Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29801) DeadMeat válasza bandus (#29800) üzenetére


DeadMeat
veterán

Belegondoltam a pálinkába.Majdnem elhánytam magam,szerencsére nincs mit.Nehozdszóba az alkoholt ma kérlek többet :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29802) BÁ Nutrition válasza DeadMeat (#29765) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

bazmeg itt ennyi pedofil patka van? :Y :(

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#29803) Coyot válasza BÁ Nutrition (#29802) üzenetére


Coyot
őstag

nem pedofil, csak türelmetlen :K :U

Má' nem

(#29804) BÁ Nutrition válasza Coyot (#29803) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jah, nem várja meg míg golyóérett lesz mi? :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#29805) DeadMeat válasza BÁ Nutrition (#29802) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ahogy nőlz egyre értelmetlenebb,és rövidebb hozzászólásokat követsz el.És a rosszindulatod is csak nö. ;] :P

Egyébként mi at a patka?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29806) Janesz


Janesz
őstag

BÚÉK mindenkinek...

tegnap haverommal úgy gondoltuk,hogy csinálunk valami hasznosat és lementünk a terembe kinyomni 2008x az 50kg-ot..persze a felét ő,a másik felét én..
elkezdtük 20-asával tolni,gondoltuk kb 200-ig biztosan bírjuk majd..nah letoltuk az 1004ismétlést fejenkét 20-as szériákban,bár ő 960-nál asszem bepistult és onnan már csak 10-esével tolta..ehhez kellet 2óra nekünk,de én a nagy pofámnak hála,meg annak,hogy tökre fittnek éreztem magam,tettem egy elhamarkodott kijelentést,hogy a másik 1004-et megcsinálom 1,5óra alatt és így egyedül nyomok 2008-at
meg is csináltam ugyanolyan 20-as szériákkal..habár 1660 környékén elkezdtem savasodni,de túlestem a holtponton és letoltam igaz,hogy nem 1,5óra alatt,de a 2órába belefértem..
szal tegnap nyomtam 100db 20-as sorozatot 50kg-mal..:D

íme egy kép a csapatról:
[link]

remélem jövőre több követőm lesz innen a topikból.. :U :)

(#29807) BÁ Nutrition válasza Janesz (#29806) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te állatkirály! :R ;] nekem még csak a felét sikerült egyszer, azóta még nem jutott eszembe hogy duplázni kéne:D inkább nyomjuk 10en ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#29808) Janesz válasza BÁ Nutrition (#29807) üzenetére


Janesz
őstag

engem mindig a nagy dolgok vonzottak..:) a fele olyan snassz,de ezt tudod te is nagyon jól.. ;]

(#29809) BÁ Nutrition válasza Janesz (#29808) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

je de itt nem vót versenytárs :(

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#29810) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#29809) üzenetére


Markgx10
őstag

Hagyd már, annyi koksztól te is nyomnál vagy 5000-et ;]

Janesz: Gratulálok, jó formában vagy, ahogy a képen látni :R (mondjuk te sosem voltál rosszban, rohadnál el neved napján ;]

(#29811) Janesz válasza Markgx10 (#29810) üzenetére


Janesz
őstag

kabbe köcsög.. ;]

(#29812) bandus válasza Janesz (#29806) üzenetére


bandus
veterán

ha ki bírom még nomni az 50kg-ot, akkor megyek :DDD
úgyis pesten szilveszterezem jövőre.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29813) God Vazzeg válasza Janesz (#29806) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem semmi vagy, és csatlakoznék Márkhoz az elrohadást illetőleg :DDD ;] Fő a jószándék :D (Azmiaz?! :F :D)

(#29814) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Na, ezt megint jobb lett volna átaludni...
Remélem volt, akinek jobban sikerült az este :R

(#29815) God Vazzeg válasza Foglalt név (#29814) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem nagyon jó volt :R

(#29816) bandus válasza God Vazzeg (#29815) üzenetére


bandus
veterán

nekemis :D itthon aludtam :D iszok én eleget évközben....;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29817) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kezdő tömegnöveléshez milyen fehérjét vegyek? Ez megteszi? Ha van egyéb ötlet, szívesen veszem :R bb.hu-ról rendelném ha lehet (gondolom ott olcsóbb), csak nem megy az oldal..

Heti 4x járok edzeni (h-sz-p-sz), volt egy átmozgató 1 hónapos rész, most viszont már komolyabban neki szeretnék feküdni a témának. Úgy kb. meddig elég egyébként egy ilyen adag? 66kg a testsúlyom.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29818) Bibby válasza God Vazzeg (#29815) üzenetére


Bibby
addikt

Én is jó helyen voltam, jó emberekkel akiket szeretek. Onnantól a többi majdnem részletkérdés. ;)

Motion: ha olvasgatsz az oldalon lejjebb, pl hummer írt még ajánlott márkákat. Szerintem ez verhetetlen árú, vagy a párja, ez.

Ελευθερια η θανατος

(#29819) Boxer001 válasza Bibby (#29818) üzenetére


Boxer001
veterán

A kék osztrigában? ;]
Szerk.:
azt a többit tényleg inkább tartsd magadban... ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#29820) Bibby válasza Boxer001 (#29819) üzenetére


Bibby
addikt

Te kis butus fiú... :N

Ελευθερια η θανατος

(#29821) lorcsi válasza Motion_Blur (#29817) üzenetére


lorcsi
veterán

(#29822) Manitou


Manitou
addikt

Nekem is jól sikerült a szilveszter, leszámítva hogy fogytam 3 kilót, és ma kb 10 g fehérjét ettem :W :D

Mósön: hallgass Lorcsira az MHP UP YOUR MASS elég jó összetételű tömegnövelő, de a DYM Elite whey-el se jársz rosszul, igaz az csak sima fehérje.

[ Szerkesztve ]

(#29823) Boxer001 válasza Bibby (#29820) üzenetére


Boxer001
veterán

Húha...én kérek elnézést... :U :DDD
Manyitu
Jól tetted, nekünk uncsi volt kicsit, úgy átlagban persze... ;] :D

(#29824) Radnix


Radnix
senior tag

Itt az új év, jönnek az új pateszok :D 10-ből 9 férfi ilyenkor határozza el hogy kigyúrja magát, biztos a nagy érdeklődéstől fagyott be a bb.hu is ;] Aztán minden visszaáll a régi kerékvágásba az újévi gyúrósok lemorzsolódnak... A természetes kiválasztódás... :DD

(#29825) Bibby válasza Radnix (#29824) üzenetére


Bibby
addikt

Kezdhetjük veled a morzsolódást. :U ;]

Ελευθερια η θανατος

(#29826) P00By


P00By
nagyúr

Sikerült túlélnem a szilvesztert! ;]
Másnap merengek :)

(#29827) zeg válasza God Vazzeg (#29796) üzenetére


zeg
senior tag

Azért van annak fílingje amikor alkoholtól betompult bölcsészp_csákkal táncolsz egy piaszagú lepukkant klubban :) Ritkán látni egy helyen ennyi hányással küszködő, a lábán állni alig tudó embert. Egy kisebb 'bekészült' csapattal vonultunk le félkettő körül, volt aki már a bejáratnál alig tudott a lépcsőre egyedül felkapaszkodni, a padló ragadt a piától, klotyó tele hányással, egyesek az asztalra dőlve pihenték ki a fáradalmakat:) . A vodkanarancs azért nálam is megtette a hatását, főleg a 'megfelelő' alapozásnak köszönhetően. Öt óra felé támadt valakinek az az ötlete hogy továbbálljunk és az ivászattal kombinált 'heringtánc' után a Sánta Egérben teljesen kiüssük magunkat, de erről hamar letettünk, mert sajnos páran már annyira bekábultak hogy a pultig nem tudtak elmászni. A lényeg hogy nem bántam meg hogy lementem, jól éreztem magam, megismertem egy csomó új arcot, meg 1X egy évben kell ennyi lazaság :)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#29828) Motion_Blur válasza Bibby (#29818) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Thx, meg is rendeltem ezt :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29829) DAVID0000


DAVID0000
aktív tag

Boldog új évet mindenkinek!

(#29830) kicsitomi88 válasza zeg (#29827) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Sánta Egér? Ennél azért többre tartottalak :D

90 87.5 87.8 87.5

(#29831) zeg válasza kicsitomi88 (#29830) üzenetére


zeg
senior tag

A Centrálban játszott 30-as évek slágereitől depressziós leszek, a Zacc meg nemtom...valahogy nekem nem jön be. Inkább az Egér vagy a Zápor Jóska. Az egérben már 250-ért kapsz egy üveg sztellát, a záporban meg 400-ért heinekent, szvsz viszonylag olcsóak.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#29832) kicsitomi88 válasza zeg (#29831) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Zaccba még nem voltam, zápor nekem túl BTK-s :D

Centrál már inkább, na de Sánta Egér és ezek ég és föld :)

Azért nézzünk a neveket: Zacc Kávézó, Centrál Kávézó, Zápor József Söröző, Sánta Egér Italbolt. Melyik a kakukktojás? :)

Vagy rosszul emlékszem, hogy ez egér ilyen késelős hely? ;]

ps: no alcohol, no problem. :)

90 87.5 87.8 87.5

(#29833) harylmu


harylmu
őstag

(#29834) Janesz válasza kicsitomi88 (#29832) üzenetére


Janesz
őstag

te jó ég... :Y
ezek milyen helyek lehetnek..gondolom engem itt le is szúrnának..valahogy engem mindig betalál mindenhol minden buzi..:D

(#29835) zeg válasza kicsitomi88 (#29832) üzenetére


zeg
senior tag

Az igazi bétékás szerintem a nyugi a tik-nél, az egeret mióta felújították egész jó hely lett, szerintem a jóskával majdnem egy kategória csak sajnos picike, nagyobb társasággal felejtős. Azért jó szokás szerint egy adag hányás valahogy mindig az egér bejáratához kerül, csak hogy előre tudd mégis hova lépsz be ;]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#29836) zeg válasza Janesz (#29834) üzenetére


zeg
senior tag

A múltkor előjött a gyúrás téma is az egérben, egy fószer az előttünk levő asztalnál elkezdte nekem osztani az észt, bólogattam és bíztattam ;] , aztán eltakarodott mi meg egy jót röhögtünk rajta :D

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#29837) God Vazzeg válasza Janesz (#29834) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bazze téged is? Engem is mindig :(

:D ;]

(#29838) God Vazzeg válasza zeg (#29827) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Faxtudja, én már ebből kinőttem. Volt ilyen is, de már nem ez vonz.. Inkább bbeszélgetünk, piázgeatunk, bulizgatunk, de IHB bulik már nem bejövősek :U Biztos öregszem :F

(#29839) P00By válasza God Vazzeg (#29838) üzenetére


P00By
nagyúr

Igen :K
Boldog születésnapot!
(kicsit megkésve)

(#29840) zeg válasza God Vazzeg (#29838) üzenetére


zeg
senior tag

Hasonló a véleményem, egy jó társaságban kellemes hangulatban szövegelünk, legurul 1 max 2 üveg sör és jól érezzük magunkat. Mindenki rohangál hétközben, összejön egy csapat. Azért vannak olyan alkalmak amikor kicsit lazábbra lehet venni, de ebből rendszert szvsz butaság csinálni.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#29841) Markgx10 válasza Motion_Blur (#29828) üzenetére


Markgx10
őstag

Szevasz, főnök! :R Remélem itt is gyakran láthatlak a jövőben, mert csak a Ferrari. :D

(#29842) Markgx10 válasza zeg (#29840) üzenetére


Markgx10
őstag

Én olyan 3-4 havonta "engedem el" magam, de olyankor odaverek neki, nagyon csúnyán szoktam mutatni :D

Viszont egy előnye van, hogy most otthon voltam, nem vagyok 5 napig hulla és már holnap megyek edzeni (legalábbis a csajokat nézegetni :D)

[ Szerkesztve ]

(#29843) dunkel


dunkel
őstag

Lehet futni rendelni a nutráról. Többet vártam a nagy beharangozás után, de a 10% kedvezmény 100$ felett sem rossz. A kód newyear10 január 10-ig él.

(#29844) Motion_Blur válasza Markgx10 (#29841) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Thx!:R Majd jövök néha sírni :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29845) Sotho


Sotho
őstag

A nyers rizst meg tudja emészteni az ember?
Vettem a cba-ban rizsitalt egész iható csak 540/lityi, gondoltam készítek magamnak. :U Az illata olyan mint a nyers rizsé.

(#29846) Bibby válasza Sotho (#29845) üzenetére


Bibby
addikt

Nyers? Úgy érted ami nincs megfőzve? :U Abból hogy a francba lesz ital?
Ha meg nem haragszol, jó nagy hülyeségnek hangzik.

Ελευθερια η θανατος

(#29847) Sotho válasza Bibby (#29846) üzenetére


Sotho
őstag

Gőzöm nincs hogy készül... :U
Filom porrá őrlik, és valahogy emulgeálják vagy homogenizálják és már kész is ;)

(#29848) Boxer001 válasza Sotho (#29847) üzenetére


Boxer001
veterán

Hmm...jó lenne tényleg kiegészítésnek iszogatni ilyet, kár, hogy ilyen drága.
Mennyi ch van ebben a cba-s cuccban?

[ Szerkesztve ]

(#29849) Blackhole13 válasza Bibby (#29846) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Hát sztem ugyanúgy csinálják a szakét mint bármi más páleszt, nem?

(#29850) Sotho válasza Boxer001 (#29848) üzenetére


Sotho
őstag

Már kidobtam a dobozát ,de asszem 63kcal/dl (17%rizs van benne). De elég könnyű ital szerintem ha valaki szomjas, fél lityit szuszkóra lenyom beleőle. :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.