Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22751) sladka_pani válasza MR_Joe (#22749) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Mondjuk párszáz (500-600között) darab divx dvd gyüjteményemre :) (2004-2013ig)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#22752) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Egyelőre ideiglenesen, de később lehet hogy véglegesen, én is győri leszek. Az lenne a kérdésem hogy véletlenül nem tudna szerda 17:55-kor elvinni a Rábától a nagy állomásig? 18:15-re oda kellene érnem, természetesen nem kérném ingyen. Ha nem akkor marad a taxi. Ha elérném a vonatot akkor éjfélre haza tudnék érni a családhoz. Úgy gondoltam hogy ha valaki esetleg amúgy is arra járna persze.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22753) vans? válasza tupacamaru (#22752) üzenetére


vans?
őstag

Bar ezzel nem vagy elorebb, de azert jelzem, hogy en szivesen segitettem volna, neha megyek hat korul a paromert az Audiba, de szerdan pont csaladi vacsora van. :(

hábm bábm

(#22754) MR_Joe válasza sladka_pani (#22751) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

hát az akad nekem is :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22755) delikvens025


delikvens025
csendes tag

Lenne vakainek jobbféle vga karija 8-15e között?

+36305447214, napközben este hatig csak sms- vagy telefon.

(#22756) delikvens025


delikvens025
csendes tag

Továbbá egy Apple Imac 17 colos masina is eladó lett. G5 - 1.8 as - 1.5 gb memóval, 80as winyóval. 10.5.4 es osx el, gyári egérrel és billel. Szép a gép, alku mentesen 35kp fixen.

+36305447214, napközben este hatig csak sms- vagy telefon.

(#22757) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Hozzáértő Samsung Smart TV-s emberkéket kérdeznék!

Adott egy samu smart tv, és a telekom beltéri egysége....a kettő összekötve HDMI és Scart kábellel is...a scart-ra azért van szükség, mert a telekom-os doboz valamiért csak így tudja felfűzni a rá kötött DVD lejátszó jelét.
a probléma: a samu tv-t nem tudom rávenni arra hogy alapértelmezett bemenetként ne a "külső"-nek nevezett scart csatlakozót használja, hanem a HDMI1-et.....
a scart-os bemenet képarány beállítása alapértelmezetten 16:9-es, azaz alul felül fekete csík......
a HDMI tudja a kijelzőhöz történő igazítást, és valóban jobb is a képminőség is.....de ez esetben mindig el kell battyogni a source gombbal a hdmi kiválasztásáig.....
Igen, próbáltam a scart-os kábelezést megszüntetni, a tv és a telekomos eszköz között....hátha áttolja a telekomos box a rá kötött DVD lejátszó jelét a hdmi-n keresztül a tv-re, de sajnos nem.....

Ötletek?

(#22758) Dryman


Dryman
aktív tag

a "Samsung agyarország"-nál azt a javaslatot kaptam hogy cseréljem le a DVD-t HDMI kimenetűre és csatlakoztassam direktbe a tv-re.... hogy mennyire igazuk van....de ki beszélt itt dvd lejátszó vásárlásról! :)

(#22759) jamba válasza delikvens025 (#22755) üzenetére


jamba
csendes tag

Lenne egy GTX 260 896MB 448Bit 12-be neked

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#22760) tupacamaru válasza vans? (#22753) üzenetére


tupacamaru
veterán

Thx, megoldódik a dolog.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22761) zsigee válasza Dryman (#22758) üzenetére


zsigee
tag

Hi.
Egy kérdés merült csak fel bennem, mert nem értem az írásodból. Miért kell a dvd lejátszót a boxon keresztül a tvre tolni, miért nem mehet direktben?
A másik, ha box scarttal csatlakozik, valamiért elsődlegesnek fogja látni a tv ezt a bemeneti jelet. Ez nem tudom miért van, gondolom valami régi szabvány.

Ami megoldás lehet, normális szolgáltató, normális termékének alkalmazása, ott is a felső kategóriában.
Nekem jelenleg a boxom hdmi-s, és nincs ilyen gondom ;]
Esetleg van egy eladó dvd lejátszóm, egy koncertet félig megnéztem vele, ennyire használt. HDMI-s, optikai hang kimenet, meg ilyesmik. És scart nincs rajta :B
Üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#22762) Tarill


Tarill
őstag

lenne valakinek AMD GCN-es vga-ja eladó? 7750-től felfele :D

(#22763) delikvens025 válasza jamba (#22759) üzenetére


delikvens025
csendes tag

Az egészen jól hangzik XD

+36305447214, napközben este hatig csak sms- vagy telefon.

(#22764) Smile8822


Smile8822
senior tag

Eladó egy Sony Z telefon 3 hetes,akit èrdekel írjon pü-t.
Győrieknek kedvezmény ;)

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#22765) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Eladó EIZO a FlexScan L557-es 17"-os multimedia monitorok
6500Ft/db

[ Szerkesztve ]

(#22766) jamba válasza Dryman (#22765) üzenetére


jamba
csendes tag

Na Mester hol a TANK Foch 155

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#22767) Dryman válasza jamba (#22766) üzenetére


Dryman
aktív tag

láttam tegnap a noobmeter-en hogy 38 csatád volt már vele.... grat hozzá!

(#22768) jamba válasza Dryman (#22767) üzenetére


jamba
csendes tag

WT E100-al 1-1 tünk szerinted ki nyerhetett ;]
Ez a TD-valami más

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#22769) Dryman


Dryman
aktív tag

Hozzám került és eladnám:
Pentium 4-es számítógép
3GHz P4, 1,5GB Ram, 80-as SATA hdd
ATI R9600 PRO 256MB AGP VGA, DVD író
billentyűzet, egér, fekete microatx ház, 350W Macron táp.
17"-os HP1710 TFT monitor.
A gép megy rendesen, próbaverziós Win7 van rajta.
Ára: monitorostól, mindenestől 15.000.-

(#22770) Bobrooney válasza Dryman (#22769) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Hasonszőrű áron az enyémet is eladhatnád! :DDD

(#22771) Dryman válasza Bobrooney (#22770) üzenetére


Dryman
aktív tag

Gondoltam hogy gyereknek első gépnek, unatkozó nyugdíjba vonult nagypapának, mamának netezni meg passziánszra jó lesz... :)
ha nem megy el, akkor eladom a monitort külön a gép meg elbontódik e hulladéknak... :)

(#22772) Dryman


Dryman
aktív tag

írtam hogy vannak 15"-os monitorok eladók...jelentem már csak múltidő :)
sikerült elpasszolni egyben a 60db-ot :) nem tudom mire fogják használni, lehet óriáskivetítő készül belőlük??? :)

(#22773) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

van egy eladó bukósisakom és egy motorlezáró láncom.

Ha valakit érdekel esetleg :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#22774) korcsillio


korcsillio
őstag

Msi CR600-hoz keresek 2gb vagy 4gb ram-ot(de csak ha nagyon olcsó :DDD ).

(#22775) Bobrooney válasza Dryman (#22772) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Pakson? Kicsit sok lenne a fogyasztás :D
Nem kötekedésből írtam :))

[ Szerkesztve ]

(#22776) korcsillio


korcsillio
őstag

Keresek pár ezer ft-os asztali gépet(tartozékok nélkül) vagy laptopot(netezésre).

(#22777) atos19881101 válasza korcsillio (#22776) üzenetére


atos19881101
senior tag

Szia,

Nekem lenne egy ASUS A3N-em egy kicsit már meggyötört állapotban, de netre elegendő. Ha érdekel keress meg.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#22778) zsigee válasza korcsillio (#22776) üzenetére


zsigee
tag

PÜ megy.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#22779) jamba válasza korcsillio (#22776) üzenetére


jamba
csendes tag

Olcsó lapos PÜ-ment

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#22780) korcsillio


korcsillio
őstag

Köszi mindenkinek,kaptam közben egy jó ajánlatot.

(#22781) Tarill válasza Tarill (#22762) üzenetére


Tarill
őstag

senki??? :D

(#22782) boogie84


boogie84
veterán

Vótmá? :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#22783) xcel2000 válasza boogie84 (#22782) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#22784) Balinov válasza xcel2000 (#22783) üzenetére


Balinov
félisten

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22785) xcel2000 válasza Balinov (#22784) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Ezt most mért ? :DDD

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#22786) Balinov válasza xcel2000 (#22785) üzenetére


Balinov
félisten

me' prentek van, szellemileg toprongy, meg nem en kezdtem amugysem :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22787) xcel2000 válasza Balinov (#22786) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Este meg testileg rottyon ;] Az nem lényeg :D

[ Szerkesztve ]

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#22788) Balinov válasza xcel2000 (#22787) üzenetére


Balinov
félisten

testilag mar tegnap kesz voltam, kaja utan bealutam ugy 3 orara a kanapen, aligbirtam felkelni utana

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22789) xcel2000 válasza Balinov (#22788) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Akkor majd holnap egy nap pihenő után :DD
Rábaparton ;)

[ Szerkesztve ]

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#22790) Balinov válasza xcel2000 (#22789) üzenetére


Balinov
félisten

az lesz, azlesz...jo kis sorocskevel megtuzdelve..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22791) xcel2000 válasza Balinov (#22790) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Akkor 7 kor ágyúk :DD :C

[ Szerkesztve ]

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#22792) ixtom válasza xcel2000 (#22791) üzenetére


ixtom
tag

Ágyú, jeee. Én meg holnap megyek ide.
Asszem kapok ruhát meg sisakot is, és vezetni is fogom a dögöket (WOT élőben). Már alig várom! :D

(#22793) xcel2000 válasza ixtom (#22792) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Naaaa mázlistaaa elviszel?! :DDD

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#22794) xcel2000


xcel2000
aktív tag

Na de naaaa :DDD

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#22795) G@ben


G@ben
addikt

Olyankor mi lehet a baj, ha egy vinyóról 8-9MB/s-mal tudok csak másolni? Sata vinyó, nemrég még vitte a 80-90-et is. Másik két Sata vinyó közt megy normál sebességgel a másolás. Hozzá kell tennem, hogy erősen fragmentált volt, most is tart a defrag, de elvileg már defragolt fájl is ilyen lassan megy.
Esetleg van valami beállítás, ami lekorlátozhatja? Ide vinyóknál volt, hogy csak Ide-33-on engedte a dolgokat, itt is lehet ilyen?
A defrag sebessége is kb ennyi, mert 400 gigát kb 11-12 óra alatt akar megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22796) Dryman válasza G@ben (#22795) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ha sentinel szerint hibátlan az a hdd, akkor lehet csak valami elektronikai probléma.
WD-nél futottam bele olyanba, hogy az elektronikai panel belső oldalán lévő kontaktus csatlakozóknak kialakított felületek csúnyán oxidálódtak, és emiatt alig akart adatokat írni a kis dög..olvasni lehetett róla, de az adatrögzítéssel voltak gondok.... aztán megpucolásztam az elektronikai panelen azt a 10-12 kis aranyozott felületet ahová rugalmas kontaktussal csatlakoznak a hdd belső cuccai, és lőn csoda..megjavult...

(#22797) G@ben válasza Dryman (#22796) üzenetére


G@ben
addikt

Írás, olvasás szintén lassú. Még annyi van, hogy O&O defraggal ellenőriztettem, aztán, végigviszi az ellenőrzést, de utána azt mondja, hogy fájlrendszer hiba. Hogy milyen, azt nem tudom, semmit nem tudtam kideríteni róla.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22798) Balinov válasza G@ben (#22797) üzenetére


Balinov
félisten

ha azt irta, akkor en elkezdenek lementeni rola, amit lehet, aztan fdisk,format, talan csak az NFTS kuszalodott ossze rajta es egy patricionalas megoldja..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22799) Dryman válasza G@ben (#22797) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nekem a 8GB-os pendrive csinált ilyen látványos belassulást a minap.....mindent leszedtem róla több órás szenvedéssel, majd format...aztán EPM alatt partició leszed és visszarak és ennyi...

(#22800) G@ben válasza Balinov (#22798) üzenetére


G@ben
addikt

No igen, gondoltam rá én is, de 400 gigát 8MB/s-mal kicsit idegőrlő. :)
Van rá valami módszer, hogy tutira kiderüljön, hogy az NTFS a hibás?

Dry: akkor mégiscsak az lesz. Hosszú lesz ez a hét. :)

Köszi mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.