Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25211) vandor01


vandor01
őstag

akkor inkabb vegyunk legot a tescoban az legalabb eredeti mig vmi belsos ki nem cserelte a doboztartalmat :DDD :DDD mint a novellaban a szaloncukrot kenyerre a csomagolasban :DDD :DDD https://index.hu/gazdasag/2017/12/26/hamisitott_lego-jatekokkal_vertek_at_vasarlokat_tobb_tescoban/

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25215) drpele válasza cidalain (#25131) üzenetére


drpele
senior tag

Valóban nem szerencsés e módon általánosítani, de a Te állításod is erős túlzás...

Október 23-i rendelés:

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#25216) vandor01 válasza drpele (#25215) üzenetére


vandor01
őstag

ez szerintem leesett a teherautorol! :DDD :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25217) geri1111


geri1111
tag

Nagyon kivancsi lennek ezek a csomagok hogy dekkolhatnak ennyit. Ekkor rendeltem en is es 2 het alatt ideert. Utana 3 napon belul rendeltem 3 eu expressz csomagot es semmi info nincs rola. Mar csak abban hiszek, hogy a csomag halom aljan lehetnek a 11 havi rendelesek.Mas epkezlab magyarazatot nem tudok.Ja es ugyanitt van az enyem is elakadva.Lehet hogy ez lesz valami modernkori bermuda haromszog😐

[ Szerkesztve ]

(#25218) RBJ


RBJ
addikt

Létezne, hogy olyan kupont találtam a teclast p10 re, hogy majd 20 dollár lejön belőle. :Y

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#25219) lkristóf válasza RBJ (#25218) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nem, az lehetetlen.

;]

(#25220) mrrr74 válasza RBJ (#25218) üzenetére


mrrr74
aktív tag

99,99$-ért? mert akkor létezik :)

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#25221) bl4ze válasza RBJ (#25218) üzenetére


bl4ze
veterán

Arra készülj fel, H nulla támogatás van. Jó tabletek, de ennyi.
X16 Plus van nekem

.:. bl4ze .:.

(#25222) cidalain válasza drpele (#25215) üzenetére


cidalain
veterán

Azt nem allitottam, hogy minden, azt irtam hogy jellemzoen november kozepi csomagok allnak tomegevel. Ami nem azt jelenti, hogy csak olyanok.
Viszont nem is mondhato, hogy minden oktoberi halomra all, mert en pl megkaptam az oktoberi rendelesem :)
Egyebkent azt nezem, te nagyon peches vagy. Amire masok 5 hetet varnak, az neked 1 het alatt megvolt, hogy Kinabol Angliaba ert, es ott at is ment a vamon... Aztan semmi. Valszeg ezt lenyultak egyebkent.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#25223) vandor01 válasza cidalain (#25222) üzenetére


vandor01
őstag

ez van nyugat europaban és a helyzet még rosszabb lesz a minimálbéres állasokban mar nem europai ember dolgozik azt ami megtetszik neki azt ellopja.... ott van a nemetposta/DHL hazassag... a raktari es szalagmunkaknal valamint a vezetobeosztasokban akarom mondani a soforok :D a friss hus dolgozik ami kell neki azt ellopja..... ha te telcsid vagy tableted kerul a kezéba akkor azt..... ez a szép uj világ.... :D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25224) albandy


albandy
tag

Nekem a Nov 13. rendelés eu express , 1 hónap alatt ért uk-ba.

(#25225) vandor01 válasza albandy (#25224) üzenetére


vandor01
őstag

KIRÁÁÁLY... egy hét mulva az enyem is ott lesz... vagy nem :F
naponta 2x küldi a retek GB a reklámját mailboxomba....
inkabb a kifizetett cuccokat kuldené ilyen sebessen...
azzal is tököm tele van, hogy adott szállitast fizetek LVS vagy NL posta
azt felbesszak a vonatra! retkes hazug tolvaj banda....
de minimum informáljon hogy miért nem azt kapja az ugyfél amiert fizetett?

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25226) zzz03


zzz03
őstag

belga vagy sved posta ? melyik az ajanlott mostansag? +2$ lenne a kivalasztott termekre vagy a sima ingyenes kinai posta a 3. lehetoseg.

(#25227) ZsoltG60 válasza zzz03 (#25226) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Belga csak Belgiumig követhető, ha oda beér utána még ""elveszhet" a csomag :)
Svéd teljesen követhető amíg át nem veszed( aláírós)

Lumia 950XL

(#25228) Silent77 válasza ZsoltG60 (#25227) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Már egy ideje a belga is végig követhető. :)
Átkerült az lvs az ingyen szekcióba.

vandor01: Moderáld magad! :@

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25229) kusza80


kusza80
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy az adott oldalról Gearbest, hova tűnt az EU-s keresési lehetőség? Miért nem adja ki: Illetve a másik és lehet nem itt kellene megkérdeznem, de ott sem találom már vagyis ott megvan de mégsem az T....eal?
Köszi a válaszokat

(#25230) ZsoltG60 válasza Silent77 (#25228) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Úgy legyen :) :R Bár én nem úgy vettem észre :( Vagy még az enyém a régi rendszer szerint van ? :F
Dec. 6 rendelés .

Lumia 950XL

(#25231) Silent77 válasza ZsoltG60 (#25230) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ez még sima lvs, a belga regisztált most már így néz ki.
RG123456789BE
Lehet akkor még úgy volt. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25232) ZsoltG60 válasza Silent77 (#25231) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Értem köszi ez új infó :R . Még egy észrevétel, bár lehet csak nekem furcsa vagy ez az új biztonsági megoldás (az adatlopás miatt) minden belépésnél előjön a captcha kód .. Ki lehet ezt kapcsolni ? Bár nem egy nagy dolog, itt azért olvasható nem úgy mint más oldalaknál :DDD

Lumia 950XL

(#25233) cidalain válasza ZsoltG60 (#25232) üzenetére


cidalain
veterán

Regebben altalanos volt, aztan eltunt a kapcsa, majd mostanaban hol kerte, hol nem.
Regebben az agyamra ment, mert mire bepotyogtem telon az email cimet, meg a jelszot, addigra lejart a kodom ervenyessegi ideje, es kapasbol orhattam be egy masikat. Raadasul akkoriban eleg fosul olvashato kodok voltak siman 5-bol csak 3-mat birtam elolvasni.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#25234) Krogoth


Krogoth
senior tag

Estét.

GB ez már megint...
Küldenek egy mailt, hogy nem tudják kiszállítani a rendelt terméket és refund.
Ez így még okés is lenne, de se TN, se rendelésszám, GB oldalán sincs semmi infó melyikre gondolhattak.
Ráadásul mindezt a newsletter-es mail címről.
Vagy ez csak kiküldik mindenkinek típusú mail, mert sokan panaszkodtak?

(#25235) karesz0608


karesz0608
újonc

Ha a státusz ma reggel 6:41-kor megváltozott arra, hogy "A kiszállítást végző kirendeltségen", akkor ha minden igaz ma megkapom a csomagot? :DD

(#25236) vandor01 válasza zzz03 (#25226) üzenetére


vandor01
őstag

figyu...
mostanaban az a jatek hogy fizetsz valamit es ugysem azt kapod es a vegen vonatra kerul a cuccod! szoval válaszd az ingyenest es a fizetett TN helyett rakj ra biztositast.... ha aksi van benne akkor nagy esellyel swed lesz.... de lehet a vegen ugyis gozos :DDD :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25237) Allenbradley válasza karesz0608 (#25235) üzenetére


Allenbradley
újonc

Jó eséllyel igen..;)

[ Szerkesztve ]

(#25238) RBJ válasza bl4ze (#25221) üzenetére


RBJ
addikt

Lenovo hoz képest lehet több. Van egy lenovo tabletom arra két éve nincs semmi.
cm rom van rajta és kész. Tesclast ra csak vannak, lesznek stock rom ok.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#25239) bupemko


bupemko
senior tag

Nekem EU Express DPD csomag november 22-én indult el Kínából UK-be (október végi rendelés, csak out of stock volt pár hétig). Múlt héten még csak a sablon Southall üzenet volt DPD UK tracking oldalon, 23-án változott a státusz, gondolom megérkezett UK-be a konténer.

(#25240) karesz0608


karesz0608
újonc

Remélem mihamarabb a kezemben lesz. :D

(#25241) Oldman2 válasza vandor01 (#25194) üzenetére


Oldman2
veterán

Nekem egy 12.08 -án az EU-6 -os Warehouse-ból megrendelt teló a Tracking infó szerint ma hajnalban(?) megérkezett a helyi Postához.

A track17.net oldalon ezt látom... melyik cég fogja kihozni ezt a csomagot?

[ Szerkesztve ]

(#25242) szemmelver válasza Oldman2 (#25241) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Szia!

FR-Oversea volt a szallitasi mod?

(#25243) Oldman2 válasza szemmelver (#25242) üzenetére


Oldman2
veterán

Igen, az volt.

(#25244) szemmelver válasza Oldman2 (#25243) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Köszi! Írd meg ha már tényleg kézhez kaptad. Kíváncsi vagyok. :)

(#25245) kolivanov777


kolivanov777
tag

Sziasztok!

Milyen email címre lehet írni, panasszal vagyis garanciával kapcsolatba?
Előre is köszi!

(#25246) ZsoltG60 válasza kolivanov777 (#25245) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Ticket-et kell nyitni , itt tudsz beszélni az ügyfélszolgálattal. Leírod mi a gondod, küldesz képet/videót a hibáról, és hogy mit szeretnél javítást visszaküldéssel..stb.

Lumia 950XL

(#25247) greatman


greatman
csendes tag

Sziasztok!
A nov. 18 -án rendelt cuccom, nov. 20 -án került feladásra.EU Express -el. Csábító volt, hogy ne fizessek több mint 30 ezer ÁFÁ-t egy olyan termékre, ami a Magyar áruforgalomba sosem kerül be. Én is türelmetlenkedtem, írtam is a Gearbest -nek, december közepén, hogy mikor várható a csomag, válaszoltak ugyan de nem sokkal lettem előrébb. Elküldték azt a nyomkövetési számot, amit már tudtam, és nem működik. (Ez ugyanaz a szám volt, amit a DPD küldött, csak az első 4 szám le volt vágva.) A DPD -nél a csomag regisztrálása megtörtént, de semmi más. Aztán megtörtént a csoda, december 20. -körül megváltozott a helyzet, megérkezett Angliába a csomagom, majd 22. -én Bp -re. Sajnos megszívtam, mert 4 napig pihent Bp -n a csomag, de ma reggel a DPD -nél kézbesítés alatti státuszba került. Kb. fél órája csengetett a futár, és megkaptam a csomagot. Átment a fél világon, még a DHL -el kapcsolatba került, gondolom ők hozták Angliából Bp-re. A lényeg, hogy itt van, kissé vihar vert a doboz, de egyben van. :) És nem volt járulékos költség sem, tehát megérte a várakozást.

(#25248) Oldman2 válasza szemmelver (#25244) üzenetére


Oldman2
veterán

Megérkezett, a DPD hozta ki!

(#25249) faresz5


faresz5
senior tag

Rossz hírem van, nekem minden csomagom rendben megérkezett, pedig volt pár.
Viszont egy kis segítséget is szeretnék nyújtani ha Eu ból rendelsz. Sokunknak álltak az Eu raktárakból rendelt csomagjaink, különösen ha műszaki cikk volt. Egy banális kis hiba miatt kifogytak az Eu adapterekből és ezért állnak a csomagok.(vártak az adapterre) Amikor nem kértem az Eu adaptert rögtön feladták.(a tracking is működött a nap végére.)

(#25250) szemmelver válasza Oldman2 (#25248) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Köszi! :R

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.