- sziku69: Szólánc.
- aquark: Jó platformer játékokat keresek!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: Gigabyte GA-B350M-D2 - AM4 lap 2016-ból amikor még nem volt Ryzen!
- Amazon Kindle JailBreak
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- pusszycat: JEYI - okos, színes, interaktív, ssd külső ház.
- gerner1
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
LOGOUT
Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Qtya123 #90938 üzenetére
A Bosch mosogatógépek terén jónak számít, de abból az árukeresőn most 180K a legolcsóbb. Egy 60 centi széles mosogatógépnek szerintem nagyobb haszna van, és olcsóbb is. Ha nem fér el, és sehogy nem lehet még 15 centit nyerni, akkor nyilván a 45 centisek közül kell választani.
-
Reynaldo
junior tag
válasz
Qtya123 #89357 üzenetére
Üdv,!
Lehet, hogy már késő, de van a gyártónál ugyanaz, amit kinéztél EW6TN4262H, és 182 990 Ft helyett, ezt a 2 kupont beírva a kosárban:
EXTRA5 és ELUX15KEDVEZMENY, (utóbbit nemrég írta be valaki, ezúton is köszönet érte.)
155 542 Ft-ért rendelhető, és ráadásul még aHázhozszállítás is Ingyenes
Amúgy meg bármelyik felültöltős Elux megteszi, mert lényeges különbség nincs köztük, főleg a felültöltösek műszakilag megegyeznek, azonos dob és külső méretek mellett, az ajánlott súllyal nem kell törődni, mert ugyanannyi fér beléjük, -szerintem.
A kijelző méret ami változhat, és a kezelő gombok, vagy 1-2 extra, amiket le lehet csekkolni, hogy fontos-e. A legolcsóbb, most kb. 137k-ra jön ki. Vagy ami a legolcsóbb az ÁK-n szerintem teljen megfelelő, megnéztem róla a bemutatót, nekem az is tetszene.
Van promóció is: hátha valakinek éppen jól jön az IKEA 30k-s utalvány
Jaa, bocsi de a promó csak Elöltöltős mosógépekre és szárítógépekre szól.
2025. január 10. – március 31. -
hotkar
senior tag
válasz
Qtya123 #86025 üzenetére
Nekünk a Sinesol által is linkelt Bosch BHN16L morzsaporszívónk van már 4 éve. Napi használatban van a hajszálak és a pókhálók miatt, egyelőre semmi baja.
Erős, mint a bivaly, korrekt szűrőrendszere van.Hátránya, hogy NiMH akksija van, és annak 14 óra a töltési ideje (nyilván hamarabb is le lehet venni, de a teljes töltéshez kell a 14 óra).
Elődjét (szintén Bosch) 10 évig használtuk.
-
Sinesol
veterán
válasz
Qtya123 #86025 üzenetére
Bosch-nak vannak relative olcsó akksis porszivói, amik egyben morzsaporszivók is, kivehető a középső rész, amolyan 2 in 1 cuccok. Drágább, mint egy random noname cucc, viszont egyrészt azt használhatod padlón is ha szükség van rá, másrészt meg ha akksigond lenne, nem nehéz beszerezni egy újat, gyakorlatilag minden géphez minden tartozék rendelhető náluk, nem egy kis kinai garázscég.
Most rákeresve van nekik dedikált morzsaporszivó is, azzal még olcsóbban is jössz ki, bármikor rendelhetsz bele akksit ha szükség van rá, de ha bele is van épitve, tele az ország hivatalos Bosch szervizekkel, akik kicserélik. Na meg litium inonos az akksi, szóval tuti jobb az élettartama is, mint a noname cuccoknak.
-
Csabroncka
addikt
-
-
Acef
addikt
válasz
Qtya123 #9582 üzenetére
Sztem a + 4 métert is bírná, ha nem emelkedik a cső. A lényeg, hogy ne terheld túl a szivattyút.
A gyári kifolyócsőre tenném a "szifont", onnan a 1" - 5/4" 4 méteres toldást. De beszélj egy vizessel, biztosan megoldják.
Szerk. Az a lejtés még a 4 méterre is o.k., de vidd feljebb a kivezetőcsövet minimum kb. 45 cm-re, max 75-80-ra. A lejtés o.k., csak nagyon lent volna a kivezetőd, az nem jó a gépnek.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Háztartási kis- és nagygépek topikja!
● hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
● hirdetni a Hardveraprón lehet, a topikban nem!
● a javításra és jótállásra vonatkozó új szabályozást az összefoglalóban találod!
-----------------------------------------
> KÉSZÜLÉK TAPASZTALATOK <
-----------------------------------------
> ALKATRÉSZ BOLTOK <
-----------------------------------------
Kapcsolódó PH! fórum témák
● asztalos topik
● elektromos kéziszerszámok topik
● klíma topik
● kávé topik
● automata kávégépek
● lakásfelújító, szerelő topik
● led világítás a lakásban topik
● légtisztító topik
● mosógép topik
● okos otthon / smart home topik
● robotporszívók topik
Kapcsolódó blogbejegyzések
- Tudástár Vezeték nélküli porszívók - alapok
- Tudástár Amit a robotporszívókról tudni érdemes
- Tudástár Hogyan válasszunk porszívót?
- Tudástár Mi mennyi áramot fogyaszt?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Telekom mobilszolgáltatások
- Linux kezdőknek
- Jövedelem
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Battlefield 6
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Nintendo Switch
- Mikrotik routerek
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2159
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H87I-PLUS H87 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3109
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2048, 96% Akksi
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3236
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest