Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) KRoy19


KRoy19
őstag

Engem egyébként nagyon szadista módon szívat ez a kapcsolatmegszakadás.

Bementem rankedba játszani......megszakad a kapcsolat és bukta....

Na mondom akkor játszok casualt ott legalább nem akkora gáz, ha megszakad. Játszottam 5 meccset 4 szer nyertem semmi gond a kapcsolattal.

Na mondom akkor most minden fasza átmegyek rankedba......Utolsó kör nyerésre állok egy nagyon kemény ellenfél ellen bumm kapcsolat megszakad és defeat. :C :C :C

(#1352) NyxNyxNyx válasza Tnil (#1349) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Jó de ez egy hatalmas missplay, néha elrontja az ember. De amit én írtam az már nem ez a kategória. Goldjaim voltak lent és kirakta utolsó lapnak a dupla frostot tizenakárhány pont hátrányban. Első körben meg addig pakolt míg nem passzoltam kb, kettes lapelőnybe is juttatott. Teljesen az az érzésem volt, hogy csak a koronákat farmolja egy bot. A paklija drágább volt bőven, mint az enyém és már rankja is volt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1353) Hangfalképű


Hangfalképű
tag

Nektek legalább megy a játék, én most szivatom magam. Miután kibontottam a kegjeimet (közben nem győztem hüledezni, hogy mekkorát változott a gamma február óta... szinte egy új játék lett) gondolkodtam, hogy mitévő legyek és mire költsem el a betörés utáni scrapjeimet, melyik nép legyen az első mainem. Mondom legyen Nilfgaard, már a W3-ban is tetszettek.

Nézegettem is, hogy mifélét lehet belőlük összerakni és szimpatikus is volt a Reveal deck. Goldokat ugyan nyitogattam, lett ilyen is olyan is, de semmi extrém tápság, amire alapozhattam volna. A kb 700 scrapemből meg craftolam három silvert meg pár hiányzó kisebb lapot és gondoltam, hogy majd milyen jó lesz a kis paklimmal.

Hát, a nagy helyzet az, hogy épphogy eléldegélek a deckemmel, csak a legbénábbakat verem meg, azokat is csak a harmadik körben, közben meg azon jár az agyam, hogy lehet, hogy mással kellett volna kezdeni, másba áldozni a scrapet és nem nilfekkel szenvedni.

Szóval most így tengetem szegényes meccseimet, keg, gold és scrap nélkül, a bénák közt is nyomoréknak érezve magam, de majd lesz ez jobb is :DDD

(#1354) NyxNyxNyx válasza Hangfalképű (#1353) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az elején szerintem érdemesebb egy erősebb neutral gold unitba fektetni a scrapet. Nilfgaard erős, szóval nem választottál rosszul. (Igazából minden frakciónak van most erős paklija)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1355) salaam válasza Hangfalképű (#1353) üzenetére


salaam
senior tag

Nilfnél kb. gondolkodni sem kell, annyira erős a spy/reveal deck. Gyakorolj sokat vele, gyűjtsd a lapokat és menni fog az :)

(#1356) makopeter válasza Hangfalképű (#1353) üzenetére


makopeter
tag

Nem választottál rosszul, Nilfgaard erős most.
Tegnap néztem egy streamert aki azt mondta szerinte most a Monster és a Scoia'tael a leggyengebb, de korai ezt még kijelenteni biztosra.

(#1357) KRoy19


KRoy19
őstag

Egyébként megcsináhatnák a jutalmakat szintlépéskor opcionálisra, mert mondjuk engem rohadtul hidegen hagynak a premium lapok és elég idegesítő, hogy egyes szintlépésekkor meteoritot ad és nincs mese, mert így gyakorlatilag kapok egy nagy büdös semmit....

(#1358) TazLeacher válasza KRoy19 (#1357) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Valahol egyet értek. Nem mondom, hogy hidegen hagy, mert jól néz ki, ha meglesz a cucc, csinálok majd lapokat, de az nekem sem jutalom. Ellenben ha választható lenne, akkor 50 scrap helyett mindenki 1 keget választana, mert - főleg később, amikor már sok lapod van - az szinte biztos, hogy min. 50 scrap.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1359) KRoy19 válasza TazLeacher (#1358) üzenetére


KRoy19
őstag

Persze arányosan gondoltam én is, szóval Keg-nek nem is kell feltétlen az opciók közt lennie...

Mittudom én például a 15-ös szintlépésemnél adott 100 meteoritot.

Ha lehetett volna választani, modjuk 100 meteorit 50 scrap és 25 gold között, már mindjárt jobb lenne az egész, mert így már ott pihen a képernyő tetején 800 meteorit és semmit nem todok/akarok vele kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#1360) NyxNyxNyx válasza KRoy19 (#1359) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A lvlup rewardok így is jobbak, mint closed bétában. A ranked rewardok viszont gyengébbek lettek. Inkább a +15 meteor ami kicsit turnoff, de csak mert még az elején vagyunk. Pár hónap múlva mindenki a meteoritért fog könyörögni, feltéve, hogy még nyomjuk akkor.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1361) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na végre megvan a lvl10, így tudok rankedezni. Ti is kaptatok egy fiendet érte? A győzelemért meteorit dustot kaptam, szóval nem azért járt. Alapból berakott rank 6ra.

Egyedül a Foltest deckemmel tudok haladni normálisan. Nilfgaard is majdnem jó, de nem érzem magam magabiztosnak vele.

Már vagy 10 kegje egy epicet sem sikerült nyitnom.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1362) TazLeacher válasza NyxNyxNyx (#1360) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Elsőre én is benéztem a ranked rewardot, de a pontkövetelményeket lentebb vitték. 3.900 Pont kellett a rank15-höz. Most 4.000 kell a rank19-hez.

Én most írom kíváncsiságból. Így állok most:

Bontott kegek száma: 66
Legendary: 3 - 4,55%
Epic: 15 - 22,73%

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1363) KRoy19 válasza NyxNyxNyx (#1360) üzenetére


KRoy19
őstag

Én biztosan nem fogok meteoritért könyörögni.

Én abszolút nem értem ezt a prémium kártya mizériát.
Minek fektetett egyáltalán ebbe pénzt, időt és energiát a CD Projekt Red ezt fel nem fogom....
Semmit pluszt nem ad hozzá a játékhoz, csak hogy juhú mozog a kártya, de tök jó és ennyi.

Inkább fektették volna az erőforrásaikat több féle lap és még több pakli kidolgozására.

[ Szerkesztve ]

(#1364) Heavyrain válasza KRoy19 (#1363) üzenetére


Heavyrain
őstag

Hidd el sajnos megvan az a réteg, akik csak azért fogják kipróbálni a Gwent-et, mert "húú, f***a mozgó kártyák vannak benne" és valószínüleg ők is ugyanúgy fognak költeni mikrotranzakcióra, így mint üzleti döntést megértem.
Személy szerint én csak a leaderekre használom a meteorit port, úgyis azt látom garantáltan én is meg az ellenfél is minden meccs elején.

(#1365) mester zoli


mester zoli
csendes tag

Hali!
Valakinek van olyan baja még, hogy a spelleket nem tudja ellőni?
Pl:lentvan wild hunt warrior,es kijátszom a wild hunt scoutot,ami summonolni tudja a warriort,akkor kivalasztom szepen a warit,és páff. Semmi,enemy's turn :(

Nekem csak a puffin ad erőt és mindent lebíró akaratot!!

(#1366) Genji válasza KRoy19 (#1363) üzenetére


Genji
őstag

Nekem kifejezetten tetszenek az animációk. HS-hez képest sokkal több tartalom van egy-egy animációban. Amúgy meg én úgy fogom fel, hogy egy plusz célt/időtávot adtak a játéknak ezzel. Elvégre ez egy gyűjtögetős kártyajáték és ha már megvan minden lapod, gyűjtheted a prémiumokat. A meteorit por meg nagy ötlet volt, hogy nem kell "pazarolni" a kristályt, hanem amit kedved van upgrade-hetsz egy másik currency-vel. Totál játékosbarát megoldás. Nem értem hova a só, hogy miért nem mást fejlesztettek, örüljünk inkább annak ami van. :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#1367) Heavyrain válasza mester zoli (#1365) üzenetére


Heavyrain
őstag

Summon – Ha a deckben van, akkor onnan előveszi a kártyát és lerakja
Spawn – A semmiből előveszi a kártyát és lerakja
Ezeket ne keverd.
Azért nem tudta "megidézni" mert nem volt a deck-ben. Ha a kezedben van, onnan meg nem fogja lerakni.

Rengeteg ilyet láttam amúgy mostanában, nyilván még mindenki most tanulja, hogy hogyan is kell játszani.

[ Szerkesztve ]

(#1368) NyxNyxNyx válasza Genji (#1366) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

+1

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1369) Bazsi1987 válasza Genji (#1366) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem is tetszenek nagyon a premium lapok, plusz dolog amit lehet gyűjteni 😉

(#1370) KRoy19 válasza Genji (#1366) üzenetére


KRoy19
őstag

Biztos van akinek bejön ez, csak az nem tetszik, amit fentebb is írtam, hogy akit nem érdekel ez a dolog annak is letolják a torkán.
Nem tudsz rewardot választani szintlépéskor, hanem bumm tessék itt van 100 meteorit kraftoljá prémium lapot.

Szóval mint már írtam, ha lehetne választani rewardok közül akkor mindenki el tudná dönteni, hogy mi a prioritás neki.

Lehetne menni a meteoritra prémium lapokhoz , vagy a goldra keg- nyitáshoz, vagy scrap-re lap craftoláshoz.

Szerintem így jobb lenne, de ez csak az én véleményem.

De egyébként a béta pont erről szól, hogy leírja mindenki a véleményét a jelenlegi állapotról és ha sok a hasonló visszajelzés akkor változtatnak rajta.

Ez nem "só" egyáltalán, csak leírom, hogy nekem mi nem tetszik jelenleg.

Félreértés ne essék, ez egy nagyon jó játék és leköt hosszú órákra, csak szerintem van még rajta mit csiszolni, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1371) mester zoli válasza Heavyrain (#1367) üzenetére


mester zoli
csendes tag

Köszi,akkor,ha jól értem a deck(amiből 25 van) onnan veszi föl,és,ha elfogyott nem tudom lerakni?:)
Akkor érdemesebb feltölteni velük?:)

Nekem csak a puffin ad erőt és mindent lebíró akaratot!!

(#1372) Alexxxis


Alexxxis
aktív tag

Ha esetleg még nem láttátok: Gwent trailer
Szerintem tényleg szexi lett.. :P

the best is yet to come

(#1373) saen válasza KRoy19 (#1370) üzenetére


saen
veterán

Nekem az nem tetszik ha már itt járunk, hogy azokat a lapokat amiket megkapsz kezdéskor, ki kéne venni a keg-ekből. Ma reggel dobott legendet, választhattam két olyan közül amit alapból adtak meg egy harmadik szar közül...

(#1374) TazLeacher válasza saen (#1373) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem értek egyet. Én inkabb örülök, hogy kaptam 8 legendet meg epicet (meg ugye az ingyen leaderek), minthogy ezen problémázzak. És nekem is lett már + epicem így. Betörtem, és ennyi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1375) Heavyrain válasza Alexxxis (#1372) üzenetére


Heavyrain
őstag

Eléggé pofátlan freebooting :W
Levágott első 30 másodperc,fölösleges szöveg alul-felül, lerontott minőség, "Tap for sound felirat", kis méretű tényleges videó. Már csak a könnyezve röhögő emojik hiányoznak. Nyilván a CDPR nem fog csődbe menni, ha nem az ő Youtube/Facebook stb. oldalukon nézik meg a videókat, de legalább ne terjesszük már az ilyen "freebooter" oldalakat.
Sokszor megesik, hogy egy magánszemély alig termel hasznot a viral videójából aminek youtubeon van mondjuk 20000 megtekintése miközben facebookon ugyanaz a videó levágva, egy szöveggel a tetején és 15 millió megtekintésnél jár a freebootoló facebook oldalon.

Ha már itt tartunk, nemtudom volt-e már:
-Nilfgaard Faction || GWENT: The Witcher Card Game
-Monsters Faction || GWENT: The Witcher Card Game
-Skellige Faction || GWENT: The Witcher Card Game
-Scoia’tael Faction || GWENT: The Witcher Card Game
-Northern Realms Faction || GWENT: The Witcher Card Game

[ Szerkesztve ]

(#1376) Genji válasza saen (#1373) üzenetére


Genji
őstag

Ezzel a logikával annyi a gond, hogy biztos sokan betörtek mindent amit kaptak, hogy legyen egy jó meta deckjük, így később nem tudnák újrahúzni ezeket.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#1377) TazLeacher válasza Heavyrain (#1375) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most belenéztem a Nilfgaardosba, de ez még a régi szabályokkal van.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1378) Heavyrain válasza TazLeacher (#1377) üzenetére


Heavyrain
őstag

Igen. Érdekes, hogy a Gameplay Trailer-ben is még a closed beta-szabályok vannak, pedig azt is az open beta után töltötték fel.
Gondolom már jó pár hete elkészítették a videókat és nem volt kedvük/idejük módosítani.

(#1379) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Azoknak, akik nem kapták meg a Witcher 2-t:
Hello,
Thank you for taking the time to contact us and your interest in GWENT.
The Witcher 2 codes have been sent to Closed Beta players who:

-signed up to GWENT newsletter (not GOG.com) and didn't unsubscribe from it;
-agreed to their personal data being processed for marketing purposes by CD Projekt S.A.;
-played GWENT on account with the same email address as the one used during the process of registration to Closed Beta;

If you meet those requirements, please make sure to also check your Spam folder.
If you didn't receive an email with a code for The Witcher 2 then it seems that you didn't meet the above requirements.
I'm afraid that no bonus codes will be sent.
Regards, Grzegorz of Attre

(#1380) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

Közben elméletileg megvan mi okozza az 1-2 meccs utáni folyamatos kidobálást. Az f-Secure és a GOG nem kedveli valamiért egymást ez okozza a gondot.

"Ok guys, i found solution for this issue.
All u have to do is clean rebot fo your pc, just go to start menu, type msconfig ->services-> hide all ms services -> disable all -> task menager -> disable all autostart software -> rebot pc.

Edit:
Got it, F-Secure was a problem, it's not a good news but i found something, if i turn off f-secure services in msconfig, so system will bot without it and then launch it manually after system succesfully boted, everything works fine, if i just turn off fsecure without any changes in msconfig it doesn't.. So in my case this is solution, i sugest you to dig into your services and try something similiar.

Now i can back to gwent
If u have any question i'll check this thread."
- Hivatalos fórumról

Na most nem fogok ezzel kínlódni az biztos. Folyt köv. ha javítják a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#1381) Alexxxis válasza Heavyrain (#1375) üzenetére


Alexxxis
aktív tag

Jogos.
Én először gaming news-on láttam meg, azért osztottam onnan, legközelebb figyelek, mit "terjesztek".

the best is yet to come

(#1382) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Olcsó gwent paklik

Lényegében megmutatja, mi legyen a gerince a paklidnak, amin aztán tudsz fejleszteni a jobb goldokkal, vagy techelni metának megfelelően.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1383) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#1382) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

amúgy weather tech nélkül nem tudom mennyire életképesek ezek így

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1384) Prof válasza TazLeacher (#1362) üzenetére


Prof
addikt

Hmm akkor nekem az elso 5 kegbol 2 legendary ezek szerint nem rossz :) Igaz total kezdo vagyok, lehet kap az ember vmi bonust az elso kegekre.

(#1385) NyxNyxNyx válasza Prof (#1384) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem kap. Az brutál jó, 20 kegenként jön átlagban 1 és 40 a pity timer, mint Hearthstone-ban.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1386) Heavyrain válasza Prof (#1384) üzenetére


Heavyrain
őstag

Az meglehetősen jó. Az eddigi adatok alapján, amiket láttam kb 5% ±0.5% körül van a legendary drop rate.
Miket kaptál?

Szerk.: Nem is tudtam, hogy itt is van pity timer.

[ Szerkesztve ]

(#1387) NyxNyxNyx válasza Heavyrain (#1386) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ma olvastam redditen, valami 22000 körüli kegnyi adatból jött.

Sok a poszt az elégedetlenségről, hogy a F2P rendszer rendben van, de nem éri meg a játékra költeni. Ezzel én is így vagyok. Egy 5-10 ezret simán ráköltenék, ha tudnám, hogy amit kapok az ér valamit. Anno mikor vettem a 15 körüli keget, 1, vagy 2 epic volt benne és 0 legendary. 20 euróért kaptam kb semmit.

Ez a mennyiségű keg és scrap, amivel kezdtem az open bétát arra volt elég, hogy egy jóárasított Nilfgaardot tudok játszani. A legendaryk minden paklimban Ciri (őt gyártottam prémiumban), Renew, Triss és ami alapból járt a frakcióhoz (kivéve Scoia, oda van Ithlinném). Ez most így nekem oké, majd játszok minden nap és pár hónap múlva minden frakcióhoz lesz paklim, semmi bajom ezzel. Meg amúgy is a Ciri, Renew párost imádom, és akkor sem biztos, hogy kicserélném, ha megtehetném. Csak a tény, hogy ha ezt real moneyból akartam volna összehozni, el kellett volna vernem 100 eurót, és még így sincsen 1 fullos paklim sem.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1388) Prof válasza Heavyrain (#1386) üzenetére


Prof
addikt

Aszem Ciri es Yennefer.

Meg csak lvl3 vagyok, de mar 2 single challenges frakciot megcsinaltam azokbol jott ore.

[ Szerkesztve ]

(#1389) Ghostface válasza Heavyrain (#1386) üzenetére


Ghostface
senior tag

Sziasztok!

Én is most kezdtem el csak a játékot, első 12 kegből, 1db legendary, és 2db epic esett. Akkor ezek szerint elég jól jártam. :)

PSN: Nifty_Ghostface

(#1390) Heavyrain válasza NyxNyxNyx (#1387) üzenetére


Heavyrain
őstag

A legjobb megfogalmazás amit olvastam, az az volt, hogy "A játék F2P- friendly, de nem P2W-friendly" :D
Mondjuk nemtudom, hogy ezzel mit lehetne kezdeni. Max a vásárolható csomagolhoz adhatnának valami fix jutalmat.
(Vivaldi-s profilképet :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#1391) TazLeacher válasza Heavyrain (#1390) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Úgy kéne, hogy csomagonként X dolog garantált. Pl. 7 keges csomag 1 Epic, 15 keg - 1 Legend, 40 keg - 10 epic + 2 Legend, 60 keg 4 legend + 5 epic. Persze lehet ennél több is, de ez biztos.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1392) makopeter


makopeter
tag

Csak nekem vacakol a játék? Néha bugos lesz meccs közben pl. beragadnak a lapok mulligannél és újra kell indítani a játékot, vagy csak simán lefagy. A meccseim 2/3-a disconnect hol nekem bukta hol az ellenfélnek.
Kb három hónapja játszok minden gond nélkül, de az elmúlt két napban nem sokat sikerült játszanom ezek miatt...

(#1393) saen válasza makopeter (#1392) üzenetére


saen
veterán

Gondok vannak a szerverrel, ma tweetelték is, hogy nem javasolják a ranked játékot jelenleg.

(#1394) beherit válasza makopeter (#1392) üzenetére


beherit
tag

Szerver problémák vannak, twitteren írták.

amor fati

(#1395) Alexxxis válasza makopeter (#1392) üzenetére


Alexxxis
aktív tag

Tegnap este nekem is sokat rosszalkodott, bár új laptopon avattam fel, én arra fogtam, hogy rá kell nézzen egy szaki, hátha valami rosszul lett telepítve :D.

Ma még nem játszottam, este újra adok neki esélyt, hogy jól működjön. :P

Szerk: az előző két hsz-ból, már minden tiszta :)

[ Szerkesztve ]

the best is yet to come

(#1396) TazLeacher válasza Alexxxis (#1395) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Este nekem is volt gond (PS4) olyan 22-23 óra körül, az indulás óta most először. Nem számolta a haladásom, a round győzelmeket nem írta be, megszakadt a játék. Pihentettem egy órára, aztán jó volt.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1397) Genji


Genji
őstag

Facebook csoporton azt írják DDoS támadás alatt vannak a szerverek. Biztos a Blizzard van a háttérben. :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#1398) Alexxxis válasza TazLeacher (#1396) üzenetére


Alexxxis
aktív tag

Nekem is ugyanígy 22-23 között, lerombolta egész napi nyugalmam, ahogy többször nem tudtam lapot kijátszani, mintha nem engedtem volna el :O

Egy ilyen DDoS támadást vajon viszonylag gyorsan tudnak hárítani?

the best is yet to come

(#1399) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nekem most működik a játék, de nem akarom elkiabálni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1400) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Na, unalmamban kibontottam a 80 PC-s keget. Elájulva nem vagyok tőle, 23 epic, 3 Legendary. Talán annyi ami jó belőle, hogy az Epic-ek túlnyomó többsége vagy Skellige vagy Neutral. A 3 Legend Ciri Dash, Ran nar Roogh, Dandelion. ;)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.