Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14301) golya32 válasza Balinov (#14300) üzenetére


golya32
aktív tag

Nekem csak házipálesz van az nem simogatja a torkot, csak üt rendesen, tiszta szilva most lett kész, 2 liter.
Ez tényleg orvosság, elég egy megfázás, letolok egy felest és már jól vagyok, végig mar mindent mire leér :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#14302) Jazzos válasza Balinov (#14300) üzenetére


Jazzos
tag

neeeeem, én most kifejezetten a black label-re vágyom. van annak oka. :D

(#14303) golya32 válasza Jazzos (#14302) üzenetére


golya32
aktív tag

Na jól van nekem is jöhet egy pohárnyi hová menjek érte?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#14304) Dryman válasza Jazzos (#14302) üzenetére


Dryman
aktív tag

Megvárlak azzal a Johnnie Walker Black Label-el attól ne is tarts.....tudod ökör iszik magába.....
mondjuk úgy péntekig...jó is lesz ez hangolgatni...gondolom a vacsora előtt meg is iszunk 1-2 felest.....:)

(#14305) Dryman


Dryman
aktív tag

LGA775 processzort keresek!
3GHz, 3,2GHz, 3,4GHz-esekre gondoltam, mivel csak ezeket a 65nm-es magú csodákat támogatja
a dell optiplex 210L kramanc...
Kipróbáltam, Pentium D820 nem játszik, mert nem ismeri a bios....nagyobb társakat úgyszintén....
Szóval Pentium 540,de inkább 630 lenne az optimális választás, mert ebben nagyobb a cache....
Akinek van a fiók mélyén ilyen kazán maggal rendelkező példány, az ne tartsa tovább titokban....
két darab biztosan kellene....:)

DDR2 800MHz 2GB ramocska sem ártana..ez is jöhetne 1-2db

[ Szerkesztve ]

(#14306) vlcsko82 válasza Dryman (#14305) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Lacikám,megnézem 1Db van ha jól emlékszem :U

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#14307) Dryman válasza vlcsko82 (#14306) üzenetére


Dryman
aktív tag

Oks!
és ha már whisky, hát egy ilyet szívesen elnézegetnék itthon, aztán majd 50 évesen megnézném az üveg fenekét is.....:[link]

[ Szerkesztve ]

(#14308) Balinov válasza Dryman (#14307) üzenetére


Balinov
félisten

atyavilag, ezt vetek megbontani :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14309) sladka_pani válasza Dryman (#14305) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Hali!
Van egy Celeron D 346-om, 3.06GHz-es, (volt több darab meg 3.2 is), tudom nem Pentium, de fesz emelés nélkül 3.6-on süvít :) ...és csak 1500FT-ot kérek érte... :C

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14310) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Valakinek egy hibátlan 100/100 működésű SATA2/3.5" Samsung 400GB 7200RPM/16MB/ vinyó? Model: HD403LJ. Ára: 7.000 FT. 1 hét próbagarancia!

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14311) boogie84 válasza Dryman (#14307) üzenetére


boogie84
veterán

Beszarok, már piát is lehet rendelni neten? :DD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14312) cellpeti válasza golya32 (#14299) üzenetére


cellpeti
veterán

tudok segíteni ebayes rendelésnél

Tigris, tigris, csóvafény...

(#14313) jamba válasza Dryman (#14307) üzenetére


jamba
csendes tag

Pentium 640-es van

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#14314) mobal


mobal
MODERÁTOR

Jó reggelt (bár ti nem szeretitek ezt a stílust)!

Zsigmond: kérhetünk teszteket a Samsung 840-ről? Konkrétan CrystalDisk Mark érdekelne! :)

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#14315) MR_Joe válasza Balinov (#14308) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Olyan pia nincs. :) Mire jó a sok felhalmozott cucc, ha nem élvezi ki az ember?

mobal: már aki. Sztem nem rossz zene ez sem, bár nálam hangulatfüggő :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#14316) Jazzos válasza Balinov (#14308) üzenetére


Jazzos
tag

Vétek NEM megbontani :D

(#14317) izomhod


izomhod
senior tag

még mindig...
de kicsit lejjebvittem az árakat

alaplaphibás THINKPAD R51E egyben vagy külön is eladó

256 belső+512 mb ram
magyar billentyűzet 4900ft
kijelző 5000ft, szalagkábel 2000ft
cd író/dvd olvasó kombó 3900 ft
gyári ibm töltő 3900 ft
thinkpad táska 3900 ft

Orion HT 500 Házimozi rendszer. Divx-es DVD lejátszó 5.1 hangfallal
Divx DVD lejátszó + 5.1 hangfalszett.
Dobozában, papaírjaival, távirányítóval, megkímélt állapotban eladó.

8900 ft

(#14318) Balinov válasza Jazzos (#14316) üzenetére


Balinov
félisten

na jo, elmeleti sikon en is beszalnek a bontasba, egy kupica erejeig legalabb...pedig 3 hete megfogadtam, tomenyet nem iszok egy jo darabig...Pirate-tol Szigetig terugrast hajtottam vegre :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14319) MR_Joe válasza Balinov (#14318) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Ha nem tudod hogy menj haza a kocsmából...igyál még pár felest és teleportálj... :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#14320) Balinov válasza MR_Joe (#14319) üzenetére


Balinov
félisten

az volt, az volt... :DDD en igy nem mostanaban basztam be...mondjuk a szorakozohelyen talan 1 horpintest ittam, csak az elotte elfogyasztot HP volt a gond...jo egy ora alatt ertem szigetbe :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14321) zsigee válasza mobal (#14314) üzenetére


zsigee
tag

Hi!
Természetesen kérhetsz(tek) tesztet, de ennek időpontja kérdéses. A rendszer még nem készült el a 840-en, addig a WD-ről tolom. A programot pedig nem ismerem, még sosem teszteltem HDD-t, mert nem érdekeltek a statisztikák, és értékek. Ez "érzésre" megy. Ha lassú, azt úgyis érzed!
De ami késik, az egyszer elkövetkezik, ha lesz szabad időm, és az üzembe helyezés rendben lesz, teszt is készül.
Üdv!

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#14322) Balinov


Balinov
félisten

mobal: latom megjott az N7-ed. Hogy tetszik? Neked is laggol 4.2.1-el?

off: kar,hogy modi lettel, kevesbe vagy aktiv, akkor is olyan hivatalnokos stilusban :DDD ;]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14323) mobal válasza zsigee (#14321) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Szia!

Azt a programot én is kb. egyszer ha futtattam. Nem érdekelnek a szintetikus tesztek csak arra használom, hogy ellenőrizzem milyen állapotban van a meghajtó. Jelenleg még 100%, közel fél éves és 300 Gb írtam rá.

Ha "csak" beszámolsz róla nekem elég. Egyik kiszemelt SSD, TLC ide vagy oda!

mobal,

Szerk.: Bali, vizsgaidőszak van. :( Én nem tudom, mit értesz laggolás alatt, szerintem nem észrevehető!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#14324) Balinov válasza mobal (#14323) üzenetére


Balinov
félisten

gondoltam.

nem eszreveheto? erdekes, mert az N7 topikban sem mindenki panaszkodik. en ezert tettem fel a 4.1.x-et 4.2 utan, de most par napja ratoltam a 4.2-t, majd 4.2.1-et es meg mindig nem az igazi. Most epp valami jo custom romot keresek

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14325) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Szerencsétlen Zotac lapot vigye már el vki. Győri phórumozónak odaadom 8k-ért...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#14326) Jazzos


Jazzos
tag

Nem tudjátok miért éneklik a Széchenyi téren, hogy LED-disznó?

(#14327) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Karácsonyra valakinek vezetéknélküli bill+egér kombó? Szürke, jó állapotban. 2000FT

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14328) cellpeti válasza mobal (#14323) üzenetére


cellpeti
veterán

ez a 300GB soknak számít egy SSD-nek? Még mindig áll az a feltevés, hogy nem szereti a sok írást/olvasást?

Bali:

N7 még laggol ennyi pénzért is? :Y

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#14329) Swifty válasza cellpeti (#14328) üzenetére


Swifty
csendes tag

Szerintem csak a "sok" írást nem szeretik az SSD-k....

(#14330) mobal válasza cellpeti (#14328) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ha azt vesszük alapul, hogy ilyen használat mellet még 65 év fix sok?

N7 pedig nem egy drága tablet, sőt ár/érték és amúgy is a legjobb 7 colos. Nem laggol, csak bogaras a fw a Bali meg kukacos :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#14331) Balinov válasza mobal (#14330) üzenetére


Balinov
félisten

ugy valahogy. Bar ezt a 4.2.x laggot nem csak en hanytorgatom fel, ha koveted az N7 totyikot

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14332) mobal válasza Balinov (#14331) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Használj két hétig egy Eldzsí Gété 450-et és utána nézzük meg mit mondasz majd! :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#14333) Balinov válasza mobal (#14332) üzenetére


Balinov
félisten

rohogni fogsz, de van 1 otthon, stock 2.1el...meg Vera kapta ugy 2 eve... :DDD

egyebkent 7vegen, ha lesz idom visszarakom a 4.1.2-t, meg tolok ra egy root-ot,hogy ne rizsaljon a FOTA miatt..

ja, feladtak a rizszabalok az rtl chipes tuneremet, talan januar elejen ideer, akkor meg majd megy az N7 DVB-T projekt

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14334) sladka_pani válasza Balinov (#14333) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Micsoda telefonokkal tolják már az emberek, én maradok a jó öreg gombos telónál :U Bár néha hiányzik, hogy nem tudok olyan jó minőségben fotózni, de kb. nulla gond van a 2 telómmal (SE k700i és k530i), és 7-8 napot elmennek :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14335) Balinov válasza sladka_pani (#14334) üzenetére


Balinov
félisten

a K700i a maga idejeben egesz jo kis teflony volt..anyosomnak volt olyan, evekig nyuzta. en kiugrottam ezt a szriat, T310 utan D750 lett..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14336) sladka_pani válasza Balinov (#14335) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Azt hozzá teszem, hogy visszatértem ezekhez, és nem nem fejlődtem tovább :D Volt 30+ darab telefonom, pl. N72, N95, HP iPaq Windows Mobile 6.5 már ha ezek modernabb telóknak számitanak. :B Ezek mind eladódtak végül, meguntam, kellett a pénz, stb szempontok. De a legszebb, legjobb, legimádnivalóbb telefonom a Samsung Innov8 (i8510) volt, amit újonnan Angliából rendeltem, itteni konnektor átalakitóval, én csomagoltam ki, és egy szarabb autó áráért (400 eur kb?). De kb 2009 végén, amikor is kijött a telefon. 2010 nyarán kiraboltak, és vitték ezt is ugye. Hát mondhatom mennyire sajnáltam, és azóta biztos nem költenék többet drága telefonra, de őt tuti mai napig használnám. Azóta sajnos belőle csak lestrapált meg aksi hibás verziót lehet kapni, már néztem sokat. Az enyém egy nagyon kivételes példány volt, kb 5 a 100ból, aminél az aksi vezérlő nem volt hibás, azaz nem szívta le magát 1 max 2 nap alatt, hanem 6-7 napig nyomkodással is elment. Persze íródtak arra is már FW-ek, és az átlag felhasználó akár 2-3 napig is tudta ezzel már használni. Ó, a könnyem is kicsordult, drága Innov8-am :O

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14337) Balinov válasza sladka_pani (#14336) üzenetére


Balinov
félisten

bakker, ez a telefon szerintem meg ma is korrektul nez ki.

hogyhogy kiraboltak? otthon, utcan, hanyaskozbeakocsmamogottisikatorban? :Y :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14338) sladka_pani válasza Balinov (#14337) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Arról nem is beszélve, hogy 2011ig nem létezett ellenfele telefonos fényképezés terén, mobilarenan lehet róla olvasgatni. Még most is odabaszarint 1-2 telónak. Wifi, GPS, kezelhető internetezés, alap programok jól megirva rajta, és marha elegáns kinézet. A legfontosabb, hogy csak a joystick, ami egyben egér is volt internetezésnél volt csak érintős, a többi gombos.
2010 Rockmaraton, Pécs, utolsó éjjelen a sátramat elvitték fölülem alvás közben szinte, de még akkori párom szoknyáját meg büdös zokniját is. Irataimat megtaláltam szétszórva az erdőben végül, meg a szemüvegemet is összekarcolgatva. Akkor ott rengeteg mindennek nyoma veszett. Az érdekes az volt, hogy az 1 hetes fesztivál alatt szinte az összes ismerősömet kirabolták, sőt zenekarokat, stb. Valami keményen jól megszervezett rablási sorozat lehetett, mert senki nem kapta el őket (vagy nem akarták). Rendőrök már csak annyit mondtak a bejelentésemre, hogy nem tudnak mit csinálni több mint 80 rablás történt csak ezen a fesztiválon, és mondtak valami (talán reális) nagy számösszeget, hogy mekkora kár történt. Na azóta nem mentem sátorozós buliba :F

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14339) mobal válasza sladka_pani (#14334) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Muszáj vagy nem, ha ebből akarsz diplomázni akkor az utóbbi.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#14340) sladka_pani válasza mobal (#14339) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Ja, nem azért mondtam, hogy megtérítsek valakit is, csak úgy kijött belőlem :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14341) vlcsko82 válasza sladka_pani (#14340) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Sátor+harci kutya én nem rabolnak ki többet :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#14342) mobal válasza sladka_pani (#14340) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Én se, csak megindokoltam, hogy lehet szükséged van rá és nem csak +1 nyomkodni való! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#14343) sladka_pani válasza vlcsko82 (#14341) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

A fene tudta, már óvatosabb vagyok! :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14344) vlcsko82 válasza sladka_pani (#14343) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Akkor most már Tedi maci helyett Grizzly medvével alszol :DDD

Valakinek laptop USB-s hűtő ocsson keveset használt :F

[ Szerkesztve ]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#14345) sladka_pani válasza vlcsko82 (#14344) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Majd beújítok egyet Anita mellé :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14346) cellpeti


cellpeti
veterán

milyen a MW2-MW3 mutija? mekkora gép kell hozzá?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#14347) Balinov


Balinov
félisten

hasznal valaki valami VOIP/SIP programot androidon? Viber nemgyerebe

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14348) vlcsko82 válasza Balinov (#14347) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Szerintem jó a Viber csak néha csúszik a hang :U

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#14349) Balinov válasza vlcsko82 (#14348) üzenetére


Balinov
félisten

nekem zaballta az akksit, most a google voice-ot probalom, 6centel olcsobb magyar mobilt hivni, mint skype-val

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14350) Jazzos válasza Balinov (#14349) üzenetére


Jazzos
tag

viber nekem nem étkezi le, pedig használom elég sokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.