- 3060Ti EGPU over USB4 vs PC teszt
- leslieke farmerzsebe
- Asszociációs játék. :)
- Milyen mosógépet vegyek?
- Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Fűzzük össze a szavakat :)
- Szólánc.
- Ingyen kellene, de tegnapra
- Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
-
LOGOUT.hu
Új hozzászólás Aktív témák
-
vacs
Topikgazda
Cx File Explorer-t próbáld meg.
-
Somatom
veterán
Biztosan van ilyen. Régóta nPlayer -t használok, mert jó a hálózati támogatása. Ezeket ismeri (elvileg). Sajnos, rég frissült, lehet, hogy a Gdrive már nem megy. NAS WebDAV -ot használok, az müxik. Sztem az NFS -nek is működnie kell.
Ha nem akarod, akkor nem szkennel, tallózással is kiválaszthatod a médiát. Én is így használom, mert a NAS -on minden filmem külön mappában van.Szerk.:
Sorry, benéztem a topikot!Nem CC -n használom, hanem tabon.
[ Szerkesztve ]
-
-
-
További kérdés, hogy a Youtube és Netflix gombokat át tudom mappelni úgy, hogy az eredeti funkciójuk megszűnjön?
Hangerő gombokként szeretném használni őket, de hiába állítom be így a Button Mapper alkalmazásban, az eredeti funkció mellett működik csak. Pl. Hangerő le (youtube gomb), lejjebb megy a hangerő, de közben elindul a Youtube.
Előre is kössz a segítséget.
[ Szerkesztve ]
-
tylerddd
veterán
A lag nálam az eszközmenüben való mozgásnál jelentkezik+ahogy írtam fentebb, a táv nem úgy reagál. Pl. az asztalon van, rányomok a négyirányú közepén a gombra, amivel pause-t nyomok és semmi, majd még1x és megáll a műsor. Ez az előző rendszerben ment elsőre. Hosszabb menüben, ha folyamatos nyomással pörgetnék le, szintén beakad, előzőleg szépen ment lefelé. Hasonló hangerőszabályozásnál is van. Egyesével kapcsolom le és értéket hagy ki, pl. 25-ről nyomkodom le 20-ra, 22 kimarad, látszik, hogy beragadt és próbálja utolérni magát. (Nálam úgy van beállítva, hogy az oldalsó gombok az eszköz hangerejét állítják, nem a tévét.)
App-ek szintjén: Netflix, Youtube, Disney, HBO Max, AppleTV+ szinte tökéletes, Amazon töltöget 12-es android óta. Max-nél a feliratok problémásak, CC-s kiküldésnél is. De ezen kívül a lejátszás tökéletes, ott nincs gond.
De ezeknél is érzek lagot, lassabban reagál pl. keresésnél gépelés során. Pedig gyorsabb nem lettem, hogy ne tudna követni. Frissítés után volt teljes újrahúzás.
[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Politika
- Futás, futópályák
- Milyen házat vegyek?
- SSD kibeszélő
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Építő/felújító topik
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- További aktív témák...