Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Prof


Prof
addikt

Mit tudok csinalni nilfgard ellen? Skelliege starter deck-em van mindig elcsorja a jo kartyakat a graveyardbol + tehenekkel kicsinalja amit kirakok

(#1452) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Olyan szinten fel*asz, amikor látom, hogy nem fogom megnyerni, elpasszolom az utolsó kőrt, a másik csávó meg pakolgatja le körről kőrre a lapokat. Az alap, hogy ilyenkor nincs GG, de akkor is úgy fel tudja cseszni az agyam (PS4-en nem tudok kilépni). Ezek nem tudom, hogy miért valamiért erre izgulnak otthon, hogy egyedül ki tudja pakolni az összes lapját, és a nélkül, hogy én lapot raktam volna, mekkora király már. Mennyire nyomorult már az ilyen... :W

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1453) KRoy19 válasza Prof (#1451) üzenetére


KRoy19
őstag

Pakolj be Savage Bear-eket a paklidba, az egyből kinyírja a nilfgardos medicet, amint lerakja így nem tudja kicsórni a temetődből a lapokat.

Tehenek ellen meg Light Longshipet mellé rakod és az a következő körben kinyírja a tehenet, és/vagy Epidemic.

(#1454) saen válasza Bazsi1987 (#1448) üzenetére


saen
veterán

Leírták már a lényeget, saját bevallása szerint neki már sose kell dolgozni.

(#1455) Bazsi1987 válasza saen (#1454) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ja igen ezt nem tudtam róla 😊 Köszönöm mindenkinek aki felvilágosított 😉 akkor azt a kommentemet vegyétek semmisnek 😊 még egy kérdés a super jj gyereket miért pátyolgatja? Már hs streameken is láttam vele rendszeresen 😊

(#1456) saen válasza Bazsi1987 (#1455) üzenetére


saen
veterán

Jól kijönnek, nem rossz játékos és valakivel kell gyakorolni. Sokat segít neki JJ.

(#1457) Heavyrain válasza Prof (#1451) üzenetére


Heavyrain
őstag

1) Az első kört addig húzd, ameddig csak tudod, hogy minnél több kártyát kicsalj az ellenfélből, aztán pedig add fel. Mivel úgyis veszíteni fogsz ebben a körben, csinálj magadnak előnytelen helyzeteket, azzal, hogy sok ugyanolyan erősségű kártyát egymás mellé raksz, amivel ki tudod csalni az ellenfélből a Rot Tosser-eket. (amiket így nem tudnak később a Savage Bear ellen használni. Más removal meg nem nagyon szokott lenni, max Peter)
2) A második kört indítsd Savage Bear-el, és nyerj.
3) A harmadik körnél is te kezdesz, úgyhogy Savage Bear-el vagy Priestess->Savage Bear-el kezdj, hogy a Vicovaro Medic ne tudjon lopni tőled.

[ Szerkesztve ]

(#1458) fritzke


fritzke
csendes tag

Sziasztok,

szerintetek mennyire éri meg betörni, akár legendary, lapokat a starter deckekből?
Csak egy-két frakcióval játszom és azokból raknék össze egy-egy jobb paklit.

Youth hides the key to salvation

(#1459) saen válasza fritzke (#1458) üzenetére


saen
veterán

Neked kell tudni. Én nem török semmit, csak amiből felesleg van. Hosszú távon ez éri meg, mert idővel a balance is sokat fog változni és előbb-utóbb mással is akarsz majd játszani. Így viszont lassabban lesz jó decked. Cserébe open beta van, simán lehetnek még nagyon nagy balance változások, tehát ha beáldozol most mindent egy mai top pakliba, lehet két hét múlva nerfelik az egészet és semmid sem marad.

(#1460) Bazsi1987 válasza fritzke (#1458) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Amíg open béta van én nem török semmit csak amiből plusz van 😊 nem is gyártok le semmit gyűjtők mindent, azért mert szerintem nagyon sok változás lesz még a balanceba 😊

(#1461) KRoy19 válasza fritzke (#1458) üzenetére


KRoy19
őstag

Valahol igaza van az előttem szólóknak, én nmégis tegnap betörtem a komplett Monster és Nilfgard paklit, hogy megcsináljam a Scojás- spell paklit ami tényleg szinte verhetetlen.

Jól döntöttem e, majd kiderül....

(#1462) Hangfalképű válasza Bazsi1987 (#1460) üzenetére


Hangfalképű
tag

Kérdés, hogy meddig tart az open beta ;]

A WG játékaiból, a LoL-ból vagy a HoTS-ból kiindulva évekig (forevah) :DDD

(#1463) micafighter válasza TazLeacher (#1452) üzenetére


micafighter
nagyúr

PCn esc, forfeit és akkor vége a meccsnek egyböl. PSen nincs ilyen?

(#1464) Bazsi1987 válasza micafighter (#1463) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Boxon is van ilyen tuti a ps-en is kell lennie 😉

(#1465) TazLeacher válasza Bazsi1987 (#1464) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Boxon hogy van? Háta...nyomkodtam mindent, és nem találom. Ugyan annyi gomb van, várhatóan ugyan azt kell megnyomni.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1466) micafighter válasza Hangfalképű (#1462) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kétlem hogy pár honapnál tovább huznák. LoL meg hots egész más játék.

(#1467) micafighter válasza TazLeacher (#1465) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kipróbáltam neked PC-n controllerrel, a start gombra jött fel ez az ablak:

(#1468) Bazsi1987 válasza TazLeacher (#1465) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Boxon a jobb legkisebb gombot kell megnyomni ami az xbox gomb allat van, az ps-en a tapi pad jobb oldali kis gomb lehet 😊

(#1469) TazLeacher válasza Bazsi1987 (#1460) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Lehet, hogy rossz az elméletem, de ha még változás is lesz, ha most gyártom a lapokat, jó dekkel játszom, akkor több keget, scrap-et gyűjtök be, több jutalmat kapok a season végén. Lehet, hogy 2-4.000 Scrap értékű lapom, ami meg van, már nem lesz annyira használható, és idézőjelenes megy a "kukába" ez az összeg, viszont azért, mert jobb dekkel játszottam, ezt be is gyűjtöttem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1470) TazLeacher válasza Bazsi1987 (#1468) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1471) fritzke


fritzke
csendes tag

Köszi a válaszokat/véleményeket.
Még arra lennék kíváncsi, hogy ha belenyúlnak a játékba, pl lapokat buffolnak/nerfelnek, akkor az érintett lapok készítési áron betörhetőek lesznek X ideig? (Mint hs-ben)

Youth hides the key to salvation

(#1472) micafighter válasza TazLeacher (#1470) üzenetére


micafighter
nagyúr

Majd arra figyelj azért hogy ez a "forfeit" nem a kört adja oda, hanem magát az egész meccset feladod, tehát ha első körben elnyomod, akkor vége is az egésznek, mint ha 2/0 kört nyert volna az ellenfeled.

Amugy én is azon gondolkoztam amit fentebb irtál. Igazából az a kérdés lesz-e még vajon reset.

(#1473) Heavyrain válasza fritzke (#1471) üzenetére


Heavyrain
őstag

Lesz refund nerfelt/ megváltoztatott lapokra.
Viszont erősebb, vagy bug javítás miatt megváltozott kártya esetén nem lesz refund.

[ Szerkesztve ]

(#1474) NyxNyxNyx válasza KRoy19 (#1461) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát ez elég merész, senkinek sem javaslom, hogy így megcsonkítsa a játékát. Ha betöröd két frakciódat, akkor is mennyi, kb 1 legendaryt tudsz legyártani belőle? Ez 4 nap játékkal amúgy is megvan.

Rot tosseres téma: Én már gondolkozom, hogy ki is veszem őket, egyszerűen mindenkinél van valami counter. Ha nem tudják megölni a tehenet, akkor viszont brutál value, szóval még nem tudom. De amúgy lock, harpy-t berakod mellé, bloodcurdling Roarral megeszed a tehenet, arrébb rakod a unitokat, nagyon sokféleképpen meg lehet oldani.

Úgy érzem nagy hátránnyal indultam így, hogy előző szezont rank 15-ön végeztem, casual-en is fullos paklija van az embereknek, rankeden is most megakadtam, meg meg is untam. Sok legendaryt nyitottam, de nagyon kevés olyat nyitottam, amit szerettem volna. Én is szünetelek kicsit, majd ha feljebb tolódik a ranked és a jelenlegi szintem ellen tudok küzdeni jó lesz. (amúgy iszonyatos missplay-eket tolnak rankeden szinte minden meccsen és ezek közül sokat még így is elveszítek, szóval lehet csak simán változtatnom kéne valami nagyobbat a paklimon és sikerülne továbbhaladni)

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1475) sagem válasza salaam (#1441) üzenetére


sagem
addikt

Ööö, azt hiszem "kicsit" alábecsülöd a CD Projekt értékét, csak a profitjuk 300+ millió dollár / év, ők már eléggé kinőtték a kis lengyel kiadó jelzőt :) Egyelőre még a globális mamutok felvásárlási kísérleteinek is ellent tudtak állni, milliárd dolláros üzletről beszélünk.

Csak azért írtam be, mert sokan nem vették észre, hogy mekkorára nőtt a cég, mondjuk tény, hogy igen rövid alatt nőttek fel a legnagyobb kiadók szintjére :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1476) KRoy19 válasza NyxNyxNyx (#1474) üzenetére


KRoy19
őstag

4 gold 2 silver és 4-5 bronze unitot craftoltam.

Mindegy, nekem amúgy sem volt szimpatikus sem a nilfgard sem a monster, szóval nem érzem úgy, hogy megcsonkítottam volna a játékot.

Viszont így roham tempóban megyek előre ranked-on, szóval nekem megérte.(10 meccsből 9-et megnyertem ma)

[ Szerkesztve ]

(#1477) TazLeacher válasza micafighter (#1472) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi, PC-ről megvan ez az opció, de PS4-en nem sikerült előcsalogatni. Nem lesz már törlés, szinte biztos. Megkapta a béta részvételért mindenki a jutalmat, kint van már a Season díjazás. Réme egyszerű szerintem: amikor zárják a seasont, az új season már nem bétaként indul. 1-2 lap nerf/buff lesz, de lényegi változtatás nem.

Nekem most eléggé bejön a játék, a balance is. Ma mondjuk gyönyörűet szívtam egymámás után két Kambi deck ellen. Egy arany lényt tudtam összevadászni a 3 kör alatt, és mindkettő gyönyörűen behúzta a záró kombót.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1478) TazLeacher válasza KRoy19 (#1476) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ami pont azért nem lesz szerencsés, mert egyszer eléred azt a küszöböt, ahol már rendesen készülnek a decked ellen, és 5-ből 4 meccset ki fogsz szívni. Ott kéne majd decket váltani, de eléggé leszűkítetted a lehetőségeidet.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1479) KRoy19 válasza TazLeacher (#1478) üzenetére


KRoy19
őstag

Lehet, majd kiderül, hogy mennyire volt rossz döntés, max abbahagyom a játékot, ha nagyon kilátástalan lesz. Nem a világ vége.

(#1480) saen válasza NyxNyxNyx (#1474) üzenetére


saen
veterán

4 nap alatt hogy van meg a legend? Mennyi játék? Nekem ennyire nem megy azért.

(#1481) NyxNyxNyx válasza saen (#1480) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Még anno closed bétában néztem, hogy egy nap 200 scrapet összeszedni simán meg lehet oldani. A 2. és 3. checkpoint között hagytam abba általában akkor.
Ez valószínűleg úgy nem igaz, ha még nincsenek meg a bronze lapok többségei, mivel ebben benne vannak a laptörésből származó scrapek is. Meteorit nem tudom mennyire kavar be, de amúgy az elején rankeden és lvl up-ért is elhalmoznak rewardokkal.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1482) KRoy19


KRoy19
őstag

Nektek szokott jelentkezni az a bug, hogy a kör után nem tűnik el a képernyő közepéről az a kép ami mutatja, hogy ki nyert és közben a háttérben megy a játék és nem látom a kártyákat, mert homályos minden?

[ Szerkesztve ]

(#1483) makopeter válasza KRoy19 (#1482) üzenetére


makopeter
tag

Egyszer fordult elő velem. Nekem néha nem mutatja a weather effektet, maga az időjárás ott van csak nem látom, vagy kétszer elszámoltam már miatta.

(#1484) KRoy19 válasza makopeter (#1483) üzenetére


KRoy19
őstag

Igen ez is előfordult már nálam is egy párszor....

(#1485) TazLeacher válasza saen (#1480) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én pont most bontottam 3 keget. (Eddig minden nap megvolt ennyi minimum). 165 Scrap-et kaptam utána. Volt benne olyan, amiből még nem volt meg 3.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1486) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sziasztok!

Most, hogy van PS4-re open beta, kirpóbáltam a játékot. Két észrevétel: 1) a játék tetszik, elég addiktív és bár pár szabályrendszeren a fejem fogom, de jóféle, 2) az összefoglaló mintha idejétmúlt lenne :)

Nilfgaard kémes control paklival játszok, jó sok húzással, 30 lapos paklit raktam össze és abból egy húzósabb meccs végére marad 5-10 lap. Hirtelenjében nem tudom, hogy képernyőmentéseket hogyan improtálhatnék PS4-ről, de volt pár vicces jelenet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1487) Prof válasza Heavyrain (#1457) üzenetére


Prof
addikt

Koszi megprobalom, ha jol emlekszem van mar 2 macim.

Mas, letezik, hogy sima round win-es reward epic lapot ad? Ahogy lvl10-et megleptem kaptam egy epic sarkanyt (elvileg 1 keg jar erte)

(#1488) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

(#1489) KRoy19 válasza Bazsi1987 (#1488) üzenetére


KRoy19
őstag

Na ez mi lesz?

(#1490) saen válasza KRoy19 (#1489) üzenetére


saen
veterán

Jó eséllyel újabb változások.

(#1491) Bazsi1987 válasza KRoy19 (#1489) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem pár apróság, 2 hét allat nem tippelek nagy változásokra 😊

(#1492) NyxNyxNyx válasza KRoy19 (#1489) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az ilyenek closed bétában általában azt jelentették, hogy dobhatom is ki az eddig használt paklimat. :P Most elvileg kapni fogunk kompenzációt, ha nerfelnek bizonyos lapokat.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1493) KRoy19 válasza NyxNyxNyx (#1492) üzenetére


KRoy19
őstag

Ha így van akkor lehet, hogy igazad volt és ezt becumiztam, mert bedaráltam 2 frakciót egy jó pakliért... :DDD

(#1494) Genji válasza Bazsi1987 (#1491) üzenetére


Genji
őstag

Legalább gyorsan reagálnak, nem úgy mint Blizzardék. :))

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#1495) Mister_X válasza KRoy19 (#1493) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak kettőt? ;] Én még át is mentem "retardba", ami legendary-k kellettek, nem szaroztam és aranyba lettek legyártva. Vagyis hazudok, Skelliga, NR és ST szett mozgójaiból ki tudtam váltani a szebb kivitelt meglévő legendary-khoz.

Pontosabban Nilfgaard paklinál szerencsém volt, három bronze-t is dobott mozgóképesként, egy gyakran használt silveren gondolkozom, hogy azt még lecserélem. Jelenleg (és egy jó darabig) három paklival játszok:
- kémkedős Nilfgaard szett (midrange?)
- nyílt kezes (sok reveal) Nilfgaard pakli (control)
- Wild Hunt (midrange) Monster

Ha nem kötném az ebet a drágább kártyákhoz, a reveal Nilfgaard paklim is teljes lenne, így egyfajta átmenet a kémkedős között. Monster paklinál nem erőltettem a drága lapokat, épp megvolt minden hozzá (keg adott egy legendary WH lapot, ami egy sorba tolja az ellenfeleket).

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1496) makopeter válasza Mister_X (#1495) üzenetére


makopeter
tag

Arany, mozgóképes és drágább helyett használd a prémium szót, az a hivatalos és egyértelműbb. :)
Én azt gondolom türelmesnek kell lenni, nem érdemes tördelni a lapokat egy jó pakli vagy prémium pakli miatt.
Ha megvan minden bronz kártya, egy keg tisztán ad 30 scrapet legrosszabb esetben. Napi 3 keg röhögve összejön, az 100 scrap + amit még kapsz a napiért, Ha 150-nel számolsz naponta szépen lehet haladni és minél több lapod lesz meg annal több scrap jön, Prémiumot meg pláne nem éri meg gyártani kivéve akkor ha minden lapod megvan, egyébként arra ott a powder, pont ezért találták ki.

(#1497) atainprison válasza KRoy19 (#1493) üzenetére


atainprison
senior tag

Ráadásul azért a mocskos pakliért törted be a lapokat :) .
Legalább valami nem "cancer" paklit raktál volna össze (no offense).

(#1498) KRoy19 válasza atainprison (#1497) üzenetére


KRoy19
őstag

Igazából, mentem vele szépen 2 rankot fel, de már most nem olyan verhetetlen ez a pakli sem (Rank 11).

Például ha Nilfgard jön akkor szinte 10-ből 10 szer kikapok, szóval mondhatom ,hogy nem volt a legjobb döntés betörni két teljes paklit ezért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1499) NyxNyxNyx válasza atainprison (#1497) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Amúgy tényleg. :D Ezek a spell paklik igazán eltűnhetnének, nem tesznek jót a játéknak szvsz.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1500) atainprison válasza NyxNyxNyx (#1499) üzenetére


atainprison
senior tag

Jelenleg ez az egy nem tetszik a játékban. És sajnos egyre több változata van, már NG spell paklit is használnak. Én abban reménykedem, hogy be fognak vezetni valami olyasmit, hogy limitálva lesz hány special kártyát rakhatsz egy pakliba. Akkor nem úgy nézne ki néhány pakli, hogy van benne 3-5 unit kártya és kb 18 special. Épp az lenne egy ilyen játék lényege, hogy a unit kártyák egymással interakcióba lépnek. De a jelenlegi formájában sajnos nem így van egyes esetekben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.