Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum VIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4751) efektiv válasza deniro2 (#4750) üzenetére


efektiv
tag

hát vízzel nem bírom meginni a volumast! pfuj de undorító ize van! legalábbis a málnásnak! multkor majdnem kihánytam :O :(( Esetleg melyik izű a legjobb ami jó vízzel?

Asus A8N-SLI Premium,X2 3800+ Toledo @ 2800Mhz 1.425V + 7700cu,, 2x512 Kingmax HC@560Mhz, Maxtor Dmax10 16mb cache, 500W FSP BS, TT Tsunami Dream black, Logitech cuccok. WD Raptor 150GB 10.000rpm, 16mb cache

(#4752) Mizo válasza efektiv (#4751) üzenetére


Mizo
tag

Mindegyik jó vízzel, csak meg kell szokni. Próbálj ki másik fajtát is, hátha bejön - ezt meg add csak oda szépen God-nak:D

A világ IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk hozzá.

(#4753) efektiv válasza Mizo (#4752) üzenetére


efektiv
tag

Teccik az aláírásod :D

Gíroszt lehet enni? vagy az is túl szíros? ( mondjuk nekem csak jót tenne 1 kis zsír :D )
apámmal lakom és itthon csak vacsorázom, inkább pénzt ad és eszek máshol pld kínai, regeli a suli büfében stb.... :F (hétvégen meg go to nagymama és ott) Ha pld turmixba nyomatom a VM35-t tejjel- rakhatok hozzá 1 banánt? érdemes? És mi a hejzet a szőlő cukorral? van vmi értelme edzés közben ropogtatni? :D Bocsi ha tul sokat kérdezek :D :R

[Szerkesztve]

Asus A8N-SLI Premium,X2 3800+ Toledo @ 2800Mhz 1.425V + 7700cu,, 2x512 Kingmax HC@560Mhz, Maxtor Dmax10 16mb cache, 500W FSP BS, TT Tsunami Dream black, Logitech cuccok. WD Raptor 150GB 10.000rpm, 16mb cache

(#4754) GodHeart


GodHeart
senior tag

basszus... rohadtul fáj a fejem.. ma eddzés közben egy másik gyakorlatnál megin megfájdult a fejem ugyanazon a ponton ahol a múltkor.. alig bírok meglenni.. már egy algopirint is bevettem, de így is rohadt rosz... egy rohadt ponton folytonosan nyílal a fejem... wááááá MEGŐRÜLÖK :O

(#4755) myrra válasza God Vazzeg (#4735) üzenetére


myrra
senior tag

Árpi nagybátyja egyébként

pff. most aztán ki lett teljesítve a tudásod:)

[Szerkesztve]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4756) myrra válasza GodHeart (#4754) üzenetére


myrra
senior tag

milyen gyakorlatok közben? vagy csak amikor erőlködsz?
bár akko nem fájna most is

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4757) Mizo válasza efektiv (#4753) üzenetére


Mizo
tag

Köszi!

Gyrosba a csirkemelles mehet, az nem annyira zsíros. Szőlőcukor is rendben van, inkább estefelé kell hanyagolni. A legjobb edzés után. Ezeket az infomációkat megtalálod itt, csak olvass kicsit vissza, illetve [link].

[Szerkesztve]

A világ IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk hozzá.

(#4758) GodHeart válasza myrra (#4756) üzenetére


GodHeart
senior tag

múltkor fevenyomásnál történt, most meg vállból nyomásnál! De rohadtul fáj... szerintem megyek aludni, mert akkor legalább nem érzem.. :O :O

(#4759) Comm


Comm
senior tag

Hali mindenkinek!
Egy hónapja kezdtem el a gyúrást és szerintem elég szépen fejlődöm.Egy qrva vézna gyerek vagyok és erő 0.Vettem Kefehu-tól 1db Crea FX-et,1db Arginine FX-et,1db MRP Extreme-t.Adagolás MarkGX10 javaslata alapján történt.Mikor elkezdtem voltam 63kg és fekvenyomás 30kg-val ment(5x8-as széria).Most 61kg vagyok(nemtudom miért fogytam) és 50kg-ba belenyomok 2x.A 3. héten piramisba kezdtem el a fekvenyomást és látványos erősödést vettem észre.Most így épül fel a piramis szériám: 35-40-45-40-35.Március elejére szeretnék olyan 65-70 környékére felmenni.Remélem a Tribulus segít benne.Köszönöm az eddigi tanácsokat!!! :R

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#4760) Manitou válasza Comm (#4759) üzenetére


Manitou
addikt

65-öt szvsz simán meglehet csinálni március elejére csak toljad a kaját ezerrel nem is kétezerrel :) , . De a 70 már necces, meg az elég gyors lenne 9 kiló / hó :( meg nem is lenne túl egészséges :U

És nőttél is valamit vagy csak erősödtél?

[Szerkesztve]

(#4761) Comm válasza Manitou (#4760) üzenetére


Comm
senior tag

Fekvenyomásra értettem ;) .Amúgy testsúlyra is szeretnék olyan 5kg-t felszedni

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#4762) Manitou válasza Comm (#4761) üzenetére


Manitou
addikt

Ja bocs, ezt jól félreértettem :D Az viszont már nem lesz olyan egyszerű.

[Szerkesztve]

(#4763) deniro2 válasza Comm (#4759) üzenetére


deniro2
senior tag

Én sem vágom miért vagy könnyebb, az izom nehezebb, mint a zsír, magyarúl vagy gyorsabban megy le a zsír, mint ahogy az izom jön, vagy simán fogysz. Kezdjél tömegelni.
60 kg-osan legalább a saját testsúlyoddal kellene fekvenyomnod...
Hagyd a f@szba a tribulust meg a társait, egyél rendesen, nyomj normális fehérjét, ennyi.

(#4764) Agyzuzo válasza Comm (#4759) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Mi a tökömnek Creatine meg Arginine ilyen halvány kezdő szinten? Ahelyett hogy ennél rendesen...

Néha nem értem az embereket... Ma is bejött pár totál kezdő és igaz hogy napi 2 szendvicset eszik és fingja nincs a testépítésről, de már kreatint akar vinni. Az ilyeneket leoltom mindig a gecibe, kajáljon rendesen, nyomja az arcába a fehérjét, aztán majd jó fél év múlva beszélhetünk a többiről. Mindennek eljön a maga ideje.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4765) Comm válasza Agyzuzo (#4764) üzenetére


Comm
senior tag

Táplálkozásommal szerintem nincs gond.Naponta legalább 6x eszem fehérjedús ételeket.Arról meg fogalmam sincs, miért nem hízom.Mondjuk sosem voltam vastag gyerek.Szerintem ez ilyen genetikai dolog.

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#4766) Comm válasza deniro2 (#4763) üzenetére


Comm
senior tag

Leépült izommal nehéz lenne 60kg-val nyomnom :D.Én nagyon örülök az 50-nek(mármint annak,hogy bele tudok nyomni) is.30-hoz képest elég jó. :R

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#4767) deniro2 válasza Comm (#4761) üzenetére


deniro2
senior tag

2 hét alatt ne akarj 5 kg-ot felszedni. Minek? Szenvedni akarsz a diétával fél év múlva?
Havi 1,5-2 kg, de így is jön a zsír rendesen. Örülj, ha 3 havonta 1 kg izmot összehozol...
Mondjuk ezt is csak rendes kajával és edzéssel...
Mindenesetre a te szinteden még gyorsan lehet fejlődni, ha picit odafigyelsz...

(#4768) Comm válasza deniro2 (#4767) üzenetére


Comm
senior tag

Nem 2hét alatt gondoltam én sem.Gyúrótárs is 67kg és elég szép 40-es karja van.De másik Gyúrótárs 78kg és neki 41-es karja van.Júniusig tudok keményen edzeni, utánna nem tudom mi lesz, mert suliban van a terem, és nyáron nem lehet bejárni.A környékemen sajna nincs terem.Valszeg veszek k.gépet vagy valami szettet.

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#4769) deniro2 válasza Comm (#4768) üzenetére


deniro2
senior tag

67 kilóval 40 cm-es kar? :Y
Az nem rossz. Otthonra, ha terem totál kilőve, akkor vegyél 2 db 40kg-os kézisúlyzót, a karod, vállad (esetedben a melled is, mivel 50 kg körűl nyomogatsz fekve) megoldható velük. Karedzést én is itthon csinálom 2 db 42,5 kg-os kézivel (persze nem bicepszezek 85 kg-mal, mielött valaki megkérdezi :) ).

(#4770) Boglya


Boglya
senior tag

Vazze 40es bicepsz??? Én 1,5 éve gyúrok, de sokra nem jutottam. Kockás lett a hasam, meg jobban bírom a gyűrődést. Mondjuk táplálékkiegészítőt nem nyomok. Nemtom az használna-e, de egy biztos: egészségtelen. Szal ti hogy gyúrjátok ki magatokat ennyire?

(#4771) God Vazzeg válasza Comm (#4759) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Azért csökkent a súlyod, mert a mozgás hatására lement egy kis zsír rólad. Majd ha hozzászokik a szervezeted az edzéshez, jobban jön a tömeg is. Egyél húst sokat, marha, csirke, pulyka jó, sok rizs vagy krumpli hozzá, illetve mindenből sokat ami eléd kerül :D

Ha naponta csak 3x eszel, de akkor nagyon sokat, lelassul az anyagcseréd, ha soxor eszel keveset, akkor meg felgyorsul. Eszerint gondolkozz. ;)

(#4772) deniro2 válasza Boglya (#4770) üzenetére


deniro2
senior tag

Mi egészségtelen? A fehérjekoncentrátum? Vááá...

(#4773) God Vazzeg válasza Boglya (#4770) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hát, igen, a 40-es bicepsz már nagyon szép. 1.5 év alatt már neked is lehetne ekkora ha tápkiegeket használnál :D

(#4774) Janesz válasza Boglya (#4770) üzenetére


Janesz
őstag

az a lényeg:
-egyél sok virslit (de ne genyózz műbeles oszt fasza lesz az)
-minél több kenőmájas és felvágottak mert az is fasza..(főleg amiből olcsóbb 1kg mint a legolcsóbb sertéshús ami ugye a comb és az is 800-900ft kilója)
-sok reggeli tejital mert az fasza (fehérjementes nehogy valaki allergiás legyen)
-chips-kóla kombó észnélkül
-és meki

amit messziről kerülj el:
-marhahús
-csirkemell
-rizs,krumpli,zabpehely,tojás,túró,zöldségek,gyümülcsök....

nekem ennyi a titkom...de majd jönnek mások és megmondják a faszát..
de egy biztos tápkieget még csak ki se próbáld...felesleges..40-es kar másfél év után elérhetetlennek tűnik akkor ott valami ütős kajálás lehet a háttérben.. :(

(#4775) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Egy kis segítségre lenne szükségem, illetve tanácsokra, hogy mit tudnék kezdeni a hasammal - itthon... (Kondi terem nem bejövős.)

Helyzet az hogy 185-6 cm vagyok, mindehez 72-75 kg, ami elvileg nem sok a magasságomhoz - ha minden igaz :U
A gond viszont az, hogy sétáláson (meg ágytornán :B :U ) kívül semmilyen mozgást nem végzek, és napi átlag 11 órám üléssel, 8-9 meg fekvéssel telik el...
Gondolom ennek eredménye, hogy a kezem és a lábaim elég vékonyak, viszont van egy szép kis lötyögős hasacskám, ami ugyan még nem túl nagy, de úgy érzem, ha nem kezdek vele valamit, előbb - utóbb átmegy undorítóba...
Valójában kigyúrni nem akarom magam, csak ezt a löttyedt hasat szeretném eltüntetni, és feszes hassá változtatni...

Milyen tornát ajánlotok ehhez? Gondolom felülés az alap. Azon kívül? Étrendemen is lehet változtatni kéne, sok kenyeret, tésztát és húst eszek... Azon gondolkozom elkezdek több zöldséget és gyümölcsöt enni, és egy jó ideig csak csirkét és halat eszem.
Szóval várom ötleteiteket és a tanácsokat.

Most jutott eszembe, hogy van fogyókúrás topik is, de végülis nem fogyni akarok, hanem feszes hasat csinálni a pocimból... remélem nem baj, hogy ide írtam :U

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4776) Janesz válasza Thulcandra (#4775) üzenetére


Janesz
őstag

étrend változtatás (diéta) és komplettebb mozgás nem felülés mert attól úgysem megy le a hasadról a zsír..
ennyi a teendő! de ennek a kivitelezésén múlik,hogy lesz-e bojler a jövőben vagy sem.. :DDD

(#4777) Thulcandra válasza Janesz (#4776) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Szóval akkor felüléstől csak izom lesz (vagy az sem?) de a zsír nem fog lemenni. Akkor mit csináljak még? Fussak? Fekvőtámasz?

[Szerkesztve]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4778) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Weblap update volt.... T-1 nap :D

(#4779) Boglya


Boglya
senior tag

Na jó kicsit részeg voltam és elnéztem:). Az agyam 50nek vette... Nekem 38, de bicepszre alig gyúrok. Egyébként ezt befeszítve kell lemérni vagy elernyesztve??

(#4780) Moddingfan válasza Manitou (#4611) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Gratula! :R

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4781) God Vazzeg válasza Boglya (#4779) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Részeg voltál :D Ez jó :D Szerintem ne gyúrj, menj vissza a legóhoz. ;) Kart meg befeszítve mérjük, mint ahogy minden izmot :D

(#4782) etilin válasza God Vazzeg (#4781) üzenetére


etilin
aktív tag

Lehet egyenes karral mérte :D És akkor bedurranva van neki 45-ös is ;]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4783) myrra válasza God Vazzeg (#4781) üzenetére


myrra
senior tag

hi. a weboldalra rakhatnál egy linket a kezdőoldalhoz. de végülis vissza lehet menni a a vissza gombbal is.
csak javaslat

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4784) God Vazzeg válasza myrra (#4783) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Javaslat: katt a képre bal felső sarok ;)

(#4785) God Vazzeg válasza etilin (#4782) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ennyi ésszel tuti nincs neki akkora :D

(#4786) myrra válasza God Vazzeg (#4784) üzenetére


myrra
senior tag

jah:)
de legalább építő jellegű kritika akart lenni:)
szándék a lényeg

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4787) myrra válasza Boglya (#4770) üzenetére


myrra
senior tag

egészségtelen?

tudod mi egészségtelen? a Lidlben vett élelmiszerek.
na azok eléggé.
egyél belőlük sokat.

remélem van a környéketeken Lidl

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4788) God Vazzeg válasza myrra (#4786) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tudom, no problem ;) :R Minden veboldalon a baloldali logo a kezdőoldalra visz. Ez amolyan hagyomány. :U :D

(#4789) Janesz válasza Thulcandra (#4777) üzenetére


Janesz
őstag

a felüléstől a hasizmod fog megvastagodni ami nem rossz dolog csak ha elhagyod magad akkor nagyobb izomra több zsír tapad így még nagyobb lesz a bojler ha pöcsverés és zabálás lesz...

nagytempójú 40-50 perces séták (esetleg pulzusmérő órával megtámogatva) a reggeli előtt vagy a késő esti órákban az utolsó étkezés után kb 2órával...

(#4790) Janesz válasza myrra (#4787) üzenetére


Janesz
őstag

sztem a Lidl-ben vett tejtermékekkel és felvágottakkal semmi gond nincs...sokkal igényesebben vannak egyrészt csomagolva másrészt maga felvágott sokkal bizalomgerjesztőbb mint máshol...

sztem a lidl-ben a fagyasztott hústermékekkel kell vigyázni...(csirkehús,sertés stb...)
mert ha leolvad a hűtő és megromlik a hús akkor bizony az üzletvezető kiadja a tutti parancsot:
-megmosni ! újra kirakni !

(#4791) efektiv válasza Janesz (#4774) üzenetére


efektiv
tag

most miwan? :F Lehet enni virslit? melyik fajtát? Érdemes regel megenni 1 nyers tojást?

Asus A8N-SLI Premium,X2 3800+ Toledo @ 2800Mhz 1.425V + 7700cu,, 2x512 Kingmax HC@560Mhz, Maxtor Dmax10 16mb cache, 500W FSP BS, TT Tsunami Dream black, Logitech cuccok. WD Raptor 150GB 10.000rpm, 16mb cache

(#4792) etilin válasza efektiv (#4791) üzenetére


etilin
aktív tag

Virsli=szar
Nyers tojás=szalmonella
[link] Amibe sok fehérje van na az nem szar kaja. :D
FAQ [link]
Szeretettel Etilin

[Szerkesztve]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4793) God Vazzeg válasza Janesz (#4789) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lehet hogy nekem azért ilyen zsíros a hasam, mert nagyon izmos? :D

(#4794) etilin válasza God Vazzeg (#4793) üzenetére


etilin
aktív tag

Valószínű :DD
Olyan hasad lehet mint Ronnie-nak (nagy hordó) ;]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4795) God Vazzeg válasza etilin (#4794) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha olyan volna nem panaszkodnék :D De nekem ilyen lötye csak, amolyan csüngőhasú sertés módra :D

(#4796) Thulcandra válasza Janesz (#4789) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Hát ez a vastagabb izomra több zsír tapad ez rosszul hangzik :O

Sétákra nem mindíg van lehetőség, inkább csinálok felülés mellet más gyakorlatokat (fekvőtámasz, korláton testfelhúzás (vagymi?), lábemelgetés(?)), és lehet egy kis súlyzózás se ártana meg...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4797) fLeSs válasza Thulcandra (#4796) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ettől nem fogsz lefogyni.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4798) myrra


myrra
senior tag

még mindig sz@r de legalább erős vagyok:))
[link]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4799) Thulcandra válasza fLeSs (#4797) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Najó, ok, nem is a fogyás a lényeg mint írtam, hanem az hogy a hasam kifeszítsem, szóval végülis tömegeloszlás átrendezés, mert a 72-75 kg nem sok a magasságomhoz.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4800) fLeSs válasza Thulcandra (#4799) üzenetére


fLeSs
nagyúr

tömegeloszlás átrendezés

? ilyen nincs... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum VIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.