Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) BBéci válasza fehér_ember (#1398) üzenetére


BBéci
titán

Ha a Premiert tekinted etalonnak, miért nem azt veszel? Néha egészen baráti áron tűnnek fel a használtak piacán.

A brosúra egy s-sel írandó! [link]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1402) fehér_ember válasza BBéci (#1401) üzenetére


fehér_ember
addikt

A sztereó hangfalas rendszerhez megvannak a jelenleg szükséges isotek tápkábelek.
A fejhallgatóerősítőbe kellene valami, de oda már nem költenék sequelre. Ami "keveset" tudok, azt inkább mindig a fő rendszerre szánnám. A fejhallgatós és a házimozis meg olyan-amilyen.
Igen, amúgy a premier egész jó, habár erősítőbe kicsit izgága; oda azért jobb a nyugodtabb sequel.

[ Szerkesztve ]

(#1403) alphamooncam


alphamooncam
őstag

[link]

Srácok ! Mit gondoltok erről ?

Nekem nincs alkalmas, értsd HiFi hangsugárzóm, így nem fogtam azonnal tesztelésbe.

Ha jól láttam a tesztelt kábelemelők kartonpapírból voltak, és még csak nem is egyformák, csak olyan kb.

Használtok kábelemelőket? Milyet ?

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#1404) Quetz válasza alphamooncam (#1403) üzenetére


Quetz
őstag

Azt, hogy mindig vannak unatkozó embererek, akiknek túl sok szabadideje van hülyeségekkel foglalkozni. :D

Kérdezd meg a házimozi stúdiót, hogy használnak-e kábelemelőt arra a pár száz méter kábelre, amit a referencia termükben elvezettek a falakban.

(#1405) alphamooncam válasza Quetz (#1404) üzenetére


alphamooncam
őstag

Házimozinál szimmetrikus hsz. kábeleket használok, az a része nem is igazán érdekel, a HiFi analóg kábel rész az, amire a kérdés irányult.

P.S.: Tudom hogy Long erőteljesen ellőtte a lasztit egyes fórumtársaknál túlzásokba eső "beszámolói" miatt, de itt ugye mérhető különbség van a videó szerint, ami az én olvasatomban változást jelent.

Kérdés, hogy releváns változás, és hogy pozitív vagy negatív irányba.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#1406) fehér_ember válasza alphamooncam (#1403) üzenetére


fehér_ember
addikt

Nálam :B : [kép1]; [kép2]
De amúgy lehet nem hülyeség; aki teheti próbálja ki.

[ Szerkesztve ]

(#1407) BBéci válasza alphamooncam (#1405) üzenetére


BBéci
titán

Itt most pontosan ez a helyzet, amit Long leírt:
"ha szóba kerül a hangszórókábelek alátámasztásának problémaköre, borul a bili és olyanok, akik még sohasem hallottak nemhogy kábel-alátámasztást, de még dedikáltan hangszórókábelnek készült vezetéket sem, egész pályás letámadással rombolják szét a kialakuló beszélgetéseket".

Hallottam olyan rendszereket, amelyekben különféle szerkentyűkkel emelték meg a hangszórókábeleket, de nélkülük nem. Tehát a különbségről nincs tapasztalatom, de elhiszem a tulajdonosoknak, akik hosszasan kísérleteztek velük, hogy pozitív a hatásuk.
Egy bizonyos szint fölött magától értetődő, hogy kábel emelők is részei a rendszernek.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1408) Dimaa


Dimaa
csendes tag

Sziasztok, egy olyan problemaval fordulok hozzatok,hogy vettem egy uj tvt samsung ue55tu8002
es rakotottem egy regebbi hazimozi rendszeremet optikai kabellel azonban a digitalis audio formatumnal nem tudom kivalasztani csak a pcm opciot :( az elozo tvm is ugyanigy volt osszekotve a hazimozival es kitudtam valasztani a dolby digital lehetoseget ezaltal sokkal jobb hangminoseget kapva :(
mi lehet a problema? Tudtok esetleg valami megoldast??
Koszonom elore is!

(#1409) BBéci válasza Dimaa (#1408) üzenetére


BBéci
titán

Samsung tv topikban érdeklődj, itt nem ilyesmikkel foglalkozunk.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1410) migabi24 válasza Dimaa (#1408) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez ilyen, az új nem mindig jobb :D

(#1411) fehér_ember válasza Dimaa (#1408) üzenetére


fehér_ember
addikt

Nekem régebbi lg van. PCM-et vagy "Auto"-t lehet választani. Ha a 2 csatornás (sztereó) dac-ba toltam a jelet akkor a pcm-et választottam. Ha meg házimozizok akkor "auto"-n van és úgy átmegy a hm erősítőbe a dolby digital és dts.

Nem tudom az újakon miket változtatnak. Ha nem tud ilyeneket a tv akkor mediacard helyett pl. mediaboxot kell beszerezni és abból kell kinyerni a hangot. Illetve fájl lejátszásra valami médialejátszót vagy pc-t használni és szintén azokból nyerni a hangot.
Akkor a megjelenítőt már csak megjelenítésre használjuk, azt meg remélhetőleg tudja ;].

[ Szerkesztve ]

(#1412) Dimaa válasza fehér_ember (#1411) üzenetére


Dimaa
csendes tag

Nekem is pcm es auto van, egy masik tvnel a csaladban ami egy hisense egyebkent ha ossze van kotve optikaival a hazimozival egybol hozza tovabbi lehetosegkent a dolby digitalt es a digital plust is mindegy hogy eppen milyen tartalmat nezek.Konkretan youtuberol hallgattam zenet es amint atvaltottam a tvn dolby digital plusra a hazimozin meg is jelent a dolby digital felirat es fenyevekkel jobban szolt maris.. ezt hianyolom most ennel a samsungnal es nem tudom mit lehetne csinalni :(

(#1413) alphamooncam válasza Dimaa (#1412) üzenetére


alphamooncam
őstag

Samsung nagy cég. Esetleg felvehetnéd a kapcsolatot a supporttal, ha még nem tetted...

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#1414) fehér_ember válasza Dimaa (#1412) üzenetére


fehér_ember
addikt

De akkor az csak valami virtuális térhangzásmód lehetett. Kárpódold magad az erősítőbe épített pro logic-kal (vagy válts 5-7ch sztereóra); bár tény hogy vannak már jobbak a kevésbé régi hm erőlködőkben. Nekem is pl. a neo-k jobban bejöttek.

[ Szerkesztve ]

(#1415) chatran válasza fehér_ember (#1383) üzenetére


chatran
őstag

Köszi szépen, sajnos sehogy sem jött össze, ahogy jack-et érzékelt a TV, azonnal elnémult a hangszóró és a menüben kiszürkültek a hang kimenetek.

Most újabb kihívás elé állított apám, mert új tv-t vett, miután az előző Samsung állítólag kipurcant. Egy ilyen típust vett.
Na ezen egy darab jack kimenet nincs, így a korábban említett fejhallgató nem használható vele. Ilyen hang kimenetek vannak a TV-n.

Milyen átalakítót érdemes venni, hogy a fenti fejhallgatót használni tudja a TV-vel?

KÖszi

(#1416) BBéci válasza chatran (#1415) üzenetére


BBéci
titán

Nem kábeles téma, nem ebbe a topikba való a kérdésed!

Megoldható egy DAC-kal, ami az optikai jelből analógot készít és van Jack kimenete. Ilyeneket bőséggel találsz a szaküzletekben, és/vagy kínai webáruházakban.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1417) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Házimozi kábeleimet gondoltam felfrissíteni, melyhez a segítségeteket kérem. A szett amit itthon ahsználko az alábbi:
Samsung 55Q6F-es 2017-es Qled TV
Erősítő: Pioneer VSX-932
Hangfalak: Harman/Kardon HKTS 16 5.1
Lejátszó: Khadas VIM3L @Corelec
A TV+erősítő +Lejátszó HDMI-val vannak összekötve, 3-4 ezer Forintos normálisabb Ugreen kábellel, mellyek 4k+HDR képesek
A hangfalak az erősítővel valami egyszerűbb 2*1,5-es kácsás vagy deltahifiben beszerezhető standard kébelek voltak, ami 2*1,5-es rézkábelek.
Nappalim kb 20-25nm
Az alábbi kábelekre gondoltam lecserélni:
HDMI : itt a belépő szintű audioquest-re gondoltam, 2 dbra
TV és erősítő 1,5m: Link
erősítő és lejátszó 1m: Link
hangfalkébelek/hangszorókábelek: cassra 20m ami kellhet szerintem, mert szépen a szegély mellett van elkábelezve jelenleg, de ezt lemérem.
1,5-es:
Norstone Classic 150 Nagy tisztaságú (99,9%) OFC 2X1,5mm² :500ft/m
inAkustik Star hangszóró vezeték réz 2 x 1,5 mm² : 700FT/m

2,5-es:
Inakustik Star 2.5 hangfalkábel : 1100FT/m
inAkustik Premium hangszóró vezeték 2 x 2,5 mm2 : 1300 FT/m
Norstone Classic 250 Nagy tisztaságú (99,9%) OFC 2X2,5mm2: 800Ft/m

Én első körben a HDMI kábelcserére mindenképp gondoltam (az kb 20k) , ár/érték arányban az utolsóra 2,5-es kábelre gondoltam:
Norstone Classic 250 Nagy tisztaságú (99,9%) OFC 2X2,5mm2: 800Ft => kb 20m esetén az 16.000 lenne.

Véleményeznétek nekem kérlek, hogy jól gondolkodom, vagy mint szokásom túllövök a célon :DDD
Segítséget előre is köszönöm. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1418) Zigi válasza stigma (#1417) üzenetére


Zigi
senior tag

Szia. Amennyiben minden működik normálisan, pl: nem kockásodik a kép, nem pattog a hang, semmi értelme rákölteni a kábelekre. A kácsás hangfalkábel teljesen jó a Hkts szetthez, ráadásul szerintem a star gyengébb vagy egyforma a kácsással. A hdmi kábel pedig ha átviszi a 4k HDR-t 60Hz en akkor azt sem kell cserélni.
Inkább vidd el az asszonyt egy vacsorára, magasabb lesz az élményfaktor, mint amit a kábelcsere okozna a rendszeredben.

(#1419) BBéci válasza stigma (#1417) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem totál felesleges az egész, de ha erről meg akarsz győződni, kérj kölcsön kábeleket, például a KáCsa Audió boltjából, vagy ismerősöktől.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1420) migabi24 válasza BBéci (#1419) üzenetére


migabi24
nagyúr

Sz.rt a f.sra felesleges cserélni:DDD

[ Szerkesztve ]

(#1421) stigma válasza Zigi (#1418) üzenetére


stigma
addikt

(#1418) Zigi : Köszi szépen akkor mondhatom, hogy sporoltam vele, és marad az asszonynak :DDD

(#1419) BBéci : Ebben igazad van, ismerös körben van olyan ember, akitől szerintem 1-2 apos tesztre elég jó kábelt tudok kérni, így egy próbát megér. Erre nem is gondoltam. :DDD

Köszi mindkettötöknek. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1422) _Ata_


_Ata_
tag

Sziasztok! segítséget szeretnék kérni :) Vásároltam egy új LG TV-t, és a fene sem gondolta volna, hogy ezeken az új TV-ken már nincs sima jack kimenet, csak digital audio.. Namost nekem van egy 2.1-es hangrendszerem amit nagyon szeretek, de nem rendelkezik csak jack 3.5"-is csatlakozóval. Olvastam róla, hogy létezik átalakitó digital audoról analógra, vaagy esetleg bluetooth transmiterrel tudnám valahogy csatlakoztatni a TV-hez. A kérdésem, hogy melyik megoldással "gyengül" legkevésbé a minőség, illetve van olyan megoldás amire nem gondolok? :D Köszönöm szépen.

(#1423) Mik76


Mik76
senior tag

Hello,

Vettem nemreg egy 5.1-es szettet, es a kerdesem az lenne hogy a melynyomo kulon halozati kabellel csatlakozik az aramhoz, es igy van rajta egy kikapcs/bekapcs gomb is. Erdemes ezt allandoan ki be kapcsolgatni minden hasznalat elott es utan? Vagy bekapcsolva kell hagyni es annyi? Nem hiszem hogy amig nincs bejovo jel addig szamottevo lenne az aram felvetele, vagy hasznalodna a technika benne. Persze en nem tudom csak tippelek.
Valaki tudna nemi infot irni errol?
Elore is koszi!

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#1424) migabi24 válasza Mik76 (#1423) üzenetére


migabi24
nagyúr

Csinálj egy képet a kapcsolóról, mert így nehéz segíteni.

(#1425) Mik76 válasza migabi24 (#1424) üzenetére


Mik76
senior tag

Ok, tessek.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#1426) migabi24 válasza Mik76 (#1425) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hát ezen sajna nincs standby mód, én biztos kikapcsolnám.

(#1427) Mik76 válasza migabi24 (#1426) üzenetére


Mik76
senior tag

Ertem, es megmondanad milyen megfontolasbol? Elettartam, vagy fogyasztas?

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#1428) migabi24 válasza Mik76 (#1427) üzenetére


migabi24
nagyúr

Vitte már el túlfesz a mélynyomómat, meg az ördög nem alszik tudod, bármikor elfüstölhet egy ilyen filléres elektronika.

(#1429) kezo0 válasza migabi24 (#1428) üzenetére


kezo0
addikt

Főleg, hogy ez a példány 120V-os. ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#1430) BBéci válasza _Ata_ (#1422) üzenetére


BBéci
titán

" Olvastam róla, hogy létezik átalakító digitális audióról analógra"
Pontosan ez a megoldás.

Bocs, amiért kijavítottam a hibákat! ;]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1431) Mik76 válasza kezo0 (#1429) üzenetére


Mik76
senior tag

A 120v nem problema mert Montrealban elek, de valoban az. :)

migabi24:
Koszi, akkor egyelore kapcsolgatom, aztan ha nagyon betellik a hocipom vele, akkor lehet hogy kesobb megis bekapcsolva marad. :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#1432) kezo0 válasza Mik76 (#1431) üzenetére


kezo0
addikt

Valahogy azért sejtettem, hogy nem csak úgy rádugod a magyar 230V-ra. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#1433) _Ata_ válasza BBéci (#1430) üzenetére


_Ata_
tag

Köszönöm! :D Kicsit gyorsan írtam. :D És abban tudsz tanácsot adni, hogy milyet érdemes venni? Gondolom ha rendelek Ali-ról valami gagyibbat, akkor erős minőségromlást fogok tapasztalni. Fogalmam sincs mi az az összeghatár, ami már "minőségi"-nek tekinthető. :R

(#1434) BBéci válasza _Ata_ (#1433) üzenetére


BBéci
titán

Tévé hangjához bőven jó az, amit itthon 10-12000 forintért árulnak, ugyanaz Kínából a feléből kihozható.
Tudtommal az új LG tévék nem kezelik a DTS hangsávokat, ezért és másért is érdemes külső médialejátszót használni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1435) Citroware


Citroware
addikt

Sziasztok! LG 4K OLED TV-m érkezik hamarosan a nappaliba, a szomszéd szobában pedig a PC-m van. HDMI kábelt kellene elvezetni egyik szobából a másikba, összesen 15m-re lenne szükség, de szerzett információk alapján az a hosszúság már problémás. 4K@60Hz szükséges.
Ha nagyon tróger módon oldom meg, akkor 10 méter elég lehet, de akkor a szoba közepén keresztül lenne elvezetve a kábel, nem pedig szépen a sarkok mentén, úgyhogy mindig el kéne tenni a kábelt, amikor nem arra használom.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek érdemes-e a biztonság kedvéért inkább a 10m mellett döntenem, vagy már az is problémás? Olvastam, hogy vannak aktív HDMI kábelek is, ezek nagyobb sebességűek, és nem jelent nekik problémát a nagyobb táv, de nyilvánvalóan drágábbak is. 15 ezer Ft nagyságában láttam ilyeneket. Mi a véleményetek róla?

Milyen megoldást tartotok a leginkább optimálisnak?

(#1436) _Ata_ válasza BBéci (#1434) üzenetére


_Ata_
tag

Köszönöm szépen a segítséged! ;)

(#1437) _Ata_ válasza Citroware (#1435) üzenetére


_Ata_
tag

Szia! DLNA nem jöhet szóba?

(#1438) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok! Nagyon amatőr kérdéssel fordulnék hozzátok. Hangfalkábel végére szeretnék csatlakozót venni, de nem tudom mi a hivatalos neve, így nem tudok rákeresni. Mondtam hogy amatőr :D Tudna segíteni valaki? Előre is köszi!

A játék az nem játék!

(#1439) migabi24 válasza Lézerparaszt (#1438) üzenetére


migabi24
nagyúr

(#1440) Lézerparaszt válasza migabi24 (#1439) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ezer köszönömszépenek! :R

A játék az nem játék!

(#1441) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Ha már itt vagyok, egy másik kérdésem is lenne :D
Marantz PM 6005 erősítőm van, és a képen látható módon van a két hangszóró rácsatlakoztatva (A+B):

Ez alapján normális hogy ha csak A és csak B bekapcsolásnál is szól mind a két hangsszóró? Csak A-nál mindkét hangszóróból közép és mély, csak B-nél mindkét hangszóróból csak magas, de alig hallhatóan.

A játék az nem játék!

(#1442) Ear001 válasza Lézerparaszt (#1441) üzenetére


Ear001
addikt

A képen egy pár hangdoboz multikábelezése látható. Amit leírtál, e szerint lehet, de pontosan hogy is kötötted azokat a dobozokat?

(#1443) Lézerparaszt válasza Ear001 (#1442) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Pontosan úgy, ahogy az ábra mutatja. Pl. bal oldali hangszóróknál HF-nél felső két kimenet, mínuszt a mínuszhoz, plusz a pluszhoz, LF -nél ugyanígy, bal oldali hangszóró - -, + +.
Többször is ellenőriztem. Mikor megvettem összeraktam, ment is széépen évekig, aztán költözésnél szét kellett szednem és most nem tudom mi van. Arra emlékszem hogy a régi helyen mikor még összeraktam akkor A-nál az egyik hangfal működött, B-nél a másik.
A két hangfal: KEF Q300

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#1444) foltang válasza Lézerparaszt (#1441) üzenetére


foltang
csendes tag

A leírt bekötés egy bi-wire bekötés. Ezekben a stereo erősítőkben NINCS két végfok, csupán a kimeneti terminálok vannak duplázva. És igen, az normális, hogy "csak A" kimenet esetén csak a mély-közép szól, illetve "csak B" esetén meg a magas. (Azért hallkabb, mert egyébként is kisebb teljesítmény jön ebben a tartományban)
Egyébként amikor A+B-t használsz, akkor a hangkép ugye rendben van?

(#1445) _seth_


_seth_
veterán

Üdv!

Amenyiben rendelek egy ilyen kábelt a 2x2 méter úgy értendő, hogy 2 érből van 2 méter, azaz egy ilyen készlet 1 darab hangfalhoz való? Egy pár hangfalhoz kettőt kell rendelni a linkelt termékből?

Elvileg párnak van írva, lehet én vagyok csak értetlen :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1446) BBéci válasza _seth_ (#1445) üzenetére


BBéci
titán

Pár, tehát két hangdobozhoz való.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1447) _seth_ válasza BBéci (#1446) üzenetére


_seth_
veterán

Az szuper :)

20-30e körül milyen 2,5-es szerelt kábelt érdemes venni kizárólag zenehallgatásra, 2x3 méter? Jó lenne, hogy ha a kábelek egyik végéről roncsolás mentesen le lehetne venni a banándugót (erősítőbe nem megy bele, illetve másik két hangfalhoz jó lenne).
Denon RCDN10 és Dali Zensor 3/7 közé lenne a kábel a jelenlegi inakustik star 2.5 helyére.

Néztem pl a linkelt qed kábelt szerelve, illetve pl InAkustik Exellenz LS-20 hangfalkábel 2 x 2,5mm-t hozzá norstone banán dugókat, ez utóbbinak métere 4600, a dugók 4e, kicsit többe kerülne, cserébe kérdés, hogy jobb-e.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1448) migabi24 válasza _seth_ (#1447) üzenetére


migabi24
nagyúr

A type 2 egy jónak mondott kábel, egyébként avx-en van pont eladó 2x3m, Qed XT40 ami még ajánlott, meg a Van den hul skyline, egyébként ilyen belépő rendszeren nem fogsz nagy difit hallani, szóval ne kezd nagy költekezésbe.

[ Szerkesztve ]

(#1449) _seth_ válasza migabi24 (#1448) üzenetére


_seth_
veterán

Azt én is láttam, de most boltból az új is majdnem ugyanennyibe kerül.
Amit viszont közben olvastam, gyári kébelekre a banándugó nem szerelve hanem sajtolva van, azt is le lehet szedni (az erősítőnél csak a vezeték dugható be), de nem az igazi, így lehet méteráras hangfalkábel + egy szett banándugó lesz a befutó ami a hangfal felőli végére két hangfalhoz pont elég.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1450) migabi24 válasza _seth_ (#1449) üzenetére


migabi24
nagyúr

2x2m vs 2x3m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.