Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35701) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Olyat csinál az alaplapom, hogy a tunning részné a biosban(assze,, M.I.T. a neve), akkor miután elmentem semmi se marad meg. De semmi. Se negatív, se pozitív tunning. Mitán belépek, az általam elementett beállítások vannak, de mégse annyin mennek. Namostmivan? :F

(#35702) kdave9 válasza Vasinger! (#35701) üzenetére


kdave9
tag

CMOS clear-t próbáltad már? Nekem csak az segített ugyanezzel a problémával

-H-U-N-T-E-R-

(#35703) Vasinger! válasza kdave9 (#35702) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, segített! :R

(#35704) BemAnyó válasza BemAnyó (#35681) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Kicsit más irányból támadva a kérdést... használ valaki ehhez a deszkához DDR3 as ramot ?

(#35705) emre


emre
veterán

Üdv !

Egy Rev 1.0-es P35 DQ6 2007.11 hónaptól 3év garival
Illetve egy hónappal öregebb DS4 rev 2.0 mit érhet mostanság?
Dobozosak, minden cuccal

Tudom ez nem az a topik, de itt elfogultak vannak :D

Köszi!

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#35706) Qru válasza emre (#35705) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

DQ6-ra 30-35k a DS4-re meg kb 20-25k-t mondanék de úgy is a piac diktál...

#nincsbennetarcsi

(#35707) emre válasza Qru (#35706) üzenetére


emre
veterán

köszönöm

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#35708) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ITT olvasható a problémán..nemtudja valaki mitől lehet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35709) emre válasza Sirandrish (#35708) üzenetére


emre
veterán

Szerintem szinte biztos, hogy valamelyik hangeszközhöz tartozó PCI basz-nak nem találja a driverét.

Az eszközkezelőben, sárga kérdőjeles cuccok, (nem az audio és hangeszközök között!) aztán a cd-ről aut. frissítés. De asszem ezt neked nem kell külön ragozni. :B

Én sajnos már a második P35-ös lapommal futok bele ebbe a hibába, hogy nem látja a feltelepített audio drivert, mert valamit lefelejt install közben.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#35710) Sirandrish válasza emre (#35709) üzenetére


Sirandrish
legenda

De nekem eszközkezelőben egy sárga kérdőjeles (az nem felkiáltójel?:) ) cucc sincsen...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35711) emre válasza Sirandrish (#35710) üzenetére


emre
veterán

Ezek szerint az kérdő, illetve felkiáltójelek megléte semmit sem jelent. ;]
Mondjuk nekem már a controll panelt sem sikerült elindítani, mert nem látott a rendszer hangeszközt.
Egyedül a mikrofon kalibrációt sikerült futtatnom, a saját parancsikonjával a programfiles-ból, de visszahallgatni már nem tudtam. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#35712) Sirandrish válasza emre (#35711) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor semmi ötleted sincsen hogy mit lehetne csinálnom?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35713) Qru válasza Sirandrish (#35712) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Rakd újra a hangdrivert sztem.

#nincsbennetarcsi

(#35714) Sirandrish válasza Qru (#35713) üzenetére


Sirandrish
legenda

előtte szedjem le?
csakmert máér vagy 2szer rátelepitettem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35715) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Hali. sztem nézd meg a beállítás/tualjdonságoknál. ott n inputra, hanem outputra, vagyfordítva állítsd be, nekem is ilyen, ha rosszra állítom, de most 4et tudok állítani, ha meg máshogy, akkor csak a recordot, vagyis felvételt, mint nálad, de ott van mikrofon, mégse tok vele mit kezdeni. így viszon jó, mert tudom állítani a csuszkát, de nincs mikrofon, remélem hogy amúgy van :K :W
remélem tudtam segíteni

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#35716) Sirandrish válasza GrooveHero (#35715) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah okéj de ez hol van?
beállitás/tulajdonság? hm?

erre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35717) GrooveHero válasza Sirandrish (#35716) üzenetére


GrooveHero
addikt

ahhh...hja...eggen.....erre gondoltam. esetleg nem stimmel vele? vagy ígysem jó? mert akkor már nem tudom mi lehet a gond.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#35718) Sirandrish válasza GrooveHero (#35717) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ott eddig is be volt pipálva minden...de attól még nemtudom állitani a csuszkákat:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35719) GrooveHero válasza Sirandrish (#35718) üzenetére


GrooveHero
addikt

és akármelyik input, vagy outputra lépsz, mindig szükék a sávok?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#35720) Sirandrish válasza GrooveHero (#35719) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha outputra megyek annak nincs jelentősége mivel az a lejátszáshoz van..egyébként a lejátszásnál lévő csuszkákat tudom mozgatni..

a gond az iinputnál van...van a digital..de az nekem nem jó ugye és van a sima Audio input..
nah itt minden be van pipálva és ami a legérdekesebb hogy nem szürke a csuszka...

szóval ugyanugy látom mint a mozgatható csuszkát..a probléma hogy ettől függetlenül sem tudom mozgatni..egyiket sem a Recordingon kivül..

szerk: az hogy az elnémitás jelenleg be van kapcsola az ne lepjen meg...azért van bekapcsolva mert a mikim hihetetléenül gerjed ha be van kapcsolva..pont ezért is kéne leljebb vennem a csuszkát csakhogy nem megy..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35721) GrooveHero válasza Sirandrish (#35720) üzenetére


GrooveHero
addikt

ühhüm...hát...nemtom...elég gikszeres a helyzet, én már azon gondolkodtam, hogy elmegyek, és veszek pér ezerért egy jobb hangkártyát, mint ezt fost baszkuráljam, sztem te is ezzel járnál a legjobban.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#35722) Sirandrish válasza GrooveHero (#35721) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah jólvan de attól még megkéne oldanom a problémát:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35723) Qru válasza Sirandrish (#35714) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Gyaluld le a drivert előtte, esetleg driver cleaner is pucold ki az a tuti. Aztán a legfrissebb drivert tedd fel. Jobb ötletem nincs így első körben. :(

#nincsbennetarcsi

(#35724) Sirandrish válasza Qru (#35723) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezen már tulvagyok de semmi:(
Leszedtem aztán a CD-ről felraktam aztán resi de semmi sem változott:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35725) Qru válasza Sirandrish (#35724) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ne a cd-n lévőt tedd fel, ez egy 1000 éve elavult fostaliga driver alighanem. Giga honlapjáról szedd le a legújabbat. Úgy sem megy?

#nincsbennetarcsi

(#35726) Sirandrish válasza Qru (#35725) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát tegnap leszedtem egyet de azt csak rátelepitettem nem uninstalláltam a régit..megpróbálom..ez jó szerinted?
Audionál a felső..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35727) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok! P35 DS3 rev2.1-em van és 4x1giga 800-as Kingmax. Na most az a helyzet hogy ha berakom mind a 4 modult akkor a bios-ig se jutok el viszont 2 modul bármilyen párosításban elindul. Van esély rá hogy életet leheljek bele?

(#35728) GrooveHero válasza Sirandrish (#35726) üzenetére


GrooveHero
addikt

hali. nekem se a cd-s, se a gigabyte honlapos driver nem működött, hanem ez:

[link]

nem a legújabb, de ha jól emléxem, akkor nekem ezzel működött.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#35729) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

erre valaki :F

(#35730) GrooveHero válasza BemAnyó (#35704) üzenetére


GrooveHero
addikt

P35C-DS3R-hez? mert én igen. kingmaxok mennek benne. 2db 1333-as ddr3. eddig 1400ig ment a teszt, tovább nem, mert nem értem rá, de egy kis fesszel így is szépen szaladgálnak

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#35731) Sirandrish válasza GrooveHero (#35728) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ez mind szép és jó de ehhez falhasználónév meg pass kéne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35732) GrooveHero válasza Sirandrish (#35731) üzenetére


GrooveHero
addikt

oh...pill, énse innen szedtem, de nem találom a z oldalt, nem néztem, hogy műxik e. 1000 gig bocsi :R :Y :W

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#35733) GrooveHero válasza Sirandrish (#35731) üzenetére


GrooveHero
addikt

esetleg ez??

[link]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#35734) Sirandrish válasza GrooveHero (#35733) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah ez már jön..köszike..és semmi baj:) :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35735) GrooveHero válasza Sirandrish (#35734) üzenetére


GrooveHero
addikt

rendicsek...már csak az lesz kérdéses, hogy menni fog e.
nagyon remélem.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#35736) grimike


grimike
csendes tag

Üdv!

Most rakom össze a gépemet, P35 ds3 alaplapom van. 640GB vinyót teszek bele, ketté lesz partícionálva. Narancs vagy a lila SATA csatira tegyem, vagy mindegy?

köszi

(#35737) GrooveHero válasza grimike (#35736) üzenetére


GrooveHero
addikt

hali.érdekes kérdés, mert én azt is hallottam, hogy a lila csak raidhoz kell, de úgy tudom jó a sima satához is.
és a sárgát ajánlanám, a legegyszerűbb, sima sata csatlakozó, nem lesz vele gond, hidd el.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#35738) grimike válasza GrooveHero (#35737) üzenetére


grimike
csendes tag

ok, akkor arra teszem, kösz

(#35739) GrooveHero válasza grimike (#35738) üzenetére


GrooveHero
addikt

igazán nincs mit, én is ezeket használom, pontosan 4-et, mégcsak tegnap óta, de nagyszerűen működnek

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#35740) cimbi186 válasza Baga1983 (#35727) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Csa!
Valószínüleg kell nekeik plusz 1 kis kakaó,tedd be a kettőt aztán adjál az MCh-nak +0.1V-ot,és utána tedd be a négy modult(ha így se megy talán megpróbálhatod +0.2V-al,bár az feleslegesen sok a ,de hátha)

(#35741) grimike válasza GrooveHero (#35739) üzenetére


grimike
csendes tag

Akkor még frissek az emlékek, ha nem gond kérdeznék akkor párat, én éppen most rakom össze.(kb 6-7 évente esik ez meg velem, legutóbb még nem is voltak ilyen csatik mint most:) )

1. Az "SPDIF I" és "SPDIF O" csatlakozók az alaplapon mire jók? használható?
2. A házam(Gigabyte GZ-X2) elején található IEEE 1394 bemenet, annak a kábeljét hová kell dugnom az alaplapon?
3. A"COMA" és "LPT" port mire kell?
4. A ház audoó csatijai közül melyiket csatlakoztassam az alaplapra? A HD audiü vagy a AC97?

MOD: WD 640GB 32MB SATA2 vinyóm van, jumpert nem kaptam hozzá, tehát nincs rajta semmi, vagy ezeket már nem kel master/slave-ra állítani?

Más is segíthetne ha tud, köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#35742) GrooveHero válasza grimike (#35741) üzenetére


GrooveHero
addikt

nos, akkor szép sorjába menjünk végig. :))

1. elméletileg ennek akkor veszed hasznát, ha van vmi olyan hifi cuccod, ami rendelkezik digitális audio ki/bemenettel, nemtom pontosan. ez egyébként vmi optikai cuuc, nem vágom pontosan, tőlem le is hagyhatták volna róla, nem használom, és nem is fogom sztem.

2.az IEEE1394 csatit lövésem sincs hova kell dugni, én megint csak nem használom, általában ipodokhoz van ilyen. asus lapomba tudom, hogy vhova oda kellett dugni, ahova az usb-ket, tehát ahogy van veled szemben a lap, proci fölül, memória sinek jobb oldalt, ezek az usb-k pedig alul találhatók, van egymás mellett vagy 4. de elvileg ezekre nem kötheted, mert nem lesz jó.

3.a COMA vagy COM azaz soros port már nagyon elavult teknológia, nem sok helyen használják, nem kell sztem csinánod vele semmit. Az LPT pedig szintén régi féle-fajta nyomtató port, szintén elavult, mamár az usb dívik.

4. elvileg sztem az ac97 lesz a nyerő, ez közelebb áll a Realtek alaplapi hangkaihoz, de igaz, hogy az is hd audio. sztem ez próba cseresznye lesz, előbb egyik, majd másik.

ha sata-s a vinyód, akkor nem kell jumper. haj és még vmi. én a te helyedben nem félbepartícionálnám. értsd: 50-50%

hanem hagynék max 20 gigát xp-nek, de ez pistának is elegendő, a többi pedig maradhat játék, film, zene...miegymás.

remélem tudtam segíteni. írj, ha vmi nem stimmel.

Hali!

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#35743) grimike válasza GrooveHero (#35742) üzenetére


grimike
csendes tag

Köszi, sokat segítettél, az IEEE 1394-et szerintem sehova nem tudom rákötni( a könyve szerint az USB-re tilos), de megleszek nélküle egyelőre. Ezek szerint a többi meg nem kell. Akkor elvileg össze van rakva a gép.:) A vinyót én is úgy gondoltam, csak 40GB lesz az XP-nek meg a felhasználói prg-knek, a "maradék" 600 meg film, játék stb.

Akkor még 1-2 láma kérdés :))

Van valahol magyar nyelvű kézikönyv az alaplaphoz? A honlapjukon sem találtam (ellenben volt 2 féle kínai, japán, arab stb)

Először dobjam fel az XP-t és utána kínlódjak a BIOS-al, vagy fordítva? Bár fordítva nem tudom hogyan tudnám, mivel rádiós az egér és a bill-is amiket ugye telepíteni kell.
Kell vmire figyelnem, a BIOS-ban? Vmi fontos beállítás? (mondjuk azt sem tudom, hogy mi az a RAID :)) ). Majd megpróbálok az angol leírásból kibogarászni vmit....

(#35744) GrooveHero válasza grimike (#35743) üzenetére


GrooveHero
addikt

felhasználói programoknak? :Y :Y
nálam már itt megbukott a mutatvány.tapasztalatom szerint azért nem jó, ha vinfossal együtt vannak, mert még azokat betölti. a legjobb ha másik vinyón vannak, de elég a másik partíció is.
szerintem legalábbis, nekem így van.
c-win
d-progik, meg már tele volt a 750-es(tegnap szart be, csak 500 gigányi cuccnak lett game over :W :W :W )
szal mivel azon SEM volt már hely, ezért a 120-as samsung sata2-es vinyó, amiből felismer kb 111-et, szal 10 a win, 101 meg progik, és az említett helyproblémák miatt HD és DVD filmek :DD :DD

magyar nyelvű kézikönyv? még nem találkoztam vele, de mondjuk van angol középfokú nyelvvizsgám, szal azért vágom naggyából

biossal bajlódni? elvileg ha nem akarsz tuningolni, akkor nem kell, megy majd minden faszán de lazán.

a RAID-et énse vágom igazából, nem volt és sztem nem is lesz, szkippelném :DD

mondd nyugodtan, ha nem vágsz vmit angolból, amire szükséged lenne, és megpróbálok segíteni

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#35745) BemAnyó válasza GrooveHero (#35730) üzenetére


BemAnyó
senior tag

nahát, szóval nekem 1600 cl7 es van 2-2gb, és nagyon nem mennek.... 1200 cl9 ami most biztosan beton stabil.... hajam égnek áll komolyan, 1333 on fel sem bootol, 1600 on most tesztelem 2v on cl8 ban hátha bejön... olvastam hogy más lapoknál valakinek segített az új bios ddr3 nál.... de már nincs sok 5letem, több feszkót nem merek neki adni...

(#35746) Qru válasza grimike (#35743) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A RAID-ről bővebben itt olvashatsz.

#nincsbennetarcsi

(#35747) BemAnyó válasza BemAnyó (#35745) üzenetére


BemAnyó
senior tag

nah, hátha valakinek ez jól jön, végre sikerült stabilizálni, az mch nak kellet adja + 0,1 v így most +0,2 megy végül mert már korábban adtam neki, csak hátt úgy gondoltam hogy több csak felesleges + lett volna, de bevált.

(#35748) GrooveHero válasza BemAnyó (#35745) üzenetére


GrooveHero
addikt

hali. milyen lapban hajtod pontosan az 1600-asokat?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#35749) Qru válasza GrooveHero (#35748) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

EP35C-ds3r

#nincsbennetarcsi

(#35750) Qru válasza GrooveHero (#35748) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

dupla sry.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.