Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4971) csudri


csudri
őstag

Na srácok, ma profitáltam előszőr igazán abból, hogy járok konditerembe. Elég hülye helyen van a terem, ahová le szoktam menni, a parkolóból csak jobbra lehet kanyarodni, balra nem. De a barátnőm persze balra lakik, ha szabályos akarok lenni, akkor a fél világot meg kell kerülnöm. Ma nem voltam szabályos, körbenéztem sehol egy rendőr, nosza irány balra. Épp átértem az út túloldalára, amikor felgyulladt a kék fény, mondtam magamban fasza. Mellém állt a rendőr, mondta hogy kövessem. Okay, követem, megállt, beparkoltam mögé. Kiszállt két elég nagydarab emberke, szöveg a szokásos, forgalmi, jogsi, személyi. Megkérdezték, hogy tudom-e miért állítottak meg, mondtam hogy tudom, ártatlan tágra nyílt szem, stb. Elvileg ezért bírság járna, de elfogyott a csekkjük, úgyhogy vagy feljelentés vagy elengednek. Itt picit megijedtem, nem nagyon lett volna kedvem egy záróvonal átlépésért a yardra járkálni. Aztán megkérdezték, hogy honnan jövök, mondtam, hogy a kondiból. Kérdezték, hogy mire edzettem ma, mondtam hogy mell-bicepsz napom volt. Dumcsiztunk egy picit a kondiról, aztán elengedtek. De előbb megigértették velem, hogy egy hónap múlva 85kg-mal kell szériáznom. ;] ;] ;] (Most 75kg-mal csak két ismétlés megy :O)

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.