Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#806) Chronos85 válasza FuRiONight (#802) üzenetére


Chronos85
tag

Hali,
Valóban nem túl nehéz bejutni, nekem a második, amit úgy október közepén reggeltem, a két ünnep között érkezett meg. Persze öcsémnek rögtön tovább adtam. Szóval folyamatosan mennek ki a hullámok.

Ami a paklit illeti, a legutóbbi patch óta, kicsit félretettem a monstert (noh nem azért mert nem lehetne használható deckket összerakni), inkább próbálgattam mindenféle mást.
Ha komolyan akarnék rankedezni vmilyen Scoa trappel probálkoznék, Francessca és Eithné is életképesnek tűnt. Viszont mivel ez még csak béta meg amúgy is super casual vok ezért, nyugodtan állíthatom, hogy bármely frakciónak van 1-2 életképes deckje. Mindenki válogathat izlése és ingerenciája szerint.
Ami a wipeot illeti hivatlaosan csak annyit mondtak, ha szükséges akkor lesz, viszont ha tényleg "egyenlő" esélyeket akarnak biztosítani rankedhez akkor kelleni fog. Persze erről még korai beszélni, vmikor tavasszal lesz asszem éles a dolog.
Az új lapok sztem nagyon jól sikerületk, sok új érdekes decket kilehetet próbálni, bár mostmár kezd beállni a meta megint. A hónap vége felé igérték az új frakciót, akkor majd megint fel lesz keverve az állóvíz.
Üdv.: Chronos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.