Hirdetés

Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz dunkel #31182 üzenetére

    Ezt így részben megértem, ugyanakkor egy teljesen kívülállónak ha linkelsz egy 5 oldalas alapismereteket, akkor valszeg leszarja, és újra megkérdezi azt is, amit azelőtt. Ilyenkor persze elhajtjuk, na de ezzel senki sem jár jól, bár nekünk végül is mindegy. Amit leírtam, szerintem követhető, jó kiindulási alap, hátha úgy dönt, ennyit érdemes tenni érte, és később utánajár jobban a dolgoknak, és kezdi átlátni az egészet, míg végül egy teljes életmód változás megy végbe nála. És ha ennek elején én segíteni tudtam, már legalább abban, hogy ezeket megfogadja és követi, szerintem már megérte.
    Ez inkább amolyan löket ahhoz, hogy az elhatározás meglegyen. Régebben, ha csak annyit mondtak volna, hogy fogyjak le, vagy mozogjak, akkor hagytam volna a francba, mert ez így elég megfoghatatlan, nem tudtam, mit csináljak, mi-hogyan működik, míg nem véletlenül láttam egy linket a BB alapismeretekről, és inkább kíváncsiságból, mintsem elhatározásból, de elolvastam, és megtetszett, és ekkor kezdtem én ezzel "komolyabban" is foglalkozni. Lehet másnak is elég egy link, így lenne jó, igen. De néha nem árt egy kis segítség is talán. Nyílván nem fogok mindenkinek ennyit írni, ezentúl ezt linkelem majd ;]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Aktív témák

Hirdetés