Skin -- Sale Price: $2.49 USD
Medic Uther Skin -- Sale Price: $4.99 USD

(#1910) F-ECT$ válasza kippedli (#1909) üzenetére


F-ECT$
titán

:(

Csak az olcsóak vannak.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1911) DaveNo1 válasza kippedli (#1909) üzenetére


DaveNo1
veterán

Pf Gazlowe aztán Tassadar, utána héten majd leértékelik ETC-t? :C

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#1912) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#1911) üzenetére


F-ECT$
titán

Kellene nekem még kb 60k goldnyi hős: Tyrael, Kerrigan, Falstad, Zera, Bw, Nazeebo, Thrall, most van 27k-m. Mondjuk a fő 3 az Zera, Bw, Nazeebo, szóval ezeket venném elsődlegesen goldból, de pont ezeket lenne jó leértékelve megvenni pénzért. Még csak 4 eurót költöttem a játékra, 10-15-öt még adnék 2-3 hősért, és utána már kb meg tudnám venni az megjelenő hősöket goldért is. De ha nem lesznek leárazva, akkor 2 hónap alatt meglesz mind goldból is mondjuk...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1913) fritzke


fritzke
csendes tag

Sziasztok,

én alphában kaptam még kulcsot, de sajna meghalt a videokarim közben, szóval pihenőre kényszerültem. Viszon most már a probléma elhárultával teljes erőbedobással játszhatok.
Egyelőre a starter packt vettem meg és a heti hősöket szintezem, de szívesen játszanék veletek, szóval aki szeretne fegen fel: fizo#2321

Youth hides the key to salvation

(#1914) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Ez mekkora: Step into the Nexus with the Founder’s Pack!

Hát én dőltem a végén a nevetéstől. :D

(#1915) wjbhbdux válasza Derrewyn (#1914) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Carbot videoit nezd meg youtubeon ha tetszett :)

/s

(#1916) Gunian


Gunian
csendes tag

Hát én minden itt linkelt és egyéb Google által talált oldalra bejelenttettem az igényem egy kulcsért, mégse kaptam :( aki tudna egy jó tippet, hálás lennék érte :) esetleg Tauri goldot ajánlok cserébe ;)

(#1917) tomazin válasza Gunian (#1916) üzenetére


tomazin
veterán

Tauri gold = USD? ;]

(#1918) Gunian válasza tomazin (#1917) üzenetére


Gunian
csendes tag

Megoldható.. ;)

(#1919) DaveNo1 válasza Gunian (#1916) üzenetére


DaveNo1
veterán

Founders pack ;]

You are not prepared.

(#1920) F-ECT$


F-ECT$
titán

Elkezdtem befrissíteni a talent guide-okat:
-kijött a beta
-10 hőst megvettem, így ezekkel több tapasztalatom van
-a talent buildek linkje néhol már nem volt valós a talent fák változása miatt
-néhol bekerült 1-2 új / alternatív build is

Eddig elkészült:

Zeratul.

Malfurion

Nova

Rehgar

Tassadar

Dive ever, work never.

(#1921) tomazin válasza Gunian (#1918) üzenetére


tomazin
veterán

jah eszem ágában sincs eladni az accom, csak csillagkapuból a Tauri, mint Föld jutott eszembe és tauri gold = földi valuta

láttam amúgy, hogy 10-15$ körül árulnak a jótét lelkek accokat. (meg azt is, hogy 1k$-ról indították)
nagyon sok nyereményjáték van, ha nem akarod azt a 35eurt kifizetni, ugyan elég időigényes mindre jelentkezni. itt fórumban is linkeltek már többet is. (a német azonnal adunk másnap már nem adott, gondolom pillanatok alatt elkapkodták)
és most heroesfire.com-on láttam egyet.

most beléptem és kiderült, hogy ez már véget ért... :(

[ Szerkesztve ]

(#1922) Gunian válasza tomazin (#1921) üzenetére


Gunian
csendes tag

Hehe.. Hát igen, amire lehetett, jelentkeztem, kivéve az 576-os játékra. Lehet érdemes lett volna utazni egyet :/

(#1923) John_Deere válasza Gunian (#1922) üzenetére


John_Deere
tag

Nem vagy egyedül. Hihetetlen régóta várom már Én is a key-t, sok helyen lecsúsztam az osztogatásokról, vagy dolgozok, vagy alszok vagy éppen nincs eszemben nézelődni, csak amikor már késő...
...szó se róla, megpörgethetnék már a Blizzardnál is az invite-ot, mert ahogy olvasgattam, boldog-boldogtalan játszik már, Én meg durván egy év Dota után még várakozok, pedig szeretem a Moba-t, a BlizzWorldbe oltva meg egyenesen vágyakozok rá. :(((

(#1924) adrian360 válasza John_Deere (#1923) üzenetére


adrian360
őstag

"... szó se róla, megpörgethetnék már a Blizzardnál is az invite-ot, mert ahogy olvasgattam, boldog-boldogtalan játszik már ..."
boldog-boldogtalan játszik akkor miért pörgesse meg a blizzard az invite-ot ? az elmúlt két hétben rengeteg kulcsot osztottak szét promóban.
Nem vagyok biztos benne, hogy van már akkora szerver kapacitás a HotS mögött, hogy még nagyon sok kulcsot elbírna. a rendes fizetős játékok is behalnak néha egy egy rohamnál, hát még egy closed beta hogy megtudna feküdni

(#1925) Gunian válasza John_Deere (#1923) üzenetére


Gunian
csendes tag

Nagyon remélem, hogy nemsoká valaki, vagy valamelyik oldal meglep egy kulccsal, és hamar értékes tagja lehetek valamelyik rankedezni vágyó teamnek ;)

(#1926) John_Deere válasza adrian360 (#1924) üzenetére


John_Deere
tag

Értem a reakciódat, csak akkor azt nem, hogy mire fel kellett ennyire sok key-t szórniuk szét.
Mert akkor érted, írják, mondják azt, hogy bocs fiúk, elegen vagyunk teszthez, április elején nyitunk, és csöndben vagyok, várok. Annak ellenére, hogy nem tegnap este pipáltam key-igényt. :)
Ennek ellenére azt olvasom, hogy hígul a játékosbázis, azaz, vagy sokan vásárolják be magukat a játékba, vagy még mindig szórják a key-t. Gondolom, képben is vannak, hogy mit bír el a szerverük/mennyi key-t osztottak.

(#1927) Wolverine válasza John_Deere (#1926) üzenetére


Wolverine
félisten

Sokan kapnak kulcsot, de mindig lesz lemorzsolódás: mégsem jön be az illetőnek, vagy valamilyen probléma miatt nem tud játszani. Nekem is van accessem, de mivel 3 hete nincs saját netem, ezért nem tudok játszani, még ha akarnék sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1928) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#1920) üzenetére


F-ECT$
titán

További frissítések:

Melyik hőst érdemes megvenni?

Brightwing

Arthas

Valla

Raynor

Li Li - ő teljesen új a Beta-s változások miatt.

Dive ever, work never.

(#1929) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Olyan buták az emberek pickelek egy tassadart erre írja hogy nem kell healer és hoz egy aba -t :( .

El. Psy. Congroo.

(#1930) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Heti hősök holnaról:

Arthas
ETC
Kerrigan
Nazeebo
Tychus
Uther

+ valami még

You are not prepared.

(#1931) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Van olyan aki csakis egyedül játszik rankeden? Ha igen meddig jutottatok eddig?

(#1932) adamkaa777 válasza Lacee1986 (#1931) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Én csak egyedül, eddig rank19 viszont ha kapok egy nagyobb premadet az szinte tuti loss egyenlőre itt még birkák játszanak.

El. Psy. Congroo.

(#1933) DaveNo1 válasza Lacee1986 (#1931) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nekem nincs türelmem rankedhez, sok a troll akik direkt olyat pickelnek ami mások játékát tönkreteszi.

You are not prepared.

(#1934) adrian360


adrian360
őstag

nekem a legutobbi patch óta bugos a játék, csak dawn kóros éticsigákkal sorsol egy csapatba. egyszerüen nem értem ennyi idiótával nem találkoztam egy hónap alatt összesen, mint az elmúlt héten.

(#1935) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#1900) üzenetére

A ranged assakkal nekem általában jól megy, ellenben az inhuman karikkal nem tudok mit kezdeni. Pl: BW bár tudom durva kari, én béna vagyok hozzá, nyílván olyannal fogok játszani akivel megy és szeretem is, szal részemről off. Kihívásban meg a melee assak tűnnek nekem nehéznek a lófax hp miatt. Vhogy nem érzem mikor kellene velük fightba menni/visszavonulni. Thrallt megvettem iro money-ert, vele mindenképp meg akarok tanulni játszani, szal stream/video nézés lesz..

DaveNo1: Naze jó hír, végre tudom tesztelni, mielőtt megveszem.

Adrina360: szerintem 2-3-an csapatban már egész jókat lehet menni, totál randommal max quick match-t tolj..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1936) Lacee1986 válasza DaveNo1 (#1933) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Akkor nem csak engem szokott felidegesíteni. Általában már a karakter választónál eldől ki nyer.

Legjobb az szokott lenni mikor hiányzik egy tank vagy support, az utolsó ember erre pick-eli Novát... :D

(#1937) TBT


TBT
addikt

Closed Beta Giveaway - Hivatalos Facebook oldal

Itt kapásból 25 000 kulcsot osztanak ki.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1938) Gunian válasza TBT (#1937) üzenetére


Gunian
csendes tag

köszi, már nyomtam is! remélem a 700e jelentkezőből kikerülök :O

(#1939) kippedli


kippedli
tag

Ti vesztek skineket? Ha igen akkor mi szerint? Ami tetszik skin hőstől függetlenül vagy csak olyan hősre amit sűrűn használtok.

(#1940) userxy válasza kippedli (#1939) üzenetére


userxy
őstag

Skin vásárlás ideje még nálam nem jött el a hősökre sincs elég gold nemhogy skinekre :D szerintem félév mulva max szánok rá goldot.

(#1941) Madwe


Madwe
nagyúr

Pár napja csatlakoztam, megvettem a behoppot... Meg az USA legelső időpontban igenyeltem betat, azóta a magyar bnetes accommal is de mar nem győztem kivárni, ennyit megért... Egyelőre noobkodok, igaz azert moba tapasztalataim vannak, illetve azert mar párszáz videót is megnéztem róla, szóval azert valami sejtesem van mikor mit hogy kene... Ha valaki esetleg felvenne, ne fogja vissza magát: nymadwe#2686

(#1942) kippedli válasza Madwe (#1941) üzenetére


kippedli
tag

Én felvettelek. :)

(#1943) userxy


userxy
őstag

Na ha esetleg lenne kedve valakinek valamikor Atika#2759 :D

(#1944) F-ECT$ válasza adamkaa777 (#1929) üzenetére


F-ECT$
titán

Pont ugyanebbe belefutottam én is: volt Tassadarunk, utolsó pick Aba, mindezt Mines-on. Következő meccs: Li Li, na mondom legalább heal lesz, erre mindent a Serpent-re tesz, és közben meg folyamatosan írja a hülyeségeit, meg hogy noob team. Ma sikerült egy 1-4-et menni solo-ban :)

Dive ever, work never.

(#1945) F-ECT$


F-ECT$
titán

Freeze és PeeT innen valakik?

Dive ever, work never.

(#1946) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#1944) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mi a baj Abathurral? Patch óta kb 80% a winratem vele ;]

You are not prepared.

(#1947) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#1946) üzenetére


F-ECT$
titán

Az, hogy orosz játszott vele :)

Dive ever, work never.

(#1948) John_Deere válasza TBT (#1937) üzenetére


John_Deere
tag

Jézusom, 25.000...nem kevés, na hátha :U

(#1949) Derrewyn válasza John_Deere (#1948) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Rengeteg kulcs ment ki béta kezdete óta (főleg a játékhoz kapcsolódó oldalakon keresztül), előtte kb. 25-30 ezer ember volt a játékban (ingame chat), mostanában ez inkább 45-50 ezer, és ez nyilván csak egy része a teljes játékosbázisnak. Nem kizárt, hogy duplázták a hozzáféréssel rendelkezők számát az elmúlt hónapban.

Szerintem elég jól csinálja Blizzard, hogy a különféle streameket, oldalakat látja el a kulcsokkal, hogy azok népszerűsége nőjön, és ezáltal közösség épüljön a játék köré.
Khaldor nézőszáma pl. folyamatosan növekedett az elmúlt héten, eleinte pár száz ember között sorsolta a kulcsokat, pár napja már ezer fölött.

(#1950) F-ECT$ válasza Derrewyn (#1949) üzenetére


F-ECT$
titán

Már 40k+ játék megy párhuzamosan esténként, ha ezek fele coop és fele versus, akkor az már 300k+ embert jelent.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.