Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-25 13:45:40

LOGOUT.hu

A topic lényege, amire való:
-jól sikerült fotók bemutatása, hogy mások is megnézhessék, örömüket leljék benne és tanulhassanak belőle
-kevésbé jól sikerült fotók bemutatása, hogy a készítője is tanulhasson belőle
-egymás képeinek megtárgyalása, melyik miért jó/nem jó, mit lehetne rajta változtatni és ahhoz mi kell

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10857) torzo válasza total90 (#10854) üzenetére


torzo
Ármester

Egy kis élesítés meg némi clarity van rajta, de tényleg nem sok. Az optika ilyen veszett éles darab. Egyébként tágon lőttem, az élesítést azért gondoltam, mert a frankó záridőhöz 800 iso szükségeltetett, az meg már zajjal jár. A zajcsökkentés ellensúlyozására kapott élesítést.

tnilabk képéről: ez egy kusza, komponálatlan lövés. Nem tudom eldönteni, mi a téma. Kilóg-belóg minden, szétvágva, elvágva az, aminek látszania kéne, a perspektíva innen nem mutatós, számomra zavaros az egész. Azért, mert hosszú záridős és frankók a fények az égen meg a felhőkön, az még nekem nem elég ahhoz, hogy jó fotónak lássam. És az expozíció sem jó, már írtam. Dög sötét, szinte tapogatni kell, hogy lássam, mi van rajta.

Marcitp: Minden tanárkodás helyett (hol vagyok én attól?) azt tanácsolom, nézd meg pl. m3ss hídfotóit!
Nos, valahogy úgy kell Budapestet nézni és látni.
De nézegetheted forceberg és fotonhámozó tájképeit is. És még lehetne további neveket sorolnom, de nem óhajtok senkinek sem hízelegni.

És természetesen szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.