Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20151) Márk01 válasza Markgx10 (#20132) üzenetére


Márk01
tag

Így már érthető a szorgoskodás a küzdősportban. ;] :D

Jojo5,a PCT önmagában használva is egy kiváló termék. :K

[ Szerkesztve ]

===============================================================

(#20152) Jojo5 válasza Quan-Chi (#20150) üzenetére


Jojo5
őstag

jaja hallottam én jobb felszívódás meg minden, de a PCT mindenképp hat még max magában is megdob 1 picit ha más nem :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#20153) Quan-Chi válasza Jojo5 (#20152) üzenetére


Quan-Chi
őstag

igen a PCT már egy elég régóta piacon lévő és nem kis hírnévre szert tevő kiegészítő :K sose baj ha van 1 dobozzal :)

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#20154) macikos


macikos
addikt

124 kiló vagyok!!! :( :O :W

Valamit csinálni kell, mert ez már szánalmas!

(#20155) kovsol válasza macikos (#20154) üzenetére


kovsol
titán

látod a szervezeted kívánja már a diétát!

May the Force be with you!

(#20156) Boxer001 válasza macikos (#20154) üzenetére


Boxer001
veterán

Égjen a zsír! (meg némi izom is, ez van). Majd 100 alatt sírjál. ;]

(#20157) harry válasza kovsol (#20155) üzenetére


harry
veterán

Szerintem kevesli :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#20158) Boxer001


Boxer001
veterán

Ma vótam, jó vót. :D

(#20159) macikos válasza Boxer001 (#20158) üzenetére


macikos
addikt

Na ezt aki elhiszi... főleg hogy jó volt... :D

Gyorsan letoltam pár franciapiritóst ijedtemben :D

(#20160) Boxer001 válasza macikos (#20159) üzenetére


Boxer001
veterán

Tényleg voltam és jó volt. :O :D

(#20161) kovsol válasza macikos (#20159) üzenetére


kovsol
titán

végén még kisebb leszel mint a topic átlag szóval toljad neki baszki :DDD

May the Force be with you!

(#20162) Bubee82 válasza Jojo5 (#20141) üzenetére


Bubee82
őstag

A kúra a tesztoszteronnál kezdődik, legyen az izomnövelés vagy diéta időszaka.

(#20163) $R64 válasza Snoop-y (#20118) üzenetére


$R64
tag

60-al melegítesz de 80-90 kg között van a vége? ezt jól értem?
40-el kellene kezdened sztem, 12-16, aztán 60 (10-12), 3x75 vagy 80-ba (pontosan nem tudom mennyi lehet a vége neked, de gondlom megy 70 kilósan 75-be 8) sztem ha így nyomnád maradna erő a végére a nagyobb súlyhoz, a 40-el való nyomás csak szimplán bemelegítés lenne
egy képet láttam rólad, az alapján én is bőven 14% alá tenném a testzsírod, nekem olyan 12-14 sacc per kb, "szemre" :)

(#20164) nepszter1


nepszter1
addikt

A kosár tartalma
1. Creatine Monohydrate 3690.- Ft.
2. Joint-X 3230.- Ft. 3230.- Ft.
3. Calcium-Magnesium 1430.- Ft.
4. C-1000 Caps 1860.- Ft.
5. 100% Whey Pro kókuszos csoki 11220.- Ft.
6. Gurtni fekete 900.- Ft.
7. Csuklóbandázs piros 1390.- Ft.
Összesen 23720.- Ft

naa összeszedtem mi kell a ,,őszi szezonra,, Erre meg is van a pénz de várok még a rendelésel hátha több lesz még a meló még több pénz és akkor még egy multi packot is bedurrantunk

(#20165) Markgx10 válasza Bubee82 (#20162) üzenetére


Markgx10
őstag

:R

(#20166) macikos válasza nepszter1 (#20164) üzenetére


macikos
addikt

Gurtnit ne vegyél! Csinálj biztonságiövből. Jobb is, menőbb is.

(#20167) kovsol válasza macikos (#20166) üzenetére


kovsol
titán

és honnan szedjen az ember biztonsági övet ? :((( mire azt beszerzem mivel nincs autó bontó ismerősöm :D és még szarakodni is kell vele, inkább vettem egyet 1500Ft ért és mi a menő abban, ha egy gányolt szarral edzel ? ;] meg miért menő egy gurtni ? az a menő ha izmos vagy ;)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20168) Kidus


Kidus
őstag

Szoval ugy tunik, masra nincs is szuksegem a celok eleresehez, mint egy szarrago fonokre, aki 13 napig beir dolgozni, szabadnapot meg elfelejt adni.
Egy hete nem tudtam menni edzeni, csak egy labazas fert bele, az is mikor volt mar....
Enni sem tudtam normalisan, viszont rohantam egesz nap mint az allat.

Ennek eredmenye az lett, hogy 49.9 a merleg allasa jelenleg ( van ez delutan ).
Meg az, hogy ossze vagyok esve. Az oldalamon viszont meg mindig van mocsing.

Nem baj, hetvege szabad, alszok 24 orat, aztan szetedzem magam es annyit zabalok, amennyi lemegy.... de csak mert jobbat nem tudok, es mert mar nem is erdekel :U

Assuming Control

(#20169) $R64 válasza Jojo5 (#20139) üzenetére


$R64
tag

sorry

[ Szerkesztve ]

(#20170) macikos válasza kovsol (#20167) üzenetére


macikos
addikt

Mert hardcore :D Lassan elszakad a 2. gurtnim is :) Ezzel is lehet mérni a fejlődést :D
+4x elszakadt a hátgépen a kábel+egy karabinert kihajtottam :D

(#20171) harry válasza macikos (#20170) üzenetére


harry
veterán

Egy vasgolyót is képes lennél tönkretenni ;]

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#20172) nepszter1 válasza macikos (#20166) üzenetére


nepszter1
addikt

asse tudom amugy hogy kell használni a gurtnit :D

(#20173) becso13 válasza nepszter1 (#20172) üzenetére


becso13
aktív tag

Nekem anno Tóth Dani mutatta meg a boltban. Elhittem neki, amit mond, mert állítólag nem laikus :D.

Ez egy elég jó leírás amúgy:

"van egy kis lyuk az egyik végén. Ebbe belebújtatod a másik végét, így keletkezik egy hurok. Ezt rászorítod a csuklódra. A maradék, szabadon maradó végét kell a rúdra tekerni, a fogással szemben. Ráfogsz a rúdra tekert gurtnira - tehát a fogásod és a gurtni együtt tartják a rudat. Olyan mintha valamit rátekernél a rúda és arra fognál rá, hogy ne csússzon, csak ez esetben amit rátekersz, az egyúttal a csuklódhoz is van erősítve."

[ Szerkesztve ]

(#20174) nepszter1 válasza becso13 (#20173) üzenetére


nepszter1
addikt

köszönöm szépen :)

(#20175) Boxer001 válasza nepszter1 (#20174) üzenetére


Boxer001
veterán

Viszlát. :K ;]

(#20176) macikos válasza nepszter1 (#20174) üzenetére


macikos
addikt

A lényeg, hogy ellentétesen fogjál rá, különben nem ér semmit.

Viszlát! ;]

(#20177) #25954560


#25954560
törölt tag

talaltam egy termet a 3.-ban. tiz perc seta tolunk, kicsi, szakadt, egy alacsony mennyezetu pince(rendszer)ben van, olyan regi gepekkel, hogy talan oregebbek mint en. viszont minden van, ami kell, nincs tomeg, 5k egy honapra. olyan foldalatti mozgalom jellege van, rettenet jo hangulattal. ide senki sem azert jon h villantson a legujabb nemtommilyen szerkojaval es nem ulnek le a gepekre/padokra beszelgetni az emberek, ha mas is hasznalna.
szoval jo vot.

(#20178) Snoop-y válasza $R64 (#20163) üzenetére


Snoop-y
veterán

Eddig úgy csináltam, hogy 60-ba nyomtam melegítésnek 14-et ( ez simán megy ) aztán 70-el ( 8 ismétlések ) végignyomtam.
A keddi piramisozás volt az első. Nyilván ki kell még tapasztalnom, hogy hogyan tudom optimálisan terhelni a mellizmaimat. Tegnapra oltári izomlázam lett de ma már nem érzek semmit.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#20179) Boxer001 válasza Snoop-y (#20178) üzenetére


Boxer001
veterán

Saját tapasztalatom alapján a piramisozás (vagy félpiramis pontosabban) jobb, szerintem neked is az lesz...de a helyedben olyan súlyig is felmennék, amibe 2-3-4 körül megy, úgy nyomom én is. :U

(#20180) Snoop-y válasza Boxer001 (#20179) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igen ez a célom.
Kedden fogok ismét mellezni akkor kipróbálom ezt:

50 melegítés
60 x 10
70 x 8
75 x 6
80 x 4
85 x 2 ( vagy ami megy )
xx :F

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#20181) penene válasza Boxer001 (#20179) üzenetére


penene
őstag

Te gyúrsz? :F ;]

(#20182) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Ma lábazni és hasazni fogok :K
Nagyon várom már a lábazást. Ma kipróbálom ott is a piramist :K
Eddig 40 volt a max amibe guggoltam remélem nem szakadok bele ha felmegyek 60-ig :F

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#20183) Snoop-y válasza penene (#20181) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ő nem és Te ? ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#20184) penene válasza Snoop-y (#20183) üzenetére


penene
őstag

Ma én is lábazok. :)
De ezt inkább gyógytornának hívnám. :U :K

(#20185) BÁ Nutrition válasza macikos (#20154) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mi a lófasz? elfogyott a kogsz? :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20186) Boxer001 válasza Snoop-y (#20180) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerintem ez sok széria, a kevesebb néha több... :D Az meg majd helyben derül ki, hogy miből mennyi megy, felesleges előre meghatározni.
Az jutott eszembe, hogy múltkor mellezett egy fickó, én meg lenyomtam a hátat, meg a váll edzésbe is bőven benne voltam, az meg kb. tartott a 2. gyakorlatánál. Nem tudom mi a faxnak kell egy tucat szériát nyomni :F Ezt most csak úgy írtam, nem rád vonatkoztatva.
penene
Téged kérdezett valaki? ;] Menjél gyógytornázni, csak előtte egyél zsírszegény túrót. ;]

Vagy a bödönből a zsír. ;]

[ Szerkesztve ]

(#20187) Snoop-y válasza Boxer001 (#20186) üzenetére


Snoop-y
veterán

De akkor hogyan nézzen ki egy piramis?
Nekem az a bajom, hogy ha mondjuk bemelegítek 50-el és utána 60 -70 - 80 - 85
vagy 70 - 80 - 85 akkor az utolsót lehet nem is bírom megcsinálni illetve ha meg megcsinálom akkor mivel max 2-4 ismétlést végzek nem fáradok el.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#20188) Boxer001 válasza Snoop-y (#20187) üzenetére


Boxer001
veterán

Hidd el abban a 2-4 ismétlésben is kurvára el lehet fáradni. :D
A 2. variációt választanám, ilyen szisztéma szerint nyomom. Nem a szériák száma a mérvadó...de mindenki tapasztalja ki, nálam ez tényleg bejön. Ok, nem számítok, mert nem vagyok nagy, de azért a csecsem nem rossz. :D
Ma hát-váll, nem tartok pihenőt a tegnapi mell-kar után, mert ma jár le a bérlet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#20189) Quan-Chi válasza penene (#20184) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ahova én járok ott is sok a "gyógytornász" aliasz "gyógyegér" van, érdekes hányszor volt már hogy mind a 6 fekpadnál sor állt és 3-4an is voltak 1 padon , míg az erőkeret mindig szabad , sőt meg merem kockáztatni hogy amíg oda nem kerültem 1x nem volt használva ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#20190) penene válasza Quan-Chi (#20189) üzenetére


penene
őstag

Hát azt most énis hanyagolom. :D csak a lábedzésem gyógytornász, a térdem miatt.
1 lábas guggolások, kitörések, sissy, egyebek.

Szóval a 2 lábas guggolások és lábtoló felejtve. De attól még iszonyat tud fájni és égni. :D

(#20191) Snoop-y válasza Boxer001 (#20188) üzenetére


Snoop-y
veterán

Próbálok átállni arra, hogy minden erőmet abba a max 4 sorozatba beleadjam :K
Majd tesztelem melyik jön be jobban. Nem sietek sehova már öregember vagyok ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#20192) Snoop-y válasza Quan-Chi (#20189) üzenetére


Snoop-y
veterán

Jól mondod. Guggolni pedig kell :K
Amióta súllyal guggolok sokkal jobb a közérzetem. Komolyan mondom csak elkezdeni volt nehéz :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#20193) Woodslave


Woodslave
nagyúr

tegnap a sparban találtam egy olyan zsírszegény túrót (mikland) mint régen az alpa volt. Ugyanolyan a doboz, fél kiló 250 Ft. Nem nagyon emlékszem az alpa tápanyagösszetételére, de ennek 12 gramm fehérje/100 gramm, meg 6 gr ch, ami mind cukor :Y (valszeg tejcukor de ezt majd valamelyik okostojás megírja)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20194) Quan-Chi válasza Snoop-y (#20192) üzenetére


Quan-Chi
őstag

igen, elkezdeni egy kicsit nehéz mert szokatlan , és kicsit megalázó hogy annyival guggolsz mint amennyivel 1kezes bicepszezel ;] de utána hamar beéred magad , és mikor már van pár tányér a rúdon egész más érzés lesz csinálni :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#20195) harry válasza penene (#20190) üzenetére


harry
veterán

Az egylábas guggolás kevésbé terhel, mint a kétlábas? :F Vagy miért jobb?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#20196) Boxer001 válasza harry (#20195) üzenetére


Boxer001
veterán

Hátha még jobban szét tudja kúrni a térdeket. ;]

(#20197) Snoop-y válasza harry (#20195) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ezt én is akartam már kérdezni mert páros lábbal leguggolok 500-at is de meglepődnék ha egy lábbal tudnék guggolni 50-et akár...

Amúgy bevált térdszétkúró gyakorlatként felvehetné még:

Békaügetés, törpejárás :C

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#20198) penene válasza harry (#20195) üzenetére


penene
őstag

Azért jobb (nekem), mert egylábasnál jobban dolgoznak a tartóizmok is, és emiatt jobb lesz a stabilitása is a lábamnak.

Gyakorlatilag hasonlítható a rúddal való, v. az egykezes nyomásokhoz.

(#20199) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

sajnos nekem is a jobb lábam sokkal erősebb és nagyobb, guggolásnál érzem is hogy mindig az indít ha rákoncentrálok a balra meg -20-30kiló :K , az egylábas guggolásnál csak az a baj hogy az agy arra koncentrál hogy el ne borulj nem pedig az izommunkára !
ugyan ez a helyzet mikor azt mondják a nagy okosok a terembe hogy nehezebb úgy fekve nyomni h felrakják a lábukat ( sőt olyat is láttam hogy a levegőbe tartotta :K ) pedig a mellizom ereje ugyan akkora marad mind1 hova rakod a lábad, viszont mivel instabillá válik a kivitelezés és az agy erre is koncentrál ezért csökken a terhelhetőség ... érdekes :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#20200) harry válasza penene (#20198) üzenetére


harry
veterán

No jó, de majd duplája a terhelés, nem? Persze lehet ezt is két lábon csinálni, gondolom, csak a súly jelentősebb része az egyiken van, meg hasonló trükkök...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.