Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) feka007 válasza |*HayHa*| (#8744) üzenetére


feka007
nagyúr

Mért, most mit kéne mondanom hogy ha egyszer ilyen mind a 2 game? :F Vagy szerinted most örömömet lelem abban hogy leírom mi a szar egy gameben? 1xűen csak idegesítő hogy így adnak ki vmit, és jah, beírom ide hogy mi nem tetszik... Régen nem ilyenek voltak a gamek, egy évben volt 7-8 játék is ami tökre tetszett, nem volt fele ennyi bug sem. :U

(#8752) WonderCSabo válasza sirzollee (#8750) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ja kép nincs? :W picit zavarosak a hsz-eid. És mikortól nincs kép? Betöltőképernyő van?

(#8753) |*HayHa*| válasza feka007 (#8751) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Tudom, és meg is értelek :) El siették ezt is az biztos, sőt azt sem értem a menüben mi köze van az irányításnál a PC-hez egy Xbox contoller..

Mi ez kérem? Egy Xbox emulátor?

#### I <3 Deutschland ####

(#8755) gamer0101 válasza Sóbi (#8754) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Nyomj az Audio-ban egy Complete Scan-t és az Auto Scan legyen On állásban. Nekem ez megoldotta múlkor. Feltűnt, hogy csak a rádiós műsorvezetők magyaráztak vagy 10 küldetésem alatt az Indepencen.. :DDD Multira majd válaszol más...én ahhó' nem értek! :P Have a nice day!

(#8757) feka007 válasza |*HayHa*| (#8753) üzenetére


feka007
nagyúr

Na én asszem most hagytam abba... :D Van két aktív küldetés, egyiket se tudom megcsinálni bug miatt... Egyiknél kéri hogy vegyek öltönyt mert a szakadt szatyorhoz csak úgy lehet belépni, oké vettem, örüljön... Odamegyek öltönybe, még mindig öltönyt kér, pedig mindent lecseréltem. Na akkor ezt leszarjuk, menjünk másikhoz. Vmi túlsúlyos gyereket kell megkeresni a rendőrkocsi kompjúterén. Ez megvan, ki is nyírtam, el is mentette. Mentem csinálni a következő küldetést, erre beadja azt, amit már el is mentett hogy megcsináltam. Hát itt mondtam egy-két szép szót, de aztán nekiálltam megcsinálni újra. Viszont mivel már kinyírtam, így nem tudom megcsinálni a küldetést, mer nincs kit hidegre tenni. :D Ennyi lenne a történet :))

(#8758) gamer0101 válasza feka007 (#8757) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Azzz kemény! :DDD R*..! Grat! :C

(#8759) gamer0101 válasza Sóbi (#8756) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Nm..remélem sikerül. :)

(#8760) snataniel


snataniel
tag

Esetleg...Valaki??? Tudja miért van hogy Niko-lábánál megakad a Kamera ha GamePad-dal játszom??? :R :F

Kárpátia!!!

(#8762) feka007


feka007
nagyúr

Egy leszedett mentést hogy tudok működésre bírni? Betettem a save mappába, kitöröltem a régi mentést, de azt írja ki hogy nem tudja betölteni a mentést.

(#8763) gamer0101 válasza Sóbi (#8761) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Érdekes...Complete Scan-ra klikkelés után a jobb alsó sarokban látsz olyant, hogy mondjuk 0/12 ... vagy hasonlót? Magyarul, hogy a mappában található számok közül hányat dolgozott fel..

(#8764) |*HayHa*|


|*HayHa*|
aktív tag

Én nekem meg kellet mondani hogy hál istennek eddig semmi baja :D na most belépésnél hihetetlen nagy hiva, csak a fejté látom Niko-nak :D Restart, következőnek minden rendben egy 20 percig. Akadás, lefagyás.. Ezt kétszer megismételte, és megrántottam a procit 4Ghz-re.. Lehet kevés volt a V neki.. Most meglátjuk!

#### I <3 Deutschland ####

(#8765) gamer0101 válasza feka007 (#8762) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Ezzel szívok én is! :DDD Most épp előröl kezdtem mérgemben a játékot, mert a régi mentéseimet az istenért nem akarja elfogadni és vagy kilép hibával, vagy elindul csak: Start New game - The Cousins Bellic ... :O

(#8766) Dominiator


Dominiator
aktív tag

jó kis játék lett csak a gépigénye elég nagy:)

Who's the bigger hero who lives or who want to live?

(#8768) gamer0101 válasza Sóbi (#8767) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Hmm..ide másoltad gondolom a zenéket: \Dokumentumok\Rockstar Games\GTA IV\User Music\ ... Ja és a világért nem akarlak ügyetlennek vélni, de hibázni emberi dolog, így csak remélni merem, hogy az MP3-ak eredeti mivoltjukban vannak ott és nem parancsikonként...csakmert én is csináltam már ilyent az SA-ban véletlenül.. :U :DDD

(#8769) feka007


feka007
nagyúr

Mentésprobléma megoldva: uninstalled! :DDD

(#8770) KrAt válasza gamer0101 (#8768) üzenetére


KrAt
veterán

Nekem Vice City-ben ment parancsikonokkal is :)

(#8771) gamer0101 válasza KrAt (#8770) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Ott elképzelhető, de nekem és sok más ismerősömnek az SA óta annak a megoldásnak lőttek...egyszerűen nem olvasta be a zenéket a gamma.. :(

(#8772) ---gabika---


---gabika---
tag

Hy!
Lehet h volt már ez a kérdés de választ nem találtam rá a fórumon.
Akinek hasonló hibája van,volt és meg tudta oldani plz segítsen! kép
HD4850 8.12 CCC-vel csinálja ezt.Látam valami progit a fórumon de nekem az se segített! Ja és eddig tök jól meg voltam hibák nélkül,pár napja áltam le a GTA 4-el és most szeretnék vele gamelni és ez a kép várt engem :W

[ Szerkesztve ]

(#8773) KrAt válasza gamer0101 (#8771) üzenetére


KrAt
veterán

:(

(#8774) gamer0101 válasza ---gabika--- (#8772) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Nyisd meg a CCC-t. Oldalt 3D --> MipMap Detail Level. Állítsd High Quality-re, ha azon van akkor vissza csak simán Quality-re. Nekem ezzel jó lett. :U

(#8776) Topa00


Topa00
tag

El akarom indítani a játékot és azt írja hogy A SecuROM Launcher hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért...
Erre valakinek valami ötlet?

(#8777) KrAt válasza Topa00 (#8776) üzenetére


KrAt
veterán

Nekem is azzal van a baja, eddig nem volt lelki erőm megcsinálni :D

(#8778) Topa00 válasza KrAt (#8777) üzenetére


Topa00
tag

ezzel szenvedek 3 napja de nem bírom megcsinálni, már újra telepítettem meg mittomén de semmi :(

(#8779) gamer0101 válasza Sóbi (#8775) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Akkor fogalmam sincs... :( Én direkt most a játék futtatása közben Alt+Tab-bal kiléptem és bemásoltam egy zenét randomra, aztán Complete Scan, megtalálta és játssza is. Szóval újra sem kellett indítanom a játékot. Sajnálom, segíteni szerettem volna.. :B

(#8780) dokee78 válasza ---gabika--- (#8772) üzenetére


dokee78
félisten

Ez nem gáz,biztos megolvadt az aszfalt! :)

(#8781) AtHoS válasza WonderCSabo (#8752) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Volna 1 gondom: amikor belépek kép nincs,hang van."
.
Nem értem ezen mi a zavaros :F

sirzollee

Milyen monitorod van?

gyuri00-nak is hasonló problémája volt. Serintem kérdezd meg tőle hogyan sikerült megoldania.

Én első körben arra tippelnék, hogy olyan felbontást akar a játék alapból használni, amit nem bír a monitor (vagy a képfrissítést azon a felbontáson). Parancssori kapcsolókkal tudod variálni a felbontást.

read-only mode on the forum

(#8782) WonderCSabo válasza AtHoS (#8781) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Picit ez zavart össze: "Minden stimmel: :W inXP SP3,C2D7200,4GB DDr2,Asus EAH3650 256MB(8.12 catalyst).Mi lehet a gond?????????SOS PLS." De én sem figyeltem... :(

(#8783) sirzollee válasza AtHoS (#8781) üzenetére


sirzollee
tag

Hanns-g HQ191D monitoron nyomnám...75Herzre van állítva.Korábban a Vistán nem volt gondom,de bekaptam egy jó kis vírust,ezért újraraktam vissza XPre,mert a vista nem feküdt nekem hosszútávon.Megpróbálkozom a parancssori szórzókkal,hátha összejön.Köszi a tippet.

(#8784) AtHoS válasza WonderCSabo (#8782) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát igen. Azért a sortörések néha nem ártanának egy-egy hozzászólásba na meg néha 1-1 kettőspont utáni Space is sikert aratna, nem pedig fölösleges smiley-t :R

read-only mode on the forum

(#8785) O$zkł


O$zkł
aktív tag

nekem is voltak mentésproblémáim és csak úgy tudtam segíteni a dolgon hogy mielőtt letöröltem a gamát elmentettem az egész roksztáár games mappát az local/app data-ból és még mellé a microsoft mappábol az xlive mappát
a reinstall után ezeket felülírva működtek a régi mentéseim
(de asszem már a topikban le volt valahol írva hogy az xlive mappát is el kell menteni reinstall előtt)

"Be the change you want to see in the world"

(#8786) Equitem


Equitem
tag

Sziasztok!!

Azért felháborító, mit engedhetnek meg maguknak a nagy cégek, pl. Rockstar Games.

Oké, nem egyszerű portolni egy PS3-ra írt játékot PC-re, de azért ez mégis csak túlzás.
Ülnek évekig egy játékon, mire átírják PC-re, és erre ekkora szarkupac lesz belőle, és még jó drágán is adják. Így akinek jó gépe van, és nagy játékobuzi, annak is muszáj lesz venni még 80k-ért egy konzolt, hogy végre kockulhasson GTAIV-gyel.
Ami a legszebb, okos cikk írók (pl. GameStar-on) mit írnak; örülhetünk, hogy kijött PC-re; ez aztán tényleg szép, fasza hozzáállás.
Ennél tisztességesebb lenne, ha azt mondanák nyíltan, hogy nem fejlesztünk több játékot PC-re, mert nem arra való, jobb a konzol. Szánalom; ez már pofátlanság.

Na mindegy, ennyire már nem érdekelnek a játékok. Akinek megy, örüljön, szerintem nem érdemes vele vesződni ;)
Tov. jó pihenést mindenkinek;)

[ Szerkesztve ]

(#8787) MATEO6600 válasza bpx (#8710) üzenetére


MATEO6600
őstag

Hmm, akkor nem csak én jártam így...
Elhiszem, hogy 1.8ghz már kevés, de nem tudok mit tenni, tuningot nem támogat a lapom :/
Majd egy új gép... talán...
Egyébként nem a te postodat láttam :)

(#8788) Wukiwo


Wukiwo
senior tag

megint elakadtam.....először valami drog futárt kell követnem de úgy eltűnik,hogy nem találom...aztán meg elküldenek egy távoli helyre de az út háromnegyed részénél a sárga jelem piros lesz és ha odamegyek nem történik semmiiiiiiii :(
valaki pls

(#8789) Kommy válasza Wukiwo (#8788) üzenetére


Kommy
veterán

nem tudnád leírni, hogy mi a címe a missziónak hátha könnyebben rájönnénk melyikre is gondolsz, mert nekem így nem esek, le pedig 2-szer végigjátszottam, vagy legalább azt írd le kitől kapod a megbízást.

[ Szerkesztve ]

(#8790) Wukiwo válasza Kommy (#8789) üzenetére


Wukiwo
senior tag

rendben.pill
az 1ik amelyiknél a célpont pirosra vált mielött odaérnék a mapon az F(dimitrij asszem )betűs fószer adja
A másik pedig az L betűs ..nála akkor jön ez mikor elmegyek hozzá és az embere lebirkóz a folyosón :)

[ Szerkesztve ]

(#8791) Kommy válasza Wukiwo (#8790) üzenetére


Kommy
veterán

LJ-s küldetésnál odamász autóval jön egy intró elindul a dealer, majd te is kiszállsz szépen elkezded követni, a sikátorban azon végigmegy majd átmegy az úttesten átmászik a drótkerítésen utánna átmegy a téglafalon (le van dönte egy rész) majd amikor átért befordul a fal mellett balra és bemegy a házba és felmegy az emeletre egy szobába. Úgy könnyű kitalálni, hogy melyik emeleten van, hogy a térképen (a kicsin) jelzi a hozzád való helyzetét felfele nyíl feletted van lefele nyíl alattad, Majd amikor elértél a megadott szintre megkeresed azt az sjtót elyikhez legközelebb van a piros jel és kiírj ahogy zárva van, majd belelősz az ajtóba és kinyílik, majd megölöd és kész a misszió.

Sajnos a másikra nem emlékszem, de gondolkodok rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#8792) Wukiwo válasza Kommy (#8791) üzenetére


Wukiwo
senior tag

köszönöm szépen:)
ha a másikra is tudsz tippet adni megköszönném :)

(#8795) Kommy válasza Sóbi (#8794) üzenetére


Kommy
veterán

Én játszottam már a multival. Mire lennél kiváncsi?

(#8797) Kommy válasza Sóbi (#8796) üzenetére


Kommy
veterán

a SC-be be kell linkelni a live accountot, majd a játékban miután elindult telefon és ott multiplayer. Igazából nem tudom mit írjak le.

(#8799) Wukiwo


Wukiwo
senior tag

erről lenne szó : [link]

ez a másik necces küldetés

[ Szerkesztve ]

(#8800) Kommy válasza Wukiwo (#8799) üzenetére


Kommy
veterán

Final Destination lenne a küldetés címe?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.