Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#832) Chronos85 válasza NyxNyxNyx (#831) üzenetére


Chronos85
tag

Köszönöm, mint mondottam is nem feküdtem rá, csak a napit rankeden kezdtem letolni.

Igen én is gondolkoztam a trackeren, HSben a mai napig nem használok semmi ilyesmit. Itt volt 1-2 missplayem, mert nem tudtam fejben követni, hogy mi is maradt a deckemben. Viszont én szeretek gondolkozni és félek lustává tenne. Ha komolyan ráfeküdnék biztos használnám, mert a 30. mecsnél már nem megy annyira a számolás, mint az elsőnél. Bannolni ezmiatt nemhiszem h bárkit is fognak, mint annó Blizz is mondta ezt egy papír+ceruzával is bárki megteheti. Az mondjuk más kérdés, hogy egy 3 Eleven merches körben ki tudja azt lekövetni papíron mi maradt a deckben és mire tolja a Blue mountint, hogy még az időbe is beleférjen. :) Nah mind1 ahogy a készítők is megmondták mindenki csak saját felelősségére használja.

Ami a deckedet illeti: Ha mindenáron ilyen törpés scoia-t akarsz játszani, akkor nagyon kellene bele legalább 1 operator.
Viszont ezzel az a gond, nagyon egy lane-re kell pakolnod és szinte minden deckben van 1aoeromancy (monsterben talán nincs, de ott ugye van sok más helyette). A másik pedig h hiába immun a frostra a törpe Aardal olyan szépen lökik bele az egész sort a ködbe, h öröm nézni. Vmi hasonlót kellene összeraknod. Renew helyett belelehet rakni Iorveth-et vagy ha az nincs Trish is nagyon jó. A másik ilyen alap lap most a Mardroeme (+4saját -4 ellen base HPjára), ezzel megtod fogni az Elven Merch, Reaver, Ocvist, Priscilla áradatot. Amiért ez nagyon hasznos, mert 0hpsat nemtud feléleszteni, tehát végleg kikerül a játékból. Arra figyelj h a buffra nincs hatással, tehát ha Sigridfára nyomod az ott fog maradni min 1hpval a boardon.

Megértem, ha most vki nem áll neki vadul craftolni, sztem nem is érdemes, majd a köv. adag kártyánál, addig meg próbáld kihúzni vhogy.

Ha egy kezdő megkérdezi melyik nautral legendet gyártsa le most biztos a King of Beggars-t javasolnám, jelenleg annyira beleillik bármibe + ugye kapsz egy Decoy-t lvl20on.

Jer1cho: Nekem is sokáig nagy dillemám volt, már korábban is HSben, hogy majd kezdhetem előlről az egészet. Ez a kártyajátékok velejárója, az új lapok bekerülésével a régiek jó részét kukázhatod. Persze most mondhatod, hogy a béta végén majd wipe lesz. Amire külön fel is hívják a figyelmed, hogy egyáltalán nem biztos csak ha szükséges, ok lehet mondani hogy ez ilyen marketing terelés, hogy minnél többen ingyen teszteljenek nekik.
Én mindenesetre úgy döntöttem, hogy tolom amíg élvezem, ha wipe lesz akkor meg még mindig eldönthetem, hogy akarom-e "előlről" kezdeni a gyüjtögetést. De mint irtam élesben is ha új lapok kerülnek be (és fognak ha pénzt akarnak termelni a játékból), akkor biztosra veheted, hogy ha nem is 0ról, de jócskán lesz megint mit belefeccölni.

Üdv.: Chronos

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.