Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23301) sladka_pani válasza boogie84 (#23300) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Nem tudok sajnos, úgy tudom a drága mulatságon kívül még nem igazán kiforrott ez a LED-es tompított dolog.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#23302) sagesz93


sagesz93
addikt

Ki tud manapság Győrben DVD-s emberkét? Mintha a régiek már nem lennének meg :O

(#23303) vlcsko82 válasza sagesz93 (#23302) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

De az csak azért van,mert már kezd kimenni a divatból a sajtostallér :D Probáld meg borokafa kollégát talán ő még tud szerezni DVD lemezt :U

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#23304) sagesz93 válasza vlcsko82 (#23303) üzenetére


sagesz93
addikt

Gondoltam, hogy van köze ahhoz, hogy kőkori dolog :)) de valaki még mindig ezen néz filmet/mesét.
Nekem meg itthon csak DL dvd-ből van pár darab...

köszi az ötletet amúgy :R

[ Szerkesztve ]

(#23305) jamba válasza sagesz93 (#23304) üzenetére


jamba
csendes tag

Print&Disc -es Petinél biztosan van

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#23306) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Üdv Urak! Ki volt itt samsungos? Garis segítség kéne :)

Ugyanitt eladó továbbra is GTX650-E

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#23307) memphis221 válasza MR_Joe (#23306) üzenetére


memphis221
tag

haho! xcel2000 kolega az! Ajánlom :D

" memphis22 "

(#23308) Smile8822


Smile8822
senior tag

Cserére ajánlanám Szeretett i5S em Space Gray színben , cserébe i5S Gold érdekel T-s vagy független.
Más egyáltalán NEM ;);)

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#23309) alitak


alitak
senior tag

Napot Uraim,

nem relkezik-e valamelyikőtök aktív display port átalakítóval, amit egy gyors kipróbálásra kölcsön tudna adni egy rövid időre, például némi sörért cserébe?

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#23310) Borokafa


Borokafa
őstag

Sziasztok!
Akad itt nálam Hynix DDR3 1333 szerver ramocska 6x2GB jutányos áron, illetve cserélhető is.

(#23311) Mr.White


Mr.White
senior tag

(#23312) Balinov


Balinov
félisten

sracok, C2D-s, 2-4GB ramos Optiplex SSF gepek most milyen aron mennek hasznaltan?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23313) Dryman válasza Balinov (#23312) üzenetére


Dryman
aktív tag

Hahó Balázs!
E6300/2GB/DDR2/80GB/DVD 755-ös optiplex 21500-ért polipc használtjai között
E8400/4GB DDR3/500GB/DVD 780-as optiplex + windows7 prof Refurbished coa 60500 Br.
ennyiért vettem a cégnek....(itt a ram és a HDD 2 év garos) a refu. coa 12970 be fájt a 60500-as árból....

egész tűrhető processzortámogatást ad a dell ezekhez a gépekhez, így pl a 745-760 között szinte mindent esznek a gépek...1066MHz FSB-ig.....Sajnos a memóriakezelés hagy némi kivánnivalót, általában csak a default frekin mennek a ramok...hiába teszel az E8400 mellé 1333-as ramot, akkor is csak 1066-on hajtja, vagy E6550 mellé hiába raksz DDR2 800MHz-es ramot az akkor is csak 667MHz-en fog járni, mert a frekiosztó iszonyatosan rugalmatlan a dell-nél....

[ Szerkesztve ]

(#23314) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok!

Autót keresek megközelítőleg Golf IV és Focus I méretben - paraméterekkel, benzinest elsősorban. Ha valaki ismer olyan neppert, vagy kereskedést Győrben, ahol nem elsődleges céljuk, hogy átverjenek, kérlek jelezzétek.

Hol érdemes keresgélni? :))

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#23315) Balinov válasza Dryman (#23313) üzenetére


Balinov
félisten

:R Koszi Laci, nem is olyan veszesek, valamiert tobbre szamitottam. Most egy ideig tuti nem, de sztem jovore anyumek gepet le kell majd cserelni. X2-es konfig sztem elobbutobb megadja majd magat.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23316) MR_Joe válasza kovacsroli (#23314) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Kollega foglalkozik autokkal, elkerem a szamat. Nem tuti h. van ilyen gep, de egy kerdest meger. :R

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#23317) Tarill válasza kovacsroli (#23314) üzenetére


Tarill
őstag

murvapatkányokat kerüld, ott jó autót nem találsz, azokat rokonoknak adogatják el jópézér...

(#23318) golya32


golya32
aktív tag

Hát én olyat tudok ami kerülendő József A uti és a Joker az meg az Árkádnál van.
Iniciálnál vettem 1,5 éve autót nem akartak átvágni, igaz azóta már nem dolgozik ott a srác akitől a rönyót vettem.
Csornán a suzuki kereskedés még jó..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#23319) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Köszi a válaszokat!
MR_Joe külön köszi az utánajárást!

Holnap telefonálok egy pesti Golf IV-ért, de nagyon bizalmatlan vagyok a nepperekkel szembe.
Az sem sokat segít, hogy tipikus "hülyegyerek" autóról van szó, tehát nehéz nem széthajtottat találni :) dehát erre fusssssa :)
:R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#23320) golya32 válasza kovacsroli (#23319) üzenetére


golya32
aktív tag

Vegyél avensist lehet nem néz ki olyan jól, de nagyon megy..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#23321) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Továbbra is eladó gtx650, némi alku is belefér topiklakóknak

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#23322) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Inteles pc valakinek :F Minimális alku belefér :U

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#23323) Dryman válasza kovacsroli (#23319) üzenetére


Dryman
aktív tag

A Fehérvári úti kereskedéseket nézted már? a Szigethy-Fehérvári úti nagy körforgalomnál lévők (2db) korrektek....amik a házgyár hátsó bejáratától indulnak a KPM-ig, na itt már vegyes a kép...Femolt-t ajánlanám, de csak ésszel, készülj fel vagy vigyél hozzáértő havert...a múltkor fel sem tűnt nekem hogy tök új csavarokkal van rögzítve egy corolla jobb első keréknél lévő doblemeze.....aztán mikor felhívták a figyelmemet rá, hát kapásból látszott hogy a fél elejét újraépítették a másfél millióért árult toyotának......persze egy kurva szót sem szóltak arról hogy ezt a kocsit már egyszer összecsukta valaki.....a hab a tortán hogy ismerem a kereskedés tulaját, de az alkalmazott simán átßaszott...aztán a tulaj meg töredelmesen bevallotta hogy nekem azt nem ajánlja.....

(#23324) Jazzos


Jazzos
tag

Én hasznaltautón néznék magánszemélytől. Ugyan időb kerül, mire kiszűröd a szarokat meg leinfózod a kocsikat, de szerintem megéri foglalkozni vele.

(#23325) Coyot válasza Jazzos (#23324) üzenetére


Coyot
őstag

Én meg hozzáértővel mennék aki keni-vágja az adott típus, motor hibáit és hogy mit kell nézni egyáltalán. Enélkül átbasznak mint szart a palánkon :K

De persze ettől függetlenül senki nem lát bele egyik motorba sem, tehát a lutri része fix :))

Má' nem

(#23326) boogie84 válasza Jazzos (#23324) üzenetére


boogie84
veterán

Egyetértek!
Minden kereskedő hazug!

(#23325) Coyot: Olvasson utána a típushibáknak. A szerelő sem rossz ötlet!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23327) v.tom


v.tom
őstag

Sziasztok,

Nem ismertek esetleg itt győrött olyasvalakit, aki be tudna nekem kalibrálni egy új Dell monitort "jóáron" (értsd: sör, csoki, stb.)?

Köszi!

T.

(#23328) Coyot válasza boogie84 (#23326) üzenetére


Coyot
őstag

Na nem egy magánszemély tekergeti úgy az órát mintha muszáj lenne, huzás a milyen autót vegyek topicba :K

Má' nem

(#23329) boogie84 válasza Coyot (#23328) üzenetére


boogie84
veterán

Menjetek, én most vettem márciusban. :P

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23330) Coyot válasza boogie84 (#23329) üzenetére


Coyot
őstag

Én már 9 hónapja :Y és még csak 21k km ment bele, szánalmas :( :D

Má' nem

(#23331) viktor82 válasza Coyot (#23330) üzenetére


viktor82
őstag

Üdv,valakinek kiadó szállás,apartman balatonon a hétvégére feleségem és fiammal mennék. :R

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#23332) boogie84 válasza viktor82 (#23331) üzenetére


boogie84
veterán

Na ilyet én is keresnék. :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23333) viktor82 válasza boogie84 (#23332) üzenetére


viktor82
őstag

Tavaly valaki itt írta hogy lenne neki kiadó :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#23334) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Köszi a tanácsokat!

Hát igen! Nem lesz könnyű dolgom annyi biztos! Ennek ellenére fel kell találnom magam úgy, hogy én nemigazán értek hozzá, és nem is nagyon tudok magammal vinni olyat, aki igen.

Éppen ezért a következő a taktikám:
1. felkészülök a google segítségével, hogy általában mit kell megnézni egy autón
2. szintén itt kilesem az adott típus hibáit
3. ha a szemrevételezésen átment az autó, akkor kipróbálom
4. ha a próbaúton is megfelel elviszem egy márkaszervizbe

Az utolsó pont ami kiváltja a szakértelmet, ~10 ezerért teljesen átvizsgálják az autót és
tanúsítványt állítanak ki az állapotáról. Nem mellesleg elég jó alku pozícióba helyezhet.

Ha nincs takargatnivalója a neppernek akkor nem fog problémát csinálni abból, hogy ilyen körülményes vagyok, ha meg igen, akkor nincs is miről beszélni. Végtérre is a pénz az én zsebemben van :K

ui.:
Dryman hazafele útba esik a körforgalom melletti, úgyhogy be is ugrok, köszi a tippet!

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#23335) Coyot válasza kovacsroli (#23334) üzenetére


Coyot
őstag

TC csinált egy listát mit érdemes ellenőrizni vételkor: [link]

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#23336) stairmaster válasza kovacsroli (#23334) üzenetére


stairmaster
tag

ezzel csak az a gond, ha olyan neppert fogsz ki akinek van ismerőse a márkaszervizbe, akkor Ő azt fogja mondani, amit Te hallani akarsz... :C

(#23337) Lacpac


Lacpac
őstag

Sziasztok!

LGA 1156-os alaplapot vennék.
Tud valamelyikőtök egyet?

Üdv:
Laci

(#23338) viktor82 válasza Lacpac (#23337) üzenetére


viktor82
őstag

1155-s nem lenne jó?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#23339) Lacpac válasza viktor82 (#23338) üzenetére


Lacpac
őstag

Sajna :(

(#23340) kiszi07


kiszi07
senior tag

Hali, Győrban hol tudok nyomtatni A5-s méretben színesen? Sürgős lenne.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#23341) Jazzos válasza kiszi07 (#23340) üzenetére


Jazzos
tag

Varázsceruza?

(#23342) kiszi07 válasza Jazzos (#23341) üzenetére


kiszi07
senior tag

Köszi, fenymasolda megoldotta a problémát. Sajnos csak vágott lappal csinálták :(

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#23343) Kis Joe válasza alitak (#23309) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Mit értesz aktív alatt? Normál display port vagy mini kellene, esetleg dell?

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#23344) Kis Joe válasza Coyot (#23330) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

A márciusi átadású céges autóban 62eKm van :)

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#23345) RudyD


RudyD
csendes tag

Üdv!

Ingyen elvihető dupla (azaz két darab) tisztításra szoruló ruhatartós ágy. (extrákkal... B-) )
Csere miatt.
Az elvitel a lényeg.

-- RudyD { B-) }

(#23346) golya32 válasza RudyD (#23345) üzenetére


golya32
aktív tag

Mi az extra?
Öregasszony vagy fiatal csaj? :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#23347) kovacsroli válasza stairmaster (#23336) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Egészséges kockázat, hogy ha egy több, mint 1 milliós városban (Bp-n van) pont olyan szervizt választok, ahol pont van ismerőse és pont át akarnak verni :DD

Coyot köszi a tippet, eddig ezzel még nem is találkoztam, pedig elég sokat lógok a tc-n. Szerintem ezt az ellenőrző listát amire hivatkozik a cikk én el is viszem magammal. Gondolom elég humorosan fogok kinézni ahogy pipálgatom, viszont hasznosnak tűnik, úgyhogy bevállalom hogy csökken a szimpátia indexem :DDD

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#23348) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Segítség kellene Asus EEE-PC 1005 típus sehogy sem tudok rá hangot csiholni ez már a 2. ilyen szemétkupac win 7 32 bites rendszer még az eszközkezelőben sem találni semmilyen hang eszközt .
A hangerő ikon szépen megjelenedik piros x-el áthúzva
A hiba : Nincs hangeszköz telepítve
Driver fent van rajt az eredeti.

Várom az ötleteket az egyéb fizikális kényszerítőeszközök kivételével:
gondolok itt az ASUS Toolkit-re

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#23349) xcel2000 válasza jamba (#23348) üzenetére


xcel2000
aktív tag

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#23350) ftc válasza jamba (#23348) üzenetére


ftc
nagyúr

Biosban engedélyezve van onboard audio enabled?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.