Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24601) Krogoth válasza P.Miki (#24598) üzenetére


Krogoth
senior tag

1 rendelésben 1 tétel volt, vagy több?

(#24602) P.Miki válasza Krogoth (#24601) üzenetére


P.Miki
csendes tag

Összességében 5 tétel volt 5 számmal, de ha így van besírok....

Az utolsó rendelés két számon jön, ezzel megvan 4db nade az ötödik ???

PMiki

[Így áll....]

[ Szerkesztve ]

(#24603) Krogoth válasza P.Miki (#24602) üzenetére


Krogoth
senior tag

Rendelés részleteinél a track your shipment fülön mit ír?
Amikor 1 rendeléshez 2 TN-t kaptam, mert külön bontották a csomagot, akkor ott volt egy track order one és egy track order two fül.

(#24604) P.Miki válasza Krogoth (#24603) üzenetére


P.Miki
csendes tag

Igen ez nekem újdonság volt, az utolsó rendelésnél ez is van, de a 27 végű sehol sincs... kakukktojás.

PMiki

(#24605) Krogoth válasza P.Miki (#24604) üzenetére


Krogoth
senior tag

Lehet az nem is a tiéd, véletlen küldték el.
Ha megindulnak a TN-ek ki fog derülni :)

(#24606) P.Miki válasza Krogoth (#24605) üzenetére


P.Miki
csendes tag

Már indulhatnának....legalább az eleje :DD

PMiki

(#24607) asddsa válasza P.Miki (#24606) üzenetére


asddsa
tag

Szerinted? :D

Rendeltem vonattal egy rollert is két hete, de félek attól is :D (utolsó TN, EUTHXYH)

[ Szerkesztve ]

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#24608) Dusee


Dusee
őstag

Sziasztok

Járt már úgy valaki, hogy egy rendelést, amit meggondolt töröltetni és refundoltatni szeretett volna (még processing fázisban és GB beleegyezett a törlésbe) 2 nap múlva feladtak, és annyit válaszol a kérdésre a support, hogy most mégis mi történik, hogy nagyjából így jártam és nem lesz semmiféle törlés?
Csak az marad, hogy visszaküldöm nekik, és majd jövőre talán visszakapom az árát?
Másik kérdés, hogy EU5 raktárból rendelt expedited shippinges DHL-es küldeményt itthon miért a Magyar Posta hozza?
Németországban a DHL kezelte, aztán egyszercsak Magyar Posta tracking üzenetek kezdtek jönni, ez így rendben van?
Eddig egyszer rendeltem GB EU raktárból, akkor végig a futárszolgálat hozta a csomagot, meg hát nem is ingyen volt az expedited shipping.

Köszi a választ :R

[ Szerkesztve ]

(#24609) Silent77 válasza Dusee (#24608) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Első passz
Németbe a dhl sima posta, dhl express a futár.
Tehát ez rendben van. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24610) anadroid válasza Dusee (#24608) üzenetére


anadroid
senior tag

Német DHL = német posta csomagos része. Annak meg a Magyar Posta az itthoni partnere.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#24612) Dusee válasza Silent77 (#24609) üzenetére


Dusee
őstag

A kérdés igazából az expedited shipping részére vonatkozott volna főleg, abban a hitben voltam, hogy az a futáros kiszállítást takarja, de úgy néz ki nem.

(#24610) anadroid: Szuper, akkor ezt is b@szhatom... :(

[ Szerkesztve ]

(#24614) vandor01


vandor01
őstag

eszem megáll :DD :DD :DD
most jott a GB-s level a kis sunyi sargak rafogtak a késedelmet a mikulasra...

Santa Claus has also informed us that he too is overwhelmed this time of year and might be delivering some presents a little late.

csak aztan be ne rugjon ez az alkesz miki azt ujjev legyen belolle de a kinai! :D
vagy a részegen kuhillik a zsakjabol a "DRAGASAGOM" :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#24615) Mikulásbá válasza vandor01 (#24614) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én ártatlan vagyok! :DD

[ Szerkesztve ]

(#24616) leskopeter3


leskopeter3
csendes tag

Nekem nagyjából pozitív mostanában a véleményem róluk, jött két db. robot porszívó Eu raktárakból az egyik Német, a másik Angol raktárból, mindkettő az ígért max határidő dupláján jött, de megjött és jó. Két csomagom ismét eltűnt /LVS/ az egyiket újraküldték, a másik GB Wallet visszatérítés, bár eltelt öt nap és még nincs rajta.

(#24617) cidalain válasza Dusee (#24608) üzenetére


cidalain
veterán

Olyat mar hallottam itt valakitol, hogy toroltette, visszakapta a penzt ES fel is adtak neki a csomagot :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#24618) cris78 válasza vandor01 (#24614) üzenetére


cris78
őstag

Volt ilyen infó is:
"many packages delay,,,,,,,because of snow"
:DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#24619) azbest válasza cris78 (#24618) üzenetére


azbest
félisten

ja, mondjuk az angoloknál tényleg nagy fennakadások vannak a hírek szerint. A golf áramlat szabira ment és így most ott is esett a szokásosnál több hó.

(#24620) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Elindítottam egy vásárlásr de véletlenül bekapcsolva maradt a wallet felhasználás. Jelen állapot: partial paid, nincs cancel?
Ticket nyitással lehetőség csak megoldani? Megoldják egyáltalán vagy buktam a pénzt?

(#24621) cidalain válasza szabi__memo (#24620) üzenetére


cidalain
veterán

Ha PP-vel nem fizeted a maradekreszt, akkor 24 oran belul ugyis torlik a megrendelesedet. Wallet penznek vissza kellene mennie walletre.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#24622) szabi__memo válasza cidalain (#24621) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem számol vissza mint normál esetben. De úgy legyen!

(#24623) cidalain válasza szabi__memo (#24622) üzenetére


cidalain
veterán

Szerintem, mivel nincs fizetve teljesen cancelolni fogjak, mast nem tudok elkepzelni. Persze nyithatsz ra egy ticketet is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#24624) Angelzsqq


Angelzsqq
újonc

Sziasztok!
Rendeltem egy telefont a gearbestről bő egy hónapja eu express-el. Meg is érkezett a csomag angliába úgy kb 3 hete, ahonnan a dpd-vel küldték tovább. A csomag azóta is olyan státuszban van elhagyta angliát és úton van a célországba. Felhívtam a magyar dpd-t de ők nem foglalkoztak vele, mert Magyarországra nem érkezett meg, amíg nem érte el a célországot a feladó tud lépni az ügyben. Írtam párszor a gearbestnek is hogy nézzenek utána de csak a szokásos sablon üzenetet írják: legyek türelmes várjak blablabla. Az normális hogy 3 hét alatt nem ér ide dpd-vel? Másnak müködött az eu express?

(#24625) cidalain válasza Angelzsqq (#24624) üzenetére


cidalain
veterán

Ide kene ernie 3 het alatt Angliabol. Igen, masnak mukodott az EU express. (Hozza kell tenni hogy sokaknak eleg lassu is volt, de nem a gyorsasagert szeretjuk)
Mi az utolso tracking bejegyzesed?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#24626) vandor01 válasza Angelzsqq (#24624) üzenetére


vandor01
őstag

ez a GB-s hivatalos valasz!
A Mikulas a felelos minden késésért NEM a GB! OK :DDD :DDD
Szoval ne DPD nek de ne is GB nek irjal ha nincs telcsi a fa alatt!
biztos rosszul viselkedtel azt a miki lehuzott a listajarol.... :DDD

Dear Customer,
Thank you for your recent order with us.
The Holiday season is coming and we wish you receive your items on time.
However, kindly note that this is peak season for the shipping companies and local post offices that may face a backlog with deliveries. There has also been adverse weather affecting flight times and the transport of packages to some destinations. We therefore warmly remind you to expect some delays during this time.

Santa Claus has also informed us that he too is overwhelmed this time of year and might be delivering some presents a little late.

We thank you very much for your understanding and support. Please feel free to contact us directly via our Support Center if you have any queries.

Merry Christmas and Happy holidays.
Gearbest Customer Service
https://www.gearbest.com/

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#24627) Mikulásbá válasza vandor01 (#24626) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

(#24628) Silent77 válasza Mikulásbá (#24627) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Jobb lesz beismerni. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24629) Angelzsqq válasza vandor01 (#24626) üzenetére


Angelzsqq
újonc

Az utolsó dpduk bejegyzés: Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Hungary

Igen nekem is ezt küldték el lehet rossz helyre írtam a levelet. :D

[ Szerkesztve ]

(#24630) Mikulásbá válasza Silent77 (#24628) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Még a bitó alatt sem! :N

(#24631) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Ha már úgyis ez a téma:

Van arra mód, hogy lássam, merre jár a csomagom (Mi A1)? Mert csak annyit tudok, hogy mi lesz vele HA eljut végre Angliába, de már bő három hete annyit látok csak, a DPD UK megkapta az adatokat róla, hogy kap majd egy csomagot Kínából, amit el kéne juttatnia Magyarországra.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#24632) bl4ze válasza Angelzsqq (#24629) üzenetére


bl4ze
veterán

Ez esélyes, hogy elveszett vagy ellopták. Innen 3 munkanap és a kezedben van :(

.:. bl4ze .:.

(#24633) sepsi0 válasza Angelzsqq (#24624) üzenetére


sepsi0
őstag

Ez is igazolja a sejtésemet....
Nem Angliába ér sokára a csomag, hanem egy angol raktárban dekkol addig, amíg sorra nem kerül és lehúzzák a vonalkódját.
Szerintem 1 hét mire Kínából Angliába ér, a többit raktárban vagy konténerben tölti a csomagunk.
Szerintem a tiédet véletlenül beolvasták (vonalkódot), aztán félredobták és majd egysuer továbbszállítják.

[ Szerkesztve ]

(#24634) qqzs


qqzs
őstag

@#&#$@meg ha meg egy harom hetes eu expresz kerdest feltesz valaki kardomba dolok. Nem lehetne valamit az osszefoglaloval kezdeni hogy ket sor latszodjon pl azzal hogy "igen harom het meg keves hogy megkerdezd hogy osszehivjak az ENSZ biztonsagi uleset @&@meg
Huu de jol esett :)

Eladó: GTS450

(#24635) Watcher45 válasza qqzs (#24634) üzenetére


Watcher45
tag

:DD Szerinted aki write only üzemmódban van az beleolvas az összefoglalóba, sokszor a két hozzászólással előrébb lévő választ sem találják meg :DD

(#24636) Honzi válasza qqzs (#24634) üzenetére


Honzi
senior tag

Nem három hetes rendelés angliában van már 3 hete és nem mozdul nem mindegy.
Nekem is van egy telefonom januárban meglesz a 2 hónap a feladástól számítva és angliában van már 3 hete.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#24637) Digitalis


Digitalis
senior tag

Kérdése megalapozott, és jogosan is aggódhat mivel azt látja,hogy három hete elhagyta Angliát...

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#24638) Angelzsqq válasza Digitalis (#24637) üzenetére


Angelzsqq
újonc

Köszönöm a segítséget! Majd ha nem jön pár héten belül meg nyomok egy paypal dispute-ot , akkor majd aktivizálja magát a gearbest. Már sok mindent rendeltem kintről, csak most először ezzel a gearbest-es eu express-el, szal azért kérdeztem meg itt.

(#24639) Honzi válasza Angelzsqq (#24638) üzenetére


Honzi
senior tag

Ha jól tudom 2 hónapos szállítás lehet.
Addig nem jön meg mondani kell nekik hogy küldjenek újra egyet vagy a pénzt vissza.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#24640) Imy


Imy
veterán

LiitoKala Lii - 202 vagy esetleg LiitoKala Lii - 402-ra nincs valami kupon?

(#24641) vasii


vasii
senior tag

Helo, latom, hogy sokan varnak regota a cuccokra.
En nov 8.an rendeltem egy fulest, most rendeltem eloszor gearbestrol, igazabol nem is emlekszem milyen shippinget valasztottam, de vszin az ingyeneset. Nem tudom mik ezek a DPD meg EU express cuccok, de nekem a tracking number a http://track.bpostchina.com oldalra vezet es azt irja h:

Status:
Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.
Time:
Wed, 22 Nov 2017 16:16:21

Szoval ha jol ertem tobb mint 3 hete MO-n van. Van erre meg barmi esely, hogy megjon?

(#24642) pn4hvq válasza vasii (#24641) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Status:
Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.
Time:
Wed, 22 Nov 2017 16:16:21

Ez az LVS kezdetű, belga regisztrált csomagokra jellemző bejegyzés. Amúgy az a bejegyzés akkor született, amikor Belgiumba ért. Nálam ezek 1-2 hét alatt megjöttek korábban ezután a bejegyzés után. Lehet, hogy a karácsonyi csomagáradat miatt valahol belassult. Én még várnék...

(#24643) toyasoslecho válasza Angelzsqq (#24624) üzenetére


toyasoslecho
tag

Ha látod hogy megmozdult a csomag Southall-ból, akkor 2-3 nap alatt idekell hogy érjen(max 1 hét ha vmi geb@sz adódna).A három hét az már túlzó.Nekem is volt ilyen csomagom(a nyomkövető szerint még él)
dpd

Én egy hetet vártam,s nyitottam ticketet.Két héten belül refundoltak.Nyiss te is,s ha alkudozni akarnak(mert fognak),akkor légy határozott s követeld a refundot(teljes öszeget)/normális hangnemben/

[ Szerkesztve ]

(#24644) modzoltan


modzoltan
csendes tag

Sziasztok! November 12-én rendeltem egy ilyen telefont:
[link]
Azóta is processing a státusza! Csak annyi a változás, hogy sunyi módon tologatják a határidőt! Nem vagyok jó angolból, hol és mit kellene írnom nekik, hogy végre történjen valami? Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#24645) toyasoslecho válasza modzoltan (#24644) üzenetére


toyasoslecho
tag

Asztali böngészőn belépsz,my account,ticket,submit ticket.
Én ezt irtam"Dear Gearbest customer service How long is the processing time? Why hasn’t my order been shipped 16 days (11 Business day) after I have made payment? Thank you! Best Regards ........"
Én se vagyok jó angolból,google fordító.Nem kell ragozni, bővített mondatokat írni,csak tőmondatok.Őkse tudnak angolul.Egyébként irhatsz magyarul is,majd ők lefordítják

(#24646) modzoltan válasza toyasoslecho (#24645) üzenetére


modzoltan
csendes tag

Köszönöm szépen! Megpróbálom, kiváncsi vagyok mit fognak kamuzni!

(#24647) amadeus11 válasza vandor01 (#24626) üzenetére


amadeus11
senior tag

Nekem is elküldték ezt az e-mailt. Tehát a karácsonyi ajándéknak szánt Le S3 telót nem kapom meg Karácsonyig. November 13-ai rendelés. Nagyon jó, most szaladgálhatok ajándékért...

There is a star

(#24648) vandor01 válasza amadeus11 (#24647) üzenetére


vandor01
őstag

viselkedtel volna rendesen fizetnel afat a postanak vagy dhl-nek de gyanitom megy ez a sismas eu express-es ki tudji ki hol mikor mit csal el... nos miki beragott az eu expresses adocsalokra azt kihuzta a nevunket a listsarol.... :D :DDD :W miki az alcsuti faraoval van mert oda uj stadiont igert es ha nincs afa nem lesz epitkezes nem lesz mibol kari ajandékot lopni nem lesz mibol dubajban ferrarizni.... na ezert nem kapsz telefont karira en meg dronokat... a regi uj komcsik osszetartanak..... magyar orosz kinai ujbaratsag... meg kulonben is ez volt a "soros" :D :D :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#24649) zambozoli válasza amadeus11 (#24647) üzenetére


zambozoli
senior tag

Nálunk is porszívózhat az Asszony, nov.13-a óta úton van a robotporszívó és nem valószínű, hogy ideér. Későn rendeltem meg. Ennyi.
De telefonálnia sem kell, a Redmi 4X is utazik már 18-a óta.
Ez van, megyek mentő parfümért meg sálért, hogy valami mégis legyen a fa alatt.

Üdv:ZZ

(#24650) bul07 válasza zambozoli (#24649) üzenetére


bul07
nagyúr

Mennyivel egyszerűbb lett volna szlovák boltból rendelni a 4X-et pár ezressel drágábban és garanciával (Már ha 3GB verziót vetted)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.