Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25951) #35685120


#35685120
törölt tag

[link]

ELadó csajos 10" gép Győr környékieknek 35.000 ft...

LACI

(#25952) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Mai szerzemény: Egy megkímél állapotú Apricot F2 :))
Egy kis változatosság a sok almás régiség között :))

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#25953) kiszi07


kiszi07
senior tag

Hali, nincs valakinek eladó USB kábele telefonhoz emberi áron? Media Markt-ban 1500-ért láttam.. :D

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#25954) Taky76 válasza kiszi07 (#25953) üzenetére


Taky76
csendes tag

Én tudok adni egyet, de csak ilyen rövid (20cm-es) van!

(#25955) kiszi07 válasza Taky76 (#25954) üzenetére


kiszi07
senior tag

Köszi, de az rövid lenne. Kb 1,5 méter kell, mert hátulról az asztalon keresztül akarom elvezetni, mert szétment a másik és unalmas lenne a konnektorból mindig kihúzogatni. :D

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#25956) ssolitude


ssolitude
őstag

Eladő cuccok:
Chieftec 500W PSU CTG500 80P
Gigabit LAN Tplink PCIE 1X
ASUS P5G41 MLX LGA775
C2D E8500 LGA775

Minden hibátlan, Győrben személyesen.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#25957) Smile8822


Smile8822
senior tag

Üdv
Eladó lenne egy i5 3570k procim és 2db 4gb os 1600mhz es ddr3 memóriám.
+ egy Apple Iphone 5S T/s készülék 64gb os gold színben dobozos.
Akit érdekelne írjon Csere beszámítás csak Apple Iphone 6 128gb .

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#25958) RudyD


RudyD
csendes tag

Üdv!

Kemény hardver szakiktól kérdezném. Akad itt egy ismerősnek egy laptop - Asus K51AC (amd). Sajnos egyik napról a másikra kinyiffant. A BIOS -ig sem jut el. Be bekapcsol, tehát áram van. Viszont ha az akku is benne van és a töltő is csatlakoztatva akkor 5 mp kinyomás után - gombfelengedéskor - azonnal visszakapcsol.

Hardcore hardware guruk tudásában reménykedem. Illetve a keresztvetés és a szenteltvízen kívül...

-- RudyD { B-) }

(#25959) Jazzos válasza RudyD (#25958) üzenetére


Jazzos
tag

Ezek elég gyakran lesznek chiphibásak, és nem nagyon javíthatóak. Ill. rövid időre fel lehet támasztani, de nem érdemes rá költeni. Adja el a tulaj alkatrésznek és vegyen valami Inteles notit.

(#25960) sladka_pani válasza sladka_pani (#25927) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Hát mivel nem jelentkezett senki, mérgemben elmentem tegnap a MediaMarktba, aztán vettem 15ezerért (utólag néztem a neten, 10.000ft sincs) TP-Link TL-WR940N wifi routert, nem tudom mennyire bevált meg minden, de már nagyon kellett és valahogy lenyelem az árát.. Szóval valaki eltudná nekem magyarázni Vidanettel hogy működik? Mert a várok egész éjszakát az IP címre dolog nem jött be. Valamit állitgatnom kell a gépen? Sajnos nem tudok belépni simán az admin felületbe sem. Köszi!

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#25961) Bobrooney válasza sladka_pani (#25960) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Szerintem van router-es szakmai topik.
Mi az h nem tudtál belépni az admin felületre?
Media Markt köztudottan drága bizonyos termékekben.

(#25962) sladka_pani válasza Bobrooney (#25961) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Hát azt jelenti, hogy csak simán UTP kábel gép és router között amit vettem. Akkor hogy állitsak bármit is? Nincs kapcsolat a gép és a wifi router között.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#25963) sladka_pani válasza sladka_pani (#25962) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Megoldódott! A probléma az volt, hogy a gyári csomagolásban lévő UTP kábel ROSSZ! Fasza mi?! Ilyet se pipáltam még. Utolsó lehetőségként egy sajátot használtam fel és 5 perc alatt megoldódott. Vidanettel! Nem kellett se MAC címet klónozni, se ügyfélszolgálatot hívni, ment elsőre. Azér köszi! :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#25964) Dryman válasza sladka_pani (#25963) üzenetére


Dryman
aktív tag

A routered alap beállitasa dinamikus csatlakozásra van állitva, igy jo is a vidanethez alapon. az ip cim megujitasi ido is boven letelt, igy a routered mac-et mar elfogadta a vida es ezzel mar nincs os problema. hasznald a routerhez kapott cd-t, igy nem kell ipcimet irnod a bongeszodbe...ezen a feluleten mar nincs is szinte semmi mas dlgod mint beallitani egy ssid nevet es egy wifi jelszot....csak ne hasznalja mar a szomszed a netedet alapon.

(#25965) sladka_pani válasza Dryman (#25964) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Igen, már megtörtént, teszteltem is, a ház minden pontján maximális a mobil eszközök térereje, kint az udvar végén is 1-2 csík ugrándozva fogható még, illetve az utcán is ha úgy van :) Tehát egye fene, most az egyszer lenyelem a pénzkidobós békát, meg hogy csúnya fehér a burkolata, ami erősen sárgulós gyanús. Régen nem bénáztam ennyit a routerekkel, most megszopatott egy buzi kábel :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#25966) sladka_pani válasza sladka_pani (#25965) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Működés közben semmit nem veszek észre, de a pingem 4ms-al nőtt, ez csak a szemem zavarja :B

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#25967) jamba válasza RudyD (#25958) üzenetére


jamba
csendes tag

Video chip csere kb 25k körül javítják

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#25968) Jazzos válasza jamba (#25967) üzenetére


Jazzos
tag

... és nem tartós K5x-nél... :D

(#25969) RudyD válasza Jazzos (#25968) üzenetére


RudyD
csendes tag

Üdv!

Kösz a válaszokat!
A kérdés akkor h érdemes-e cseréltetni egyáltalán!?

-- RudyD { B-) }

(#25970) Jazzos válasza RudyD (#25969) üzenetére


Jazzos
tag

Szerintem nem kérdés. :) Legalábbis személy szerint amiket én eddig megcsináltattam, azok kivétel nélkül bexartak pár hónap után.

(#25971) jamba válasza RudyD (#25969) üzenetére


jamba
csendes tag

Az AMD-s chip hibás lesz általában de van belőle inteles amely kompatibilis az amd-s kasznival .
inteles lapom lenne hozzá át lehet építeni de az inteles általában töltésvezérlés hibás lesz mint az enyém is tehát csak hálózatról hajlandó működni ha érdekel pü-ben részletezem.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#25972) Dorien válasza sladka_pani (#25960) üzenetére


Dorien
veterán

PoliPC-nél ez alig több, mint 9k: [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#25973) sladka_pani válasza Dorien (#25972) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Ez van, ha az ember már nem bírja türelemmel :W

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#25974) zozyk


zozyk
addikt

Érdekel valakit egy használt,de jó állapotú Note 3?
Pár hó gari még van rá,Vodafone-os,teljesen gyári,nem mókolt! (knox 0x0)

70ért adom a fórumlakóknak,még nem hirdetem csak ide írtam elsőnek.

(#25975) Taky76


Taky76
csendes tag

Valakinek van esetleg egy porosodó, működőképes billentyűzete a szoba valamelyik sarkában, amit kidobna csak még nem jutott el odáig?
Az enyém nem bírta az idegrendszeremet... :DDD

(#25976) Dryman válasza Taky76 (#25975) üzenetére


Dryman
aktív tag

Van egy ilyen alig használt dell usb-s billentyűzetem és egerem, a probléma csak az hogy tartozik hozzá egy Dell optiplex 760 kisgép is...a gép ára 25000Ft, az egér és billentyűzet ajándékba jár hozzá. :)

(#25977) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

Kollégám keres 19"-os monitort Samsung 920N helyére, ami kimúlt. Normális állapotban levő monitorra lenne szükség, ami 2 hónapon belül nem térdel le. Ajánlatok jöhetnek.

Én pedig egy olyan programot keresek Lenovo G560 laptophoz, amivel tudok rendszert tesztelni. CPU i3-as a benne levő. Hibajelenség, hogy állítólag 20 perc után lekapcsol, és okádja ki a forró levegőt. Ezt nem tudtam Aidával kivitelezni másfél óra alatt sem... (A CPU 68 fokig melegedett) Néhány programot eltávolítottam már a listából mert "vírus" gyanús volt. Lehet, hogy ezek terhelték túl Firefox alatt??

Köszi bárkinek, üdv.

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#25978) Dryman válasza zsigee (#25977) üzenetére


Dryman
aktív tag

két lehetőség van, használt 4:3 képarányút venni vagy valami wide-os csodát....
Ez lenne:Samsung 940N javított, szokásos inverter kondik cseréje után ok, 1-2 évig biztosan megy majd!
920-as javítása is megoldott lehet, de ott van egy-két szívás az inverter javítás során, ami ugye időigényesen drágítja a dolgot....
940N most akciósan 9K

Noti terhelésére én 6-8 firefoxos oldalt nyitnék mindegyiken valami más-más youtubos videóval, nem is kell teljes képernyőre állítani, a 6 párhuzamos youtube azért már odatesz az i3-nak is.
Lehet nálad azért nem jelentkezik a probléma, mert közben lelkiismeretesen kipucoltad és rendbe tetted a vasat! :)

[ Szerkesztve ]

(#25979) Borokafa válasza zsigee (#25977) üzenetére


Borokafa
őstag

Futtasd az IBT-t [link], az megizzasztja rendesen

(#25980) mm00


mm00
aktív tag

Valakit érdekel egy ilyen billentyűzet olcsón?

Angol kiosztású, 4-5 éve nem használtam.

Hibái:
Használt és ráférne egy teljes billlentyűtisztítás. (Akit érdekel teszek fel képet este)
Világítása néha pislog
Egyik oldalon a kihajtható kitámasztó pöcök már nincs meg.

(#25981) sladka_pani válasza mm00 (#25980) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Jól néz ki, mi az ára egy ilyennek? :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#25982) jamba válasza zsigee (#25977) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Az a 68 fok terhelés alatt volt ja és melyik aidával tesztelted?
Ajánlanám még a 3dmark-ot lehet nem is a procival van a probléma.
Vagy csak annyira koszos a ventilátor hogy a porpamacs beakadt a lapátok közé és azért melegedett túl :B

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#25983) Taky76 válasza Dryman (#25976) üzenetére


Taky76
csendes tag

Jobban hangzana, ha a billentyűzet és az egér 25000.- a gép meg ajándék lenne! ;) :C

(#25984) nepszter1


nepszter1
addikt

Sziasztok bocsi ismét az offért . ! Győrben keresném a legolcsóbb horgászboltot illetve Győr környéki horgásztavakat keresek :)

(#25985) jamba


jamba
csendes tag

-

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#25986) zsigee válasza jamba (#25982) üzenetére


zsigee
tag

Szia, sziasztok.

Tehát. A lapos kb 1,5 hónapja volt nálam, akkor kitakarítottam, de majd megnézem újra. A gép tök jól üzemelt, majd az ember elvitte, és kb két hét után már panaszkodott, hogy leáll. A héten került újra hozzám. Aida 2.30-as verzióval terhelve, 68 fokos vot. Fölé nem ment, kb másfél óra után sem.
A firefoxot azért írtam, mert azt ne én telepítettem a gépre, stb...
Amit Laci írt kipróbálom, ahogy időm engedi, és az IBT-t is megsasolom.

Köszi srácok, remélem megoldódik ennyi segítséggel.

Üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#25987) mm00 válasza sladka_pani (#25981) üzenetére


mm00
aktív tag

Tettem fel képeket az állapotáról: [link]

3000HUF :F
Bem térnél átvehető, 1 héten belül vissza is hozhatod, ha gáz van vele.

[ Szerkesztve ]

(#25988) ssolitude


ssolitude
őstag

Apróhirdetéseknél hogy megy most az értékelés?

[ Szerkesztve ]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#25989) Bobrooney válasza ssolitude (#25988) üzenetére


Bobrooney
senior tag

(#25990) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Sziasztok!

Kilátásban van SAS hdd és 4GB DDR3 ECC memóriák beszerzése.
Valakinek lenne esetleg?
:R

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#25991) jamba válasza zsigee (#25986) üzenetére


jamba
csendes tag

Újra is pasztáztad a procit?
Aida v5.... ban már van gpu terhelésteszt is
Néha a proci is rakoncátlankodhat de van hozzá nálam i3-as.
Ha nem bírsz vele hozd át ;)

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#25992) sagesz93


sagesz93
addikt

sziasztok

utolsó JJRC H6c kamerás quadkopter van nálam, már 4 számjegyű árral! Ennyiért semelyik webshopban sem kapja meg az ember. hírdetés
:C

(#25993) Borokafa válasza Kis Joe (#25990) üzenetére


Borokafa
őstag

pci-os vezérlő kártyám akad hozzá :)

(#25994) Kis Joe válasza Borokafa (#25993) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Alaplapilag támogatott, de köszi!

Más: Notiba 2. gen i3 procit keresek olcsón! Jamba?

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#25995) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, kerti sator, ilyesmi beszerzese gyor es kornyeken. Adjatok tippet baumax,praktiker,stb kivul, ha letezik egyaltalan mas fellelhetoseg..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25996) Jazzos válasza Balinov (#25995) üzenetére


Jazzos
tag

stexkó

(#25997) Kis Joe válasza Balinov (#25995) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Most láttam Jysk ujságban 20eFt-ért

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#25998) ssolitude válasza Bobrooney (#25989) üzenetére


ssolitude
őstag

Thx :R

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#25999) Balinov válasza Kis Joe (#25997) üzenetére


Balinov
félisten

Meglesem, köszi

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26000) Smile8822


Smile8822
senior tag

Üdv
Lenne egy kérdésem :)
Lenne egy notebookom és tv re szeretném kötni Hdmi segítségével de ha minden igaz nincs a notebookom Hdmi csak valami D++ dugó vagy nem tudom mi :DDD
Én még nem nagyon hallottam mert Vga és Hdmi -vel használtam idáig a tv-t.
Tudnátok segíteni hogy ezt valójában hogyan lehetne megoldani ?
Lehet e esetleg venni ilyen D++ to Hdmi kábelt vagy valamit ;)
Köszi előre is :R
( Thinkpad L412 ről lenne szó ) a lényeg hogy egyik vége Hdmi -s legyen és vigye a hangot is...stb :)

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.