Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14551) boogie84


boogie84
veterán

[link]

:DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14552) Balinov válasza ftc (#14550) üzenetére


Balinov
félisten

b+,

nekem idenre minusz 1 nap szabim maradt...dolgozunk ma is (remelem ebed utan szelnekeresztenek minket), meg csut/penteken is, sot, dolgozunk 31-en is. mondjuk akkor mar bele fogom verni a ****at a munkakedvbe ;]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14553) Smile8822


Smile8822
senior tag

Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#14554) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

********Kellemes ünnepeket!********

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#14555) zsigee


zsigee
tag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#14556) Balinov


Balinov
félisten

Mikulas mar uton van :DDD :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14557) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Ajánlom mindenkinek após notiát részletek pü-be.

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#14558) Joker88


Joker88
őstag

Mostanában megnyílt Nyúlon (Győrtől pár percre Veszprém fele ) egy új benzinkút.
Vélemény van már róla,érdemes oda menni ?

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#14559) Bobrooney válasza Joker88 (#14558) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Ha van benzinük akkor nagyon nem foghatsz mellé :DDD

(#14560) ftc válasza Balinov (#14552) üzenetére


ftc
nagyúr

Abbol 6 nap idei szabi....:D

Jan 7.-en megyek ujra meloba

(#14561) cellpeti válasza Bobrooney (#14559) üzenetére


cellpeti
veterán

hát azért de...sajnos! :O

Tigris, tigris, csóvafény...

(#14562) boogie84 válasza Joker88 (#14558) üzenetére


boogie84
veterán

Pár forint különbségért nem érdemes. Ha belegondolsz többet elautókázol míg tankolsz, mint amennyit megspórolsz. + a minőséget senki sem garantálja.
Nyáron motorral jártam pórul, szerencsére gond nem lett belőle, de a benzinben azt hiszem volt egy kis olaj is... füstölt tőle a kipufogó, míg ki nem cserélődött benne a benya.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14563) sladka_pani válasza cellpeti (#14561) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Jaja, kútra nem csak tankolni megyek, de ha már ott vagyok szeretem ha minimálisan b4sznak át az üzemanyag minőségével, legyen pontos és jóféle pumpájuk, cigaretta, bagett és még kitudja milyen apróság választék, illetve kedves, normális kiszolgálás. Szóval ha látja hogy szlovák rendszámmal állok be, és mikor odajön megköszönöm, viszont megoldom saját magam, akkor ne szólogasson be, vagy fizetésnél ne nézzenek össze gúnyosan ha esetleg csak 3000FT-ért tankolok. Ez magyar kutakon vegyes tapasztalat, 1-es úton Abda felől Győrbe beérve jobbra a Shellnél nagyon kellemeset csalódtam mindenben. Eddig az jön be a legjobban. Nálunk szlovákoknál is hasonló a helyzet, csak még sose szóltak meg ha 5 euróért tankoltam (1500ft), nálatok viszont láttam van ahol 5L a minimális mennyiség.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14564) Bobrooney válasza sladka_pani (#14563) üzenetére


Bobrooney
senior tag

A szemetek! Képzeld beállok oda a fűnyírómmal és nem engedik teletankolni :O :((

(#14565) sladka_pani válasza Bobrooney (#14564) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Veszel 5literes kaniszterben benzint. Nálunk nincs minimális mennyiség, olyat is láttam, előttem levő fiatal Favoritos srác csak 3 euróért tett bele, gondolom csak arra kellett neki az a ~2 liter, hogy csavarogjon a városban, vagy mittomén na, de ilyenért az OMW-n még nem szóltak a városunkban. Amúgy havi 2-3x tankolok az óvári Shellen, ott megszokott az üzemanyag, de konkrétan ott röhögtek ki a 3000FT miatt. Pumpájuk szar volt, és nem voltak kedvesek sem ugye... Mindig jönnek oda hogy: tölthetem tele? Viccesen odaszólok: töltheted, de fizetni már nem én fogom :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14566) Joker88 válasza boogie84 (#14562) üzenetére


Joker88
őstag

útba esik a "falu" , nem ilyennel van gond.. csak nálunk a faluban ami van benzinkút, majdhogynem kritikán aluli . . .

In loving memory of Garrett Lockhart

(#14567) ftc válasza sladka_pani (#14565) üzenetére


ftc
nagyúr

Shellnél 10eur vagy 10l nem emlékszem már

(#14568) sladka_pani válasza ftc (#14567) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

SK-ban? Lehetséges, és akkor 10 eur tuti, mert 10 litert nem tankol minden átlagember minden egyes alkalommal.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14569) ftc válasza sladka_pani (#14568) üzenetére


ftc
nagyúr

jaja akkor 10eur a komaromiban...

(#14570) sladka_pani válasza ftc (#14569) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Ja, akkor tévedtem, Megyeren csak OMW van meg Slovnaft, ezeknél szerencsére 2 litert is vehetsz, ha mondjuk fűnyíróba, öngyújtóba van szükséged :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14571) Kis Joe válasza okiDoki (#14500) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

:R

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#14572) Balinov


Balinov
félisten

hogy en hogy ruhellem a karacsony :W t!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14573) Speeedfire válasza Balinov (#14572) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Bezzeg azt végigköveted, hogy merre jár Miki. ;]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#14574) bundilolo válasza Balinov (#14572) üzenetére


bundilolo
tag

Katasztrófa! :O

(#14575) golya32


golya32
aktív tag

Ne itt töltsétek az időt inkább karácsonyozzatok a családdal :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#14576) jack982


jack982
aktív tag

Sziasztok!

Lenne pár dolgom ami ELADÓ!

Logitech Dual Action Gamepad Ár: 3000 FT
[link]

Racedriver GRID pc játék, eredeti dobozában, számlával Ár: 3000 FT

Logitech Quickcam Express Webcam, 1,3 MP Ár: 3000 FT
[link]

Ár: 8000 FT
az ár a 3 termékre értendő, egyben, így jobban megéri

Érdeklődni az adataimnál fellelhető telefonszámon lehet.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#14577) thaler2


thaler2
senior tag

Sziasztok!

Na az erősítő, mélyláda eladva, már csak ez maradt:

SAL 2610 5.0 hangfalszett: [link]

Érdekelhet valakit?

üdv,
Ádám

(#14578) golya32


golya32
aktív tag

Wii játék kellene nekem a leányom részére.
Esetleg van valakinek eladó?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#14579) ftc


ftc
nagyúr

XBOX 360 vkinek eladó? nem chippelt

[ Módosította: mobal ]

(#14580) #35685120 válasza ftc (#14579) üzenetére


#35685120
törölt tag

Mit kell róla tudni? kora? tartozékok? Gari? flashelhető?

LACI

(#14581) Bobrooney válasza #35685120 (#14580) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Szerintem ő keres eladót :))

(#14582) #35685120 válasza Bobrooney (#14581) üzenetére


#35685120
törölt tag

Bázz de benéztem pedig egy kortyot se ittam... :D

(#14583) MR_Joe válasza #35685120 (#14582) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

neem? ejnyebejnye. Tessék inni :) karácson van! Boldog karit mindenkinek :)
Nemrég értem haza családi körútról. Hát M1-en érdekes volt a helyzet. Sok helyen tejfölköd. Izgalmas volt....

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#14584) sladka_pani válasza MR_Joe (#14583) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Nekem ma itthon parkolóban a saját szemem láttára (ott cigiztem) telibekapták a kocsim elejét, szóval megvan a boldog karácsony :(

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14585) Bobrooney válasza sladka_pani (#14584) üzenetére


Bobrooney
senior tag

:S valaki nem tudott parkolni? :(

(#14586) Qbász válasza sladka_pani (#14584) üzenetére


Qbász
aktív tag

Ismerős. Anno nekünk a motorunkba tolatott bele egy idióta nő Mosonmagyaróváron miközben a moci mellett fagyizgattunk. Persze a sisakok is a motoron pihentek azok is le lettek b@szarintva.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#14587) golya32 válasza sladka_pani (#14584) üzenetére


golya32
aktív tag

akkor vegre már vehetsz egy jobbat a biztositasidijból;)

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#14588) sladka_pani válasza Bobrooney (#14585) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Ja, teligázzal kell tolatva beállni a sorba tudod, tükörbe meg nem kell nézni van e valami mögöttünk :/
Qbász: az is szar lehetett, itt panel előtt sokminden történt már velem az évek alatt, szelepsapkalopás, facsavar a vadiúj téligumiba, motorháztetőn ugrálás, hátsó lökös horzsolás, ajtónyitogatás rendszeresen, de most egynek a szemtanúja is voltam. Ahhoz képest, hogy nem egy gettóban lakom megy a pusztítás. Ezért szeretnék már végleg elköltözni asszonnyal kertes házba, csak az is lassan megy. :F
Gólya: nem szeretnék még 2014 végéig most csináltattam meg a műszakit is, addig szeretném ha autó lenne, bár nehéz lesz összerakni (megint!), biztositási díjból meg ne hidd hogy akár nullára is kijön az anyag károm :(

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14589) golya32 válasza sladka_pani (#14588) üzenetére


golya32
aktív tag

Jaa igazad van, gondoltam nálatok jobban megy mint nálunk..
Én is teli gázzal tolattam a furgonnal, csak addig mentem amíg nem halottam recsegő hangot, 20e volt az enyémen a kasznis munka. :W

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#14590) sladka_pani válasza golya32 (#14589) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Az enyémen legalább 120 euró befektetett anyagi károm van. (Szerelni magam szerelem ugye.) Tegnap egyből be lett jelentve, de 15 nap van az egész rendezésre, az ünnepek után tudunk csak intézkedni, pénz meg nemtom mikor lesz. De amilyen zsidók a biztositók ez őket nem érdekli... rendszámtábla is elhajlott a picsába, ilyenkor rendőrségtől kell újat kérni, vagy hullámossal járkálni tovább? (Kikalapálni nem lehet a számokat/betüket)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14591) Bobrooney válasza sladka_pani (#14590) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Karácsony ide-oda, tuti szétpumpáltam volna a fejüket!

(#14592) sladka_pani válasza Bobrooney (#14591) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Áá, nem jutok előbbre akkor se, szóval csak belül vagyok ideges.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#14593) Bobrooney válasza sladka_pani (#14592) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Hát igazad van, nekem amikor meglett a jogsim (talán 2007) dec 21. volt balesetem (belémjött a 8-ason 1 srác). Hát az is eléggé idegesített, de még friss jogsisan, be voltam tojva, de a rendőrök rendesek voltak velünk. Persze kocsi januárig nem volt :((

[ Szerkesztve ]

(#14594) Balinov


Balinov
félisten

hamar auto tema, arulja el valaki,hogy B5-os A4-en hogy a pics*ba szedem ki a jobb oldali lampatestet,hogy ki tudjak egy rohadt index izzot cserelni? leszedtem a 2 csavart (torx), a levegobeomlot (2 reszbol all, egy ilyen ruganyos kozepreszt kell szethuzni, de meg mindig nem latom, hol tudom kivenni a lampatestet, nana index a legszelen van

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14595) cortez25 válasza Balinov (#14594) üzenetére


cortez25
aktív tag

A lámpatest alulról is le van fogatva szemből a lökhárító alatt van 2 csavar, legalábbis az enyémen úgy van. De ha mondasz egy évjáratot megmondom pontosan.

[ Szerkesztve ]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#14596) Balinov válasza cortez25 (#14595) üzenetére


Balinov
félisten

obakker, na azt nem neztem. A4, 2001, B5, regikasztnis.

koszo mester! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14597) Kis Joe válasza Balinov (#14572) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Most mi hozta ezt ki? A sok karácsonyi dal? :DDD

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#14598) cortez25 válasza Balinov (#14596) üzenetére


cortez25
aktív tag

index izzóhoz nem kell kivenni szerintem, de kimegyek megnézem az enyémen...

[ Szerkesztve ]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#14599) cortez25 válasza Balinov (#14596) üzenetére


cortez25
aktív tag

elvileg, ha nem xenonos akkor az index fülekkel csatlakozik a lámpatest széléhez, nem feszegetve ha megtolod előre akkor kijön.

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#14600) Dorien válasza #35685120 (#14541) üzenetére


Dorien
veterán

Boldog Karácsonyt Nektek is! :)
(meg az összes kedves fórumozónak)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.