Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Drive

Hozzászólások

(#483) DasBoot


DasBoot
aktív tag

Jó szerencsét, Mindenkinek! Több kérdésem is van, remélem megkapom rájuk a választ.
Egy Synology NAS-ról tölteném fel az állományokat. Kijelölt mappák feltöltésekor, amik sok állományt tartalmaznak és meglehetősen nagyméretűek, tv felvételekről, fényképekről és nagy mennyiségű fájl-ról van szó, hogyan tudom követni, hogy mennyi van feltöltve? A tevékenységeknél szerepelnek ilyenek, de Nekem arra lenne szükségem, hogy a kijelöltekből mennyi került fel? Hol tart a feltöltés? Indításakor a jobb alsó sarokban megjelenik, hogy hány elem feltöltése, ezen belül pl. 38/15 állomány, 8 perc hátravan. Ez addig látható, míg ezt a kis ablakot be nem zárom, vagy ki nem lépek a Drive-ból, vagy ki nem kapcsolom a gépet. A böngészőből való újra belépéskor már nem jelenik meg ez az ablak. Szóval már nem tudom követni a feltöltést. Van erre valamilyen megoldás, hogy ellenőrizni tudjam a folyamatot?
A másik, hogy ezekben az esetekben a meg is áll a feltöltés, szóval, ha kilépek a böngészőből, kikapcsolom a számítógépet., de a NAS-t nem, akkor miért nem folytatódik a kijelölt mappák folytatása? Mindig újra kell kezdeni a procedúrát, eddig 3 hét alatt kb. 300GB-ot sikerült átmásolnom kín keservesen. A sebesség most nem olyan nagy probléma, nem amiatt aggódom.
Remélem azért sikerült érthetően elmagyarázni a problémáimat. Előre is köszönöm a hozzáértők segítségét.

LEGO-ból bármit megépíteni, csak idő kérdése.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Drive
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.