Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22551) Smile8822


Smile8822
senior tag

Üdv.
Tudnék egy i7 870 es procit de érdekelne hogy van e rá egyáltalán igény mert hogy csak a polcon álljon annak nem hozom el,akit felcsigázott az írjon árral megjelölve, a proci hibátlan,ajándékba a gyári hűtőjét adom :R

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#22552) Joker88


Joker88
őstag

valami olcsó és jó autómosót tudtok Győrben ? akár olyant is,ami belső tisztítással foglalkozik..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#22553) zsigee válasza Joker88 (#22552) üzenetére


zsigee
tag

Az Ipar út felé a a "kagylós" kút mögött egész jó a gépi mosó. 1200-ért normálisan lemos a gép. Ha kézi mosó, akkor a Praktiker melletti kútnál.
Belső tisztítás elég drága, tavaly elég sokat mentem utána, végül maszekban csinálta meg egy csávó Győrben, de ha jól tudom már mással foglalkozik. Egy belső tisztítás 15-20k

Más, bárkinek.
3m-es USB kábelt lehet kapni? Milyen billentyűzetet ajánlanátok, ha szeretnék normális háttérvilágítást, és csendes billentyűket. És nem a több 10k-s cuccokra gondolok.
Köszi, üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#22554) Tarill válasza Joker88 (#22552) üzenetére


Tarill
őstag

Győr Tompa u 2 a szalon mellett bent az udvarban, 1500 a külső meg 1500 a belső pucolás is azt hiszem, szépen dolgoznak:) tapasztalat :)

(#22555) #35685120 válasza Joker88 (#22552) üzenetére


#35685120
törölt tag

Sári Autómosó Győr. Külső belső takarítás 3-3,5 körül mozog és szépen gyorsan dolgoznak. A fehérvári nagy körforgalom mellett a zsiga autó mögött!

LACI

(#22556) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Megdeglett egy célhardver eszköz monitora a cégnél....28 éves berendezés, semmi support....
Ez egy ipari pc, aminek a vga kimenete 15 pin tüskés csatlakozó, de nem a megszokott dsub, ennél csak 2 sorban vannak a tüskék...a kábel másik vége egy normál scart csatlakozó, de a Jóisten tudja milyen bekötéssel....ezt volt a csöves monitorba bedugva....
Jött az alapötlet, csatlakoztattam rá scart-os monitor tv-t, de semmi....aztán lehozattam a vézértől a jó kis 60kg-os szintén 20 éves ITT tévét...na azon már van valami jel...( az eredeti kép kettétörve és vertikálisan fut mint az állatt)...

Az eddigiek összefoglalva....van egy javíthatatlan döglött ipari monitor, hozzá a működő célhardver, és a kettő között egy egyedi gyártású (canon 15pin male-scart vga) kábel.

Valaki tudna esetleg olyan tv-szerelőt ajánlani aki otthon a régi tv-készülékek világában?, mert nagy valószínűséggel a döglött monitor szétbontásával kellene kezdeni, és talán akkor visszafejthető lenne az egyedi kábel bekötése...
A cég megfizetné rendesen a szakit, a lényeg hogy ne kelljen kidobni az egész célgépet.

(#22557) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Lenne egy kérdésem:
Adott egy Acer eMachines E610 gép.
A gép töltőre dugva nem reagál semmire sem, de még az akkut sem tölti. Nem zárlatos valószínűleg mivel a töltő nem bolondul meg csatlakoztatás esetén.
Kinek mi a véleménye? Nekem az a sugallatom hogy a töltő áramkörnél szállhatott el valami de mivel ez egy celeronos gép így nem éri meg ha sokat kell költenem a javítására. Tehát ki mit gondol mi lehet a hiba és ha valaki egyet ért velem milyen vonzata lehet? :R

Dryman: Multkor valakitöl hallottam Pápán ilyen illetőt, ha itt is jó akkor rákérdezhetek neked.

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#22558) Jazzos válasza Dryman (#22556) üzenetére


Jazzos
tag

Szigethy Attila úti monitorszerelő esetleg? Ill. Csanakon ismerek egyet, az én régi tévémet egyszer megcsinálta.

(#22559) sagesz93


sagesz93
addikt

sziasztok
500ft darabáron lenne itt tok és hátlap samsung galaxy s3-ra.
kettő hátlap van rá, és egy tok.
kép ezekről: [link]
Aki mind a hármat viszi, annak 1000-ért odaadom.

(#22560) G@ben


G@ben
addikt

Tud valaki kiadó szobát Győrben akár hétfőtől egy fiatal srácnak?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22561) Dorien válasza G@ben (#22560) üzenetére


Dorien
veterán

Aprod.hu tele van kiadó albérletekkel.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#22562) G@ben válasza Dorien (#22561) üzenetére


G@ben
addikt

Azt nem néztem, csak megkért, hogy kérdezzem már meg az ismerősöket, hátha akad egy.
Havernak kéne, mert ma írt alá a céghez és hétfőn kezd, de fehérvári. Egy szoba elég lenne neki.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22563) Cathfaern válasza G@ben (#22562) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én nem rég kerestem albérletet (5 hónapja), tudom javasolni, hogy amit kinéz magának oda vigyen foglalót is, mert az értelmesebb albérleteket egy délután alatt elviszik. Nem viccelek, amit végül is sikerült elcsípnem, azt 2-kor rakták fel hirdető oldalra, én este 8-kor telefonáltam, akkor már azt az infót kaptam, hogy kb. én vagyok az utolsó akinek felvette, mert unja már a hívásokat, és ennyiből majd kiválogatnak valakit (előtte meg egyet megnéztem hétfő estefele, kedd reggel telefonáltam, hogy kéne, és akkor már mondták hogy elvitte más). Én is csak azért tudtam elhozni, mert ráígértem az árra, plusz egyedül költöztem be. Plusz nyugodtan lehet horror árakra is számítani, Audi nagyon felverte az albérlet árakat.

(#22564) G@ben válasza Cathfaern (#22563) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi az infót, ezt azért nem gondoltam volna!
Azt láttam, hogy nem semmi árak vannak!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22565) Balinov válasza G@ben (#22564) üzenetére


Balinov
félisten

basszus, amit Cathfaern ir kiseretiesen emlekeztet az itteni helyzetre. Tavaly ev elejen, mikor kecot mentunk nezni, nem hazudok, kb 10 erdeklodot hivott a lakasra az ugynok, egyszerre! es egy koteg szandeknyilatkozatot is kirakott az eloszobaba. Volt aki mappaban mindenfele igazolassal, referencialevellel erkezett egybol.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22566) xcel2000


xcel2000
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy eladó UE40B720 as TV!
Full HD
100HZ
Internet@TV
USB 2DB
Mikell még? :DD
Egy baj van! Van egy csík a kijelző bal oldalán...
50k ért gondoltam. Szerintem nézhető igyis de személyfüggő!

Érd PÜ.

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#22567) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Hali!
Hátha valakit érdekelhet eladó autó hifi cuccok: erősítők, mélynyomó, hangszórók, esetleg mp3-as (usb nélküli) rádió, kábelek, biztosítékok, esetleg komplett beszerelést, beállítást is vállalok. Olcsón van minden!

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#22568) zsigee válasza sladka_pani (#22567) üzenetére


zsigee
tag

Ment érdeklődő PÜ. :U

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#22569) sladka_pani válasza zsigee (#22568) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Megy vissza is :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#22570) Balinov


Balinov
félisten

sracok, uj UPC-s all-in-one STB-vel szivok (HDtv,pvr+kabelmodem+wifi router egyben). Minden lehetseges wifis eszkoz N-es (One raadasul meg az AC-t is tudja), de csak G-n csatlakozik.

probaltam a router reszt B/G/N mixed, G/N mixed es N only modban is, van olyan felallas ahol abszolute nincs wezeteknelkuli net.

Addig eljutottam, hogy ha egy G/N halon van pl. 2 N-es meg egy G-s eszkoz, akkor hacsak nem ketsavos a router (az, de az 5Ghz le van UPC fw-bol tiltva, miert, azt ne kerdezzetek), akkokr mindig a "leglassabb" eszkozhoz igazodik a wifi. Na most itt nem ez a szitu.

szerk: peldanak okadek N-es Centrinos Latitude, ha mindne mas eszkoznel (lapos, tab, telefon) kikapcsolom a wifi-t akkor is csak 54mbiten kapcsolodik.

Ja, amugy a net 200mbit, laposon, gb ethernettel jon is

szerk 2: nem is igazan szivas, tv, net muxik, meg minden, csak kurvara nem ertem, mi szivat es mi miatt van csak G/54Mbit wifi

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22571) Coyot


Coyot
őstag

Keresek monitort ocsoert! 10-15k van ra ha nagyon fasza a cucc kicsit tobb:)

Má' nem

(#22572) G@ben válasza Coyot (#22571) üzenetére


G@ben
addikt

Van egy homályos képű Samsung 755DFX-em. A homályos kép miatt legyen 10k! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22573) Coyot válasza G@ben (#22572) üzenetére


Coyot
őstag

nágyon vicces egérke, nagyon vitzzes :))

Má' nem

(#22574) G@ben válasza Coyot (#22573) üzenetére


G@ben
addikt

A kritériumaidnak megfelel, nem? Olcsó monitor. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#22575) Bobrooney válasza G@ben (#22574) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Takarítani kéne :DDD

(#22576) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Valakinek egy Logitech G700-as egér? Ha nem kell postáznom akár lehet alkudni is az árból :)
Bár épp ezt használom, el is felejtettem már milyen kényelmes ez a fajta görgő, lehet végül mégse adom el :DDD

(#22577) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Független 3gs 16GB valakit érdekel?

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#22578) Cathfaern válasza Cathfaern (#22576) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Most látom a link meg kimaradt: [link]

(#22579) Smile8822


Smile8822
senior tag

Üdv!

Szép állapotú Nokia 8210 est keresek :K
Akinek lenne írjon :R

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#22580) Swifty válasza Coyot (#22571) üzenetére


Swifty
csendes tag

Samsung 173p plus? Érdekel?

(#22581) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Hali!
Érdekelne valakit jelképes áron/cserére DivX-es DVD-k gyűjteménye? Sajátom, 2004-2013 között íródtak, több száz van (500-600)! 1 dvd-n 6 film van átlagban, 2009-től BDRipeknél 2-3-4, minőségtől függően, 99% magyar szinkronnal, elvétve van 1-2 magyar feliratos. Amit adok azok hibátlanul olvashatóak, mivel egy 4TB-os HDD-re mentettem őket. Nem fogok már filmekre dvd-ket használni, rengeteg hely spórolás, stb. :) Listát hadd ne küldjek, tényleg hatalmas a gyűjtemény, ha kiszámolod több ezer filmről van szó! Ha valakit érdekel, akkor Győr-Moson megyében személyesen odatudom adni (főként hengerekben). Ingyen csak azért nem akarom odaadni, mert 9 év munkája van benne, nagy filmes voltam, meg most is szeretem őket. Csere bármire érdekelhet, esetleg polcra (sarok előnyben), szekrényre, asztalra, hardverre, bármit meghallgatok :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#22582) galaxys80 válasza Kis Joe (#22577) üzenetére


galaxys80
veterán

Ár?

(#22583) Daler


Daler
csendes tag

Hello!

Keresek [link] HP tápot pontosan ezekkel a meretekkel, hibátlan állapotban! Pl. ilyen házban fordul elő:

Thx! :R

[ Szerkesztve ]

(#22584) Smile8822


Smile8822
senior tag

Üdv.
Lenne a belvárosba szoló Nike boltba egy 3000ft os kuponom 10.000ft -i vásárlás felett érvényes szóval ha 10k ért vásárólsz 7k-t fizetsz.
1 hete kaptam ott mert kicsit többet vásáróltunk,csak egy napon lehet felhasználni 10. én.
Akit érdekel írjon ( ajándékba adom :) )

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#22585) Kis Joe válasza sladka_pani (#22581) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Szerintem keress meg vele egy fuvarozót, soknak csak dvd lejátszója van még

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#22586) sladka_pani válasza Kis Joe (#22585) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Milyen fuvarozót? :) Nem értem mire gondolsz.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#22587) Jazzos


Jazzos
tag

Vasajtó tokkal van valakinek eladó? :D

(#22588) gabor85 válasza Jazzos (#22486) üzenetére


gabor85
őstag

Á, betoltam ma a porséhoz. :K

(#22589) Kis Joe válasza sladka_pani (#22586) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Kamionost, furgonost

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#22590) sladka_pani válasza Kis Joe (#22589) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Najó, de hol? :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#22591) Bobrooney válasza sladka_pani (#22590) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Kamionosok és kvák party? :DDD

(#22592) sladka_pani válasza Bobrooney (#22591) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Miért nem fogom az adást? :D Nekem lenni dvd filmek, eladni cserélni szeretni, köszi :D Hogy jönnek ide a kamiosok? :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#22593) Smile8822 válasza Smile8822 (#22584) üzenetére


Smile8822
senior tag

Elkelt :K

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#22594) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

WP-vel használ valaki itt Edomondo-t? Ha igen szóljon pls

Tigris, tigris, csóvafény...

(#22595) stairmaster válasza sladka_pani (#22592) üzenetére


stairmaster
tag

Gondolom azért, mert sokat utaznak, és szeretnek filmezni :DD Ők lehet előbb elvinnék, ha olyan helyen hirdetnéd.. szerintem erre gondolt a Józsi ;]

(#22596) Balinov válasza cellpeti (#22594) üzenetére


Balinov
félisten

mi a kerdes, Gabor kollegam Lumiajan hasznalja, epp a mult heten mutatta, hogy milyen fasza kis cucc

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22597) sladka_pani válasza stairmaster (#22595) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Jó, én komolyan kérdeztem :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#22598) thaler2


thaler2
senior tag

De jo ez a topik meg mindig igy porog a regi arcokkal. :D Pont 50 ev telt el az utolso hozzaszolasom ota...

(#22599) Balinov válasza thaler2 (#22598) üzenetére


Balinov
félisten

persze, nod van aztan mar baszol se idenezni :)) grat!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22600) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Van egy eladó országúti kerékpárom ha érdekel esetleg valakit. Jelenleg Szombathelyen található, de a Győrbe szállítását meg tudom oldani. Merida Road Race Lite 903

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.