Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#233) #41133696 válasza JEEMBO (#230) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk logikus, hogy nem fogják párhuzamosan a kettőt hagyni. Engem inkább az lepett meg, hogy nem a régi applikációt frissítették az újra, hanem csináltak egy teljesen újat.

A másik dolog: Valóban zavaró, hogy néha pixelháború van (pl Trónok harca 7. évad hatodik része sárkányok pörkölnek jégen táncoló holtakat), és nem nálam van a hiba, mert 240 Mbps-os UPC netem van. Na meg ugye a Trónok harca dollár milliókba kerül részenként (Tízmillió dollárba kerül egy Trónok harca-epizód. Persze ahogy befut egy sorozat, úgy értékelődnek fel az élő színészek, és igaz, hogy vagy kaszkadőr vagy CGI viszi a látottak jelentős hányadát, azzal, hogy nevét, arcát, hangját adja bezsebeli a lóvé jelentős részét. Viszont ha már ennyit szánnak rá, akkor legalább normális FHD-s bitrátával tennék.

A harmadik dolog, hogy én a Pablo Escobaros sorozatot végignéztem NetFlixen, ám ott bár szép a tartalom, nem natív, hanem dinamikus 4K van, az applikáció szépen kiírta az LG TV-n, hogy volt amikor 720p-ben ment egy részlet :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.