Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15601) RudyD válasza cellpeti (#15600) üzenetére


RudyD
csendes tag

Üdv!

Ez egy edge volt és már kb 2 éves a sztori.
A saját beépített lenovos programközpontjában van mindenféle finomság, többek között hogy hogyan lehet kisüttetni az akksit.
(Saját maga lecsatolja, elhasználja, újra feltölti - egy kis sw. a sok lenovo cucc között)

-- RudyD { B-) }

(#15602) zsigee válasza Ukraan (#15596) üzenetére


zsigee
tag

Valószínűleg, 99%, hogy az akku döglött meg! Az 550es amúgy is ilyen kis huncut. Az első akku 14 napot bírt! :Y A szervíz 2 hét után adott újat, majd egy év múlva az is kampec! Tudok valakit, aki kb 2 hét átfutási idővel tud segíteni a gondodon! Nekem többször is biztosította a megoldást. Ha a gép hálózatról, akkuval és akku nélkül is működik, akkor szinte biztos, hogy az akksi halt meg, és ha érdekel a megoldás, akkor PÜ-ben keress meg!
:))

RudyD: Ez a szoftver, ha emlékeim nem csalnak 550-en nem fut :N 570-en viszont igen!

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#15603) Ukraan válasza zsigee (#15602) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Rendben, szólok az ismerősömnek, hogy próbálja ki akksi nélkül is, hogy megy-e hálózatról a gép, utána kereslek privátban :R !

BÚÉK!

(#15604) bundilolo


bundilolo
tag

XML szerkesztésben valaki jártas-e, vagy tud-e megfelelő embert bizonyos feladatra?

(#15605) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Fujitsu-Siemens Amilo EL243S9 notebook keresi gazdáját.
Kicsit öregecske de megbízható gépezet, Pentium 2400MHz proc. 768MB Ram, 20 GB HDD, Linksys PCMCIA Wifi, megkímélt állapot, kb 2-3 perces akku....
A fujitsu-nak az uniwill gyártotta ezt a 6800-as szériát, itt a link a gép gyártói oldalának elérésehez:[link]

(#15606) Balinov


Balinov
félisten

gyogyreggelt kivanok az Uraknak!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15607) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Keresek 15"-LCD kijelzőt Dell D520 as laptopba felbontása 1400X1050

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#15608) RudyD válasza zsigee (#15602) üzenetére


RudyD
csendes tag

Üdv!

Én spec a kezem alatt megfordult gépen előtelepített ThunkVantage -re gondoltam, van benne valami.

Bár hivatalosan a Power Manager oldala sem írja egyik G -s sorozatút sem, de elméletileg ha van rajta ilyen szörnyűség akkor benne kellene hogy legyen ez is.

Esetleg lehet még egy próbát tenni a solution centerrel is bár az 550 -est ott sem sorolja. Igaz van már pár G -s rémség... B-)

MIndenesetre nálam szörnyű lassú az oldaluk. :W Fogalmam sincs hogy lehet ilyesmivel együttélni meg komoly cégnél adminisztrálni ilyen támogatás mellett....

-- RudyD { B-) }

(#15609) ftc


ftc
nagyúr

Egy AMD FX6100 keresi gazdáját... elvonulna új gazdihoz alaplapostul...

(#15610) tserrof77 válasza ftc (#15609) üzenetére


tserrof77
senior tag

Részletezze, kérem, árakkal :C

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#15611) cellpeti válasza RudyD (#15601) üzenetére


cellpeti
veterán

Edgebe volt, mert más SL szériában sincs ilyen. A mostani T500ban van, ma csináltam meg én is a Power Managerben van bent ez a funkció

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15612) ftc válasza tserrof77 (#15610) üzenetére


ftc
nagyúr

Ok bekopogok nemsoká az ajánlattal az ablakodon :D

(#15613) cellpeti


cellpeti
veterán

Skype másnak is megmekkent? :Y

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15614) zsigee válasza Dryman (#15605) üzenetére


zsigee
tag

Szia Laci!

Az e-mailes dolog sikeres volt hétvégén? :F

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#15615) Balinov válasza cellpeti (#15613) üzenetére


Balinov
félisten

itt nalunk muxik, Vera be van jelentkezve, laptopon most skypeol

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15616) cellpeti válasza Balinov (#15615) üzenetére


cellpeti
veterán

köszi, nekem is megy már :R

Az EDGE sorozat nem is TP már. :( :(

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15617) chatran válasza cellpeti (#15583) üzenetére


chatran
őstag

Kösz szépen! Valóban nagyon jó pizzát sütnek a Laposban. :K

(#15618) vidobali


vidobali
tag

Sziasztok

Most akkor, az új szabályzat szerint, ide már nem irhatom be, hogy hoztak be hozzám egy-két fóliás, vadiúj telefont jóáron? (HTC One X, SE Xperia P, Samsung Galaxy Ace 2, Samsung Star 3)
Pedig fóumlakóknak további kedvezményt is adnék.... :U

(#15619) vlcsko82 válasza vidobali (#15618) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Hát sajna nem :(
ment pü ;)

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#15620) Bobrooney válasza vidobali (#15618) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Hirdesd meg és linkeld be a hirdetést, akkor már legális :))

(#15621) Jazzos válasza vidobali (#15618) üzenetére


Jazzos
tag

Sajnos tényleg nem lehet hirdeti, így senki nem tudja meg itt a győriben hogy van eladó HTC One X, SE Xperia P, Samsung Galaxy Ace 2, Samsung Star 3 telefonod. Mindegy, a szabály az szabály. :D

(#15622) Balinov válasza Jazzos (#15621) üzenetére


Balinov
félisten

;) :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15623) vidobali válasza Jazzos (#15621) üzenetére


vidobali
tag

:DDD

Uraim, mentek válaszok :R

(#15624) RudyD válasza Jazzos (#15621) üzenetére


RudyD
csendes tag

Üdv!

Nemjónemjó! Hírdetni neeem szabad, csak segítséget kérni!

[PÉLDA:]
Pl.: Jajj segítség! Valami őrült itthagyott HTC One X, SE Xperia P, Samsung Galaxy Ace 2, Samsung Star 3 telefont fóliástól. Ha van segítőkész ember megfelelő erőforrásokkal és épp ilyesmire lenne szüksége az jelentkezzen privátban. :DD
[/PÉLDA:]

Má'mint vidobalinál.
Na - segítségkérésre van a fórum nem holmi kapitalista űzérkedésre és kapzsi haszonszerzésre kéremszépen.

(Amúgy meg remélem hogy a sok sok támogatásból vesznek pár ssl cert.-et és beheggesztik legalább a bejelentkezéshez vagy akár az összes fórumhoz...

Erről jut eszembe még két dolog, de ez a hozzászólás már úgyis túl hosszú lett! :))

( Bár így visszagondolva Jazzos megoldása is egész jó.... de azért mégis - fejlődjünk kéremszépen! )

-- RudyD { B-) }

(#15625) Jazzos válasza RudyD (#15624) üzenetére


Jazzos
tag

Vagy:

KÖRÉRDEKŰ!

Eltűnt személyt keresek! Leírása: győri környéki topikban megforduló, aki HTC One X, SE Xperia P, Samsung Galaxy Ace 2 vagy Samsung Star 3 telefont szeretne venni jó áron.

(#15626) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Készek vagytok :DDD Egy oneX info jöhetne :R

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#15627) vidobali válasza MR_Joe (#15626) üzenetére


vidobali
tag

ment privi :R

(#15628) Balinov válasza MR_Joe (#15626) üzenetére


Balinov
félisten

szegeny Mobal, valszeg most epp orlodik magaban :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15629) cellpeti


cellpeti
veterán

nem vagyunk benne a 100 legaktívabb témában :O :(

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15630) Balinov válasza cellpeti (#15629) üzenetére


Balinov
félisten

hat,mostanaban nem, az fix.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15631) cOxeR válasza Balinov (#15630) üzenetére


cOxeR
Ármester

Mert mindig csak a munka... :DDD

(#15632) Balinov válasza cOxeR (#15631) üzenetére


Balinov
félisten

hja...idei ev elegge behavazos...mashol se erek nagyon ra annyit offolni, mint regen :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15633) ftc válasza cOxeR (#15631) üzenetére


ftc
nagyúr

Hát 43 túlóránál tartok idén :D s ez még növekszik...

(#15634) cOxeR válasza ftc (#15633) üzenetére


cOxeR
Ármester

13 nap szabadságom maradt bent tavaly...

(#15635) Balinov válasza cOxeR (#15634) üzenetére


Balinov
félisten

akkor en kussolok, nekem minusz 1 napom lett 2012-re :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15636) cellpeti válasza Balinov (#15635) üzenetére


cellpeti
veterán

én meg 17nap alatt dolgoztam 165órát

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15637) RudyD válasza Jazzos (#15625) üzenetére


RudyD
csendes tag

Yess!
Ott a pont! Köszönöm! :R :C :K

-- RudyD { B-) }

(#15638) widi


widi
tag

Nincs véletlenül valakinek itt a környéken HTC HD2-ese?
(nem venni akarok, csak nekem is volt és maradt egy autós aktív tartóm)

[ Szerkesztve ]

(#15639) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

Munka miatt úgy néz ki Győrbe kell költöznöm.
Valaki esetleg nem tud hosszú távra kiadó lakrészt?

Köszönöm.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#15640) cellpeti válasza runner 125 (#15639) üzenetére


cellpeti
veterán

én lehet tudok, majd megkérdem és jelzek.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15641) cortez25


cortez25
aktív tag

Hali!

Nincs valakinek eladó AM2-es lapja, holnap győrbe érte mennék.

Üdv: Cortez25

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#15642) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

vásárolt már valaki az alexandra-ban a neten, mikor 3+2 akció volt?

3at veszek 2-t még pluszba válaszhatok a boltba, de neten nem ajálnja fel. Felhívtam őket és ott is áll ez az akció, de ők se tudják, hogy hogyan :DD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15643) Balinov


Balinov
félisten

joreggelt!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15644) cellpeti válasza Balinov (#15643) üzenetére


cellpeti
veterán

:DDD :DDD

DarthVader sötét titka:

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15645) Balinov


Balinov
félisten

Cellpeti, te ugye diabeteszes vagy. Mint cukorbeteg, milyen koreteket ehetsz? rizs, fott/tort krumpli meg OK, sejtem,hogy sultkrump az tiltolistas

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15646) tserrof77 válasza Balinov (#15645) üzenetére


tserrof77
senior tag

Bali, ez így részben téves. Ugyanis engem spec úgy tanított a diétás nővér, hogy egy cukorbeteg MINDENT ehet, csak tudni kell, mikor, miből, mennyit. Ez az intenzifikált cukorbetegség kezelésének alaptétele. :K

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#15647) Balinov válasza tserrof77 (#15646) üzenetére


Balinov
félisten

oke, nem vagyok tisztaban ezekkel, azert is kerdeztem (nincs harag az OTG kabeler,ugye:? :D )

a mertekletes etkezes az tudom,hogy fontos.csak mivel hangyafasznyira allok a 2-es tipusu diabetesztol, gondoltam rakerdezek

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15648) Jazzos válasza Balinov (#15647) üzenetére


Jazzos
tag

Életmódváltás. Napi 5000 km bringa és csak salátát ehetsz. Garantálom, hogy 2 hét alatt sokkal szarabbul leszel. :D

(#15649) Balinov válasza Jazzos (#15648) üzenetére


Balinov
félisten

csak mirelitsalatat, mi? es a dinamora kotom ra a melegitot, amivel ki tudom olvasztani.

probalom az ÉV-t, tervezzuk,hogy amikor csak szabad hetvegenk van, megyunk kirandulni, turazni. Most vadvizi kajakozast nezek,hogy ki kene probalni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15650) tserrof77 válasza Jazzos (#15648) üzenetére


tserrof77
senior tag

Szakadékba, hátszéllel se teszel meg nap 5k km-t ;] Óránként 208-cal kéne tolnod. :K

Bali, persze, hogy nincs. De anno én spec nem tudtam, hogy az az OTG. :B

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.