Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25651) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Hy! Pc eladó.cakumpakk.

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#25652) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Féláron: Új Vileda robotporszívó valakinek? Bontatlan, új! Ajándékba kaptam, de nem használnám.
[link]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#25653) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv!
10-12 collos notit keresek, jó állapotút, max. 40k-ig. Egyelőre csak felmérem a kínálatot. Köszönöm!

BÚÉK!

(#25654) ftc


ftc
nagyúr

Üdv totyik lakók..

Keresek optibay-t. 12,7mm-es -t.

Atvetel majus 8-an lenne lehetséges Győrben...

U.I

Kardirex orvosi központrol vélemény?

(#25655) Dorien


Dorien
veterán

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#25656) Balinov válasza Dorien (#25655) üzenetére


Balinov
félisten

ez de gyonyoru! :Y :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25657) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Helló srácok!
Buta kérdés, de nekem nem egyértelmű a dolog. A mai okostelefonok (én konkrétan egy Lumia 735-öt használok) SIM kártya nélkül használhatóak? Konkrétan az okostelefon funkciókra, mint net, játék, FB, Messenger, Skype stb. gondolok. Köszi!

BÚÉK!

(#25658) Balinov válasza Ukraan (#25657) üzenetére


Balinov
félisten

igen, epp a napokban vettem ki a fiokbol az M7-et, bekapcs, sim nelkul, pin kihagy, es par mp-n belul jott egy kupac fb ertesito, play update notification, meg a FOTA frissitesi ertesito lollipoprol.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25659) Balinov


Balinov
félisten

Potkivanok amugy.

Valaki mondja el nekem, Avensisbol dizelt miert ne? EGR szelep?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25660) golya32 válasza Balinov (#25659) üzenetére


golya32
aktív tag

Avensisből dizel szerintem nyerő, azt vegyél, kényelmes erős nem eszik sokat, mi kellhet még?
Ha csak a shellnél tankolok akkor egr-t se kell takarítani.
Alkatrész is olcsó minden van bontva..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#25661) G@ben válasza Balinov (#25659) üzenetére


G@ben
addikt

Idéznék:
"benyas lesz, km futas abszolute nem indokolja a dizelt, hiaba van dizelfetisem :("
"Ha talalnek jo 1.8ast nem erdekelne a picit magasabb sulyado es biztositas, siman belevagnek, ha talalok. 1.6 is eleg, sosem voltam rallyversenyzo, arra kell, hogy munkabajarnon az ember, asszonyt hozza/vigye melobol, meg a szokasos sallangok (bevasarlas, neha kirandulas)"
"imadnam a dizelt, de kifizeted helyettem az evi extra 3-400€ biztositast + 4-500€ sulyadot? :DDD"

Igen, ezt mind te írtad. Dízelt venni kevés kilométerre, rövid utakra, extra adóval konkrétan őrültség.
Ennyi...

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#25662) Dorien válasza Balinov (#25659) üzenetére


Dorien
veterán

Szokásos használt dízel kockázatok: kettős tömegű lendkerék, magas nyomású szivattyú, porlasztó, turbó, EGR. De ha nem kell javítani, akkor alul is nyomatékos és jól fogyaszt. Ha nem mész sokat vele, akkor nyugodtabban alszol, ha szívó benzinest veszel. Tudtommal Jazzos is eljár 7 l körül az 1.8 benzin Avensissel. Ha mégis dízel lesz, akkor a D4D motort szokták javasolni a D-CAT helyett.

Ja, íreknél ennyivel magasabb az adó / biztosítás a dízelre? Akkor mi a kérdés? :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#25663) zozyk


zozyk
addikt

GTA V magyarítás oldaláról egy gyöngyszem... :B

(#25664) Jazzos


Jazzos
tag

Május 8-i Halász Judit koncertre két jegy eladó. 2. sor, legjobb hely. 2400/db-ért vettük, valami alku is belefér. Rájöttünk a múltkor Alma koncerten, hogy kissé fiatal még hozzá a kisasszony. Kb. 0,00000001 mp alatt kezdett el ordítani, amikor megszólalt a hangos zene. :D

(#25665) Bobrooney válasza Jazzos (#25664) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Na majd ha a gyerek jobban bírja mint te.. :DD
Nagyapámnak volt jó türelme, mert hallgatta velem a 100 fok Celsiust, meg a Feri meg az anyósát :DDD
Na gyors néztem 1 élő felvételt, de úgy jött le ide a szülők járnak nosztalgiázni :DDD

Nem kötekedni akartam, :R Ezt az utat még nem hagytam el én sem.
Kicsit később már lehet szoktatni a gyereket a [link] :))
Enyhén ismerős zene: [link]

[ Szerkesztve ]

(#25666) Balinov válasza G@ben (#25661) üzenetére


Balinov
félisten

Jogos, csak felmerem a lehetőségeket

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25667) zsigee válasza Balinov (#25666) üzenetére


zsigee
tag

Ahogy Gaben szokta. ;] :P

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#25668) Balinov válasza zsigee (#25667) üzenetére


Balinov
félisten

:C igaz, bar en is erosen vegletes vagyok hasonlo temaban. par10€-s cuccot is jol korbenyomozok, mielott megvennek vmit

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25669) zsigee válasza Balinov (#25668) üzenetére


zsigee
tag

Így is kell, én is ezt csinálom. Ha valamiért pénzt adok, termék, szolgáltatás, akkor tudjam miért fizetek, és azt kapjam is meg! Ennyi.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#25670) Balinov válasza zsigee (#25669) üzenetére


Balinov
félisten

ámen!

maradva a kocsi temanal egyik kollegam (bevallottan nemet auto fan) ajanlotta a 320D-t vagy 520/530D-t, 8-10eves korban...valahogy nem tudom, de bajoroktol nem kap el a harci laz, ismerosoknek, akiknel volt ,mind azt mondtak, hogy elegge szervizigenyesek...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25671) G@ben válasza zsigee (#25667) üzenetére


G@ben
addikt

:P
Mindig nehezen választottam, a hirtelen döntésekkel gyakran befürödtem. Ilyen vagyok, ez van. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#25672) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Hy all :R Nagy kijelzős telót keresek a 11hós gyerekem számára (játszani) a lényeg,hogy világítson a kijelző akinek van az adjon egyet kölcsönbe és 1-2 hónap és vissza kapja :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#25673) Bobrooney válasza vlcsko82 (#25672) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Szia!

[link]
Ha kell akár ma viheted :)) Vissza nem kérem :D

(#25674) Jazzos válasza Bobrooney (#25665) üzenetére


Jazzos
tag

Naponta lenyomatjuk itthon a fél Csiribiri koncertet minimum, plusz egy halom Alma és egyéb számok, a hangerővel volt baja a kiscsajnak. :D

(#25675) vlcsko82 válasza Bobrooney (#25673) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Köszönöm,de hasonlóval már tele a "padlás" csak a nagy kijelzős telok kötik le a kicsit :W

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#25676) Kis Joe válasza Bobrooney (#25673) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Törött érintős Lumia 520 5eFt?

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#25677) Bobrooney válasza Jazzos (#25674) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Uram, minden tiszteletem az Öné! :D

Kis Joe: Ezt miért pont nekem? Jó kijelzővel sem hiszem h lecsapnék rá :))

(#25678) Kis Joe válasza Bobrooney (#25677) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Bocs, vlcsko82-nek akart menni :DD

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#25679) memphis221


memphis221
tag

jo reggelt! Valakinek esetleg ötlete miért nem működik a google keresőm? Ez a kép fogad ha akarok keresni valamit.

[link]

[ Szerkesztve ]

" memphis22 "

(#25680) Dorien válasza Balinov (#25670) üzenetére


Dorien
veterán

Fordok nem tetszenek? Szerintem a legjobb ár / érték arányú autók (legalábbis itthon) baromi jó futóművel, váltóval, kormányzással, élvezet vezetni őket. Én a 188 centimmel teljesen jól elférek a Focusban is, a Mondeoban meg óriási hely van. Alkatrészek is jó árban vannak, olcsóbban fenntarthatóak a VW konszernes kocsiknál. Én egy ilyet vettem (1.4 benzin, 2004-es évjárat) és nem bántam meg:

Országúton 5,5-6 l a fogyasztása, városban 7-7,5 l.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#25681) Balinov válasza Dorien (#25680) üzenetére


Balinov
félisten

Focusokat, Mondeokat nezegettem cegnel a parkoloba, ulni nem ultem csak egy 3eves Focusban ugy 1 eve. Kb ennyi a tapasztalatom a Fordokrol itt. Mondeo meg tetszene, pl. ez egesz korrektul nez ki. Focus helykinalata, baba,babakocsi miatt most egyenlore szukosnek tunik

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25682) Kis Joe válasza Balinov (#25681) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Nem tudom nálatok mi a helyzet, de UK-ban elég olcsók is relatíve

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#25683) Balinov válasza Kis Joe (#25682) üzenetére


Balinov
félisten

itt sem tul dragak, amit linkeltem pl. az konkretan tetszik is! Ahogy nezem gyorsan az arakat, 06-07 Focus araban 03-04-es A4-ek vannak csak. Nem tudom mondjuk, ez az 1.8B mennyire bevallt motor

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25684) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

Reggel megyünk 1 napra Győrbe, ha valakinek kell valami a cuccaim közül dobjon 1 privátot, és berakom a táskába (vonattal megyünk)

Van még - csak még nem raktam fel újra, vagy nem volt időm meghirdetni - mITX AMD lap+proci, Gigabyte GA-B85N garis mITX 1150-es lap (24k), Gamer MSI-mintás Iphone 5/5S tok, új, még ki sem bontott, adapter.hu-ról vett Realan EPCA3 mITX paneltápos ház+külső 84W-os külső tégla táp (15k)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25685) RudyD válasza Bobrooney (#25677) üzenetére


RudyD
csendes tag

Nagyon jó!
Az a rész megvan hogy működő teló képes sim nélkül is segélyhívásra? Ami még szép h büntetési tétel.
Macerával de elméletileg ki lehet kapcsolni, épp terítéken van nálam a téma h vmi dokkal és hangszóróval egy régi kis x8 -at - - ha megtalálom - csinálok belőle rádió - netrádió - stb kisközpontot a gyerekeknél. Csak normális dokk meg kis hangfal \ hangfalpár kellene hozzá... B-)

Amúgy szerintem egy kisebb tablet nem lenne jó ha úgyis a képernyőre bukik?

Bár szerintem ilyen kütyüt adni a kicsinek még mindig nem komp...

Inkább kerítenék neki valami neki tervezett játékot....

(Amúgy van egy ROKEE -m amit lehet tudnék nélkülözni, csak meg kellene csinálni. 2x2 hónapot uis szervízben töltött, de kb egyszer használatosra csinálták meg. Gari kifutott. ha valaki meg tudná csinálni h működjön, akkor nem bánnám ha még 2 hónapot távol lenne... B-) )

-- RudyD { B-) }

(#25686) Bobrooney válasza RudyD (#25685) üzenetére


Bobrooney
senior tag

De ezt megint miért pont nekem? :D
Nem érdekel ki mit csinál vele, akinek megtetszik viheti, akár gyűjtőknek mit tudom én még kinek.
Simán a szemétbe nem akarom beledobni, mert ezeknek nem ott a helyük.

[ Szerkesztve ]

(#25687) Dorien válasza Balinov (#25683) üzenetére


Dorien
veterán

Megbízható az 1.8 benzines motor. A fogyasztása a nagyobb tömeg miatt nyilván több lesz, mint egy Focusnak. Cserébe hodálynyi hely és jó nehéz vele parkolni. Hosszú is meg széles is. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#25688) Balinov válasza Dorien (#25687) üzenetére


Balinov
félisten

na, megneztuk azt a mondeot, helykinalat jeles, kb avensis. belseje kopogos muanyag, pedig nem a fapados verzio volt, elvittuk egy probakorre, hat ralepve kb ugy huzott az az 1.8B, mint a 14eves A4...ennel azert tobbre szamitottam a fordek 1.8-asatol. Probaltunk egy 1.6-os Jetta-t, kasztnira nagyon egyben vot, km viszont kicsit sok volt abban is (160k KM), motorikusan ismet nem voltam elajulva, ugyanazon az utszakaszon meghajtva.

Volt meg egy 06-os 1.6B Avensis, na az kenterbeverte utaster minosegben a fordot meg a fauvet. Menetteljesitmenybe meg mindkettonk szerint siman lenyomta a masik kettot, gyorsulas, dinamika, valto milyensege. Ara is jo volt, most mar tudjuk, hogy Avensis vonalon kell keresni a megfelelot.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25689) Tarill


Tarill
őstag

hello! lenne valakinek olcsóba 2db 1 gigás ddr1-es ramja?

[ Szerkesztve ]

(#25690) Dorien válasza Balinov (#25688) üzenetére


Dorien
veterán

Jó választás lesz a benzines Avensis. Viszont itthon 1,5-2x szorzóval számítják őket a hasonló Mondeókhoz képest. Kint nem tudom, mi a helyzet.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#25691) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv!
Valakit nem érdekel esetleg egy zsír új MH-s (Honvédségi) Victorinox készlet? Részei: Victorinox Forester bicska, MH logóval; Mini Maglite Krypton lámpa, dobozával, tartozékaival; a bicska dugóhúzójába tekerhető mini csavarhúzó; a bicska és a lámpa együttes fogadására képes, övre fűzhető bórtok. Ára: 12500 ft.
1, 2, 3, 4.

BÚÉK!

(#25692) Balinov válasza Dorien (#25690) üzenetére


Balinov
félisten

Erdekes, Mondeok itt is dragabbak hasonlo evjaratu Avensishez, Mazda6-hoz kepest. A 08-as Mondeo kb egy arban volt a 06-os Avensissel.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25693) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó gépezetem lenne:

DELL Poweredge 2950 szervermasina

Intel Xeon Quadcore E5320 proci 2DB [link]
32GB DDR2 667MHZ memória
4DB 73GB 15RPM Fujitsu SAS HDD

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#25694) Mercutio_ válasza Mercutio_ (#25684) üzenetére


Mercutio_
félisten

A 256GB -s msata SSD és a szifon tok nálam van, ha esetleg valaki...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25695) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv!
Jó állapotú kompakt digitális fényképezőt keresek tartozékaival, 10k környéki áron.
Ezen kívúl szükségem lenne egy 2-4 gigás microSd-re, nagyon olcsón.
Köszönöm!

BÚÉK!

(#25696) szaki04 válasza Ukraan (#25695) üzenetére


szaki04
senior tag

Egy ilyen érdekel??

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#25697) RudyD válasza Bobrooney (#25686) üzenetére


RudyD
csendes tag

Gomen nasai!

Valóban, vlcsko fórumtársnak szólt volna. Nomost vagy kendet szereti ennyire a fórum-motor v az emberekkel szeretteti meg... B-)

-- RudyD { B-) }

(#25698) vidobali


vidobali
tag

Sziasztok

Győr topikosoknak 30e-ért
MSI H61M-P20 LGA1155 + Intel Core i5 2400

Lehetőleg egyben, ha külön-külön kell akkor a lap 8e, a proci 30.000.-
A lap dobozos, full tartozék, a proci OEM

(#25699) Dryman válasza jamba (#25693) üzenetére


Dryman
aktív tag

Mester, mire ezt a vasat valaki licenszeli processzormag alapon annak a gatyája is rámegy.....
püben egy árat azért dobhatnál.....

(#25700) Mercutio_ válasza Mercutio_ (#25694) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tárgytalan a dolog, hazajöttünk ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.