Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#528) Ðávid válasza NyxNyxNyx (#525) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Jelen. :) Én most mással nem is játszom. Eleve nem vagyok nagy játékos és ha valamivel játszom, akkor kizárólag azt tolom. Amikor elkezdtem a The Witcher 3-at, akkor kicsit több, mint egy éven át csak azzal foglalkoztam napi szinten. A Gwentet először hanyagoltam benne, aztán később megpróbálkoztam vele és nagyon megkedveltem, hamarosan eljutottam odáig, hogy mindig nyertem. Így amikor adódott a lehetőség az önálló kártyajáték béta tesztelésére, azonnal jelentkeztem. Itt nem olyan egyszerű a helyzet, kellően összetett és nehéz lett, a Witcherben levő eredetihez képest, ezért is játszom vele annyit, mert minél jobb szeretnék lenni benne. Ez azonban nem megy olyan könnyen. Az elmúlt 3-4 napban például többször veszítettem, mint nyertem. Apránként lépkedek előre, most éppen 38-as szinten vagyok.

#526 jer1cho és #527 BomiBoogie

Tegnap nekem is többször kellett a keresésre nyomnom mire végre talált ellenfelet. Olyan is volt, hogy egy parti után újra ugyanazzal az ellenféllel hozott össze, mert nem volt más (mondjuk egy ez pont nem tegnap történt).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.