Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22601) thaler2 válasza Balinov (#22599) üzenetére


thaler2
senior tag

Haha :DD Nalad miujsag? Jol vagytok? Csutortokon repulok haza vasarnapig ha esetleg kell valami.

(#22602) Balinov válasza thaler2 (#22601) üzenetére


Balinov
félisten

:) nagy testver figyel am. Megvagyunk, koszi, lassan belepunk a 7-ik honapba is mar, nagy a keszulodes, varakozas.

Egy karton cigit ha esetleg tudnal hozni? :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22603) Jazzos válasza Cathfaern (#22600) üzenetére


Jazzos
tag

Meguntad a bringázást vagy másikat vettél?

(#22604) Cathfaern válasza Jazzos (#22603) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ugye eredetileg szombathelyen laktam, relatív nagy lakásba, és ott elfért két bicikli. Ide ahova költöztem most, csak egy fér el (ráadásul az is lakáson kívül), így inkább azt hoztam el amivel munkába járni, illetve túrázni is tudok. Viszont így az országúti jó eséllyel évekig csak állna, annak meg nem sok értelmét látom. Jó volt amúgy, meg szerettem is, de annál azért értékesebb, hogy csak porosodjon :)

(#22605) gabor85 válasza Cathfaern (#22600) üzenetére


gabor85
őstag

up neki! venném ha lenne fölös zseton. :R

(#22606) ftc


ftc
nagyúr

Üdv emberek

Kicsit sűrűk voltak a hónapjaim( :B ;) ).... illetve még lesznek....

eladó egy Linksys WRT54GL jószág.. ajándék fali tartó. érdeklődni pm-ben...

(#22607) Smile8822


Smile8822
senior tag

Üdv
Lenne egy i3 as notim akit érdekel írjon....

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#22608) okiDoki válasza gabor85 (#22605) üzenetére


okiDoki
tag

Te most csak spórolj a Porsche Győrre! :DDD

0,0

(#22609) Jazzos válasza Cathfaern (#22604) üzenetére


Jazzos
tag

Ááá, egy rendes országútis talál a bringának helyen, akár a plafonon is. :DDD

(#22610) gabor85 válasza okiDoki (#22608) üzenetére


gabor85
őstag

Ma fizettem, már nem kell spórolnom :D

(#22611) Cathfaern válasza Jazzos (#22609) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igazából jogos a dolog, ha nagyon akarnám elférne :D Sajnos nem vagyok / voltam rendes outis, képességeimhez és súlyomhoz képest kicsit korán vettem meg, és az eltelt ~1,5 év alatt nem tudtam annyira megbarátkozni vele, mint a trekkinggel. Kéne fogyni egy 15-20 kg-ot meg erősödni felső testre, és utána valószínűleg már közelebbi barátságban lennénk :) De ehhez idő kell, és addig is csak feleslegesen porosodik.

(#22612) Jazzos válasza Cathfaern (#22611) üzenetére


Jazzos
tag

Pedig 2000 km után már épp jöttek volna az eredmények. :) Én 90 kg-ról indultam közel tíz éve, évente kb 5 kg ment le. Most meg már küzdenem kell, hogy ne legyek átlátszó. :D 73kg a max súlyom, de augusztus környékén belekarcolok néha a 71-be is. Évi 8000 km már nem múlik el nyomtalanul. :D

(#22613) Balinov válasza Jazzos (#22612) üzenetére


Balinov
félisten

bakker Zoli!, nem tudlak 90kg-osan elkepzelni, akarhogy probalom.

Hamar tekeres: Giro-n milyen sztarok indulnak most? Lehet tudni, mi a rajtszamuk? Letezik valami droidos app, ahol a mezonyt real time lehet kovetni? Nezem a Stage3 menetrendjet, mi az a ETA Caravan/ ETA Peloton (Caravan= a felvezeto autok/motorokkal vagy az mar a mezony?)

B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22614) Jazzos válasza Balinov (#22613) üzenetére


Jazzos
tag

Én innen szoktam szívni az infót: [link]. A karaván a bulit csapja, a peloton a mezőny.

(#22615) Balinov válasza Jazzos (#22614) üzenetére


Balinov
félisten

:R Ez a resze most mar tiszta. Csak azert kerdezem, mert az idei Giro start Belfastban lesz, a 3ik szakasz vege meg Dublinban es igen faszmakunk van, mert ott jon el a mezony tolunk kb 400m-re a fouton Portmarnock-ba, gondoltam vasarnap lecammogok a pekfenyezovel es kattintok parat

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22616) cellpeti válasza Balinov (#22596) üzenetére


cellpeti
veterán

az, hogy futottam vele, az Edomondo jól mutatta hol futok, viszont ugye a FB poszt(hol kell letiltani) az meg telejesen mást mutatott. Nem fog annyira zavarni, mert nem akarom posztolgatni,de ötlet, hogy miért volt ez?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#22617) Balinov válasza cellpeti (#22616) üzenetére


Balinov
félisten

fogalmam sincs, se nem futok (meg) se nem hasznaltam meg elesben az app-ot. Setakat, turakat sima G-s myTracks-szel rogzitem.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22618) Cathfaern válasza Jazzos (#22612) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Trekkingben már volt 3500 km mikor megvettem az országutit :) Eredmények voltak is, 95kgról indulva a rekord súlyom a 78 kg volt. Aztán utána részben lustaságból, részben ilyen-olyan okokból leálltam egy jó 3/4 évre, illetve a 2013-as szezon valahgy nem igazán sikerült úgy tekerés szempontjából ahogy szerettem volna. Az eredménye, hogy idén karácsonyra vissza is jött a 90kg... szóval most innen indulok (újra).

(#22619) Balinov


Balinov
félisten

Jeszus szive! A spanyolajku Diumdisum :W :Y :C :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22620) MR_Joe válasza Balinov (#22619) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Áááábazz.. nem tudtam mi sül ki belőle, de majdnem leestem a székről :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22621) Balinov válasza MR_Joe (#22620) üzenetére


Balinov
félisten

:)) detto.

mondjuk a musorvezeto gecibb volt, mint a magyar, mert az asszem legalabb nem rohogte ki hangosan :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22622) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Skacok nem tud valakit aki szájharmonika oktatást vállal?

(#22623) Jazzos válasza Bobrooney (#22622) üzenetére


Jazzos
tag

Vállal? Azt szájjal szokták. :D

(#22624) golya32 válasza Bobrooney (#22622) üzenetére


golya32
aktív tag

Én tudok de elég magas az óradíj és nem ez a neve, viszont utána legalább jól érzed magad :)

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#22625) Tarill


Tarill
őstag

üdv! nem tudtok valami 125 köbcenti körüli üzemképes motort a környéken? olcsó kéne és nem rendszámos :D

(#22626) Bobrooney válasza Jazzos (#22623) üzenetére


Bobrooney
senior tag

'-.- a lényeget ismét kiragadtátok srácok!

(#22627) Jazzos válasza Bobrooney (#22626) üzenetére


Jazzos
tag

Bennünk bízhatsz, ha segíteni nem is tudunk, a hülyeség, aaaaz megy. :D

(#22628) Bobrooney válasza Jazzos (#22627) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Inkább kerítenél nekem egy Bluest szájharmonikázó öregembert aki 2 nagyfröccsért leoktat mindent :DD

(#22629) Balinov válasza Bobrooney (#22628) üzenetére


Balinov
félisten

ezt a kifejezest se hallottam meg a lecsumidazasra, de te tudod.... ;] :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22630) Bobrooney válasza Balinov (#22629) üzenetére


Bobrooney
senior tag

:R :R :R Imádom hogy Győr adok veszek kötekedek topic lakókra mindig lehet számítani :R :R :R

(#22631) Balinov válasza Bobrooney (#22630) üzenetére


Balinov
félisten

hiaba na, szolgalunk es vedunk. ekkora magaslabdat meg lecsapunk. azert beke veled, ugye? :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22632) Bobrooney válasza Balinov (#22631) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Falusi gyerök vagyok nem haragtároló :)

(#22633) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Eladóságos tápegységek lennének iziben :)
FSP Group INC
ATX-300PNF.... PFC-s, halk 12-es ventivel, 24pin ATX csati 4 molex 1 floppy, 1 sata csatlakozókkal.
győrieknek 3000Ft/db
5-6db van még

(#22634) Dryman


Dryman
aktív tag

Ez is hozzámkerült a minap, és eladnám.....
Gigabyte GA-M52S-S3P AM2-es alaplap
benne egy Sempron SDH1100IAA3DE típusjelzésű kisfogyasztású ritkaság procival
Samsung 2x512MB DDR2 800MHZ rammal.
Érdekes kis konfig volt a maga idejében, működőképes állapot, 1 hetes próbagarancia
Ha lehet akkor csak egyben az egész 9000Ft-ért vihető

[ Szerkesztve ]

(#22635) Dryman


Dryman
aktív tag

Összejött még 5db (3 fehér, 2 fekete) LG Super Multi DVD író is
előny: occó :)
hátrány: IDE-s :)
ára: 1000/db
mind az 5 írni is képes:) ..cd-t biztos, mert azokat írta a teszt során.... :)

(#22636) Dryman


Dryman
aktív tag

Eladósorban még egy Optiplex 780 DELL kisgép
Core 2 Duo E 8400, 2GB DDR3/1066, 250GB Sata HDD,
28 Mátyás királyos papírpénz az ára

(#22637) okiDoki válasza Bobrooney (#22628) üzenetére


okiDoki
tag

Hogy te milyen beteg vagy, bazz... :DDD :DDD :DDD

0,0

(#22638) alitak


alitak
senior tag

Sziasztok,

eladósorba került egy januárban vásárolt 140x200as ágy, egész konkrétan ilyen. Valakinek esetleg?

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#22639) boogie84


boogie84
veterán

Üdv urak!

Győrben hol érdemes kerékpárt vásárolni? Ill hozzá öklömnyi vastag láncot szeretnék, mert bnőmék biciklijüket eltulajdonították.

Blaskovics? Decathlon?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#22640) G@ben válasza boogie84 (#22639) üzenetére


G@ben
addikt

Blaskovicsnál nem túl előzékenyek. De attól még lehetnek ott jó bicajok. :D
Abus Bordo zár? Nekem az van és jó. Szerintem könnyebb cipelni, mint a láncot. Illetve az Aegonnál köthető biciklis biztosítás nem is drágán, utcai lopásra is.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22641) Bobrooney válasza G@ben (#22640) üzenetére


Bobrooney
senior tag

U-lakat

(#22642) Cathfaern válasza boogie84 (#22639) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A láncot valamivel méretre kell vágni, ugyanazzal megoldják akkor is, ha biciklin van.
Minőségi U lakat (1-2 ezer Ft-osak nem azok! Nagyjából 10.000 Ft-nál kezdődik ami ér is valamit. Ha sokallod, akkor gondolj abba, hogy egy bicikli árából minimum 6-7 ilyen lakat vehető) vagy Abus Bordo az ami ér is valamit. De az is csak akkor, ha jól van lelakatolva a bicikli: legalább 1 kerék + váz mindenképp legyen benne a lakatban, illetve olyan dologhoz legyen kilakatolva, amiről nem lehet leemelni lakattal együtt. Pl. az Árkádnál lévő utat és járdát elválasztó oszlopok alkalmatlanok lakatolásra, pedig rendszeresen látok oda lakatolt bicikliket. Csak kereket tilos lelakatolni, mert attól még viszik az egész biciklit, főleg ha gyors záras a kerék. Csak váz lelakatolásánál meg a kerekeket viszik (arányaiban elég értékesek azok is). Persze ideális esetben kell két U lakat, egyikkel váz+hátsó kerék+fix tereptárgy, másikkal meg váz+első kerék. De ez elég tetemes mennyiség pénzben is, meg súlyban is. Alapvetően bicikli lezáráskor ugyanarra kell alapozni, mint viccben a medve elől menekülésben. Nem az a lényeg, hogy a te biciklidet ne lehessen ellopni (ilyen nincs, ha valaki kifejezetten a tiedet akarja vinni, el fogja tudni), hanem hogy más biciklik könnyebb prédának tűnjenek.

Aegon féle biztosítás elvileg jó, gyakorlatilag meg valós használat esetén nem fizet.

(#22643) Swifty


Swifty
csendes tag

Urak!

3D nyomtatási szolgáltatást indítottam Győrben. Ha valakit érdekel, keressen meg priviben.

Köszi! :D

(#22644) G@ben válasza Cathfaern (#22642) üzenetére


G@ben
addikt

Erről a biztosításról van gyakorlati tapasztalat, hogy nem fizet?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22645) vlcsko82 válasza boogie84 (#22639) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Egy jobb fajta motor lakat már 8k körül kapható :K én is azt használom :K Olyan nincs amit nem lehet elvágni,de legalább szenvedjenek meg érte a paraszt tolvajok ;]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#22646) vans? válasza boogie84 (#22639) üzenetére


vans?
őstag

Peppe

hábm bábm

(#22647) Bobrooney válasza vlcsko82 (#22645) üzenetére


Bobrooney
senior tag

De az meg nehéz mint a dög..

(#22648) Cathfaern válasza G@ben (#22644) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Visszavonom a lentebb írtat, jelentősen megváltozott a szabályzat ahhoz képest, mint amit évekkel ezelőtt láttam, ez a mostani már teljesen vállalható (abban olyanok voltak, hogy szabadtéri lopás esetén csak akkor fizetnek ha ilyen 2-3 órát nem meghaladó volt a tárolás, stb.).
Mivel ez sokakat érinthet, viszont itt offtopic, ezért a biciklis topicban írtam róla kicsit bővebben: [link]
De ezek teljesen jogos és betartható kérelmek, ezekkel a feltételekkel megéri kötni :R De azért érdemes átolvasni a dolgokat, mert előfordulhat olyan helyzet, amikor nem éri meg! (pl. én munkahelyemen a bicikli tároló nem számít lezárt helyiségnek, és nem is lehet fix dologhoz rögzíteni a kerékpárt. Szóval én hiába kötnék ilyen biztosítást, ha onnan elvinnék a biciklimet, nem fizetnének. De ha valaki éjszakai műszakban dolgozik és szabad helyen kell otthagynia a biciklijét, akkor se sok értelme van).

(#22649) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Üdv az uraknak!

Valakinek egy minőségi kis pc kuckó esetleg? :)

https://vertigostore.eu

(#22650) Picike69 válasza boogie84 (#22639) üzenetére


Picike69
tag

Szia! Nekem van egy ilyen eladó, ha érdekel. [link] 4k az ára.

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.