Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31000) SunMount3r válasza SunMount3r (#30998) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Amiket próbáltam: Disabled-re rakni az összes bővítményt: semmi. Bejelentkezni a Chrome-on a Google fiókba és bekapcsolni a Sync-et, kikapcsolni a Sync-et, törölni az online Sync adatokat: semmi. Törölni a History-t és Cache-t: semmi. Reset to defaults a Chrome-ban: semmi. A Chrome mappában a Default Profile almappában a bookmarks.bak-ot bookmarks-ra átnevezni: semmi. Ezen túl már kifogytam az ötletekből.

Íme, tehát így látszik rendesen minden mappa és könyvjelző a Könyvjelzősávban, eddig oké:

De Könyvjelző kezelő teljesen üres, még a ... -menüt sem tudom megnyitni a jobb felső sarokban, csak az a fehér csík jelenik meg helyette.

Gugliztam már egy csomót, de konkrétan ilyen problémát nem találtam.

Mindez egyik napról a másikra történt, tehát a tegnapi post-om előtt egy nappal még jó volt.
Arra gondolok, hogy valami (talán egy file?) korrumpálódhatott a Chrome-ban? Mit kell ehhez még kutatni?

Most, hogy megnyitottam és nyomtam egy F12, ezeket az Error-okat írta, de amikor ráfrissítettem már az Error-ok eltűntek.

És ez az egy "Issue" látszik, de ez folyton:

Ezekből talán kiderült valami?

Most se rendezni nem tudom a könyvjelzőimet, sem Exportálni (pedig most lenne rá szükségem). Ismer valaki más módot a a könyvjelzők exportálására ezen kívül?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.