Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4996) Moddingfan válasza Markgx10 (#4995) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Na, ezt megkaptam :U Kérek engedélyt meghunyászkodni :U :D

Azért sztem itt sokan nagyon keményen edzenek, én legalábbis mindent bele adok, amit csak bírok, ha késő este érek rá edzeni egész napos meló után, akkor is elmegyek és kihajtom magam a végsőkig. Igyekszem jól kajálni, bár néha nem tudom betratani, mert a körülmények nem mindig teszi lehetővé sajnos és néha gyenge is vagyok, bevallom, de emberből vagyok. Azért a kockás hasa az gebasz nagy mázli, főleg, hogy nem is hasazik, és azért az sem hétköznapi, hogy betömegelve kockás a hasa, sőt, az kész csoda. Persze, nagyon sok munka van mögötte, meg jó pár év is, amit sztem ember fia nincs, aki nem ismerne el, nem csak neki, bárkinek, de azért csak mondhatom rá, hogy mázlista, mert ilyen a genteikája, ezzel cseppet sem becsmérelem a munkáját. OK, nem azon múlik, de vannak emberek, akik a büdös életben nem lesznek olyan kigyúrtak, mint Janesz (pl.: itt mindenki ;] :DDD ), akár mennyit is edzenek és akár milyen jól is kajálnak, ez van, az élet igazságtalan.

u.i.: Szánalmas? Mert dícsérjük? Nem is tudom, de ezzel a hsz-eddel sztem Te toltad legjobban a piros bicajt ;] :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.