Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) Tector6 válasza Digitalis (#24149) üzenetére


Tector6
újonc

de a realitás talaján maradva, a régi jó mondás ami az élet sok területére igaz: három féle szállítás van
jó , olcsó és gyors. bármelyik kettőt választhatod....
Nyáron kellett egy lánctalp hajtómű egy bányagéphez.... a volvó gyári 12000 $. kilőve :D
Kinai originált 3200$, szállítás vámolás 5 nap alatt 1500$.... van az a pénz amiért itt van hétvégén :)
Ja és 420kg csomagolva.

(#24152) Digitalis válasza Tector6 (#24151) üzenetére


Digitalis
senior tag

Egyetértek! Csak a jó, gyors és olcsó hármas maradjon meg itt is, ne pedig a most,először és utoljára hármas váljék belőle.:)

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#24153) OberMotz válasza Digitalis (#24152) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Sziasztok, black friday-en rendeltem egy telefont az új EU5/cseh raktárból. Jó darabig nem láttam semmi változást a rendelés állapotáról, ezért hétfőn nyitottam egy ticketet ahol rákérdeztem a helyzetre. Másnap válaszoltak hogy elnézést, ők már december 2-án feladták a csomagot és mellékeltek is egy RC209913xxxxx (Deutsche Post) követési számot, melyre tegnap még semmit sem mutatott, ma viszont azt mondja hogy : Die Sendung wurde am 07.12.2017 eingeliefert. (december 7-én kézbesítették). Mivel én ezt tegnap tuti nem kaptam meg (cím jó, többször jött már csomag ide) a kérdésem annyi lenne: van aggódni valóm a csomagot illetően?

(#24154) Krogoth válasza OberMotz (#24153) üzenetére


Krogoth
senior tag

2 lehetőség.
-Más TN-jét kaptad meg.
-Valaki lenyúlta a postán.

Kérdezz rá az eladónál, hogy biztos, hogy jót adott-e, ha igen, akkor irány a posta informálódni, hogy ki vette át.

(#24155) OberMotz válasza Krogoth (#24154) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Még egyszer ránéztem a Deutsche Post oldalára és vannak ott magyarázószövegek is a státuszokhoz. A vicces az hogy míg a státusz (Die Sendung wurde am 07.12.2017 eingeliefert.) az én szerény némettudásom és a google translate szerint is az hogy kézbesítették, a részletes magyarázat szerint csak átadták valamilyen alvállalkozónak / fióktelepnek további feldolgozásra.

(#24156) anadroid válasza OberMotz (#24153) üzenetére


anadroid
senior tag

Eingeliefert=beszállítva. Mármint a postára, odakint.
Ausgeliefert=kiszállítva. Erre még várhatsz legalább keddig.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#24157) Tector6 válasza OberMotz (#24155) üzenetére


Tector6
újonc

magyarországra rendelted?

(#24158) OberMotz válasza Tector6 (#24157) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Igen. @anadroid: az én németem meg ezek szerint a google translate is gyenge :)

(#24159) Tector6 válasza OberMotz (#24158) üzenetére


Tector6
újonc

ide meg nem szállít a DP, szerintem. az valakin még keresztül jön ide...

(#24160) anadroid válasza Tector6 (#24159) üzenetére


anadroid
senior tag

Szállít az. Ha levél, akkor DP-ként, ha csomag, akkor DHL álnevet használva. Pár éve lenyelte a DHL a DP csomag üzletágát.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#24161) Krogoth válasza OberMotz (#24155) üzenetére


Krogoth
senior tag

Máskor nyugodtan írd be a nyomkövetési számot, könnyebb segíteni :)

(#24162) Beni2360 válasza OberMotz (#24158) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát a fordításból 1.
De mit keres egy Cseh raktárból szállított áru déli irány helyett egy nyugati ponton? :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#24163) viktorhu válasza anadroid (#24160) üzenetére


viktorhu
veterán

Fordítva, a német posta nyelte le már jó régen a DHL-t. Gyakorlatilag a teljes csomag- és üzleti szolgáltatást a DHL márkanév alatt nyomják.

(#24164) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hy.

November 17.-én volt kuponnal linkelve JJRC JJPRO - R08 1.5mm Hexagon Wrench Disassembler és JJRC JJPRO - R04 2mm P130 Hexagon Disassembler Wrench 20 centtért.
Feladták már valakinek? Nálam még mindig processing.

[ Szerkesztve ]

(#24165) pn4hvq válasza Krogoth (#24164) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Mindkettő meg is jött már: egyik 30-án, másik 5-én.

(#24166) m4csk4fogo


m4csk4fogo
tag

Sziasztok,
Xiaomi RGB izzóhoz van most vmilyen kupon?
Köszönöm,

(#24167) chemand


chemand
tag

Sziasztok!

Miért nem szállítja EU-17 raktárról Magyarországra ezt a terméket a Gearbest?

(#24168) Krogoth válasza Krogoth (#24164) üzenetére


Krogoth
senior tag

Rákérdeztem, azt írták az 1,5mm-es csak január 18.-án lesz raktáron :D

(#24169) Tector6 válasza anadroid (#24160) üzenetére


Tector6
újonc

Lehet igazad. De én is pont onnan várom ugyan úgy a telefonomat, amit nekem a dhl hozott ide magyarba.

(#24170) bl4ze


bl4ze
veterán

EU 5 raktár (Cseh) mivel szállít ide hozzánk ? DPD, UPS ?
Kapott már onnan valaki csomagot ?

Több mint egy hetes rendelés el sem indult még, pedig vissza is igazolták ticket-ben, hogy van készlet, de azóta sem "shipped" :W

.:. bl4ze .:.

(#24171) mexel


mexel
veterán

Ezek az eu raktáras " gyors " rendelések nagyon beálltak mint az agyhalál. Kicsit túlvállalta magát a Gearbest azt hiszem, az ügyintézők már nem tudják kinek mit hazudjanak. 10 napja írtam utoljára nekik amikor írták hogy minden raktáron, kész a csomizásra. Tagnap rákérdeztem hogy kapom-e mert lemondom, ma azt írták már be van csomagolva. Mindig melléírják hogy a My order részén tudom követni. Arra már nem írom hogy éppen az a baj hogy 2 hete csak processing az elvileg rakáron lévő 3 napos szállítású termék. Nem lennék türelmetlen ha nem hazudnának, máshol ovastam hogy valakinek ezek után már azt írták elfogyott, rendeljen mást vagy pénz vissza. Így kari előtt pár nappal ez érdekes lesz, ezzel eléggé sok - pontot kap nálam a GB. Ha kínábó rendeltem volna semmi gond, de az eu raktárak sorba látszanak bedőlni. Sőt, a kínából pár nappal korábban rendelt cucc már itt is van, az EU pedig nincs. Sajnos kapkodhatok más termékek után pedig ezek kellettek volna a fa alá. :(
Kíváncsi vagyok vajon mennyi rendelést fog visszamondani az utolsó pillanatban a GB akiknek nem sikerül elindítani a cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#24172) Kviky


Kviky
tag

Sziasztok!

Arra van tapasztalat, ha DHL (EXT) szállítási módot választom, és a termék szállítással együtt USD 24,- lesz (vagyis EUR 22,- alatt marad), vagyis sem VÁMot sem ÁFÁt nem kell rá fizetni, ebben az esetben felszámolja a DHL a 6 ezer Ft-os VÁM ügyintézési díjat?

(#24173) ALgore2 válasza mexel (#24171) üzenetére


ALgore2
tag

+1
eu17,12nap!

(#24174) viktorhu válasza Kviky (#24172) üzenetére


viktorhu
veterán

Csak akkor, ha vámelőleget kell fizetnie. Mármint ügyintéznek, kifizetik helyetted a vámot/áfa-t, utána te a futárnak fizetsz.

Ha ez nincs, akkor vámügyintézési díj sincsen.

(#24175) Kviky válasza viktorhu (#24174) üzenetére


Kviky
tag

Köszi, ez szuper hír! Akkor már küldöm is a megrendelést!

(azért az hülyén nézne ki, hogy nem kell vámot és áfát fizetnem, de az ügyintézésért ki kellene fizetni ugyan annyit, mint az áru+szállítása... - bár itthon már semmin nem lepődöm meg... :D )

(#24176) Tector6 válasza bl4ze (#24170) üzenetére


Tector6
újonc

a 24134 es hozzászólásomban erről olvashatsz.

(#24177) Krogoth válasza mexel (#24171) üzenetére


Krogoth
senior tag

9 napja rendeltem 17es és 18as rakiból.
18as az 5 nap alatt megjött.
17esre viszont reggel azt írták, hogy várjak még 1-2 napot, addigra lesz.
4 dolgot rendeltem, abból 3 csak szállítási költség csökkentő, de állításuk szerint mind a 4 termékre 1-2 napot kell várni, érdekes...:)

(#24178) bl4ze válasza Tector6 (#24134) üzenetére


bl4ze
veterán

Cseh EU 5 raktárból Német DHL-lel jön ?
...érdekes megoldás.... :Y

.:. bl4ze .:.

(#24179) Tector6 válasza bl4ze (#24178) üzenetére


Tector6
újonc

Én meg azt sem tudtam hogy eu5 az cseh. német neumark mondjuk határközeli város, de hogy kerül oda csehből. mert itt csekkolt be a csomim. viszont magyarban már a postához került.... :F sajna, mert azóta pihi van...

(#24180) bloggiold


bloggiold
aktív tag

Akit érdekel és karácsony előtt szeretne Xiaomi Mi Robot porszívót, most a Cseh raktárból az EU5XMVC kupont hasznàlva 286,99 dollárért bezsákolhatja.

https://fontecone.blog.hu/

(#24181) Tector6 válasza Tector6 (#24179) üzenetére


Tector6
újonc

kicsit utána olvastam a postának. tegnap előtt nyilatkozták, szó sincs ilyenről, hogy ők nem visznek ki levelet, csomagot, mert el vannak úszva, ez aljas rágalom. ezt egy indexes cikkben tegnap meg is cáfolták.
A párom tegnap elkapta a postás lányt, mert évfolyam társa volt a suliban, és kérdezte tőle, hogy csütörtökön miért értesítőt dobott csak be egy hivatalos levél helyett. Azt mondta: azért mert nem bajlódhatnak a levelekkel, az utalványokat kell először kiszórni és gyorsan vissza a postára, mert ezer a dolog.... Ezért ül már másfél napja a csomagom a postánál valahol. Fel vannak készülve, mint a közterület fenttartók a hóra...

(#24182) anadroid válasza bl4ze (#24170) üzenetére


anadroid
senior tag

DHL. Porszívó jött onnan. Először átmegy Németországba, egészen a nürnbergi reptér mellé, és onnan jön.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#24183) ice9


ice9
tag

"Under postal customs procedure"

úgy néz ki, hogy megfogták az x96 mini media playeremet ami az akkori árfolyam szerint kb. 0,5$-al (!!!!!) lépte túl az áfahatárt. a gearbest hivatalos invoiceában ezek vannak:

Subtotal: 12.55
Shipping: 1.27
Insurance: 0.00
Tracking: 0.00
GRAND TOTAL:13.82

Ez alapján áfamentesnek kellene lenni. ezt elfogadják a vámosok vagy mindenképp paypal igazolás kell? abban ugye a normál ár van, ami 7045 Ft.

(#24184) Krogoth válasza ice9 (#24183) üzenetére


Krogoth
senior tag

Valós kifizetésről küld be a papírokat.

(#24185) sysrq válasza ice9 (#24183) üzenetére


sysrq
őstag

Szerk: Most látom nem is levél jött a navtól csak a tn alapján aggódsz?

Jelentkezz be asztali gépen a pay pal-odba, ott keresd meg a vásárlásodat, -Print details- azt mentsd el, a bankodnál keresd ki a levonást, arról is készíts képernyőmentést vagy töltsd le. Ezeket küld el kitöltött vámárú nyilatkozattal (erről elég egy telefon fotó). Ha egy kicsit több nem szoktak rugózni rajta, aligha te leszel a szomorú kivétel. A GB-től semmit ne küldj nekik.

[ Szerkesztve ]

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#24186) Tector6 válasza sysrq (#24185) üzenetére


Tector6
újonc

EZT MEGJEGYZEM, KÉSŐBB JÓL JÖHET... :C RÖVID TÖMÖR, ÉRTHETŐ KÖSZI

(#24187) ice9 válasza sysrq (#24185) üzenetére


ice9
tag

papír még nem jött, csak ma jelent meg a trackingben. worst casere készülök :)

(#24188) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Rendeltem 2 endoscope-ot és sajnos az egyik nem is működik valamint minősíthetetlen képen van a működőnek.
Íme a video róluk.
Írtam nekik, hogy mi a helyzet erre az utolsó mondatban ezt kapom: "Please note that these are all exceptional solutions and will be recorded in our system. Such solutions will not apply to future orders." - ez elég gáza jövőre nézve, már ha jól értelmeztem kb 1x-i ajánlat a fenti lehetőségem... :F
Soha nem reklamáltam minden megjött eddig és tökéletesen működött erre most próbaképpen rendelek nem értékelt cuccot és rögtön hibába futok.

Mi a véleményetek? :U

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#24189) Silent77 válasza ice9 (#24183) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nem valószínű, hogy aggódnod kéne.
Beküldöd amit kérnek, és simán átjön.

Tector6: Megkérlek a kiabálást mellőzzük, köszönöm! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24190) mexel válasza Silent77 (#24189) üzenetére


mexel
veterán

Silent névvel valóban sértő lehet bárminemű hangoskodás :DDD

(#24191) Shingen válasza anonymus89 (#24188) üzenetére


Shingen
addikt

tényleg ratyi a képe.....

風林火山

(#24192) superTibcsi válasza bloggiold (#24180) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Köszi, behúztam. :)

Under construction!!!

(#24193) tupacamaru válasza anonymus89 (#24188) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hát elég gáz képe van az biztos. Én egy ilyet rendeltem a multkor, mert akciós volt. 5$-ba került kb., szerintem vállalható képe van, már nem tudok neked videót felvenni, mert egy autószerelő ismerősöm elkunyizta. :B ;) AN98 android app-al néztük.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#24194) Silent77 válasza mexel (#24190) üzenetére


Silent77
Topikgazda

;] :P

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24195) juhasz068 válasza kicsi007 (#24006) üzenetére


juhasz068
csendes tag

Nekem 11.27.-i Eu Express rendelésem van. Megérkezhet karácsonyig?

(#24196) UHHH válasza juhasz068 (#24195) üzenetére


UHHH
senior tag

Nem ötöslottózom, de milyen számokat tegyek meg, hogy ötösöm legyen? Na, a te kérdésed is hasonló volt. Novemberben volt 10 és 13 napos EU EXPRESSZ rendelésem, de mondták, hogy elhúzódhat a sok rendelés miatt a decemberi sorozat.

(#24197) juhasz068 válasza UHHH (#24196) üzenetére


juhasz068
csendes tag

Köszönöm ,akkor várok türelmesen.

(#24198) jansi


jansi
csendes tag

Az én X96 minim is megakadt a vámon. Nem aggódóm, mert csak 19.71€ volt. De így biztos nem fog idén megérkezni. :( Legutóbb majdnem 1 hónap volt az eljárás.

(#24199) bl4ze válasza jansi (#24198) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem 1 hete 1 nap alatt kijött a 22 EUR alatti cuccom. (USD 18)
Szóval nem biztos, hogy hetekig ott fog ülni a cucc.

.:. bl4ze .:.

(#24200) jansi válasza bl4ze (#24199) üzenetére


jansi
csendes tag

Az a csomagom egy 33$ cucc volt, de nem kellett fizetnem semmit. :) Csak várnom 4 hetet. Remélem nekem is ilyen gyorsak lesznek most.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.