Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) mettek válasza nyaxi (#949) üzenetére


mettek
addikt

Igy van. Vegyél olcsó autóhangszóró kábelt vagy amilyet kapni arra felé. A meglévő hangfalkábelt szétvágod, leblankolod és hozzáilleszted a megvett kábelt megtoldva ezzel.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#952) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Látom egy kicsit leült a topik de hátha van még valaki aki benéz ide.

Szerintetek egy HDMI kábel csak úgy bedögölhet simán használat alatt? A Blu-ray lejátszó volt bekötve a HM erősítőbe és egyik napról a másikra nem viszi át a jelet. Se kép-se hang. Nem volt piszkálva, valamikor annó be lett kötve és azóta hozzá sem volt nyúlva. Mindig kikapcsolt, áramtalanított állapotban kötök be minden kábelt.

(#953) BBéci válasza smiti (#952) üzenetére


BBéci
titán

Nem ült le, csak senki nem tett fel kérdést.
A te kérdésedre nagyon egyerű megkapni a választ, próbáld ki másik kábellel! Ha akkor sem fog működni, akkor máshol, valamelyik készülékben van a hiba.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#954) smiti válasza BBéci (#953) üzenetére


smiti
addikt

A kérdés nem arra vonatkozott,hogy mi lehet a hiba. Az első amit megtettem az a kábel ellenőrzése volt egy másikra cserével. Innen derült ki a kábel hiba, mivel a másik HDMI kábellel egyből helyrejött a kapcsolat.

Én csak azt nem értem, hogy egy összekötő kábel ami egyszer volt bedugva és azóta háborítatlanul használva mitől mehet tönkre. Nem mondom hogy márkás kábel, de erős és stabil kontakttal rendelkezik "aranyozottnak" hirdetett / látszó dugókkal. :B

(#955) TuTa86


TuTa86
tag

Sziasztok!

Van egy coaxial digitális kábelem rca dugókkal a kábelvégeken. Tudomásom szerint ez 75 ohm-os kábel. Azt szeretném tudni, hogy ezt használhatom átmenetileg, néhány napig sub kábelnek? Mi a különbség a digit coax és sub kábelek között?

Köszönöm!

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#956) Quetz válasza smiti (#954) üzenetére


Quetz
őstag

És utána visszadugtad a régi, nem működő kábelt? És továbbra sem működik?

(#957) smiti válasza Quetz (#956) üzenetére


smiti
addikt

Mikor kerestem a hibát akkor kihúztam majd visszadugtam, nem volt jó. Mióta a másik kábellel minden rendben lett már nem buziztam vele tovább.

(#958) Ear001 válasza TuTa86 (#955) üzenetére


Ear001
addikt

Használhatod.

Lehet, hogy semmi, lehet, hogy nagyon sok, gyártója válogatja.

(#959) smiti


smiti
addikt

HDMI kábelre kérhetek ajánlást? Megnéznék egy 5k-ig és egy 5-10k közötti lehetőséget 1.5m-es méretben.
Lehetőleg itthoni beszerzés érdekelne. :R

(#960) fehér_ember válasza smiti (#959) üzenetére


fehér_ember
addikt

És mit akarsz vele átvinni? Egy rekamiét vagy egy zsebkutyát.

(#961) smiti válasza fehér_ember (#960) üzenetére


smiti
addikt

Ez egy nagyon hasznos hozzászólás lett köszönöm.

(#962) fehér_ember válasza smiti (#961) üzenetére


fehér_ember
addikt

Ha nem kell nagyon nagy sávszélességű, akár spórolhatsz is.
Amúgy meg hivatalos illetve nem hivatalos

[ Szerkesztve ]

(#963) fehér_ember válasza smiti (#961) üzenetére


fehér_ember
addikt

(#964) TuTa86 válasza Ear001 (#958) üzenetére


TuTa86
tag

Köszönöm.

Közben rendeltem egy ilyet: [link]

:R

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#965) Quetz válasza smiti (#957) üzenetére


Quetz
őstag

Az jutott eszembe, hogy valaki a tudtod nélkül megmozgatta a rendszert és emiatt kilazult a kábel, amit a cserével orvosoltál. De ezek szerint sajnos tényleg a kábel hibás.

1.5m-re bármilyen high+speed(with ethernet) kábel megteszi, amit az első számítógép boltban vagy Mediamarkt-ban kapsz.

(#966) smiti válasza Quetz (#965) üzenetére


smiti
addikt

Első körön hirtelen felindulásból valami ilyenre gondoltam az olcsóbb szegmensből: INAKUSTIK White line High Speed HDMI

Természetesen nézelődtem a fehér_ember által linkelt Hififutárnál is ( egy face csoportból ismerem az oldalt ) de ott meg aztán a bőség zavara van.
Az egyel drágább kategóriában az Oehlbach Real matrixot néztem. Bár van aki azt mondja, hogy ebben a kategóriában semmi különbség nincs köztük a képminőségben. :B

[ Szerkesztve ]

(#967) bajnokpityu válasza smiti (#966) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Képben a vdh ultimate volt a legolcsobb, amin találtunk kép éli változást. Ez a kábel annyiból furi, hogy szinte megszunteti a graint, a zajt. Ezt még a 150e folottiek se csináljak.

Ezt a méteres kábelt 30ezerert árulom. Ez alatt mi semmi difit nem találtunk. Következő amin találtunk difit, az az aq diamond volt. Ennek jóval kisebb a hatása képre, nagyon komoly lánc kell hozzá.

Hang tekintetében se nagyon érdemes foglalkozni a 30e alattiakkal.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#968) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Üdv!

Először is bocsánat, ha nem ide tartozik, de nem találtam megfelelőbb topicot.
Létezik olyan optikai splitter, ami 2 bemenetből csinál egy kimenetet és lehet váltani egyszerűen a kettő között?

Az erősítőmmel nagyon meg vagyok elégedve, de kényelmetlen mindig bemászni hátulra, hogy kihúzzam az egyik kábelt és bedugjam a másikat.

Segítséget előre is köszönöm! :R

(#969) Quetz válasza smiti (#966) üzenetére


Quetz
őstag

A Dreamcinema bemutató házában teszteltük egymás ellen a következőket:
- 1.5m Nordost Blue Heaven
- 3m noname kínai - csak fekete képet adott, nem működött
- 3m Hama high speed
- Wireless HDMI

A résztvevők nem tudták, hogy mikor mi van bekötve, csak az volt biztos, hogy minden filmrészlet más összeköttetéssel jut el a projektorba, tehát olyan nem volt, hogy csak úgy tettek volna a szervezők, mintha cserélnének. A tesztelők pontozták a kép és hangminőséget. A teszt eredménye, hogy mindenki vaktában tippelt, nem tudtuk egyértelműen megmondani, hogy most épp a high-end kábelt használjuk, vagy valamelyik másik összeköttetési módot.

Ezek alapján szerintem eldöntheted, hogy megéri-e neked kifizetni a márkanevet, meg az esztétikusabb tálalást.

(#970) bajnokpityu válasza Quetz (#969) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Azert annyira fos volt ott a forras, cale PC, hogy tényleg nem lehetett difit találni. Minden projin szar volt a mozgás, színek felé hiányzott, stb. Odaát a 4k szoba oppoja, ami nem nagy szám, de fényévekkel jobb forrás lett volna.

A nordost amúgy jó kábel, azt mondják, ott már ki kellett volna jöjjön valami. A többi meg abszolút also kategória.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#971) Quetz válasza bajnokpityu (#970) üzenetére


Quetz
őstag

Szerintem nem ugyanazon a teszten vettünk részt, mivel csak egy darab rec709-re kalibrált Epson 9300 vetített, egy kb $15000 Kaleidescape M700 rendszerről táplálva. A résztvevők listáján sem találtalak... :F

(#972) Patice válasza Quetz (#971) üzenetére


Patice
nagyúr

Azért, mert drága volt a forrás, már jó is?
Tudom, a minőséget meg kell fizetni, de biztosan jó volt?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#973) BBéci válasza Quetz (#971) üzenetére


BBéci
titán

A Kaleidescape képminősége fasorban sincs a Dune lejátszókéhoz viszonyítva, talán egy Mede8er szintjét sem éri el. Valamint, amennyiben valóban komolyan gondolják a tesztelést, Barco Optix,vagy valami hasonló vetítőt kellett volna bevetni és nem 1-1,5 méteres madzagokat, hanem 12-15 métereseket, amiket jellemzően használni szokás.
Eleve az volt a cél, hogy a résztvevők ne lássanak különbséget.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#974) bajnokpityu válasza Quetz (#971) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Jó lesz az 15dollarnak is, bár annyiért tok jó s905 is létezik openeleccel. :)

Hasonlóan működik a kale politikája, mint a coreaudioe. Drága, akkor jónak kell lennie. Ja, hogy nem jó? Nem baj, majd az arcedula alapján meggyozik magukat.

Akkor egy másikon voltam, de ott is kijott, hogy mennyire alkalmatlan rendes tesztre a lnc.

Es a 9300 mozgása a másik katasztrófa.. Volt nekik benq is JVC is, mindketto jobb ezen szempontból. Erre elég harklis vagyok.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#975) Quetz válasza BBéci (#973) üzenetére


Quetz
őstag

A kiinduló tétel az volt, hogy a high end kábelek minden esetben javítanak a kontraszton, élénkebb színeket produkálnak, nagyságrendekkel javítják a képet. Olvasd el a kábelező topikokat, még a csapból is ez dől. Ezen kiinduló feltételezések alapján látni kellett volna a különbségeket, de nem láttunk. Szerencsére ott még nem tartunk, hogy a 2m-es kábelnek zöldebb a képe, mint a 10 méteresnek.

Az külön érdekesség, hogy bár sokan, sokféle minőségű rendszer tulajdonosaként vettek rész a teszten, mégis csak azok fosozzák a végrehajtást és az eredményeket, akik nem voltak ott... de hasonló tesztet azóta sem hirdetett meg egyikük sem.

(#976) BBéci válasza Quetz (#975) üzenetére


BBéci
titán

A körülmények és a rendszer ismeretében akkor sem mentem volna el, ha tudok róla. Bárki hozzáértő borítékolhatta, hogy nem lesz látható különbség.
Itthon teszteltem HDMI kábeleket OPPO-val, VT60 plazmával és nem láttam különbséget az AQ Vodka és az 5000 forintos Hama között. De 12-15 métereseket összehasonlítva egyértelműek voltak a különbségek. Mielőtt belekötnél. utóbbiak közott nem volt Vodka, mivel akkorát nem gyártanak.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#977) bajnokpityu válasza Quetz (#975) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ilyen baromságot miért tesznek fel?
Nyilvánvaló hülyeség, ár alapján feltetelezni a tulajdonságot. Akár kábel, akár kale esetén.
Ez akkor is hulyeseg, ha nem vagyok ott.

Elég nagy lehetett ott a gond,ha ezt ti vegigultetek.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#978) fehér_ember válasza WaterWawe (#968) üzenetére


fehér_ember
addikt

Én is használok egy olyat mint a találatok közt a felsők. Nem egy audiofil megoldás, de működik.
Úgy látom lentebb (valamivel drágábban) már van kényelmesebb (távirányítható) megoldás is, szemben a full áttekerős mechanikus-sal. Bár a felsőhöz meg legalább nem kell áram.

[ Szerkesztve ]

(#979) Formaster


Formaster
addikt

Szeretnék tőletek ajánlásokat kérni kábelezésre. Mivel évről évre fejlesztek a rendszeremen, ezért ne azt vegyük alapul, hogy most a belépő szinten kalimpálok, mert úgy választanék kábeleket, hogy egy jövőbeni fejlesztésnél ne kelljen újra húznom mindent, ne ez legyen a szűk keresztmetszet.

Szóval a jelenlegiszett, ami nem mérvadó:

X2500H + Jamo S626 5.0 szett + Klipsch r-120sw

Ami kellene az jó minőségű hangfalkábelezés és egy jó optikai kábel. A frontok nagyjából 3 méterből adják ki, a surroundok olyan 10 méter környékén.

(#980) zsoika válasza Formaster (#979) üzenetére


zsoika
addikt

Szia. Nekem Oehlbach van [link] szerintem jó ár/érték arányú.
A silver stram egyes rendszerekben harsány lehet ...nekem nagyon jót tett a felső tartománnyal .
Ha még nincs meg az 5.0 akkor nem tudod hogy a kábellel merre módosítsd a karakrterét (ha egyáltalán kell) Érdemesebb először az 5.0- megvenned és utána a kábelt.....vagy veszel egy semleges kábelt és a rendszer többi elemével hangolsz.

[ Szerkesztve ]

(#981) Formaster válasza zsoika (#980) üzenetére


Formaster
addikt

Megvan minden már elég rég egy Hama kábelezzéssel, csak szeretnék első körben a kábelben magasabb szintre lépni, aztán ha idővel upgradelem a rendszert jó lenne nem eldobni egy méregdrága kábelezést :R

(#982) zsoika válasza Formaster (#981) üzenetére


zsoika
addikt

Azt tudom hogy most van ,de azt is hogy másik lesz....pont erről beszéltem.
Megveszed az új 5.0-t és az AVR-t . Meghallgatod és akkor kiderül mi nem tetszik neked a hangban ....na ekkor jöhetsz a kérdéssel.
Ha szerencséd van minden patent lesz ,de ismerem a HAMA kábelt pocsék a hangja....attól csak jobbat tudsz venni.
A másik lehetőség hogy upgrade előtt veszed a kábelt ,de semleges hangút ...ekkor viszont nem lesz lehetőséged a később vásárolt AVR+5.0 -t finomhangolni.

A kép címe " A pocsék HAMA megy a kukába"

[ Szerkesztve ]

(#983) Formaster válasza zsoika (#982) üzenetére


Formaster
addikt

Mivel a csere szerintem idén már nem lesz meg, így arra kell öszpontosítsak, ami van. Ehhez a Denon-Jamo pároshoz mimt lenne érdemes venni? Esetleg nem lapos kábelre gondolok.

(#984) migabi24 válasza Formaster (#983) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én ezt [link] venném a helyedbe ha olcsón akarnák jó kábelt

(#985) zsoika válasza Formaster (#983) üzenetére


zsoika
addikt

Az említett Hamán és a silver streamon kívül még sinuslive-ot próbáltam. [link]
700ft/m megér....talán a legolcsóbb ajánlott kábel.
Nagyon jó teret csinált ,de a magas hangokat erősen vágja. Azt nem tudom hogy Denonnal+Jamoval hogy viselkedne ...lehet ugyanígy.

Lehet ezek közül választanék.[link] pl. [link]

[ Szerkesztve ]

(#986) Formaster válasza zsoika (#985) üzenetére


Formaster
addikt

Mindenkinek köszi, a 2000ft-os méterár már kissé kiveri a biztit, de azt kéne kitalálnom mi is kell valójában. Kacérkodok, hogy mégis megtartom egy darabig ezt a szettet és megnézem mit lehet kihozni belőle.

Szóval jellemzőiben, a magas nem túl tolakodó, a párbeszédek közepesen kiemeltek, de nem tagolódnak el kellő képpen. A téren pedig lenne mit növelni, kissé zártnak érzem. Sajnos a mellékelt kábelek tulajdonságait nem ismerem, de összegben valahol 1000ft +/- húznám meg a lélektani határt, szerintem sokkal tőbb nem is passzol ehhez a rendszerhez és a Hama-hoz képest ennyiből el lehet érni érezhető változást. :R

(#987) zsoika válasza Formaster (#986) üzenetére


zsoika
addikt

Nekem 31m kellett az 5.0-hoz a Silver Streamból 1200Ft/m és 24m az Atmoshoz ,de oda már a megmaradt Sinus Live ment....csak hogy az is fel legyen használva. A Hsz kábelek értéke cca.50eft és az össz kábeleknek, mindennel együtt meg 100(hsz, hdmi, sub, táp).
"ennyiből el lehet érni érezhető változást" A Hamához képest könnyű lesz. Természetesen a 700Ft -os Sinus Live is agyonveri 4x. Ezen ne aggódj, elég hozzá az 1000Ft/m is. Kéne kérned tesztelésre kábeleket....ha tudsz.
Kezdésnek én csak a LCR szekciónak rendeltem le 7m-t kipróbálásra. Megtetszett és jöhetett a +24m ...igaz így 2x kellett a postát kifizetnem, de megérte.

Ui: Csak hogy ne hidd azt hogy utálom a Hama-t elárulom, hogy hdmi kábelem van tőlük és elégedett vagyok vele. Digitális kábeleivel nincs gondom, hozza ami rá van írva ...csak az analóg kábelei pocsékok.

[ Szerkesztve ]

(#988) zsoika válasza Formaster (#986) üzenetére


zsoika
addikt

Innen is válogathatsz [link]
meg innen Pl. a Klotz is jó [link]

[ Szerkesztve ]

(#989) Formaster válasza zsoika (#987) üzenetére


Formaster
addikt

Ki kellen mérnem mennyi is az annyi, ha 30 méterből kijövök, ami sanszos, akkor elmegyek akár 2000-ig is.

A másik ami kérdés lenne, hogy különböző hangszórókról van szó méretben. Anno mikor a Hamat vettem azt javasolták, hogy a frontokhoz vastagabbat vegyek, a surround/centerhez pedig vékonyabbat az ellenállás miatt. Ennek van alapja? Illetve ha az egyik surround x méterre van, a másik x+3 mondjuk, akkor egyformára mérjem a két kábelt, vagy legyen annyi, amennyit pont kér? :F

[ Szerkesztve ]

(#990) zsoika válasza Formaster (#989) üzenetére


zsoika
addikt

A Media Markt -ban :DDD
A LCR szekcióhoz azért kell vastag mert nagyobbak és több teljesítményt szállítanak...a hátsókhoz meg azért kell vastag mert messzebb vannak és a kábelnek is van ellenállása.
Szóval szerintem mindenhová 2,5 -eset vegyél.
" surround x méterre van, a másik x+3 mondjuk, akkor egyformára mérjem a két kábelt, vagy legyen annyi, amennyit pont kér?" Elvileg az a jobb ha egyforma de belépő/közép szinten szerintem nincs jelentősége...kár lenne kiadni +3x2000Ft-ot. Ráadásul az erősítő beméréskor korrigálja ha lesz is v.mennyi eltérés.

Ha nagyon spórolni akarsz akkor 10m hosszig mehet a 1,5-ös hátra ,de ha a kereted engedi akkor inkább a vastagabb 2,5-ös.

[ Szerkesztve ]

(#991) Ear001 válasza Formaster (#989) üzenetére


Ear001
addikt

Jaj nehogy. Az eltérő vastagságú kábelek másképp szólnak. Lesz elég bajod így is a rendszer összehozásával, ezzel ne nehezítsd az életed, vegyél mindenhová egyformát.

(#992) BBéci válasza zsoika (#990) üzenetére


BBéci
titán

"Ráadásul az erősítő beméréskor korrigálja ha lesz is v.mennyi eltérés."
A kábelek hangra gyakorolt eltérő hatását korrigálja az erősítő? :Y
Olyan erősítőt még nem találtak fel.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#993) zsoika válasza BBéci (#992) üzenetére


zsoika
addikt

Nem . Az időre gondoltam ami a két hátsó kábel eltérő hosszából adódna...ha egyáltalán van.
Szerintem ez a tényező elhanyagolható.

(#994) BBéci válasza zsoika (#993) üzenetére


BBéci
titán

Annyira elhanyagolható, hogy említést sem érdemel. Ellenben ott a hangzásbeli különbség.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#995) Formaster


Formaster
addikt

A válaszokért mindenkinek köszönet, hirtelen 3 befutó van, az árakat is kiírnám, mivel külföldön vagyok, teljesen más az árazás itt.

Oehlbach Silver Stream 25: 2600Ft
VAN DEN HUL THE SKYLINE: 1517Ft
Inakustik Exzellenz LS-20: 2925Ft
Norstone DHCR 100.2: 1300Ft, de jelenleg nem kapható sehol!

Próbáltam olyan kábaleket nézni, amik nem vágják meg túlzottan sem a mély, sem a magas hangokat, illetve adnak egy kis plusz teret. Az Oehlbachról tér és mély terén nem írja a legjobbat az av-magazin tesztje, illetve el sem tudom képzelni annak a lapos kábelnek a bekötését, valamint felén elég durva áron mérik, az otthonihoz képest, így kiesett.

A Van den Hul tűnik bíztatónak mind árban, mind a tesztek alapján, tekintve, hogy a Norstone jelenleg sehol sem kapható és az Inakustik már eléggé kiverné a biztosítékot a 3000Ft körüli méterárával. Erősítsetek meg benne, hogy jó választás lenne, a fórumtárs által is preferált VDH Skyline :R

(#996) BBéci válasza Formaster (#995) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem jó választás lenne a Van den Hul, annak ellenére mondom ezt, hogy álláspontom szerint kábelt kizárólag saját rendszerben történő alapos kipróbálás után szabad venni.
A Norstone felejtős, örülj annak, hogy éppen nem kapható.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#997) Formaster válasza BBéci (#996) üzenetére


Formaster
addikt

Nyilván ez így kissé vaktában lövöldőzés, de jómagam sem vagyok egy pro audiofil, bár kihallom a részleteket és igényes vagyok a hangzásra. Szerintem akkor ennél maradok :R

A másik kérdés lenne, ami még érdekel, hogy van-e értelme valami profibb tábkábelben gondolkodni. A tesztekben eléggé felmagasztalják, sokszor olvasni, hogy egy belépő szintű AVR-t képes klasszissal javítani.

A másik, de valószínűleg nagyon hülye kérdés, hogy van-e értelme a hangszórókat szétszedni és az abban találhatö gyári kábelezést is lecserélni a kiválasztottra :F ugyanis felmerült a dilemma, hogy mit ér a kábelezés, ha a hangfalon belül mondjuk egy gazdaságos kábel fut. :R

(#998) zsoika válasza Formaster (#995) üzenetére


zsoika
addikt

"Az Oehlbachról tér és mély terén nem írja a legjobbat az av-magazin tesztje" Ezt meg tudom erősíteni. A magas szekcióban viszont sokat hoz és miven nekem Onkyom van ,így nem is baj ha a mélyeken visszafog egy kicsit....ez volt a célom. A tér csökkenését viszont sajnálom ,de ez van ... Nem fogok megint 50eFt ért másikat venni. 1200Ft/m megér de a dupláját szerintem nem.

"el sem tudom képzelni annak a lapos kábelnek a bekötését" :DDD a szigetelést megblankolva a vezető részt összesodorva pont u.olyan kerek véget kapsz mint egy sima kábel...amúgy a csavaros rögzítő meg kilapítja .

(#999) Formaster válasza zsoika (#998) üzenetére


Formaster
addikt

Nálam nem túl tenyérbe mászó a mély, sőt néhol keveslem is ami a hangfalokból érkezik. Az hiszem akkor behúzom a Van Den Hul-t így hallatlanban. Szerintem a Hama-hoz képest boldog leszek.

Ezen a szinten, dobna valamit egy Isotek evo3 premier tápkábel?

[ Szerkesztve ]

(#1000) zsoika válasza Formaster (#999) üzenetére


zsoika
addikt

Én csináltam magamnak Lapp kábelből és ródiumozott Bals dugóból DIY kábelt.
Talán egy kicsit nyugodtabb lett a hang és én is hogy már nem a gyári kábelem van . :DDD [link]

Az Isotek -et dicsérik hogy tényleg jó, de nem az alap kábelei.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.