Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25551) Coyot válasza G@ben (#25548) üzenetére


Coyot
őstag

Gondolom domain feloldás volt a lassú, nyomj egy tracet a kívánt domainra és látod hogy mennyi idő alatt szerzi meg a hozzá tartozó IP címet. Ha ez a lassú routerben lődd be hogy használja a google dns servereit (8.8.8.8 és 8.8.4.4.)

Má' nem

(#25552) G@ben válasza Coyot (#25551) üzenetére


G@ben
addikt

Ezt lehet emberi nyelven is? :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#25553) Joker88 válasza kiszi07 (#25521) üzenetére


Joker88
őstag

én is csatlakozok a Lumia táborhoz egy 520-al :D

két éves, magentás, biztosításos, már csak ezért sem váltom le :DDD
mostanában jár le a hűségidő a cégnél, egy 640-re ( vagy XL-re) gyúrok.. csak az meg március környékén jelent meg :U de olyan 50-60k körül lesz...

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#25554) zsigee válasza Joker88 (#25553) üzenetére


zsigee
tag

Az XL-ben lehet csalódni fogsz, az nem WP...

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#25555) G@ben


G@ben
addikt

Van valakinek eladó eurója középárfolyam környékén? 800 kéne. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#25556) szaki04


szaki04
senior tag

Nem tudom volt-e... csak 10 napig IGo navigáció androidra

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#25557) golya32 válasza G@ben (#25555) üzenetére


golya32
aktív tag

800ért eladóm szívesen :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#25558) G@ben válasza golya32 (#25557) üzenetére


G@ben
addikt

:D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#25559) alitak


alitak
senior tag

reggelt Uraim, autó alvázmosásra melyik helyet tudnátok ajánlani?

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#25560) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Hali,

tudtok Győrben olyan szakit, aki a kocsikulcsomból bicskakulcsot csinál?
Gyári Ford kulcs, de már kicsit viseltes…

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#25561) Balinov válasza szaki04 (#25556) üzenetére


Balinov
félisten

nincs meg valakinek az apk-? kulfoldrol nem elerheto.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25562) atos19881101 válasza alitak (#25559) üzenetére


atos19881101
senior tag

Az Autóközpont udvarában levőt. Ott megemelik a kocsit és úgy mossák. (2000Ft ha jól emlékszem)

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#25563) Dorien


Dorien
veterán

Megjelent a Mortal Kombat X. :) [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#25564) szaki04 válasza Balinov (#25561) üzenetére


szaki04
senior tag

Nem én vagyok az elkövető: I-Go SzülinApp

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#25565) Dorien


Dorien
veterán

Ezt a vizespalackos nyestriasztást csinálja valaki közületek? :)
Elég macerásnak tűnik, szerintem a kutyaszőr + nejlonharisnya kombót fogom kipróbálni. Ezt talán rögzíteni is lehet a motortérben és nem kell vele mindig vacakolni...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#25566) Bobrooney válasza Dorien (#25565) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Nekünk nem jött be, a kutyaszőr harisnya kombó.
Van az elektromos nyest riasztó, na nekünk az jó volt, a cicák megmásszák így is a kocsit, de nyest azóta nem volt.
Nagybátyámnak meg az ilyen elektromos nyestriasztónak a kábelét rágta el a nyest (de legalább nem másét) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25567) RudyD


RudyD
csendes tag

Üdv!

Nem jár valaki Veszprém fele v. Veszprémből ide?
Egy apróságot kellene elhozni. Mivel még alap használó vagyok, inkább nem postáztatnám.

Kérem priviben!

-- RudyD { B-) }

(#25568) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Skacok érdekelne valakit egy narancssárga Lumia 535 dual sim-es?
Ma vásároltam, de a Tmobile magdobott jobb ajánlattal.
Edigitalban 34k akcijósan, 32k-ért adnám.

(#25569) Jazzos


Jazzos
tag

Nekem Lumia 435 dual sim lenne eladó, 0 km új, bontatlan, névre írt számlával 19.900.-

(#25570) golya32 válasza Bobrooney (#25568) üzenetére


golya32
aktív tag

Most nem kötözködésképpen, ha az edigitálnál megveszem lemegy az áfa akkor az 26e, miértis tőled vegyem 32e ért?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#25571) golya32 válasza Jazzos (#25569) üzenetére


golya32
aktív tag

Azt hittem végre normális telót vettél... :Y

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#25572) Bobrooney válasza golya32 (#25570) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Miért is menne le az ÁFA?

(#25573) golya32 válasza Bobrooney (#25572) üzenetére


golya32
aktív tag

Hát mert kft-re veszem :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#25574) Bobrooney válasza golya32 (#25573) üzenetére


Bobrooney
senior tag

De akkor nem kötözködés képen, de nem mindenki tudja KFT-re venni.
Am meg ma járt le az akcijó tudtommal.

(#25575) golya32 válasza Bobrooney (#25574) üzenetére


golya32
aktív tag

Az igaz, csak a saját nevembe írtam, én vennék dual simeset..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#25576) Jazzos válasza golya32 (#25575) üzenetére


Jazzos
tag

Akkor vegyél tőlem áfás 435-öt. Amúgy én szeretném a Lumiákat, csak pont az a két progi nem megy jól rajta, amit én használok: Sports-Tracker és Viber.

(#25577) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

WP-s fonokat én is merem ajánlani, de még véletlen se tegye fel senki a wp10 preview verzióját. Az még naaagyon fosch.

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#25578) Cathfaern válasza Jazzos (#25576) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Barátnőmnek WP-je van (igaz 735), de neki nincs gondja a viberrel, pedig sokat használjuk. Sports-tracker helyett pedig Endomondo-t használ.

(#25579) golya32 válasza Jazzos (#25576) üzenetére


golya32
aktív tag

Pedig a Sports-Tracker miatt már vettem tőled telót.. :C
Viberrel nekem sincs gondom.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#25580) golya32


golya32
aktív tag

Kellene nekem 1,9-es szivódizel kisteher valakinek eladó esetleg van? peugeot expert méretben fiat és citroen típus is jöhet, motor ugyanaz csak a kaszni más.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#25581) Jazzos válasza Cathfaern (#25578) üzenetére


Jazzos
tag

Én próbáltam, de tényleg. És tényleg nem jó. A sok trekker közül meg csak a Sports-Tracker jött be, minden másban volt valami hiba.

(#25582) Jazzos válasza golya32 (#25579) üzenetére


Jazzos
tag

Pedig azt a Huawei-t is szeretni akartam, nem volt még rajta kívül 3 napot bíró okostelefonom. :D

(#25583) golya32 válasza Jazzos (#25582) üzenetére


golya32
aktív tag

Na és a 6310i az egy hetet is elment.. azon nem kellett ilyen progik miatt aggódni..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#25584) kovacsroli válasza Dorien (#25565) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Szia, én pár napja tesztelem, eddig nincs lábnyom.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#25585) Kis Joe válasza golya32 (#25583) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Ezért van elrakva pár olyanom :DD

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#25586) kiszi07 válasza golya32 (#25579) üzenetére


kiszi07
senior tag

Az előző build sokkal megbízhatóbb volt, mint a mostani.. Nem is értem. Ezen nem működik a camera/mobilnet se mindig. Pedig szívesen teszteltem volna. No mindegy őszig van idő. Gdr 2 elmegy, de az se tökéletes nálam.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#25587) mm00


mm00
aktív tag

Egy fő kollégát keresünk, angol nyelvtudással írásban és mellette némi webes tapasztalattal(WordPress, Joomla felhasználói szinten). Ha esetleg van ilyen ismerősötök, kérlek küldjétek el neki az alábbi munkaleírást Köszönöm! :)

(Esetleg tippetek van, hogy még hova tegyem fel? prog.hu, sze.hu info levlista, jofogás már megvolt. profession.hu és hasonlóakat kihagynám. Létezik valamilyen Jedlikes levelező lista vagy Facebook csoport ahova be lehetne dobni?)

Cégünk webes szoftverek fejlesztésével foglalkozik, mely szoftverek terméktámogatásához keresünk egy fő angolul jól tudó munkatársat (a kommunikáció az ügyfelekkel kizárólag e-mailben zajlik). A munka főállás.

Elvárásaink
- Joomla vagy WordPress felhasználói szintű ismerete (fel tudd telepíteni, ismerj néhány populáris extensions-t és plugin-t, stb...)
- HTML/CSS alapok
- Angol nyelv ismerete
- Kommunikációs készség

Előny
- Weboldalak kialakításában szerzett tapasztalat
- PHP
- JavaScript (jQuery)
- Magento
- Apache
- Német nyelv ismerete

Jelentkezéshez szükséges
- Önéletrajz

--------------------------------------------------------------------------

Munkavégzés helye
Győr, Kálvária utca

Jelentkezni lehet emailben: roland@nextendweb.com

[ Szerkesztve ]

(#25588) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, koszonom az infokat a Mazda6-al kapcsolatban. Bekerult a pakliba az Avensis is (hasonlo 2005-2007 evjarat) ill. a Primera. Utobbi 2-bol 1.6B. Kicsit tanacstalan vagyok, szoval szivesen vennek utobbi 2 vasrol is tapasztalatokat. Dizel nem lesz, az mar most tuti (hacsak nem talalnek egy keves km-es 1.9TDI A4-et...de ennek kb a lotto 5-ossel van hasonlo eselye)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25589) Dryman válasza Balinov (#25588) üzenetére


Dryman
aktív tag

Mazda6???? ettől még a hideg is kirázott....
itt volt egy jó cikk ahol árakat is írtak kettős tömegű lendkerékre....bizony már a benzinesekbe is rakják...
mazda 6-ba a legdrágább a csere....
[link]

(#25590) Balinov válasza Dryman (#25589) üzenetére


Balinov
félisten

me' Laci, sztem teljesen rendben vannak. Amugy a rigó-s cikk is azt irja: "japán autóban (2007 Mazda6 2.0D) "..benyas lesz, km futas abszolute nem indokolja a dizelt, hiaba van dizelfetisem :(

Amugy koszi a linket, erdekes olvasnivalo lesz estere :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25591) Dorien válasza Balinov (#25590) üzenetére


Dorien
veterán

Meg kell nézni pl. Bárdi webshopban, hogy az adott típushoz, évjárathoz (gyártás, nem forgalomba helyezés) van-e kettős tömegű lendkerék vagy nincs. Néha a kuplung szett is tartalmazza, de általában külön van 200-300e Ft-ért. Jellemzően csak modern dízelekbe rakták, kivétel pl. a Ford Focus / Mondeo TDDi vagy a Kia / Hyundai dízelei. Ha benzines is kapott akkor az valami nagyon új turbós csoda lehet. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#25592) Jazzos válasza Balinov (#25588) üzenetére


Jazzos
tag

1.8-as Avensist vegyél, azokról csak jót hallottam. :)

(#25593) golya32 válasza Jazzos (#25592) üzenetére


golya32
aktív tag

Persze mert neked is az van :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#25594) Jazzos válasza golya32 (#25593) üzenetére


Jazzos
tag

Lebuktam. :D

(#25595) Balinov válasza Jazzos (#25592) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi Dorien a tippet!

Jazz: 1.8-as benzines erdekes mod ritka, pedig tenyleg az lenne az idealis. Viszont 1.6-osbol majd' csillio van, szoval egyre inkabb az 1.6B fele hajlok. Gyari cd-s radio vajh tudja-e mindben az mp3-at?

Ha idod engedi, irhatnal 1-2 hasznos dolgot az avensisedrol. minden info erdekel

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25596) Jazzos válasza Balinov (#25595) üzenetére


Jazzos
tag

A 2005-6 utáni ráncfelvarrott bojzervarrott Ave már tudja az MP3-at. Azért ritka az eladó 1.8, mert jó. :) Kissé csípi az olajat, általában fél év után töltenem kell bele 1x, aztán mégegyszer, tehát kb 1 l elfogy 2 olajcsere között, szerinem az nem vészes. Más hibáról nem nagyon tudok. Megy, csendes, kényelmes. 1.6 is elég ha nem vagy vaddisznó, de 110le ekkora kasznihoz épphogyelég kategória.

(#25597) Balinov válasza Jazzos (#25596) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi! Ha talalnek jo 1.8ast nem erdekelne a picit magasabb sulyado es biztositas, siman belevagnek, ha talalok. 1.6 is eleg, sosem voltam rallyversenyzo, arra kell, hogy munkabajarnon az ember, asszonyt hozza/vigye melobol, meg a szokasos sallangok (bevasarlas, neha kirandulas). Ami meg fontosabb, hogy ne hagyjon ott sehol...A4 azert parszorr belerakott a szopórollerbe mar...

Kasztni ahogy nezem itt a ceges parkoloba kb akkora mint az A4-e (sulyra nem tudom), abba csak 1.6/8V van, ujkoraban 102 paci, azzal is lehetett dinamikusan kozlekedni, egy korszerubb motorral sem lesz gond az elozes, remelem.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25598) Jazzos válasza Balinov (#25597) üzenetére


Jazzos
tag

Én anno kb. 4-5 hónapig vadásztam hahu-n egy jó állapotú 1.8-asra, de megérte. :)

(#25599) golya32 válasza Balinov (#25597) üzenetére


golya32
aktív tag

Vegyél 2,2 dieselt nekem az van qva jó 200le, megy mint b... max 7,5-öt eszik és nagyon kényelmes.
Ráadásul olcsón tudsz venni :C
Nem ám 1,8 benzin, DIESEL az a jóóó :R

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#25600) Balinov válasza golya32 (#25599) üzenetére


Balinov
félisten

imadnam a dizelt, de kifizeted helyettem az evi extra 3-400€ biztositast + 4-500€ sulyadot? :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.