Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15551) Jazzos


Jazzos
tag

Ti is kaptatok gépház privit? Tilos a fórumon hirdetni? A Győr és környéke adok-veszek-beszélgetekkel mi lesz? :D

(#15552) vlcsko82 válasza Jazzos (#15551) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Én kaptam,de majd burkoltan hirdetünk ;] vagy majd minden egyes Győri topiklakónak pü :DDD

[ Szerkesztve ]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#15553) Bobrooney válasza Jazzos (#15551) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Szerintem úgy lehet, hogy beszúrod a hirdetésed. De megkérdeztem a Moderátorunkat :)

Főnök, holnap megyek a patronyér'

(#15554) Kis Joe válasza cellpeti (#15536) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Szimplán szarrá van zsúfolva már és gondolom nem jutott hely
Meg lehet a vékonyság is közzé játszott

Állítólag az új retina pro a valaha gyártott legnehezebben szerelhető alma laptop

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15555) cOxeR válasza Jazzos (#15551) üzenetére


cOxeR
Ármester

Vélhetően a korábban már emlegetett fizetős hirdetési rész beindításához szeretnék jobban gyalulni és szankcionálni a topikos hirdetéseket.

(#15556) Dryman


Dryman
aktív tag

Fizetős hirdetések.....na eljutott a PH is ide....szánalmas! Eddig azért hirdettem itt ingyenesen, mert hozzáértő érdeklődőknek nem kellett elmagyarázni ától-zéig a dolgokat, a cucc paramétereit, tudását stb, és valljuk meg kicsit könnyebben is elkeltek a dolgok mint más hasonló adok-veszek bazárokban.....A cuccaim mindig elkeltek, igaz sok esetben jóval a normál piaci ár alatt, mert ez egy olyan fórum, ahol a tisztelt vásárló "tudatos" vasárlóként jött és alkudott annyit amennyit engedtem az árból...ergo én magam dönthettem el mennyiért is adom az aktuális cuccot....sokszor belefutottam olyan érdeklődőbe, ahol a pofátlan alkudozás mellett a kedves vevőjelölt arra is kíváncsi volt hogy hánycentiszer-hánycentis pirosbarnafekete kiskutyafarkaformájú a cucc....hát ezektől az emberkéktől kicsit borsózott a hátam, de akkor is elfogadtam mert még mindíg PH, és nem holmi vakera-vatyera lehúzás xarság....
Innentől a hirdetések legalább visszatérnek a helyi fórumokba, a fizetős apóohirdetések helyett és ismét "Győr-környéki adok-veszek beszélgetek" értelemben folytatódik a közösség eszmefuttatása.... :)

Gondolom sok ilyesmi "hozzászólást" fogunk olvasni:
"Gépfelújítás okán néhány gépalkatrészem önálló életre vágyik, a közösen eltöltött idő és a kialakult érzelmek is kevésnek bizonyultak ahhoz, hogy továbbra is hű társak maradjunk.......a szakítás szívbemarkoló és fájdalmas volta miatt kérlek írj privátot amiben megvigasztalhatsz"

Ez nem hirdetés, hanem egy pillanatnyi lelki állapot közlése...a Tisztelt Moderátor meg miért is szólna bele egy ilyenbe? :)

(#15557) jamba válasza Jazzos (#15551) üzenetére


jamba
csendes tag

Jött nekem is de mi nem üzletszerűen hirdetünk,majd elrejtem a szekrénykémet ;]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#15558) Speeedfire válasza Dryman (#15556) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ez szerintem nem fog vonatkozni a lokál adok veszek topicokra. Itt eddig is lehetett hirdetni, csak szakmai topicokban nem lehetett.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#15559) EkSYS


EkSYS
senior tag

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket hogy ismerős-e valakinek a dvsvideo@freemail.hu email cím? Privzzem rám pls.!
Köszi!

Eki - az eredeti

(#15560) Bobrooney válasza Jazzos (#15551) üzenetére


Bobrooney
senior tag

A hivatalos válasz:

"Linket bedobhatod, lokál fórumokon, tehát szakmaiba nem (értsd. Győr és körnéykébe igen, de pl.: Radeon 77xx témákba már nem)."

(#15561) jamba


jamba
csendes tag

"Gépfelújítás okán néhány gépalkatrészem önálló életre vágyik, a közösen eltöltött idő és a kialakult érzelmek is kevésnek bizonyultak ahhoz, hogy továbbra is hű társak maradjunk.......a szakítás szívbemarkoló és fájdalmas volta miatt kérlek írj privátot amiben megvigasztalhatsz"
Búcsúznék hű Társamtól-(ATI-Sapphire HD6850 Toxic 1GB GDDR5) de megérkezett a nagytesója és menni kényszerül természetesen nem csak így pőrén kell távoznia van neki motyója is (Gyári doboz benne minden féle tartozékkal)

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#15562) viktor82 válasza jamba (#15561) üzenetére


viktor82
őstag

2nappal hamar hirdeted meg le is csaptam volna rá :O
Egy árat azért kérhetnék a cuccra?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#15563) Qbász válasza Jazzos (#15551) üzenetére


Qbász
aktív tag

Én olyat kaptam hogy mostantól megváltozik a belépés módja. Név + jelszó helyett email+jelszó. Ez már ezer éve így van sőt privátba is közölték anno. Nem lehet hogy csak hiba ez a sok privát?

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#15564) zsigee válasza Dryman (#15556) üzenetére


zsigee
tag

Ez jó volt, ha így lesz, vicces lesz, de legalább irodalmi képességeit mindenki csiszolhatja!
A mai email sikeres lett végül? :))

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#15565) Jazzos válasza Qbász (#15563) üzenetére


Jazzos
tag

Sztem azt egy éve kaptad, csak még nem törölted. :D

(#15566) Qbász válasza Jazzos (#15565) üzenetére


Qbász
aktív tag

Most nézem. Igazad van de akkor is elolvastam és most megint kiírta hogy kaptam egy privátot. :)

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#15567) vlcsko82 válasza jamba (#15561) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Jamba mester!Benned egy költő rejlik,de tetszik :R UP az áll hirdetésnek ami nem is hirdetés ;]

[ Szerkesztve ]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#15568) thaler2 válasza Qbász (#15563) üzenetére


thaler2
senior tag

Ezt én is benéztem először :DDD Gondoltam is, hogy már ezer éve így lépünk be, aztán lejjebb görgettem és láttam az újabb üzenetet. :)

(#15569) Balinov


Balinov
félisten

potkivanok

uj ASZF PH!-n, azmiaz? Kivancsi leszek, a bannhammer mikor indul be, kiket sujt le legeloszor..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15570) Dryman


Dryman
aktív tag

Led- szalagot keresek, méterenkénti 120db leddel (hidegfehér fényűt)
5-6mm vastag szalag jöhet csak szóba, ez meg

külhonban dolgozó kollégák is segíthetnének, hátha ott könnyebb beszerezni...mármint a led-szalagot! :)

(#15571) Balinov válasza Dryman (#15570) üzenetére


Balinov
félisten

Dryman, megneztem azt a 2 helyet, ahol tippre foglalkoznak iyennel, de az egyik helyen 20egyseg/m-est, a masikon meg 60egyseg/m-est arulnak csak, sot, ami eszembejutott 3ik hely,ott is csak 60/m van

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15572) Dryman válasza Balinov (#15571) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszönöm a hsz-eket és privátokat, próbálkozom, de csak próbálkozom.....nem nagyon lehet beszerezni ezt a vékonyka ledszalagot :( 5050-es és a 3528-as is nézegettem, ezek típusjelölések, előzőnél egy ledben 3 dióda van, 3528-asban meg 1 led 1 dióda.....mindenféleképp 120db / méter kellene és hidegfehér...sajnos a maximális teljesítmény adott, így méterenként be kell szorítanom az 5,2Watt-ba....ja és nem kispálya, 5-10 méter kellene.
Ilyen kellene pontosan: [link]

(#15573) Balinov válasza Dryman (#15572) üzenetére


Balinov
félisten

Laci, tudom, biztos nezted mar, de ebay-en nincs veletlen epp olyan, amilyet te keresel?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15574) Dorien válasza Jazzos (#15551) üzenetére


Dorien
veterán

Ezentúl szigorúan csak ökörködni szabad! :D

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#15575) Dorien válasza jamba (#15561) üzenetére


Dorien
veterán

Hess innen az offtopic hirdetéseddel... mindjárt hívok egy moderátort. :))

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#15576) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!
A Lapos közelében van valahol ingyenes parkolóhely? Valamikor a délelőtti órákban járnék arra.

(#15577) cellpeti


cellpeti
veterán

Jó ez a WP7.5/7.8! Tetszik. Most nyomogatok egy Lumia 610est és sztem nem rossz teló. Gyors, "szép" képet csinál...

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15578) Balinov válasza cellpeti (#15577) üzenetére


Balinov
félisten

hat, a szepseg relativ. Viktor kollegamnak ilyenje van, mutatott par tesztkepet mikor megvette...fenyviszonytol fuggetlenul minden volt az ,csak szep nem.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15579) cellpeti válasza Balinov (#15578) üzenetére


cellpeti
veterán

jó nem SGS3 képet csinál...arra jó, hogy ha hirtelen kell...fényképezőm meg úgy is van

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15580) Smile8822 válasza cellpeti (#15577) üzenetére


Smile8822
senior tag

Jó kis telefon második telónak én is lumia 610 est használok és megvan kb 4 hónapja még nem volt vele gondom :K

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#15581) Dorien válasza chatran (#15576) üzenetére


Dorien
veterán

A Laposnál ingyenes a parkolás.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#15582) chatran válasza Dorien (#15581) üzenetére


chatran
őstag

Köszi! Mit írjak a GPS-be, mi a pontos cím? Sosem jártam még arra.

(#15583) cellpeti válasza chatran (#15582) üzenetére


cellpeti
veterán

Egyetem Tér 1.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15584) MR_Joe válasza Dryman (#15570) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Megy PÜ

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#15585) thaler2 válasza cellpeti (#15577) üzenetére


thaler2
senior tag

Nekem az Omnia 7-esem irgalmatlanul belassult a 7.8-as frissítés óta...Alig várom, hogy lecserélhessem egy iphone / galaxy-ra a jövőben.

(#15586) cellpeti válasza thaler2 (#15585) üzenetére


cellpeti
veterán

értem. Olvastam, hogy Samsungnál lehetnek hibák, de lehet orvosolni.

Más:

mikor kell az idei KGFB-t befizetni, mi az utolsó határidő?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15587) thaler2 válasza cellpeti (#15586) üzenetére


thaler2
senior tag

Ezt a lassulást nem orvosolta még senki sem Omnia 7 esetében. Olvasom a topikját, szenved mindenki.

(#15588) Balinov válasza thaler2 (#15587) üzenetére


Balinov
félisten

tanulsag: omniabol meg a kv se jo :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15589) cellpeti válasza thaler2 (#15587) üzenetére


cellpeti
veterán

lehet másiknál olvastam, mert több is belassult, ha jól emlékszem

most néztem a bemutató a PH!TV-ben a Lumia 620asról. Jó teló, de vannak még gyengéi...sajnos

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15590) thaler2 válasza Balinov (#15588) üzenetére


thaler2
senior tag

:DDD

Az alkalmazásbolt még mindig siralmas amúgy. Abból a szempontból nagyon jó a Windows Phone, hogy szinte egy mindennel felszerelt kész készüléket kapsz vásárláskor, de egyébként az App Store/ Play-hez képest még csak említésre sem méltó.

[ Szerkesztve ]

(#15591) cellpeti válasza thaler2 (#15590) üzenetére


cellpeti
veterán

azért azt is nézzük meg, hogy hány év előnnyel indult mind a kettő, de főleg az alma. A helyzet, hogy a droid sztem még egy jó ideig megállíthatatlan lesz. :U

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15592) thaler2 válasza cellpeti (#15591) üzenetére


thaler2
senior tag

Persze ebben maximálisan igazad van, csak kit érdekel, hogy ki mikor indult. Van vagy nincs app az adott feladathoz, ez itt a kérdés felhasználói szemszögből.

(#15593) cellpeti válasza thaler2 (#15592) üzenetére


cellpeti
veterán

ebbe meg neked van igazad. de ha úgy vesszük akkor itt megint az Apple áll jól. Hatalmas az áruháza. - csak kérdés mennyi szar van benne, amit a kutya se használ. Droidnál is ez a baj, mindenre írtak programot. Az ilyeneket ki kéne "dobni" a rendszerből.

Windows is beindul egy idő után sztem majd...vagyis remélem.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15594) stairmaster


stairmaster
tag

Hello!

Valaki tud ajánlani valami értelmes laptopot 100k környékén? +/- 10e belefér! :R

[ Szerkesztve ]

(#15595) tserrof77 válasza stairmaster (#15594) üzenetére


tserrof77
senior tag

Grat, bennvótál kéccer is, és nemszósz... :O De azért itt mazsolázgat6sz. Ezek max 2 nap alatt itt vannak :C

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#15596) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Szevasztok!
Kérdésem lenne. Kollégám Lenovo G550-es laposa bolondozik mostanság. Ha a gép töltőn van, működik rendesen, viszont ha lehúzza hálózatról, rögtön kikapcsol. Van valamilyen ötletetek, mi lehet a gond? Köszi!

BÚÉK!

(#15597) cellpeti válasza Ukraan (#15596) üzenetére


cellpeti
veterán

tönkrement az akksi? :U ;]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15598) golya32


golya32
aktív tag

Esetleg nem csatlakozik normálisan az akku, annyira ritkán megy tönkre, hogy 1 percet sem bír.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#15599) RudyD válasza Ukraan (#15596) üzenetére


RudyD
csendes tag

Üdv!

Először érdemes lenne megnézni egy másik akksival, esetleg az akksit egy másik hasonló gépben.
Amúgy pont Lenovoékkal jártunk úgy hogy a vadiúj laptop 3 hónapon belül jelentette hogy keziccsókulom, akksit kell cserélni mert elöregedett!
:Y
A végén a levonótú' kaptunk személyre szabott !! BIOS firmware !!! -t!!! :Y amivel lehetett frissíteni az akksi fw. -ét is... :W hogy ne jelentse magáról hogy régi... :Y

Mondjuk a problémát legalább egy helyen - ahol volt - nem oldotta meg... :O

(Btw.: threadhijack - esetleg 128M megbízható jól működő CF kártyája valakinek amin túladna?
- Hoppá megvan az üzletelés módja az új szabályzatnak megfelelően. :D )

De előtte mindenképpen érdemes... 0., Menteni, 1., kipróbálni az akksit hogy az-e a gebaszos.
(Esetleg még az energiaellátás kihagyja. Jobb esetben tényleg kontakt. Amúgy menet közben mit ír az aksiról - ezeknek szokott lenni rája szoftverük....)

-- RudyD { B-) }

(#15600) cellpeti válasza golya32 (#15598) üzenetére


cellpeti
veterán

pedig nagyon sokat hirdetnek 0 perces akksival

nem csak a TP-kre van ilyen külön sw?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.