Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15401) memphis221


memphis221
tag

sziasztok!

Van egy olyan gondom hogy pendrive-ra akarok másolni ez bizonyos mappát. De nem engedi mert irásvédett a mappa!
Kilövöm az írásvédettséget ujra másolni akarom és nem engedi, mert megint írásvédett! Mit tehetek ez ügyben hogy át tudjam másolni?

üdv

Riki

" memphis22 "

(#15402) cellpeti


cellpeti
veterán

egy ilyen notiba, hogy lehet ilyen szar felbontást rakni?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15403) sagesz93 válasza cellpeti (#15402) üzenetére


sagesz93
addikt

Hat ez az átlagos mostanában.. Anyukám laposaba is ilyen kijelző van igaz az csak 120ezerbe került :D

(#15404) cellpeti válasza sagesz93 (#15403) üzenetére


cellpeti
veterán

értem én, de ha már mindenből jót raknak bele, miért kell elrontani egy ilyen kijelzővel. Ebbe bőven mehetett volna egy FHD IPS matt panel.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15405) Speeedfire válasza cellpeti (#15404) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

FHD? lol :DDD

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#15406) Coyot válasza cellpeti (#15404) üzenetére


Coyot
őstag

Minek? Hogy nagyításnál szívj a szövegek olvashatóságával? Semmi értelme egy 1600x900 talán de inkább 1440x900 - régebben a sonykba volt ilyen 14"-ra über volt.

Má' nem

(#15407) cellpeti válasza Speeedfire (#15405) üzenetére


cellpeti
veterán

sztem simán mehetne bele. Nagyon sok "régebbi" HP notit árulnak FHD panellal. Sztem nem hülyeség egyeltalán.

1.
2.

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15408) RudyD válasza memphis221 (#15401) üzenetére


RudyD
csendes tag

Szia!

Mivel, miről, miből, hova, OS, file - rendszer, másolóprogram?
unstoppable copier idág nekem win -en mindent vitt BartPE alól is.
Igaz ha olyanok a jogok, akkor lehet hogy először jól betömöríteni kellene valami jogtartós archivumba. B-)

-- RudyD { B-) }

(#15409) thaler2 válasza cellpeti (#15400) üzenetére


thaler2
senior tag

Szalai étterem, vagy pedig a Hajó. Szalaiban van sz.tem Győrb legjobb konyhája, a Hajón viszont akkora adagot adnak, mint sehol máshol :)

(#15410) memphis221 válasza RudyD (#15408) üzenetére


memphis221
tag

Játétról van szó! de nem másolja mert írásvédett de leszedem és utánna is az! nem értem !

" memphis22 "

(#15411) cellpeti válasza Coyot (#15406) üzenetére


cellpeti
veterán

a mostani T500amban is 1680x1050 van és megszoktam, szeretem


thaler2:

köszi.

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15412) Speeedfire válasza Coyot (#15406) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

+1

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#15413) MR_Joe válasza memphis221 (#15410) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Xar a pendrive? Mást tudsz rá másolni?

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#15414) RudyD válasza memphis221 (#15410) üzenetére


RudyD
csendes tag

Üdv!

Csak nem cd - dvd -ről?
Bár azt is furcsálom hogy miért nem.
Az unstoppable copier -t érdemes megnézni. Illetve lehet még a vírusirtó ha valami fals pozitívat fog.
Gondolkoztam még azon hogy NTFS vs FAT probléma.
(Vagy amit a kollega mondott feljebb. Bár én inkább jogosultságra vagy egyéb szörnyűségre gyanakodom.)

-- RudyD { B-) }

(#15415) Balinov


Balinov
félisten

potkivanok.

password protected pdv-el lehet valamit kezdeni okosan? Jelszo kellene a megnyitasahoz, de ahogy olvasom 128bites encryptiont hasznal?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15416) G@ben


G@ben
addikt

SE Xperia Pro telefonomról (Android 2.3.4) szeretném az összes névjegyet, névlistát letörölni, mivel régen rá lett másolva, beírva, stb, viszont azóta gmailben rendeztem a névjegyeket és azokat szeretném használni, de hiába mondom neki, hogy a gmail fiókból szedje ki az adatokat, régieket is belekever és egy név 3-4 alkalommal is benne van. Hogy tudom ezt megcsinálni, miket töröljek?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#15417) sagesz93 válasza G@ben (#15416) üzenetére


sagesz93
addikt

A telefonkönyvben van valahol egy megjelenési beállítások opció, na az alatt lehet keverni hogy miket mutasson es miket nem.. Hat első körben a gmail szinkront kivennem, beallitanam hogy a gmail nevjegyeket ne mutassa, es ezután törölnem a nevjegyeket amik telon vannak, majd utána jöhetne a gmail szinkron es beallitas hogy a gmail nevjegyeket mutassa. Ezt igy eleg nehéz leirni élőbe ra lehet jönni az elbaszott logikájára :D

(#15418) G@ben válasza sagesz93 (#15417) üzenetére


G@ben
addikt

Kipipáltam mindent, hogy mutassa, aztán töröltem mindent. A következő szinkronizáláskor a gmail címtáram is törölte. :D
De kaptam tippet, majd otthon kipróbálom, de ha nem jön be, akkor jövök újra. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#15419) delikvens025


delikvens025
csendes tag

Tiszteletem. Ha valakinek kell esetleg a Hatsan Ranger MOD.55 tipusu légpuskám, ne kiméljen. Amióta győrbe költöztem, nem nagyon tudom kihasználni. Ajándékba adok hozzá egy majdnem teli doboz RÉZ! hegyes végü töltényt is. Ajánlatokat privibe, telon, vagy ide. Kiindulásnak legyen 30e, ami alku képes. Műszaki adatok: [link]

+36305447214, napközben este hatig csak sms- vagy telefon.

(#15420) Kis Joe válasza golya32 (#15354) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

:R :))
Ha esetleg hordozható külső aksi kellene hozzá akkor szívesen továbbítok eggyet amennyibe nekem lesz

(#15377) cellpeti Csak műanyag ketyerék :DDD Amugy ezekkel még mindig a normális támogatás hiánya zavar. És azért ilyen értékű gépeknél ez már gáz szerintem
De ha a támogatás a téma, legjobban egy 400k-s Sony-nál b@szott fel amikor nem lehetett a fél-1 éves géphez win7 webcam drivert sehonnan keríteni

Coyot: Polar-nak vannak ilyen megoldásai

(#15395) cellpeti: Mostanában telepítgettem pár gépre, de valahogy nagyon összekuszálódott ez a metro megoldás. Nem mondom hogy rosz, csak nagyon kusza szerintem

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15421) sagesz93 válasza G@ben (#15418) üzenetére


sagesz93
addikt

épp ezért mondtam hogy a gmail címtárat ki kellett volna venni hogy ne is szinkronizáljon vele meg ne is mutassa meg semmi és akkor ha letöröltél mindent a telóról és rámész hogy szinkronizáljon akkor elvileg vissza kellene tennie a névjegyeket...
vagy csak annyit tenni hogy a gmailt kivenni hogy ne mutassa és úgy törölni a többi névjegyet amit mutat.. ezt nagyon jól lehet birizgálni a megjelenítési beállításokban erre jól emlékszem :D

(#15422) thaler2


thaler2
senior tag

Hi!

Mostanság a notebookom olyan érdekességet produkál, hogy használat közben mint mikor a bakelit lemezt picit visszafogják a zenelejátszás lassú és szaggatott lesz, de a film is akár. Több zenénél előfordult így maga a fájl biztosan nem sérült. Napi 1x fordul elő egész napos használat során, pár másodpercig. Olyan mintha a merevlemezről csak nagyon lassan tudná olvasni az adatot. Megnéztem HDSentinel 100%-ot mutat kondícióra. Van vkinek tippje mikor szokott ilyen jelenség előfordulni? Mit érdemes tesztelni ?

(#15423) Balinov válasza thaler2 (#15422) üzenetére


Balinov
félisten

en hofokot neznem meg valami CPU monitorozoval, logoloval,hogy nincs-e peak a homersekletben.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15424) G@ben válasza sagesz93 (#15421) üzenetére


G@ben
addikt

Megoldva! Egyszerűen amikor töröltem a telefonról a névjegyeket, nem pipáltam ki mindent, mert én balga azt hittem, hogy csak egy helyre rakta fel. Hát nem. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#15425) thaler2 válasza Balinov (#15423) üzenetére


thaler2
senior tag

Megnéztem semmi kiugró eredmény nincs. Én akkor a winyóra gyanakszom. Milyen jó vinyó tesztelő van, ami faszán felpörgeti meg leteszteli a disket?

(#15426) cellpeti válasza Kis Joe (#15420) üzenetére


cellpeti
veterán

"Mostanában telepítgettem pár gépre, de valahogy nagyon összekuszálódott ez a metro megoldás. Nem mondom hogy rosz, csak nagyon kusza szerintem"

Az egész MS kusza valahol :DD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15427) RudyD válasza thaler2 (#15425) üzenetére


RudyD
csendes tag

Üdv!

Kicsi az esélye a vinyónak. Az is számít hogy mit futtat az ember mellette még.
Amúgy a crystal disk info meg a crystal disk mark jó kis cuccos. De lehet találni ezer más megoldást is.

(Nekem néha a vírusirtó mikor beindul hogy ütemezetten keressen - olyankor akaszt meg mindent.
Igaz már nagyon ideje lenne újrarakni a gépemet...)

Illetve a flash -ek meg néhány program el tud harapódzni.

De tessék körbenézni:
[link]
[másik link]

Amúgy a regizett HDS is tud méregetni mindenféle dolgokat.

-- RudyD { B-) }

(#15428) thaler2 válasza RudyD (#15427) üzenetére


thaler2
senior tag

Köszi meglesem amit linkeltél. Elképzelhető, hogy a beépített Windows Defender fut éppen a háttérben az fogja meg a gépet arra rövidke időre.

(#15429) Qbász


Qbász
aktív tag

Üdv!
Tud valaki a belvárosban vagy környékén nagyméretű (60x40 cm) fényképnyomtatásra lehetőséget?

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#15430) memphis221 válasza RudyD (#15414) üzenetére


memphis221
tag

Fat 32-be volt leformázva a pendrive!
Leformáztam ujra NTFS-be és rátette! a mappát ugyhogy sikerült!

köszi

üdv
Riki

" memphis22 "

(#15431) G@ben


G@ben
addikt

Ncore felhasználóktól kérdezném, hogy mi történik, ha ma sok torrentet letöltöttem, de nem marad időm hónap végéig visszaosztani, lévén 48 óra a seed idő, holnap éjfélig meg nincs annyi és ezzel a hit 'n' runolható torrentek számát túlléptem?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#15432) G@ben válasza G@ben (#15431) üzenetére


G@ben
addikt

Kaptam választ, hátha mást is érdekel a dolog: csak a 14 napnál régebben letöltött torrenteket nézik.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#15433) thaler2 válasza G@ben (#15431) üzenetére


thaler2
senior tag

Ilyenkor jön 48-72 órás letöltés stop. Aztán ha sokadjára fordul elő, meg kizárás azt hiszem.

(#15434) Dryman


Dryman
aktív tag

Napsütéses jóreggelt!
Végre...tavaszias hangulat, napsütés....csak az udvarból nem tudok kijárni a kocsival mert akkora a mocsár! :)

(#15435) cellpeti válasza thaler2 (#15433) üzenetére


cellpeti
veterán

3adjára kidobnak(tapasztalat) :O De már van új! ;]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15436) Balinov válasza cellpeti (#15435) üzenetére


Balinov
félisten

olyankor azert kapsz egy warn-t/pm-et, nem?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15437) Jazzos válasza Dryman (#15434) üzenetére


Jazzos
tag

Nálunk parkoltál? :D

(#15438) cellpeti válasza Balinov (#15436) üzenetére


cellpeti
veterán

egy felkiáltó jelet a neved mellé

múltkor akció volt náluk 3 hónap áráért kaptál fél éves premium tagságotm ebbe beletartozik 30 hit 'n' run. Vettem egyet, hisz 700ért fél évre biztosítva vagyok

Hol vagy Samsung ehhez képest?

Azért a 2GB DDR2 nem gyenge egy telefonba :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15439) Balinov válasza cellpeti (#15438) üzenetére


Balinov
félisten


akkor vedve vagyok, az uj hirt jelento felkialtojelen kivul nincs semmi ilyen az adatlapomon

jo kis vas lesz ez a MI2...kar,hogy nekem nem jon be, amikor a visszanyil a jobb oldalon van a home gombtol..Vera SGSIII-a az oruletbe tud kergetni ezzel :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15440) cellpeti válasza Balinov (#15439) üzenetére


cellpeti
veterán

kár, hogy elég nehezen beszerezhető.

a kis söröcske jelzi a prémium tagságot :U

A prémium tagság előnyei:

- Opcionális reklámmentesség (beállítások menü)
- Meghívó küldése 50 pontért, korlátlan számban, rangtól függetlenül
- Hit'n'run szabály enyhítése (20 hit'n'run-olható torrent havonta)
- 8 hetes inaktivitás miatti felfüggesztés eltörlése
- A felhasználói fiók használata korlátlan számú gépről
- Adatlap és/vagy futtatott torrentek elrejtése (beállítások menü)
- Rangtól függetlenül használható kérések menü
- Jelképes ikon a neved mellé ()

2263 pont, te úr isten. Mióta vagy tag? :Y

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15441) Balinov válasza cellpeti (#15440) üzenetére


Balinov
félisten

Elite mellett nem erzem szukseget a premiumozasnak.

Ma' me',hogy 2263 pont? Olyan sok az? Ottani adatlapom szerint 4eve es 16hete

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15442) cellpeti válasza Balinov (#15441) üzenetére


cellpeti
veterán

hát az én 122ömhöz képest :DDD Úgy, hogy mindkét laptop éjjel nappal megy már lassan 2 hete, hogy seedelje felfele a cuccost a kemény "ratyinet"-es feltöltéssel. Meg se kérdem milyen neted van odakint?!

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15443) Kis Joe válasza thaler2 (#15425) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Tapasztalatom szerint a win alatt futó tesztprogramok nem túl megbizhatóak.
A hd sentinel és a többi hasonló csak smart-ot olvas ki
Neked komplett lemez teszter kellene aminél tudod figyelni az aktuálisan haszált szektor olvasási sebességét

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15444) Coyot válasza cellpeti (#15442) üzenetére


Coyot
őstag

Mintha függne bármi is tőle milyen neted van, naponta 2 pontot kaphatsz ha jól rémlik, egyet a belépésért egyet x megabájt töltésért.

tököket kell elkapni abból van sok pont :DDD

Má' nem

(#15445) Kis Joe válasza cellpeti (#15426) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

A vista óta egyik se az igazi szerintem
Az xp anno jó volt, mai szemmel viszont elég elavult.
Mindenki szidta a vista-t de az legalább nem tartalmazott annyi bug-ot és egy 64bit ultimate egy komoly-átgondolt hardverrel egész jó volt
Kiváncsi vagyok a 8 milyen ilyen tekintetben, de van egy olyan érzésem hogy ez is csak futtában kiadott cucc ami gyors kezdetben hogy fusson egy P4-en is de aztán lassan elhalálozik. Majd kiderül :DDD

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15446) Kis Joe válasza cellpeti (#15442) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Én 5kb/s-el nyomatom fel :DDD
Mondanom se kell hogy időlimittel járnak le csak nekem....

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15447) Coyot válasza Kis Joe (#15445) üzenetére


Coyot
őstag

Többen is dolgoznak már win8on itt, tökéletesen jól megy, egy IE hiba volt, böngészés lassúság, de munkára minden másra tökéletesen jó. 1-2 hónap használat után mondva ezt.

Az meg hogy notikon gyorsabban indul mint a win7 nagyon pozitív :) alvásból is.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#15448) zsigee válasza Kis Joe (#15445) üzenetére


zsigee
tag

Én a win7 melett használgatom a win8-at. Prof 64bit. az egész telepítés programokkal, és médiázással kb 1,5 óra. Gyors, kezelhető, jó a boot idő...Nem lesz ez rossz, szerintem. A sok negatív hangvételű írások után fentartásokkal álltam neki, de pozitív a dolog. Pedig a monitor nem is érintős, a gép meg nem régi p4.
:))

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#15449) Balinov válasza cellpeti (#15442) üzenetére


Balinov
félisten

100/10

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15450) Kis Joe válasza Coyot (#15447) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Nálam a win7 2,5 hónap után verte ki a biztosítékot míg az adott vista telepítés 1,5 évet és 3 alaplapt húzott ki simán :DDD

A legújabb safari is szarakodik néha 10.8 mountain lion alatt
Szerintem valami új webes szabvány miatt mindegyik kindlódik, de ez csak tipp

Mindent összevéve a win-el (vista & 7) a legnagyobb bajom az volt hogy minden egyes altatással lassult a rendszer. A mac-et meg 3-4 havonta kapcsolom ki vagy indítom újra napi 5-6 altatással minimum

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.