Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15351) golya32


golya32
aktív tag

Valakinek esetleg HTC desire?
Beszámolok vagy ráfizetek telóra, már unom a htc-t

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#15352) Smile8822 válasza golya32 (#15351) üzenetére


Smile8822
senior tag

A 3gs-el mi van ?
Életre tudtam kelteni ? :C

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#15353) vlcsko82 válasza Kis Joe (#15350) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Látom nem csak én nem tudok sokszor belépni mostanában ph.-ra :W

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#15354) golya32 válasza Smile8822 (#15352) üzenetére


golya32
aktív tag

Igen az a fő telom nagyon jól működik 2 napot elmegy ha nem használom a 3g-t
Már van autós aktív töltőm is.
A waze gps progit használom hozzá, nem kell már nekem androidos teló.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#15355) golya32 válasza vlcsko82 (#15353) üzenetére


golya32
aktív tag

Nekem most megy de tegnap reménytelen volt a belépés,

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#15356) Dryman válasza golya32 (#15355) üzenetére


Dryman
aktív tag

facere feltette a PH hogy sorry, mert külföldröl jön az áldás, meg tettek fel valami tesztvideót is.....lehessen ph-s tesztet nézni ha már nem megy a bejelentkezés....dolgoztak rajta éppen eleget, ezekszerint megoldódott....

(#15357) cellpeti válasza Dryman (#15356) üzenetére


cellpeti
veterán

Oroszoktól és távol keletről jön a szopatás

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15358) cellpeti


cellpeti
veterán

nem tudjátok külön letölthető valahonnan a 1253NY nyomtatvány...kerestem, de én nem találtam

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15360) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Urak,lenne egy eladó TAB-om , akit érdekel csak írjon bátran,2 év bolti garancia + összes tartozék.

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#15361) Jazzos válasza cellpeti (#15358) üzenetére


Jazzos
tag

[link]
A keretprogrammal kell kezdeni a telepítést, addig nem tudsz ilyet letölteni amíg nincs fent.

(#15362) vlcsko82 válasza Jazzos (#15361) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Én egyből csomagot kaptam a NAV-tól :W

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#15363) RudyD válasza cellpeti (#15358) üzenetére


RudyD
csendes tag

Üdv!

Má' pedig ha a fenti Cellpeti által írt hozzászólásban a nyomtatvány számát kijelölve majd jobb egérgombból a guglis keresést választva felbukkanó oldalon az első találatot követvén ez az oldal jön be. Ott az oldal közepe táján van egy nálam kék színnel feljövő További letöltési lehetőségek felirat és mellette egy [+] {azaz plusz jel.}
Erre rákattintva legörül egy csomó trutyi. Többek között több jar és rpm csomag meg egy pdf is - igaz ez valami útmutató vagy mi a szösz, sajnos nem aktív cucc.

-- RudyD { B-) }

(#15364) RudyD válasza vlcsko82 (#15360) üzenetére


RudyD
csendes tag

Üdv!

Küldtem egy PÜ-t mindenféle zargatós kérdésekkel.

-- RudyD { B-) }

(#15365) vidobali


vidobali
tag

Szisztok

Valakinek finom, friss, ropogós Ájfón esetleg? [link] ;)

(#15366) Balinov


Balinov
félisten

potkivanok a Zuraknak,

csak en nem kapok a PH!-tol forumhozzaszolasertesito emailt szombat ota?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15367) cOxeR válasza Balinov (#15366) üzenetére


cOxeR
Ármester

Más sem... :N

(#15368) Jazzos válasza Balinov (#15366) üzenetére


Jazzos
tag

én sem
bár nekem se sincs jelölve

:D

(#15369) Balinov válasza cOxeR (#15367) üzenetére


Balinov
félisten

remelem hamar kijavitjak, bar...addig legalabbis novekszik a termelekenysegem a munkahelyen egy kicsit :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15370) Jazzos válasza RudyD (#15363) üzenetére


Jazzos
tag

Nem lenne mégis egyszerűbb letölteni az ÁNYK-t? :D

(#15371) cOxeR válasza Balinov (#15369) üzenetére


cOxeR
Ármester

Vagy, másképp felfogva, további stresszt okoz, mely még jobban retardálja a munkamorált? :DDD

(#15372) vlcsko82 válasza vlcsko82 (#15360) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

A TAB elkelt.

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#15373) RudyD válasza Jazzos (#15370) üzenetére


RudyD
csendes tag

Fúj! Undorító zárt monopol "teknológiákra" épített kötelezően használandó állami rendszer.
Ha valaki használni akarja lehet hogy offline akarja használni - bár ez manapság már elég ritka.
A nyomtatvány letöltést kérdezte a fórumtárs nem a navos cuccot.
Fogjuk rá a hétfőre - ez már csak egy ilyen hétfő... B-) :))

Addig is a nav monnyonle és lője le magát a géppityuskáival na.

Mellesleg már nem ilyen jávás rémálmokkal kellene terrorizálni a népet hanem a beígért söröskorsó alátéttel. :P

-- RudyD { B-) }

(#15374) Jazzos válasza RudyD (#15373) üzenetére


Jazzos
tag

Letöltés... pont azzal lehet letölteni. Nem mindegy neki hogy mivel tölti le? :D

(#15375) Balinov válasza cOxeR (#15371) üzenetére


Balinov
félisten

azon nincs mit rontani, 7fo reggel amugy is 0 a munkamoral, ilyenkor meg a fu se no

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15376) Smile8822 válasza golya32 (#15354) üzenetére


Smile8822
senior tag

Az jó az a lényeg hogy normálisan működik :K
Ha megunod szólj :R

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#15377) cellpeti


cellpeti
veterán

Az ASUS igen belehúzott minden téren, talán kezd javulni. Ez pl nagyon tetszik.

Habár mostanában nézegetem a Fujitsu gépeket is, nem rosszak sztem, mondjuk a T500at nem biztos, hogy oda adnám érte

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15378) Coyot


Coyot
őstag

Bringások!

Olyan km óra létezik bringához ami igazából mini számítógép? A végcél nagyjából az hogy egy szoftver tudja kiolvasni minden értékét, tehát pillanatnyi sebesség, átlagsebesség, mennyi ideje tekerek stb. Mondjuk az se lenne rossz ha lenne hozzá gyári API és nem nekem kéne írnom :)

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#15379) Jazzos válasza Coyot (#15378) üzenetére


Jazzos
tag

Létezik :D

(#15380) cOxeR válasza Coyot (#15378) üzenetére


cOxeR
Ármester

Sőt okostelefonra van ilyen alkalmazás... csak nem jut eszembe a neve..
Alighanem : BikeRoute

[ Szerkesztve ]

(#15381) Balinov válasza cOxeR (#15380) üzenetére


Balinov
félisten

droidra a google fele MyTracks, de van kismillio sports tracker app gyk minden mobil OS-re mar

gyogyreggelt 1ebkent.

Masnal sem mukodik meg mindig az emailes hsz ertesites?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15382) Coyot válasza Jazzos (#15379) üzenetére


Coyot
őstag

Típust és beszerezhetőséget ha kérhetem pötyögj már ide :D

Má' nem

(#15383) Jazzos válasza Coyot (#15382) üzenetére


Jazzos
tag

Sztem is inkább valami okostelefonolós megoldást válassz, sztem ezek olcsóbbak/jobbak. Pulzust akarsz mérni? Én a Sports-trackert használom, viszonylag jó. Itt a profilom: [link]

(#15384) Coyot válasza Jazzos (#15383) üzenetére


Coyot
őstag

Lehet hogy nem jött át, nem fogok bringázni :D egy eszköz kellene ami méri hogy éppen mennyivel tekersz, mennyit mentél mióta tekersz stb, pont mint egy kilóméteróra, annyi extrával hogy az adatokat amit mér, egy számítógép/okostelefon - akármi amit lehet programozni - fel tudja dolgozni realtime. Az eszköz ott lesz mellette természetesen tehát ha kábeles megoldás vagy wifis az mindegy.

Ezt találtam hirtelen, szerintem jó is lesz: [link]

cOxeR

Az alkalmazás lesz az én dolgom, ami a lényeg nekem hogy valahogy adatot tudjak meg a bicikliről. Ehhez kell eszköz, ami szerintem a fentebb linkelt megfelelő lesz.

Ahogy láttam többféle megoldás van ez konkrétan kékfoggal tolja az adatot, ami tökéletesen meg is felel :)

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#15385) Balinov válasza Coyot (#15384) üzenetére


Balinov
félisten

ha van akarmilyen droidos telefon keznel, csakis a myTracks szinte alig eszik eroforrast, logolni sztem tokeletes. utvonalat, stattal,kutyafasz*val appon belul tudsz Google Doc, bocsanat Drive-ba, vagy Google Maps/my maps-ba importalni, megosztani, satobbi

vagy neked mindenfelekeppen kulso hw kell?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15386) Coyot válasza Balinov (#15385) üzenetére


Coyot
őstag

A acél az adatfeldolgozás lehetőleg egy külső számítógépen/laptop akármin. Ami jó hogy ezek okos telefonokhoz vannak tervezve, ha az képes feldolgozni akkor egy pc is, innentől a feladat megoldott már csak dolgozni kell, meg beszerezni a senzort, kösz a helpet mindenkinek :R

Má' nem

(#15387) Balinov válasza Coyot (#15386) üzenetére


Balinov
félisten

valami remlik korabban egyik fotostopikban valaki emlitett egy olcso, pardollaros ebay-rol is beszerezheto eszkozt, amivel logolni tudja a GPS adatokat, aztan a kameraval keszult majd PC-re attoltott kepekre raereszt egy 3ik programot, ami a gps log alapjan berakja a kepek exif-jebe a koordinatakat. Ezen a vonalon kene elindulnod, mert szvsz tudja, amit te is akarsz

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15388) Coyot válasza Balinov (#15387) üzenetére


Coyot
őstag

Tökéletese ez a megoldás nekem, a bringa a biztonság kedvéért szobabiciklivé avanzsálódik! :DDD

Má' nem

(#15389) G@ben válasza Balinov (#15387) üzenetére


G@ben
addikt

Bali! Mennek az értesítők! Egyszerre az elmúlt napokból az összes! :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#15390) Jazzos válasza Coyot (#15384) üzenetére


Jazzos
tag

Lehet hogy nem jött át, de gondoltam hogy nem bringázni akarsz, csak nem mondtad hogy mit. Azért adtam a linket, hogy meg tudd nézni ez mit mér mit sem. Van benne asszem live tracking is, azt még nem használtam. Majd ha jó idő lesz azért kipróbálom, mielőtt elmegyek bringázni kidobom ide a linket, hogy meg lehessen nézni lájv. :D

(#15391) Coyot válasza Jazzos (#15390) üzenetére


Coyot
őstag

Jazzos lájv szájkling csenel :D

Má' nem

(#15392) Balinov


Balinov
félisten

gyerekek, ilyen napot! ma nem mindennapi szopoagon vagyok munkaugyileg :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15393) Balinov válasza G@ben (#15389) üzenetére


Balinov
félisten

lattam,lattam, nemgyozok gyalulni :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15394) RudyD válasza Balinov (#15392) üzenetére


RudyD
csendes tag

Pedig ma nem is hétfő van.
Amúgy nálam is hasonló a helyzet, folyamatosan éri egymást a túró.
Még jó ha ma befejezem a tegnapi napot.

btw - 4-500w körül milyen megbízható új tápot javallanak kendék?

-- RudyD { B-) }

(#15395) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

használ valaki a mindennapokban W8at?

Bali nem tudod megoldották már rá a COD4et? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15396) viktor82 válasza cellpeti (#15395) üzenetére


viktor82
őstag

Nem megy a cod4-rajta?irok az egyik havernak aki w8-at használ,hogy próbálja ki én is kiváncsi vagyok! :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#15397) Balinov válasza cellpeti (#15395) üzenetére


Balinov
félisten

szerintem nem

viktor82: nincs tele a cod4 topik olyan hsz-ekkel,hogy fasza minden, megy a cod4 win8 alatt ,nem dob ki iw3mp.exe hibaval es meg a punkbusteres sracok is kiadtak a win8 kompatibilis frissitest.

minam kerdeztem erre ra kozos cheten a klanunk szerveren, 18emberbol 1 nem volt, aki azt mondta volna,hogy jo

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15398) thaler2 válasza cellpeti (#15395) üzenetére


thaler2
senior tag

Én már jóideje Windows 8-at használok. Elég nagy rajongója vagyok.

(#15399) viktor82


viktor82
őstag

Lenne valaki olyan szives ,hogy feltudna venni egy csomagot este mennék érte?kicsit borsos hozzánk a csomag küldés :))

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#15400) cellpeti válasza thaler2 (#15398) üzenetére


cellpeti
veterán

értem

jó lenne néha gémelni, azért gondolokdom még rajta.

más:

tudtok jó éttermet mondani itt Győrben, vagy Győr közelében. A Pódium volt kiszemelve, de sajnos nincs hely szombatra :W

Tigris, tigris, csóvafény...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.