Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29151) #TOTTI válasza Zenador (#29150) üzenetére


#TOTTI
őstag

Én már hallottam olyat hogy hibázott a cache memória... még régi Maxtor 80as SATA 150es vinyónál... még nagyon a SATA elején... de csak érdekességként mondom nem állitom h itt erröl van szó...

(#29152) Prego válasza Gorneck (#29148) üzenetére


Prego
senior tag

Hát a modemes-fagyásos dolgot akkor csinálta legelőször amikor összeszereltem a gépet és beregisztráltam a UPC-nél, szal az nem lehet Win probléma. Ez az utóbbi már idegesítőbb. Most csináltam neki egy chipset és LAN driver frissítést, és már csak felpörgeti a lemezt. Szal ez sztem nem Win probléma lesz. Törölni viszont tud.

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#29153) Zenador válasza Gorneck (#29144) üzenetére


Zenador
csendes tag

Úgy tűnik, hogy stabil. Lefuttattam több stabilitástesztet és nem volt probléma. A mem x86-ot 6 pass-ig futtattam, nem jelzett hibát. Másik memóriatesztet is kipróbáltam, de ott is jó volt a memória.

Sajnos nem tudok rájönni, hogy mi okozhatja az akadozást. Az is érdekes, hogy igen ritkán jön elő, kb. 10 bekapcsoláskor egyszer. Van amikor még ritkábban jön elő a hiba. A BIOS-ban mindig jó a gép, csak Windows XP-nél jön elő.

(#29154) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv Néktek Mesterek :D

Egy rövid kérdés erejéig :U
Ma este beszereztem egy P35-DS3P -t(rev.2.0) ... Az lenne a kérdésem,hoyg miként bánjak el a driverekkel? Holnap úgyis XP downgrade lesz,és teljesen új rendszer felépítése. Mit kéne felraknom,a stabil futáshoz,vagy ami létszükség?
Egyenlőre csak a gyári CD melléklettel tudok gazdálkodni,de napok kérdése és lesz net is. Márha szükség lesz rá...

:R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29155) katt777 válasza Zenador (#29150) üzenetére


katt777
félisten

Vinyóműveletben van RAM is.
Én AVG-t használok (Sygate Personal Firewall ÉS Windos tűzfal mellett), mert sokáig elvoltam NOD-dal, aztán egy AVG teszt talált egy rakás fertőzött fájlt, amit NOD nem vett észre, mellesleg meg jobb a WEB-pajzsa is. Esetleg még Spyware Terminator, annak is vannak ilyen szolgáltatásai, de ha biztonságos üzemmódra állítod, hihetetlenül idegesítő tud lenni. AVG sokkal gyorsabban tanul.

Tényleg, nem tudod egy másik partíción Vistával megnézni? Én XP-re mindig csak a SP-eket teszem fel, mert a hotfixek több kárt okoznak, mint amennyi hasznot hajtanak.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29156) katt777 válasza hoffman_ (#29154) üzenetére


katt777
félisten

Gyári CD-ről csak drivereket, de jobb a frisseket letölteni, és a programokat is. Ha tuningolni akarsz, DES fölösleges, de ahogy én néztem, az Easy Tuner is. Az oldalamra feltettem, hogyan értem el 4.05GHz-et.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29157) hoffman_ válasza katt777 (#29156) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R

És mi van ha Oblit tenném fel első software-nek,úgyis hozzászokott a gépem. Sztem kiírom és arról fogok bootolni :DDD

A 4Ghz nekem nem vszínű.... Vesd már össze a procinkat :DDD örülök,hogyha meglesz a 3 :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29158) Gorneck válasza KMT (#29149) üzenetére


Gorneck
titán

:K Az is csoda, hogy ennyit ment...

Gorneck#1239

(#29159) KMT válasza Gorneck (#29158) üzenetére


KMT
addikt

Hm, akkor jó, később nagyobb fsb-jű proci tuninggal nem lesz akkor gond.

Ramos dologra van ötleted? Jobban menne Asus lapban a Supertalent, mint Gigában!?

(#29160) Gorneck válasza KMT (#29159) üzenetére


Gorneck
titán

Elég érdekes mert Slett27-nek is ilyen ramjai vannak...már sokadik P35-ös Giga lapban tudja 1100at...sőt aszhem felette.

Teljes MIT beállítást nem írnál? Jó lenne pontosan látni milyen szorzó milyen fsb...stb.

Gorneck#1239

(#29161) KMT válasza Gorneck (#29160) üzenetére


KMT
addikt

M.I.T menü
Robust Graphics Booster---------auto
CPU Clock Ratio---------------------6
CPU Host Clock Control-----------enabled
CPU Host Frequency---------------312
PCIe Frequency----------------------100
CIA 2--------------------------------------disabled
System Memory Multiplier--------3.33
Performance Enhance------------- Standard
Dram Timing Selectable------------manual
Cas Latency Time--------------------5
Dram Ras to Cas---------------------5
Ras Precharge-------------------------5
Precharge Delay----------------------15
Act to Act Delay----------------------auto
Rank Write to Read Delay--------auto
Write to Precharge Delay---------auto
Refresh to Act Delay----------------auto
Read to Precharge-------------------auto
trd------------------------------------------auto
trd Phase Adjustment--------------auto
System Voltage Control-----------manual
DDR2 Overvoltage Control--------+0,4V
PCIe Overvoltage Control----------normal
FSB Overvoltage Control-----------normal
GMCH Overvoltage Control--------normal
Loadine Calibration-------------------auto
V Core------------------------------------1,37V kb

FSB-re nem emlékszem pontosan, de több fsb-szorzó párrossal is 1040 körül már nyűglődik.
Meg a high speed dram dll settings option 1-en volt. Ezt mit csinál valójában?

(#29162) Gorneck válasza KMT (#29161) üzenetére


Gorneck
titán

Miért 6os szorzóval szórakozol? Még csak 2ghz-en se megy a proci... :(

3,33 helyett más szorzó?
MCH +0,1?

Azt el kell felejteni...egy ideje nincs benne a biosba...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#29163) KMT válasza Gorneck (#29162) üzenetére


KMT
addikt

Ha a ram végét keresem, nem az lenne a cél, hogy minden más hibaforrást kizárjak? Ezért volt a legalacsonyabb a szorzó.

Most raktam fel a legújabb bios-t, tényleg eltűnt az az opció. Egy gonddal kevesebb.
Holnap (azaz ma, miután felkeltem :D) megpróbálom mit megy így a ram.

Viszont megjelent a loadline calibration opció. Jól tudom, hogy ez enabled-re állítva kikapcsolja a drop-ot? Nem mintha élni szeretnék ezzel a lehetőséggel. :)

mod: Most nézem, úgy tűnik eltűnt a drop, pedig auto-n hagytam. Ezt gyorsan át is állítom akkor disabled-re, nem akarom, hogy emiatt károsodjon a proc...

[ Szerkesztve ]

(#29164) Gorneck válasza KMT (#29163) üzenetére


Gorneck
titán

Szorzónak semmi köze hozzá...főleg nem egy ilyen procinál ami nem megy magas fsb-t...

Amúgy meg azt hittem ez vmi nonstop beállítás...:D

Gorneck#1239

(#29165) MEKK válasza Gorneck (#29164) üzenetére


MEKK
aktív tag

tudom hogy nem a legmegfelelőbb a hely de csak minimális tunigot akarok.

EZ a konfig:

Giga EP35-DS3 2.1
E6300 as proci
2x1GB 1066 kingston
giga 8600gt VGA
Hyper TX2es hűtő

Mi az az egy kép alapvető dolog ami érdemes állítani mondjuk egy alap és közepes szint között:):):)

(#29166) Eagl3 válasza MEKK (#29165) üzenetére


Eagl3
veterán

Sztem ha nem akarsz über tuningot, akkor hagyd alapon a feszt, így akár a nap 24 órájában is mehet a gép. Csak az FSB-t told feljebb kicsit.

(#29167) kételkedem válasza MEKK (#29165) üzenetére


kételkedem
addikt

Gorneck nagyszerű honlapján találsz segítséget! itt

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29168) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv!

Nem olyan egyszerű a kérdés,mint reméltem. Legalábbis nekem :DDD
Összevetettem a CD-n és a neten lévő drivereket.
A CD-n van 4db... Ebből nem kell mind nekem szerintem. A Marvel LAN driver tuti nem kell,csak itthon,solo-ban gépezek. Sztem a Giga Sata és Raid se kell,úgy rémlik mintha Gorneck anno azt mondta volna a P965-ömnél h nem kell felrakni.
Marad tehát a Realtek,meg ez az INF vacak. Az INF lenne a chipset driver? Kicsit megkavarodtam,mert benne van az "Update" szó,és meglepően kicsi is :DDD

Vagy hagyjam a csudába a CD-t és szedjem le a netről most a cuccokat? Ezesetben mi az ami feltétlen szükséges? :U

Jah,és még nincs bent a gépben,úgyhogy nem tudom melyik BIOS van fent,de ettől függetlenül van valamelyik,amelyikre frissítenem kell(ene)? :U

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29169) Eagl3


Eagl3
veterán

Már nagyon idegesít a dolog bár nem érzékeltem semmit, hogy nem működne rendesen.
2 napja említettem, hogy rosz a hálózatom (legalábbis ezt jelzi a win.

Kép

A jobb alsó sarokban állandóan látszik a felkiáltójel a "Helyi kapcsolat" -on.
Az is jól látszik, hogy a net tökéletesen működik, cfoss is jól dolgozik, torrent is szépen, gond nélkül fut.
Eddig egy asus a8n-sli deluxe deszkám volt, azzal nem volt ilyen gondom. Próbáltam egy notival is, azzal is jó volt.

Esetleg arra tudok gondolni, hogy gyorsabb az alaplapi hálókártya mint a modem v. kábel, (bár sztem ez elég nagy hülyeség) ezért jelzi a körlátozást.

-Driverk-ből a leg újabb van fent, de próbáltam az alaplaphoz kapott CD-t is. A helyzet változatlan volt.

-Próbáltam SP2-es ill. SP3-as XP-t.

Valakinek ötlete?

(#29170) Eagl3 válasza hoffman_ (#29168) üzenetére


Eagl3
veterán

Kell az Audio, Chipset illetve a LAN driver.
SATA_RAID nem kell bár én feltettem :)

(#29171) hoffman_ válasza Eagl3 (#29170) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Rendben,köszönöm :) Úgy döntöttem,nem szaraxom,leszedek minden újat a netről :) Thx :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29172) fsb1000 válasza katt777 (#29134) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Pár napja vettem MX2 pasztát a pcgear-ban. (volt egy halom)

A mezei fehérhez képest csak 2-3 fokot javított idle/load-ban U8 120-1600-val, ami amúgy is szobahűmérésklet körül tartja a proc fedelét.
Gyengébb hütőnél talán 4-5 fokot is segíthet, de csodák nincsenek.... valaminek el kell szállítania a hőt bárhogy pasztázzunk.

(#29173) Jorus válasza hoffman_ (#29171) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én is a netes drivereket toltam fel helyből.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#29174) hoffman_ válasza Jorus (#29173) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Akkor az nekem is bőven jó lesz :D :R

Kellemest Orfűn! :) Egyszer nyaraltam ott,amikor kicsi voltam,szép hely.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29175) fsb1000 válasza Zenador (#29142) üzenetére


fsb1000
nagyúr

nem volt véletlenül a gépedben valamikor hálókártya vagy I/O kártya korábban?

Nekem több gépemmel is hasonlót produkálnak (csak egér akadás) ezek a karik vagy a fennmaradt friverük, mert összeakadnak az alaplapi giga lan-val.
XP semmilyen ütközést nem jelezez, mégis van "jelenség".
Tiltsd le az alaplapi lan-t és próbáld úgy az egeret.

A másik lehetőség (ez most tapasztaltam, szintén csak egér akadás) proc nincs túlhajtva, de ram igen, ráadásnak kevés fesszel.
Nem fagy ki, nincs kék halál, de lassul az egész rendszer, program betöltés nyögvenyelős és egér akadozik.
DDR3-at felhúztam 1,5V-ről 1.9-re megszünt a probléma.

Az okát nem értem, csak leírom a jelenséget.
Ugyanolyan érthetetlen, mint a tuningolás után az alaplapi mizéria (csak alapfrekin megy bármi van a biosban.)
Tuningpróba után már reflexszerüen áramtalanitok + cmos clear + load bios safe.
Amolyan modernkori ráolvasás....

(#29176) fsb1000 válasza katt777 (#29146) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kicsit szakszerübben megfogalmaztad a tapasztalataimat....

(#29177) tlac válasza Eagl3 (#29169) üzenetére


tlac
nagyúr

tiltsd le a helyi kapcsolatot

(#29178) Eagl3 válasza tlac (#29177) üzenetére


Eagl3
veterán

akkor NET se lesz :)

(#29179) kételkedem válasza Eagl3 (#29169) üzenetére


kételkedem
addikt

Az adsl kapcsolatod tökéletesen működik. Otthoni hálózatod van? Bluetooth adapter telefonhoz? Igazából az nem derült ki még, hogy milyen helyi kapcsolatnak kellen működnie! Ha nincs otthoni hálózat, nincs bluetooth vagy egyéb akkor a helyi kapcsolatot tiltsd le. Vagy akár az összes kapcsolatot, és csináld előről a kapcsolat varázslóval.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29180) Eagl3 válasza kételkedem (#29179) üzenetére


Eagl3
veterán

Ahogy feltelepítem a hálókártyát, eleve ott lesz a felkiáltójel. Onnantól kezdve, h. létrejön a hálózat.

Ha letiltom a helyi kapcsolatot, akor nincs hálózat szal net se lesz nem? :)

Routerem, Bluetooth adapterem nincs bedugva.

(#29181) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Lassan a DDR2 vs DDR3 tesztelés végére jutok.

Unalmas és fárasztó meló, ráadásul semmi új és lényeges ismeret nem származott belöle.
Csak megerősíteni tudom a korábbiakat: játékban és alkalmazásokban nincs különbség azonos fsb (333 vagy kisebb) melett.
A "tunig" RAM-ők csak cpu tuning mellet teljesítenek többet, igy azok alkalmazása csak ebben az esetben érdemes (néha szükséges.,,)

Azt tekintem különbségnek, ahol legalább 5% teszteredmény különbözet van, mert ez már szubjektív módon is érzékelhetó az alkalmazások egy részében.
Az 1-2% mért különbözet inkább hibaszálék, különös tekintettel az Everest Ram tesztjeire.
3-4x kell lefuttani.... a copy eléggé szór, a limites "write" és "latency" stabil,.
A pcmark és 3Dmark is képes eltérő eredményeket adni.
Mindezt úgy hogy lekapcsolt virusírtóval és tüzfal nélkül megy a gép. Igaz nem szűz Windows....

(#29182) kételkedem válasza Eagl3 (#29180) üzenetére


kételkedem
addikt

HA telepítve van a bluetoth adapter, de nincs bedugva, akkor az a hálózat nem működik, ezért kiabál a win. Dugd be az adaptert. Ha a helyi kapcsolatot letiltod, attól még az adsl kapcsolat él, tehát van net.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29183) Eagl3 válasza kételkedem (#29182) üzenetére


Eagl3
veterán

De nincs telepítve bluetoth adapter.
Ha letiltom a helyi kapcsolatot, akkor letitom a hálókártyát.

(#29184) fsb1000 válasza fsb1000 (#29181) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A JÓ HIR:

DDR3 probléma mentesen megy 35c-DS3r lapban.
Semmivel sem lassab vagy akadósabb, mint DDR2 társai. Hibát nem észleltem.
Nincs mérhető lassulás DDR2_1066_Cl5 vs DDR3_1066_CL5 vagy CL6 esetén.

Igen... azért kellett a tuningos DDR3 hogy CL5-nél is meg tudjam nézni.
Egy esetben tudott az Everest majdnem 5% különbséget mérni a DDR3 javára (csak olvasásban) amikor 1333Mhz-nél 4x szorzóval elvileg szinkronban ment a 2.66-os procival.
A winrar itt sem volt 5%-val gyorsabb.... mint DDR2_1066.

Még egy jó hír:
A giga p35-ös lap nem csak 1333-ig birja a DDR3-at (gyári OC specko). Simán ment 1600-on a gyári RAM beállításokkal és 1700 fölé is tudtam még hajtani.
Természetesen 1333 felett csak cpu tuning melett ment, mert a legnagyobb RAM szorzó 4x.
1700 Mhz RAM.. ilyet se láttam még saját gépben... Na.. itt a tRFC már 72 volt és a PL 10. de stabilan ment.
Eddig úgy tünik fsb475-nél 3.2x szorzóval tudtam lérni a leggyorsabb ram műveleteket: olvasás 10K főlé ment. Ez több mint 10%-val meghaladja a DDR2 tuningos eredményeket hasonló fsb mellet a magasabb RAM szorzó miatt. Az időzítések sajna rontanak a dolgon.

(#29185) kételkedem válasza Eagl3 (#29183) üzenetére


kételkedem
addikt

A hálózat beállításainál valamit nagyon elkeverhettél. Töröld a kapcsolatokat, a kapcsolatvarázslóval hozz össze egyet. Egyébként ha megy a net rendesen, akkor hagyd a fenébe az egészet, ne nézz a tálcára ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29186) Eagl3 válasza kételkedem (#29185) üzenetére


Eagl3
veterán

Csak idegesít, nem lehet, h. hibás a lap? :F
Mod.: Bár akkor nem lenne net...

[ Szerkesztve ]

(#29187) kételkedem válasza Eagl3 (#29186) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha van net, akkor működik a lapon található hardwer. Ez szerintem valami rossz beállítás lesz :F

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29188) Eagl3 válasza kételkedem (#29187) üzenetére


Eagl3
veterán

Kép

Összesen ennyi található a hálozati helyeknél. Mint mindig...
Ha letiltom a helyi kapcsolatot, letiltom a kártyát is. Törölni mellesleg nem is lehet.

(#29189) fsb1000 válasza fsb1000 (#29184) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A ROSSZ hir:
Ha a DDR3 nem kapott elég feszt, vagy manuálisan túl alacsony időzítést kapott (vagy az esetek 80%-nál a turbo modnál is!!!) akkor az egész rendszer lassult, egér akadt. Nyögvenyelősen ment. De kékhalált nem produkált.

A másik új és negatív jelenség:
DDR3 túlhajtásnál (csak extrém CL-nél) hiába volt 30-40 percig primstabil és ment minden szépen kikapcsolásnál jött a hiba: gép nem akart leállni.
Ilyesmit utoljára Win98-nál tapasztaltam....

Nem hiba, de kényelmetlenség, hogy a gyárilag CL7-es OCZ ram CL9-re áll be, ha nem kézzel álítjuk.
(és 1066-ra! de ez megbocsátható, mert a DDR2-es meg 800-ra, gondolom a szabvány miatt, meg az SPD adatok miatt)

(#29190) Laraxior


Laraxior
titán

32 bites Vista is csak 3.5GB-ot lát a memóriából...64est kellene feltennem? :F :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#29191) fsb1000 válasza Laraxior (#29190) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen.. de itt korábban volt egy "vitánk" valakivel, hogy az OP-rendszer 1 alkalmazásra úgysem oszt ki 2G-nál többet.
Akkor minek a 4G vagy több?

Mondjuk PS melett játszani + háttérben renderelni más okok miatt úgy sem nyerő....

(#29192) Laraxior válasza fsb1000 (#29191) üzenetére


Laraxior
titán

azfasza,akkor most ugyanott vagyok mintha XP-m lenne.... :W 4G suck :(((
Nem lehet valamivel megoldani hogy lássa a 32bit mind a 4et? szerintem nem de azért hátha.-...

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#29193) tlac válasza Eagl3 (#29188) üzenetére


tlac
nagyúr

a helyi kapcsolatra jobb gomb tulajdonságok és ott van ilyen tcp/ip, stb, mindegyikről szedd le a pipát

(#29194) Eagl3 válasza fsb1000 (#29191) üzenetére


Eagl3
veterán

Mert maga az OP rendszer is zabál valamennyit, főleg a Vista. Így nem tud 2GB-ot kiosztani, ha összesen csak annyi van a gépben.
Rosszul gondolom?

(#29195) tlac válasza Laraxior (#29192) üzenetére


tlac
nagyúr

lehet meg lehetne oldani
de a 4 giga normális, gyors kezeléséhez kell a 64 bites oprendszer

(#29196) Eagl3 válasza tlac (#29193) üzenetére


Eagl3
veterán

Kiszedtem a pipákat és most úgy néz ki jó lesz :)
Köszönöm, remélem tényleg nem lesz már gond. Csak azt nem értem, eddig miért nem volt ilyen gondom?

(#29197) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Csak annyi h megvettem a GIGA G33M-S2 lapom leváltottam a P35-DS3at... és nem csalódtam ugyanugy 6 fázisú CPU tápellátás és ugyanazt be tudom löni BIOSban is.. amit a P35nél.. és ami durva a procim is ugyanannyit megy... és nem korlátozza a lap az FSBt.. elmegy.. 500at is egyedül az a gond h nincs 1:1 igy 500FSBnél 1250en mennek a ramok... amihez a +0,4V kevés ha CL5be hajtom... és ami még jó hogy a drop is századra ugyanannyi...

(#29198) Eagl3


Eagl3
veterán

Azt mondják a TX\TX2-es topicba, hogy ez a Giga P35-DS3 szabályozza a TX2 ventijét. Namost nem nem szabályozza, és itt:

PC health status/ smart fan control mode - tiltsd le.
Disable - nem szabályoz
PWM - 4 tűs szabályzás
Voltage - 3 tűs szabályzás
Auto - auto

Nekem csak EABLED ill. DISABLED beállítás lehetséges.
Nincs ilyen, h. PWM meg Voltage (pedig ez a Voltage kéne nekem :D ) Csak Enabled és Disabled lehetőség van.

(#29199) katt777


katt777
félisten

Visszavettem a procit, RAM-okat, mindent alapra. A proci hűvösebb is lett. A lap viszont melegebb. :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29200) katt777 válasza Eagl3 (#29198) üzenetére


katt777
félisten

Szabályozta régebbi biosokkal. Újabbakban és E-sekben csak ez a 2 van. Ezért mondtam neked, hogy nem szabályozza. Elavult információkra ne hagyatkozz, ez a szabályozós dolog itt már volt régebben és többször is. Giga kivette a lapjaiból a szabályozást, mondván, hogy némely hűtőkkel sérülhetnek a hardverek. Mondjuk elég kamuszagú, mert 1szerűbb lett volna odaírni, mit ne használjon az ember, de attól még nem lesz szabályozás.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.